Počet přihlášených: 196
st. č. | Příjmení | Jméno | Klub | Závod | Kategorie | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Běhunek | Ivo | Jihlava | půlmaraton | Kategorie B | ano |
3 | Bělehrádek | Pavel | TJ Čolek | půlmaraton | Kategorie D | ano |
4 | Bílek | Roman | SAVENCIA | půlmaraton | Kategorie C | ano |
5 | Boháč | Zdeněk | TJ Sokol Uhelná Příbram | půlmaraton | Kategorie C | ano |
6 | Chad | Stanislav | AZ team Světlá nad Sázavou | půlmaraton | Kategorie D | ne |
7 | Božek | Ondřej | Brno | půlmaraton | Kategorie A | ano |
8 | Brabenec | Miroslav | Žďár n. S. | půlmaraton | Kategorie D | ano |
9 | Brož | Jindřich | ABU Sport Ledeč nad Sázavou | půlmaraton | Kategorie A | ano |
11 | Brabenec | Aleš | půlmaraton | Kategorie A | ||
12 | Dlouhý | Štěpán | Sokol pražský | půlmaraton | Kategorie B | ano |
13 | Dvořáček | David | Sportovní klub Policie Vysočina | půlmaraton | Kategorie B | ano |
14 | Fikar | Jan | OTB Štoky | půlmaraton | Kategorie B | ano |
16 | Filo 3 | Karol | NOMILESNOSMILES | půlmaraton | Kategorie A | ano |
17 | Fišer | Jan | ACO | půlmaraton | Kategorie B | ano |
18 | Gimun | Vladislav | Běhající důchodci | půlmaraton | Kategorie D | ano |
19 | Hansl | Milan | SK TRICYKLOCHLUBNA | půlmaraton | Kategorie C | ano |
20 | Havelka | Filip | Křesetice | půlmaraton | Kategorie A | ano |
22 | Hlaváč | Pavel | Dřevo a zem | půlmaraton | Kategorie A | ano |
23 | Holub | Daniel | Chotěboř | půlmaraton | Kategorie A | ano |
24 | Holub | Martin | Chotěboř | půlmaraton | Kategorie B | ano |
25 | Chleboun | Jan | WM Kohoutov | půlmaraton | Kategorie C | ano |
26 | Janeček | Jan | Havlíčkova Borová | půlmaraton | Kategorie A | ano |
27 | Kocman | Radek | Havlíčkův Brod | půlmaraton | Kategorie A | ano |
28 | Koščák | Peter | ACO | půlmaraton | Kategorie B | ano |
29 | Lasovský | Zdeněk | Žďár nad Sázavou | půlmaraton | Kategorie A | ano |
30 | Ledvinka | Josef | Přibyslav | půlmaraton | Kategorie C | ano |
32 | Lstibůrek | Zbyněk | Havlíčkův Brod | půlmaraton | Kategorie B | ano |
33 | Mahel | Leoš | SAVENCIA | půlmaraton | Kategorie B | ano |
34 | Marinec | Petr | Přibyslav | půlmaraton | Kategorie C | ano |
36 | Mašín | Adam | Ledeč nad Sázavou | půlmaraton | Kategorie A | ano |
38 | Mercl | Jan | České Budějovice | půlmaraton | Kategorie A | ano |
40 | Moravec | Jaroslav | SAVENCIA | půlmaraton | Kategorie D | ano |
41 | Moravec | Vojtěch | SAVENCIA | půlmaraton | Kategorie A | ano |
42 | Mucha | Jaromír | NHÚ Balinka VM, Velké Meziříčí | půlmaraton | Kategorie C | ano |
43 | Mucha | Miroslav | NHÚ Balinka VM, Velké Meziříčí | půlmaraton | Kategorie C | ano |
46 | Pavlas | Antonín | Stříbrné Hory | půlmaraton | Kategorie D | ano |
47 | Pecha | Marek | Vepřová | půlmaraton | Kategorie A | ano |
48 | Pelouch | Leoš | SK Chotěboř | půlmaraton | Kategorie B | ano |
49 | Platil | Jiří | Modřanská crew | půlmaraton | Kategorie B | ano |
50 | Potěšil | Kamil | Bosch, Jihlava | půlmaraton | Kategorie B | ano |
51 | Prostřední | Radek | PULO | půlmaraton | Kategorie A | ano |
52 | Ptáček | Jindřich | Klondajk u Sázavy | půlmaraton | Kategorie B | ano |
53 | Pujman | Dominik | Havlíčkův Brod | půlmaraton | Kategorie A | ano |
55 | Rae | Atrey | AC Wild & Coco | půlmaraton | Kategorie B | ano |
58 | Říčka | Jaroslav | ACO | půlmaraton | Kategorie C | ano |
