Startovní listina MTB XII. Memoriál Fanyho Stelzera 2017

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 238

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Skála Jakub Cyklotrenink.comA - 76 kmM2A
Bárta Luboš KL sport MostB - 46 kmM1B
Bartoš Jan Lamači skalA - 76 kmM2A
Bartoš Ladislav Lamači skalA - 76 kmM2A
Bednár Jan SweepB - 46 kmM1B
Běhounek Aleš DubíA - 76 kmM1A
Blaschke Karel SKIALP NAD HROBEMB - 46 kmM1B
Bradáč Jan HrobA - 76 kmM2A
Ciprián Martin Fun bike team Ústí nad LabemA - 76 kmM2A
Cvejn Jan HZS UL-DCB - 46 kmM2B
Čapek Zdeněk Cyklo city LovosiceB - 46 kmM1B
Černý Liboslav LitoměřiceB - 46 kmM2B
Čintalan Martin C - 34 kmM
Čintalanová Lucie C - 34 kmŽ
Douša Roman Bikesport Usti nad LabemC - 34 kmM
Dvořák Jaroslav MostC - 34 kmM
Dvořák Stanislav Regal Bike TepliceB - 46 kmM2B
Ehrlich Václav SkipauderaB - 46 kmM2B
Ekl Martin Biketeam KralupyA - 76 kmM3A
Erler Aleš HPM Sport TepliceA - 76 kmM1A
Feix Ivo TepliceA - 76 kmM2A
Filip Martin LaDegu Sefs teamB - 46 kmM2B
Habrová Martina KT TryskomyšB - 46 kmZ2B
Hanzlíček Jaroslav TepliceC - 34 kmM
Henzl Pavel Cyklo City - LovosiceB - 46 kmM2B
Hoffman Ladislav TepliceB - 46 kmM3B
Horák Lukáš B - 46 kmM1B
Hrdlička Milan C - 34 kmM
Hron Zdeněk Regal Bike TepliceA - 76 kmM3A
Hrubý Jaroslav KL sport MostA - 76 kmM3A
Hůla Luboš MTB RakovníkB - 46 kmM3B
Chalupecký Lukáš Koloshop teamA - 76 kmM2A
Janáček Jan Rozběháme TepliceC - 34 kmM
Janáček Petr TepliceC - 34 kmM
Janovský Jan MostB - 46 kmM1B
Jarolímek Jan B - 46 kmM2B
Jerie Marek SK MUPC - 34 kmM
Jeřábek Vojtěch TJ Lokomotiva TepliceA - 76 kmM1A
Ježek Petr Hnízdil TeamA - 76 kmM1A
Ježková Hana GT Opportunity BrnoA - 76 kmZ1A
Jindra Jindřich Praha 6C - 34 kmM
Jonas Petr TepliceB - 46 kmM2B
Junek Petr. KL MostB - 46 kmM3B
Jungvirt Aleš TepliceB - 46 kmM2B
Kaiser Jan KaiserteamA - 76 kmM2A
Kaliba Jiří Bicykl Servis Kříž Ústí nad LabemB - 46 kmM1B
Kalina Richard Ráj kol KladnoB - 46 kmM2B
Hron Jirka Regal Bike TepliceA - 76 kmM1A
Kanis Jan DuchcovB - 46 kmM2B
Karlovský Michal TepliceB - 46 kmM2B
Karvay Drahomír TepliceB - 46 kmM2B
Kindl Lukáš Kellys BikeRanch TeamB - 46 kmM1B
Koubek Michal SKP Sever TepliceB - 46 kmM1B
Kovarikova Tereza C - 34 kmŽ
Kriz Jiri KL Sport MostA - 76 kmM3A
Krizova Eliska KL Sport MostB - 46 kmZ3B
Kruliš Jan LounyC - 34 kmM
Kruliš Jan LounyC - 34 kmM
Kříž Petr LannuttiA - 76 kmM1A
Kuba Michal TepliceB - 46 kmM2B
Kubík Petr StřelnáB - 46 kmM2B
Kubínek Petr TOP TEN TepliceB - 46 kmM2B
Kubrichtová Michaela MyšáciC - 34 kmŽ
Kučerová Ester Koloshop teamC - 34 kmŽ
Kučerova Tamara Koloshop teamC - 34 kmŽ
Kuncl Matyáš BTK LitoměřiceC - 34 kmM
Löw Miroslav DuchcovB - 46 kmM1B
Madi Jaromír OsekB - 46 kmM2B
Martinec Pavel Ski klub PřezleticeC - 34 kmM
Mařík Jan Bicykl Kříž Team / ÚnLB - 46 kmM1B
Maříková Barbora Bicykl Kříž Team / Ústí nad LabemC - 34 kmŽ
Matúš Marian TJ Baník OsekA - 76 kmM2A
