Startovní listina Mácháčský pohodář

MužiŽeny

Počet přihlášených: 116 CSV pro Excel

PříjmeníJménoKlubZávodKategorieSkupina 2Platba
Andr Václav Kralupy nad VltavouHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Bača Michael FCB PrazdrojHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Belkacem Syfax Mlada BoleslavStarší žáci 14 -15ano
Beránek Aleš Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Bíza Petr DoksyHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Blaha Pavel ACKSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Borovská Lenka Czech MultiSport CoachingHlavní závod 0,5-15-5Z2 ženy 40LZ40pano
Borovská Lenka Czech MultiSport CoachingHlavní závod 0,5-15-5Z2 ženy 40LZ40pne
Brehovsky Roman Kome klubHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Brož David Havlíčkův Brod Hlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Busek Martin Praha ČakoviceHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Bušek Marek LibochoviceHlavní závod 0,5-15-5M4 muži 50 - 59ne
Bůžková Kateřina VlčiceHlavní závod 0,5-15-5Z1 ženy 16 - 39ano
Cibulka Stanislav Iron stars berounHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Cibulková Markéta IRONSTARS BEROUNHlavní závod 0,5-15-5Z2 ženy 40ano
CoxNugdXncpB coWjtvZIDh BAYQSyTLICoPZ 55+ne
Dědeček Miroslav Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39LM30-39ne
Dudek Jan RatbořHlavní závod 0,5-15-5M4 muži 50 - 59ano
Dvořák Marek TELMO a.s.Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Dvořák Martin Sber, BrnoSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Fousová Eva LiberecHlavní závod 0,5-15-5Z1 ženy 16 - 39LZ20-29ne
Francke Adam Harcovští čarodějovéMladší předžáci 8 - 9ano
Francke Johana Harcovští čarodějovéMladší předžákyně 8 - 9 ano
Francke Matěj Karolínka MácháčMladší předžáci 8 - 9Lano
Francke Michal Haven teamHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39LM30-39ano
Francke Pavla Harcovská čarodějkaSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Gazsi Ján Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Geleta Petr VHS_VZEHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
GHRKhNePM OHDhNVGngudQ citdDMrwHIkTZ 55+ne
Harakal František Czech Multi Sport CoachingHlavní závod 0,5-15-5M1 muži 16 - 29LMDorano
Harakalovi Markéta, Milan, Antonín HA-HA-HAŠtafetyano
HAVELKA MILOSLAV Cyklo RD PardubiceHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Havlík Ladislav Sobotický Běžecký oddílHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Hirňáková Sára FCB PrazdrojSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ne
Hirňáková Sára FCB PrazdrojSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Horák Vladimír Hlavní závod 0,5-15-5M4 muži 50 - 59ano
Chaloupka Petr StochovSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Chaloupková Jolana KARP SlanýStarší žákyně 14 -15ano
Chlumský Petr Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Janatová Iveta PrahaHlavní závod 0,5-15-5Z1 ženy 16 - 39ano
Janýr Petr RudnáHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Jaroš Josef Sportclub VrchlabíHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Jaskal Evzen LedčiceHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Jirák Michal Unhošt Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Jiráková Michaela Unhošt Hlavní závod 0,5-15-5Z1 ženy 16 - 39ne
Kolouch David PoděbradyHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Kopřivová Tereza VHS_VZEHlavní závod 0,5-15-5Z1 ženy 16 - 39LZ20-29ano
Körbler Jan SenziHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Košik Adam Triade DěčínHlavní závod 0,5-15-5M1 muži 16 - 29ano
Košik Martin KL sport DěčínHlavní závod 0,5-15-5M1 muži 16 - 29ano
Košik Michal SK Vodní poloHlavní závod 0,5-15-5M4 muži 50 - 59ano
Kotlas Zbyšek OkrouhliceHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Kövešlygety Petr MukařovHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Kövešlygety Šimon MukařovStarší žáci 14 -15ano
Kračmarová Jana DnebohHlavní závod 0,5-15-5Z1 ženy 16 - 39ano
Kroupa Tomáš MILTOM TEAMHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ne
