Startovní listina Karlštejnská 9

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 172

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Achberger Kateŕina Horymír Neumětelyhlavní 9 kmZ35-44
Aron Michal Prahahlavní 9 kmM18-39
Babinčáková Veronika SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34
Bartošová Milada Příbramhlavní 9 kmZ55plus
Bejčková Zlatuše SK Bejkovo Příbramhlavní 9 kmZ35-44
Beránek Lukáš Loko Berounhlavní 9 kmM18-39
Beránková Jaroslava Žebrákhlavní 9 kmZ55plus
Borovskoy Alexander Hostivicehlavní 9 kmM18-39
Bukovini Eduard Kraluv Dvurhlavní 9 kmM18-39
Cikán Jaroslav Příbramhlavní 9 kmM60-69
Dohnal Frantisek Lovosicehlavní 9 kmM18-39
Dohnalová Milada hlavní 9 kmZ35-44
Dražan Jaroslav Triatlon Team Příbramhlavní 9 kmM18-39
Fílová Lenka Mníšek pod Brdyhlavní 9 kmZ35-44
Flachs Michal Zličínhlavní 9 kmM18-39
Franěk Jan Tri klub Příbramhlavní 9 kmM18-39
Fraňková Michaela Franěk Team Vysokáhlavní 9 kmZ45-54
Frantová Andrea Loko Berounhlavní 9 kmZ18-34
Širanec Peter Koněprusyhlavní 9 kmM18-39
Havelka Petr Eleven Run Teamhlavní 9 kmM40-49
Havlín Antonín AC Obora Hvězda Prahahlavní 9 kmM60-69
Havlová Kateřina Loko Berounhlavní 9 kmZ18-34
Holeček Michal Karlštejnhlavní 9 kmM40-49
Hořejšová Hana Příbramhlavní 9 kmZ55plus
Houžvičková Kateřina Příbramhlavní 9 kmZ18-34
Hrubý Richard FbC Spartak Žebrákhlavní 9 kmM18-39
Jámborová Daša Dukla Prahahlavní 9 kmZ35-44
Jelinek Jaromir Berounhlavní 9 kmM40-49
Kadlecová Zuzana Vyběhej sehlavní 9 kmZ18-34
Kolařík Lukáš Karlštejnhlavní 9 kmM18-39
Korytář Jiří Valachiarun.czhlavní 9 kmM18-39
Korytář Radim VSK-Vsetínhlavní 9 kmM40-49
Kovalovský Michal Běchovičtí běžcihlavní 9 kmM18-39
Krátký Martin Nelahozeveshlavní 9 kmM40-49
Kubešová Radana No Asphalt!hlavní 9 kmZ35-44
Kukučová Anna SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34
Lípa Václav Dobřichovicehlavní 9 kmM60-69
Ludrovský Martin Koh-I-Noor Machineryhlavní 9 kmM40-49
Mejzr Dušan Veverkyhlavní 9 kmM40-49
Minchev Ivan JUST, Prahahlavní 9 kmM60-69
Korytář Milan Tchičína-Runhlavní 9 kmM18-39
Othman Mohamad Actum Flayershlavní 9 kmM18-39
Pejša Jan smí být prázdnéhlavní 9 kmM40-49
Prokopová Petra Šneci v běhuhlavní 9 kmZ35-44
Průša Josef Slavoj Obecnicehlavní 9 kmM60-69
Rataj Pavel Rokycanyhlavní 9 kmM40-49
Rosol Jiří lokomotiva berounhlavní 9 kmM40-49
Ryvola Vojtěch Karlštejnhlavní 9 kmM18-39
Řechková Svatava Příbramhlavní 9 kmZ45-54
Říhová Andrea ATOM teamhlavní 9 kmZ18-34
Sedláček Miroslav Hořovicehlavní 9 kmM18-39
Sehnal Adrien Dukla prahahlavní 9 kmM60-69
Sitta Tomáš ATOM TEAMhlavní 9 kmM18-39
Skalička Jiří Příbramhlavní 9 kmM40-49
Skaličková Vladimíra Příbramhlavní 9 kmZ35-44
Sladecek Jakub senesnicehlavní 9 kmM40-49
Smělý Jaroslav Berounhlavní 9 kmM50-59
Staněk Valdemar prahahlavní 9 kmM18-39
Svoboda Jan Příbramhlavní 9 kmM70plus
Svobodová Dana Příbramhlavní 9 kmZ55plus
Šanda Ladislav Chlumec nad Cidlinouhlavní 9 kmM18-39