Matúšová Tereza TJ Baník OsekC - 34 kmŽ
Milichovský Jan C - 34 kmM
Moltaš Ivan JENOPTIKB - 46 kmM3B
Moltaš Vojta JENOPTIKB - 46 kmM1B
Musil Jan BílinaC - 34 kmM
Vala Jiří B - 46 kmM1B
Nestler Josef KL Sport MostA - 76 kmM3A
Nestlerová Klára Koloshop TeamB - 46 kmZ1B
Nigrin Ondřej LomB - 46 kmM1B
Novák Aleš Czech TallboysA - 76 kmM2A
Novák Jindřich originalky.czA - 76 kmM3A
Nováková Helena TepliceB - 46 kmZ1B
Obešlo Martin KoštanyC - 34 kmM
Patocs David Koloshop TeamB - 46 kmM1B
Pavel Miroslav LitvínovB - 46 kmM3B
Pavel Mokriš C - 34 kmM
Pelčík Roman Kl sport MostA - 76 kmM2A
Pešek Matěj MP21B - 46 kmM1B
Petr Pokorný A - 76 kmM3A
Pikart František STOPRO Bike TeamB - 46 kmM2B
Píša Milan PíšaRacingTeamB - 46 kmM1B
Píšová Veronika Ústí nad LabemB - 46 kmZ1B
Plch Marek Ústí nad LabemA - 76 kmM2A
Podzimková Kamila MeziboříC - 34 kmŽ
Polák Karel BílinaB - 46 kmM2B
Polcar Petr originalky.czA - 76 kmM2A
Přibyl Jarda NEVIX Team KadaňA - 76 kmM2A
Pulchart František NovosedliceB - 46 kmM3B
Rejcha Filip TepliceB - 46 kmM3B
Rezek Ivan Athletic Club BludišťákA - 76 kmM1A
Růžička Zbyněk Ski Paudera Staré SplavyC - 34 kmM
Říha Jan Nové Město v Krušných horáchC - 34 kmM
Schwab David B - 46 kmM1B
Sluka Milan TepliceA - 76 kmM3A
Sluková Tereza MP21C - 34 kmŽ
Smělík Václav Usti nad LabemB - 46 kmM1B
Stádník Marek Dexter CyclingB - 46 kmM2B
Stádníková Petra Kralupy nad VltavouB - 46 kmZ2B
Stárek Tomáš Regal Bike TepliceB - 46 kmM2B
Stoklas Michal MostC - 34 kmM
Strolený Petr KL sport MostB - 46 kmM1B
Suchý Pavel TepliceB - 46 kmM3B
Svoboda Zdenek TepliceB - 46 kmM3B
Sýkora Libor TepliceA - 76 kmM2A
Šindelář Jiří MTB HELLFISH AMINOSTARA - 76 kmM1A
Škramlík Ladislav KL Sport MostA - 76 kmM1A
Šlajchrt Filip Koloshop teamB - 46 kmM1B
Šlégel Josef KL sport MostB - 46 kmM2B
Šloser Stanislav Vetas KralupyB - 46 kmM3B
Šťastný Jan Praha 4A - 76 kmM1A
Šulc David Dexter CyclingB - 46 kmM2B
Šulc Jiří OsekB - 46 kmM1B
Švestka Vladislav Praha 6C - 34 kmM
Tatíček Petr RAJEC AllivictusA - 76 kmM1A
Trojan Tomáš TepliceB - 46 kmM2B
Turynová Hana KELLYS BIKE RANCH TEAMC - 34 kmŽ
Tušinská Klára BílinaB - 46 kmZ1B
Tušinský Petr BílinaB - 46 kmM2B
Udatný David C - 34 kmM
Ulbrich Jiří B - 46 kmM3B
Urban Jan B - 46 kmM1B
Urban Vladislav prodeco.TušimiceB - 46 kmM3B
Vacek Pavel TepliceC - 34 kmM
Vacenovský Vít KT TryskomyšA - 76 kmM2A
Vacková Pavla Koloshop TeamC - 34 kmŽ
Vápeníková Jana Chironax Dental ServisB - 46 kmZ3B
Vebr Vladimír Rock Machine CyklomaxC - 34 kmM
Veselý Miroslav Kl sport MostA - 76 kmM2A
Vilikus Jan DěčínA - 76 kmM2A
Vobořil Luboš Koloshop CZA - 76 kmM1A
Volmuth Vladimír HZSA - 76 kmM2A
Vondriska Václav kola-onixB - 46 kmM2B
Vosičkova Dana Koloshop teamB - 46 kmZ1B
Voska Jiří A - 76 kmM3A
Wolf Jan Regal BikeA - 76 kmM1A
Zeman Petr DubíA - 76 kmM2A
Zlesakova Ivana BikeSport Usti nad LabemB - 46 kmZ2B
Zuna Aleš TisáB - 46 kmM2B