59 | Sedlák | Lukáš | SK Žďárák | půlmaraton | Kategorie B | ano |
60 | Sláma | Adolf | Žďár nad Sázavou | půlmaraton | Kategorie C | ano |
61 | Smejkal | Jaroslav | Ždírec (Ji) | půlmaraton | Kategorie A | ano |
62 | Střádala | Nicolas | NOMILESNOSMILES | půlmaraton | Kategorie A | ano |
63 | Suchý | Tomáš | Polná | půlmaraton | Kategorie B | ano |
64 | Šimeček | Tomáš | www.prostebeham.cz | půlmaraton | Kategorie B | ano |
67 | Škarka | René | SK Termit ZR | půlmaraton | Kategorie B | ano |
68 | Tlustoš | Zdeněk | ACO | půlmaraton | Kategorie B | ano |
70 | Tropp | Stanislav | ACO | půlmaraton | Kategorie B | ano |
71 | Urban | Filip | MyslFuk | půlmaraton | Kategorie A | ano |
73 | Varaus | Šimon | Brno | půlmaraton | Kategorie A | ano |
74 | Závorka | Lukáš | mov3ment | půlmaraton | Kategorie A | ano |
75 | Závorka | Vladimír | Žďár nad Sázavou | půlmaraton | Kategorie B | ano |
76 | Zukal | Petr | Chýška | půlmaraton | Kategorie C | ano |
78 | Konečný | Aleš | 2B Winner team | půlmaraton | Kategorie A | ano |
79 | Prokop | Jan | KERTEAM Praha | půlmaraton | Kategorie C | ano |
104 | Blaha | Vojtěch | Přibyslav | předpřípravka | ||
105 | Brus | Viktor | Jindřichův Hradec | předpřípravka | ||
106 | Doležal | Lukáš | Přibyslav | předpřípravka | ||
108 | Forman | Jakub | Přibyslav | předpřípravka | ||
113 | Jaroš | Matěj | Krásněves | předpřípravka | ||
114 | Jokl | Tobiáš | SK Svratka | předpřípravka | ||
115 | Keř | David | Přibyslav | předpřípravka | ||
116 | Klement | Pavel | ACO | předpřípravka | ||
117 | Klepetko | Adam | Chotěboř | předpřípravka | ||
118 | Kocián | Patrik | ACO | předpřípravka | ||
121 | Koščák | Daniel | ACO | předpřípravka | ||
123 | Král | David | předpřípravka | |||
124 | Laštovička | Miroslav | předpřípravka | |||
129 | Moštěk | Hynek | Žďár nad Sázavou | předpřípravka | ||
131 | Nejedlý | Vítek | ACO | předpřípravka | ||
133 | Němec | Jiří | Havlíčkův Brod | předpřípravka | ||
135 | Novotný | Bořek | Nové Město na Moravě | předpřípravka | ||
136 | Pařil | Tobiáš | ACO | předpřípravka | ||
138 | Petr | František | SK TRICYKLOCHLUBNA | předpřípravka | ||
139 | Plašil | Patrik | Žďár nad Sázavou | předpřípravka | ||
141 | Rosecký | Matyáš | ACO | předpřípravka | ||
143 | Staněk | Matěj | ACO | předpřípravka | ||
145 | Šíma | Vojtěch | Žďár nad Sázavou | předpřípravka | ||
146 | Šindelář | Petr | SAVENCIA | předpřípravka | ||
149 | Tonar | Tomáš | Havlíčkova Borová | předpřípravka | ||
151 | Trnka | Michal | Havlíčkův Brod | předpřípravka | ||
152 | Trnka | Václav | Havlíčkův Brod | předpřípravka | ||
153 | Výduch | Filip Ohňan | Tři křížky Ostrava | předpřípravka | ||
154 | Zadina | Jakub | ACO | předpřípravka | ||
155 | Zadina | Jan | ACO | předpřípravka | ||
156 | Zach | Aleš | ACO | předpřípravka | ||
158 | Háčka | Adam | Přibyslav | předpřípravka | ||
161 | Moštěk | Jakub | Brno | předpřípravka | ||
168 | Rae | Leonardo | AC Wild & Coco | předpřípravka | ||
202 | Báťa | Pavel | přípravka | Přípravka kluci | ano | |
203 | Brus | David | Jindřichův Hradec | přípravka | Přípravka kluci | ano |
205 | Doležal | Tomáš | Přibyslav | přípravka | Přípravka kluci | ano |
206 | Eisner | Josef | ACO | přípravka | Přípravka kluci | ano |
207 | Eliáš | Bohuslav | ACO | přípravka | Přípravka kluci | ano |
213 | Chleboun | Jáchym | Kohoutov | přípravka | Přípravka kluci | ano |