Šolcová Veronika Šolc Teamhlavní 9 kmZ35-44
Štěpánová Hana Zadní Třebaňhlavní 9 kmZ35-44
Tuháček Milan SK Prdlavkyhlavní 9 kmM50-59
Tuháčková Petra SK Čisovicehlavní 9 kmZ45-54
Turek Jiří Chaloupkyhlavní 9 kmM50-59
Vávra Pavel Vorvanihlavní 9 kmM18-39
Vávra Pavel Vorvanihlavní 9 kmM40-49
Vávra Petr Vorvanihlavní 9 kmM18-39
Vlachová Anna SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34
Vokrouhlík Michal hlavní 9 kmM18-39
Vosmek Lukáš Vyběhej se, Halexhlavní 9 kmM18-39
Vostrá Mošovská Lucie Báječné ženy v běhuhlavní 9 kmZ35-44
Votava Martin Králův Dvůrhlavní 9 kmM40-49
Weissová Kateřina hlavní 9 kmZ35-44
Deif Karim ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Deif Samer ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Deif Jusef ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Šrajn Adam Sport 2010dětské závodypřípravka chlapci
Míková Barbora Loko Beroundětské závodyžačky 10 – 11 let
Míková Viktorie Hýskovdětské závodypřípravka děvčata
Holečková Nicol Karlštejndětské závodyžačky 12 – 13 let
Valachová Lucie Tereza TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžačky 10 – 11 let
Huml Jan Střela Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 let
Humlová Eliška Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata
Huml Filip Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci
Huml Jakub Cerhovicedětské závodypřípravka kluci
Štěpánová Aneta ASK Slavia Prahadětské závodyDOROST dívky
Vašina Samuel PSK Olymp Prahadětské závodyžáci 14 – 15 let
Vašina Timotej Craft Author Bike Teamdětské závodypřípravka chlapci
Semerád Marek SRAM MITAS TREK teamdětské závodypřípravka kluci
Fraňková Natálie Franěk Team Vysokádětské závodyžačky 12 – 13 let
Franěk Tomáš Franěk Team Vysokádětské závodypřípravka chlapci
Fílová Justýna SC RADOTÍN PRAHAdětské závodyžačky 10 – 11 let
Votava Lukáš TJ Sokol Králův Dvůrdětské závodypřípravka chlapci
Pergl Vojtěch Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci
Pergl Lukáš Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci
Lošťáková Ela Hřivicedětské závodypřípravka děvčata
Havelkova Kristina AC Praha 1890dětské závodypřípravka děvčata
Havelka David AC Praha 1890dětské závodypřípravka chlapci
Redr Daniel Hořovicedětské závodyDOROST chlapci
Šolcová Karolina Šolc Teamdětské závodypřípravka děvčata
Šolc Matěj Šolc Teamdětské závodyžáci 12 – 13 let
Šolcová Tereza Šolc Teamdětské závodyDOROST dívky
Houžvičková Jindřiška Sportink Pbdětské závodypřípravka děvčata
Houžvička Matěj 1.FK Příbramdětské závodypřípravka chlapci
Krtek Ondřej LOKO BEROUNdětské závodyžáci 10 – 11 let
Franta Vojta Loko Beroundětské závodypřípravka kluci
Budín David Loko Beroundětské závodypřípravka chlapci
Svobodová Marcela hlavní 9 kmZ18-34
Nový Matěj Střela Žebrákdětské závodyDOROST chlapci
Budín Jakub Loko Beroundětské závodyžáci 10 – 11 let
Tyl Jan Praha 5hlavní 9 kmM18-39