Kučerová Anna Hlavní závod 0,5-15-5Z1 ženy 16 - 39ano
Kudelka Barbora Bělkovice LaštanySuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Lauer Martin Ricanska JELITAHlavní závod 0,5-15-5M4 muži 50 - 59ano
Maleňák Filip Alfa Tri TeamHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ne
Martincová Pavlína Trutnov Hlavní závod 0,5-15-5Z2 ženy 40ano
Mazal Jakub SKB PrahaHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Mencl Jan MagMenSysHlavní závod 0,5-15-5M4 muži 50 - 59LM50-59ne
Mikeš Zdeněk LiberecSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Mikešová Martina Liberec Super easy závod 0,3-7,5-2,5ano
mKfSjEyI ubdSBezlCf WijavnzVExmNZ 55+ne
Munčinská Vanesa Mladší předžákyně 8 - 9 ano
Munčinský Denis Starší předžáci 10 - 11ano
Munčinský Tadeáš Mladší žáci 12 - 13ano
Musilová Radka Havlíčkův BrodSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Mydlář Josef Chomutov Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Navrátil Dušan Alfa Tri teamHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ne
Nedvědický Libor ACKHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Nekola Martin Super easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Nekola Martin MělníkSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ne
Nováková Kamila FCB PrazdrojSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Nováková Nikol Hlavní závod 0,5-15-5Z1 ženy 16 - 39LZ20-29ano
Novotný Lukáš Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
OLmltAXR EMXFiHnfOu gHCfJZDVvLZ 55+ne
Orlowská Pavlína ADASTRA Cycling teamMladší žákyně 12 - 13ano
Orlowski Petr PrahaHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Otová Iva Hlavní závod 0,5-15-5Z1 ženy 16 - 39ne
Pečenková Lucie Olympia Spartan Training Kutná Hora Hlavní závod 0,5-15-5Z2 ženy 40ano
Pietraszek Martin #nikdynenipozdeHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Plodík Martin Havlíčkův BrodHlavní závod 0,5-15-5M4 muži 50 - 59ne
Pokorny Martin BeTRIHlavní závod 0,5-15-5M4 muži 50 - 59ano
Prochazka Pavel Sber, StehelcevesSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Procházková Adéla DroběnkyHlavní závod 0,5-15-5Z1 ženy 16 - 39ano
Rousová Andrea Super easy závod 0,3-7,5-2,5ne
Ruzius, Popelková, Juřičková Dave, Simona, Jitka PrahaŠtafetyano
Sajdl Martin Žižkovský TygřiHlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Schwarz Michal Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ne
Schwarz Michal Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ne
Soppe Martin AKHKSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Stano Dominik Hlavní závod 0,5-15-5M1 muži 16 - 29ano
Stránský Marek Hlavní závod 0,5-15-5M1 muži 16 - 29ano
Stuchlík Jaroslav Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39LM30-39ne
Šebek Jakub ACK Super easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Špicar Tomáš KyškoviceHlavní závod 0,5-15-5M4 muži 50 - 59ano
Tóth Tomáš FCB PrazdrojHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Trejtnar Alex #nikdynenipozdeHlavní závod 0,5-15-5M4 muži 50 - 59ano
Trubačová Denisa FCB PrazdrojSuper easy závod 0,3-7,5-2,5ano
Tvrdik Daniel TOČ-Triatlonový oddíl ČimiceMladší předžáci 8 - 9ano
Tvrdik Matteo TOČ-Triatlonový oddíl ČimiceStarší předžáci 10 - 11ano
Tvrdik Pavel TOČ-Triatlonový oddíl ČimiceHlavní závod 0,5-15-5M4 muži 50 - 59ano
Vacková Zuzana Hlavní závod 0,5-15-5Z1 ženy 16 - 39ano
Valach David TELMO a.s.Hlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Vávra Vladimír Hlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
Vetešníková Dana Kome Klub KrasliceStarší předžákyně 10 - 11Lano
Vidner Štěpán TSK PrahaHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Vojta Filip CykloVándrákHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Votruba Jakub LitoměřiceHlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ano
Výskala Ondřej FCB Prazdroj Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ne
Výskala Ondřej FCB Prazdroj Hlavní závod 0,5-15-5M2 muži 30 - 39ne
Wagner Roman Garaž 1087 Šluknov Hlavní závod 0,5-15-5M3 muži 40 - 49ano
XjoFtlrf USklzpirFduhx KhFkWOyvlMAeZ 55+ne