215 | Jokl | Štěpán | SK Svratka | přípravka | Přípravka kluci | ano |
218 | Klepetko | David | Chotěboř | přípravka | Přípravka kluci | ano |
219 | Koščák | Samuel | ACO | přípravka | Přípravka kluci | ano |
220 | Kunc | Jan | SK TRICYKLOCHLUBNA | přípravka | Přípravka kluci | ano |
221 | Lajbl | František | FK Klánovice | přípravka | Přípravka kluci | ano |
223 | Linhart | David | Hřiště | přípravka | Přípravka kluci | ano |
224 | Moštěk | Marek | Přibyslav | přípravka | Přípravka kluci | ano |
225 | Moštěk | Ondřej | Přibyslav | přípravka | Přípravka kluci | ano |
227 | Nejedlý | Vojtěch | ACO | přípravka | Přípravka kluci | ano |
229 | Němec | Václav | Havlíčkův Brod | přípravka | Přípravka kluci | ano |
231 | Novotny | Tobiáš | Nová Ves | přípravka | Přípravka kluci | ano |
234 | Petr | Tomáš | SK TRICYKLOCHLUBNA | přípravka | Přípravka kluci | ano |
236 | Platil | Jonáš | Modřanská crew | přípravka | Přípravka kluci | ano |
238 | Polívka | Bruno | SK TRICYKLOCHLUBNA | přípravka | Přípravka kluci | ano |
242 | Strašil | Tomáš | ACO | přípravka | Přípravka kluci | ano |
243 | Tomek | Samuel | SK TRICYKLOCHLUBNA | přípravka | Přípravka kluci | ano |
246 | Vereš | Josef | Přibyslav | junioři | Junioři | |
249 | Trnka | Šimon | Havlíčkův Brod | přípravka | Přípravka kluci | ano |
250 | Večeřa | Dominik | Sokol, Nížkov | přípravka | Přípravka kluci | ano |
252 | Vytlačil | Vítek | SK TRICYKLOCHLUBNA | přípravka | Přípravka kluci | ano |
253 | Wasserbauer | Vít | ACO | přípravka | Přípravka kluci | ano |
255 | Zach | Lukáš | ACO | přípravka | Přípravka kluci | ano |
258 | Laštovička | Miroslav | bez klubu | přípravka | Přípravka kluci | ano |
259 | Fiedler | Tobiáš | Česká Bělá | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
262 | Vaverka | Kamil | Přibyslav | junioři | Junioři | |
263 | Vykoukal | Adam | Přibyslav | mladší žactvo | Mladší žáci | |
265 | Kocman | Jan | přípravka | Přípravka kluci | ||
268 | Szurman | David | Atletika Havlíčkův Brod | přípravka | Přípravka kluci | |
273 | Bříza | Mikuláš | KKL Hlinsko | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
276 | Hájek | Tadeáš | ACO | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
277 | Henzl | Vojtěch | Přibyslav | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
278 | Ira | Oliver | ACO | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
283 | Kocourek | Viktor | mladší žactvo | Mladší žáci | ne | |
285 | Moštěk | Vojtěch | Přibyslav | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
286 | Němec | Lukáš | SK TRICYKLOCHLUBNA | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
289 | Pospíchal | Matyáš | Havlíčkův Brod | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
291 | Říčka | Antonín | ACO | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
295 | Sochor | Tobiáš | SAVENCIA | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
300 | Thomayer | Vojtěch | SAVENCIA | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
301 | Tonar | Jan | Havlíčkova Borová | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
302 | Travnicek | Antonin | Herálec | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
303 | Turek | Ondřej | Chotěboř | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
305 | Wagner | Radek | SAVENCIA | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