Nesvačil Tomáš Příbramhlavní 9 kmM40-49
Mitterwald Martin Letyhlavní 9 kmM40-49
Malinová Lenka hlavní 9 kmZ18-34
Kroc Miloslav Brandýsekhlavní 9 kmM40-49
Eyberger Milan Praha 7hlavní 9 kmM18-39
Hofmanová Markéta Halouny - Svinařehlavní 9 kmZ18-34
Halounek Jan Dobřichovicehlavní 9 kmM40-49
Franěk Ondřej Praha 6hlavní 9 kmM18-39
Burianová Andrea Prahahlavní 9 kmZ18-34
Bares Michal Letyhlavní 9 kmM40-49
Matějka Dušan Sparta Podluhyhlavní 9 kmM18-39
Žihla Petr Sokol Karlštejnhlavní 9 kmM18-39
Vernerova Radka Pilulka.czhlavní 9 kmZ35-44
Velehradský Petr Nučicehlavní 9 kmM50-59
Krejčí Gabrielová Jana Karlštejnhlavní 9 kmZ45-54
Mališová Karla USK Prahahlavní 9 kmZ55plus
Shhade Modar Prahahlavní 9 kmM18-39
Strnad Jared Prahahlavní 9 kmM18-39
Bauer Martin Chlustinahlavní 9 kmM40-49
Šilhánek Martin Jincehlavní 9 kmM18-39
Raboch Ivan Střela Žebrákhlavní 9 kmM50-59
Hřídel Radek Příbramhlavní 9 kmM40-49
Pavlišen Alexandr Atletics Club Bezděkovhlavní 9 kmM40-49
Svátek Lubomír Prahahlavní 9 kmM50-59
Zoulek Aleš hlavní 9 kmM18-39
Hochmut Milan Spartak Rožmitálhlavní 9 kmM18-39
Wozniak Petr hlavní 9 kmM40-49
Mach Tomáš DHL ITShlavní 9 kmM18-39
Malleková Dana Berounhlavní 9 kmZ35-44
Řápek Václav AVC Prahahlavní 9 kmM70plus
Pondělíček Michal Hořovicehlavní 9 kmM18-39
Lisner Jakub Rozběháme Rokycanyhlavní 9 kmM18-39
Dítě Martin Štěchovicehlavní 9 kmM40-49
Plavec Hynek D. Dušníkyhlavní 9 kmM18-39
Bramborová Anna TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžačky 10 – 11 let
Dolejš Albert Vodní stavby Prahadětské závodypřípravka chlapci
Dolejš Marek Atletika Jižní Městodětské závodyžáci 12 – 13 let
Dolejšová Sára Dukla Prahadětské závodyžačky 10 – 11 let
Dragounová Eliška Sporting Příbramdětské závodyžačky 10 – 11 let
Flor David ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapci
Florová Monika ŠSK Újezd nad Lesydětské závodyžačky 12 – 13 let
Gabriel Jaroslav Karlštejndětské závodyžáci 12 – 13 let
Gabriel Petr Karlštejndětské závodyžáci 10 – 11 let
Holina Jindřich STŘELA Žebrák z.s.dětské závodyžáci 12 – 13 let
Levý Vojtěch Prahadětské závodypřípravka kluci
Mračnová Karolína Triklub Příbramdětské závodyDOROST dívky
Ondřejka Čeněk MEF Istanbuldětské závodypřípravka kluci
Ondřejka Kryštof Gymnázium Beroundětské závodyžáci 12 – 13 let
Ondřejka Prokop ZŠ Nučicedětské závodyžáci 10 – 11 let
Tylová Barbora Praha 5dětské závodypřípravka děvčata
Tylová Magdaléna Praha 5dětské závodypřípravka děvčata
Valuchová Julie ZŠ Bratří Venclíkůdětské závodypřípravka děvčata
Valuchová Veronika ZŠ Bratří Venclíkůdětské závodypřípravka děvčata
Vitásek Tomáš Střela Žebrákdětské závodyDOROST chlapci
Vlčková Kristýna Sokol Říčanydětské závodypřípravka děvčata
Zděnovcová Adéla Školka 28. říjnadětské závodypřípravka děvčata
Zděnovcová Aneta Škola 28.říjnadětské závodyžačky 10 – 11 let
Rosol Jiří LOKO Berounhlavní 9 kmM40-49
Rosol Jiří LOKO Berounhlavní 9 kmM40-49