Jirásek Pavel C - 34 kmM
Haupfogel Jiří A - 76 kmM1A
Bublová Naďa Koloshop Team TepliceB - 46 kmZ2B
Bublová Petra Koloshop Team TepliceB - 46 kmZ1B
Schaferová Pavlína B - 46 kmZ1B
Vaja Jiří C - 34 kmM
Bula Ondřej B - 46 kmM1B
Onderka Tomáš C - 34 kmM
Kosinsky Martin C - 34 kmM
Vít Jakub B - 46 kmM1B
Vít Jiří B - 46 kmM2B
Lang Jaroslav B - 46 kmM2B
Maršíček Jakub B - 46 kmM1B
Hromas Vladimír C - 34 kmM
Vojtek Petr A - 76 kmM3A
Vyskočil Pavel B - 46 kmM2B
Vyskočil Jaroslav B - 46 kmM2B
Štork Radek A - 76 kmM2A
Ryč Václav A - 76 kmM3A
Kovaříková Iva C - 34 kmŽ
Marešová Martina Bicykl Kříž Team Ústí nad LabemA - 76 kmZ1A
Rygl Vojta C - 34 kmM
Třesňák Jaroslav B - 46 kmM2B
Pavlová Kateřina C - 34 kmŽ
Lacina Petr B - 46 kmM3B
Mestler Lukáš B - 46 kmM1B
Pleva Jan C - 34 kmM
Vojáček Marek A - 76 kmM2A
Vojáček Miroslav A - 76 kmM3A
Zauper Werner A - 76 kmM3A
Moravec Josef A - 76 kmM3A
Naisar Marek A - 76 kmM2A
Duchek Jiří A - 76 kmM2A
Keller Tomáš B - 46 kmM1B
Radič Tomáš B - 46 kmM1B
Prauda Ioan A - 76 kmM3A
Punčochářová Lucie B - 46 kmZ1B
Novák Richard A - 76 kmM1A
Jakeš Marek C - 34 kmM
Hubáček Libor A - 76 kmM3A
Javůrek Tomáš A - 76 kmM2A
Wenzel Jan TSV BarensteinB - 46 kmM2B
Neprášek Pavel MTB Nevix KadaňA - 76 kmM3A
Nový Pavel A - 76 kmM1A
Weineck Sven B - 46 kmM2B
Dolczek Ralph B - 46 kmM2B
Stieber Zdeněk B - 46 kmM2B
Kopecký Petr A - 76 kmM2A
Mullerová Lucie B - 46 kmZ1B
Keimling Thomas B - 46 kmM2B
Rus Jan B - 46 kmM1B
Horáček Petr B - 46 kmM3B
Stránský Jiří B - 46 kmM3B
Hofman Petr A - 76 kmM3A
Linet Pavel B - 46 kmM1B
Leibscher Michael B - 46 kmM1B
Dolejš Petr A - 76 kmM2A
Šesták Jan A - 76 kmM1A
Kozák Stanislav Hasiči LitoměřiceB - 46 kmM2B
Šestal Radim B - 46 kmM2B
Tintěra Radek B - 46 kmM2B
Fabijovský Ladislav A - 76 kmM1A
Bubla Jan KoloshopteamB - 46 kmM2B
Bublová Naďa Koloshop Team TepliceB - 46 kmZ2B
Bublová Petra Koloshop Team TepliceB - 46 kmZ1B
Bublová Petra Koloshop Team TepliceB - 46 kmZ1B
Dolecek Mario EBM Team SeifenA - 76 kmM2A
Faltýnek Jan Cyklo FaltýnekC - 34 kmM
Fridrichovská Alena Cyklo FaltýnekC - 34 kmŽ
Havlík Pavel KT TryskomyšA - 76 kmM3A
Jan Wenzel TSV BärensteinB - 46 kmM2B
Keimling Thomas SC RugiswaldeA - 76 kmM2A
Keimling Thomas SC RugiswaldeB - 46 kmM2B
Kozák Stanislav Hasiči LitoměřiceB - 46 kmM2B
Kozák Stanislav Bike Point Roudnice nad labemB - 46 kmM2B
Lacina Petr TepliceB - 46 kmM3B
Liebscher Michael SG HolzhauB - 46 kmM1B
Marešová Martina Bicykl Kříž Team Ústí nad LabemA - 76 kmZ1A
Meschkank Manuel Brigade BaerenfelsB - 46 kmM1B
Neprášek Pavel MTB Nevix KadaňA - 76 kmM3A
Onderka Tomáš DuchcovC - 34 kmM
Petr Kopecký Nevix team KadaňA - 76 kmM2A
Polan Miloslav SKP MostA - 76 kmM3A
Richter Stefan BodiBike TeamB - 46 kmM1B
Rusy Jakub FofrParta LitomericeA - 76 kmM1A
Šestal Radim TepliceB - 46 kmM2B
Tintěra Radek Hospul ULB - 46 kmM2B
Zrzavý Jakub B - 46 kmM1B