306 | Zadina | Martin | Dobrá | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
308 | Háněl | Daniel | Keřkov | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
309 | Mokřejš | Jan | Žižkovo pole | mladší žactvo | Mladší žáci | ano |
314 | Jaroš | Zdeněk | Krásněves | starší žactvo | Starší žáci | ano |
316 | Mazák | Šimon | Bludov | starší žactvo | Starší žáci | ano |
317 | Růžička | Ondřej | Nové Dvory | starší žactvo | Starší žáci | ano |
321 | Došek | Vladimír | Polná | junioři | Junioři | ano |
322 | Havlíček | Radek | Přibyslav | junioři | Junioři | ano |
323 | Kamarád | Štěpán | Přibyslav | junioři | Junioři | ano |
326 | Šrámek | Matěj | SAVENCIA | junioři | Junioři | ano |
328 | Voda | Jan | TJ Spartak Třebíč | junioři | Junioři | ano |
330 | Pejzl | Marek | hasiči Dobrá | junioři | Junioři | ne |
401 | Hansl | Matěj | SK TRICYKLOCHLUBNA | štafeta 4členná | ano | |
402 | Kos | Zdeněk | ACO - Loupežníci z Řáholce | štafeta 4členná | ano | |
403 | Omes | Michael | ČD PŘIMO – SKOROBĚŽCI | štafeta 4členná | ano | |
404 | Poul | Jáchym | Lyžaři Žďár nad Sázavou | štafeta 4členná | ano | |
406 | Vopršal | Jakub | ACO - FAME | štafeta 4členná | ano | |
407 | Zadina | Tomáš | Doberáci | štafeta 4členná | ano | |
451 | Novák | Matěj | štafeta 2členná | ano | ||
453 | Hána | Jaroslav | ACO - Běžím na jedno | štafeta 2členná | ano | |
456 | Hitzger | Jakub | Havlíčkův Brod | štafeta 2členná | ano | |
457 | Hitzger | Petr | Stora Enso team | štafeta 2členná | ano | |
458 | Hondl | Lukáš | štafeta 2členná | ano | ||
459 | Hondl | Vojtech | OTB Štoky | štafeta 2členná | ano | |
460 | Hrubý | Zdeněk | ACO ZaSe | štafeta 2členná | ano | |
462 | Krmášek | Dominik | Žďár nad Sázavou | štafeta 2členná | ano | |
463 | Kubát | Jiří | Tým 7214 | štafeta 2členná | ano | |
464 | Lacina | Robert | OTB Štoky | štafeta 2členná | ano | |
465 | Moštěk | Petr | Fanda Kvarda, Přibyslav | štafeta 2členná | ano | |
467 | Pometlo | Kamil | Duo Savencia | štafeta 2členná | ano | |
468 | Poul | Kryštof | Žďár nad Sázavou | štafeta 2členná | ano | |
469 | Sochor | Miloš | Savencia team | štafeta 2členná | ano | |
470 | Straka | Pavel | Prostě běž! | štafeta 2členná | ano | |
502 | Bláha | Michal | Lučice | Žižkova pětka | ano | |
505 | Čejka | Patrik | Havlíčkův Brod | Žižkova pětka | ano | |
507 | Doležal | Jan | ACO | Žižkova pětka | ano | |
508 | Dvořák | Martin | STS Chvojkovice-Brod | Žižkova pětka | ano | |
509 | Dvořák | Michal | Žďár nad Sázavou | Žižkova pětka | ano | |
510 | Eisner st. | Josef | ACO | Žižkova pětka | ano | |
513 | Michajlovič | Oleksandr | Žižkova pětka | ano | ||
514 | Kamarád | Pavel | SAVENCIA | Žižkova pětka | ano | |
515 | Sibera | Jan | Stříbrné hory | Žižkova pětka | ano | |
517 | Klusáček | Patrik | SAVENCIA | Žižkova pětka | ano | |
518 | Krutiš | Jiří | OTB Štoky | Žižkova pětka | ano | |
521 | Lacina | Václav | SAVENCIA | Žižkova pětka | ano | |
523 | Málek | Pavel | Žižkova pětka | ano | ||
524 | Moštěk | Jan | Žďár nad Sázavou | Žižkova pětka | ano | |
525 | Mrkos | Pavel | Česká Bělá | Žižkova pětka | ano | |
536 | Tlačbaba | Petr | Polenský Pekelňák race | Žižkova pětka | ano | |
539 | Uchytil | Jan | Ždírec Nad Doubravou | Žižkova pětka | ano | |
541 | Vosecký | Ivo | Šneci v běhu | Žižkova pětka | ano | |
543 | Lex | Radim | bez klubu | Žižkova pětka | ano |