Oficiální Výsledková listina Běh ADRA 2014
29. 6. 2014

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta123
1. Janoušek MilanSokol Kolín#64#MUŽI 10 KM1.00:32:11.5000:10:11.7400:11:07.5400:10:52.22Detail
2. Havlásek PetrOOFEM.org, divize Kladno#175#MUŽI 10 KM2.00:36:53.91+00:04:42.4100:11:23.3800:12:42.1000:12:48.42Detail
3. Velička OndřejBystřice pod Hostýnem#150#MUŽI 10 KM3.00:38:00.67+00:05:49.1700:11:39.4700:13:02.3400:13:18.85Detail
4. Holub JonášPraha#162#MUŽI 10 KM4.00:39:06.49+00:06:54.9900:11:43.1300:13:38.1200:13:45.24Detail
5. Felix TomášALL STARS Kralupy#182#MUŽI 10 KM5.00:39:21.61+00:07:10.1100:12:34.6200:13:25.7400:13:21.24Detail
6. Žižka RobertOS Prameny zdraví#160#MUŽI 10 KM6.00:39:37.55+00:07:26.0500:12:36.0200:13:24.8000:13:36.72Detail
7. Hoza MiroslavSPP...#170#MUŽI 10 KM7.00:40:56.00+00:08:44.5000:12:52.5800:14:01.1500:14:02.26Detail
8. Van Lien HenkPraha#173#MUŽI 10 KM8.00:42:55.73+00:10:44.2300:13:04.2700:14:53.6000:14:57.85Detail
9. Brada MarekPRAHA#25#MUŽI 10 KM9.00:44:24.70+00:12:13.20Detail
10. Kubynets Ihorpraha#84#MUŽI 10 KM10.00:44:30.21+00:12:18.7100:13:25.9000:15:48.1900:15:16.12Detail
11. Kadlec JiříTJ Sokol Radostice#68#MUŽI 10 KM11.00:44:42.30+00:12:30.80Detail
12. Kunc TomášJičín#17#MUŽI 10 KM12.00:45:42.75+00:13:31.25Detail
13. Rauscher AlexAXIS RUN TEAM#126#MUŽI 10 KM13.00:45:46.81+00:13:35.3100:13:41.4000:16:03.3100:16:02.08Detail
14. Čermák MichalBratislava#32#MUŽI 10 KM14.00:46:01.87+00:13:50.37Detail
15. Frey EduardKČT - Kralupy nad Vltavou#168#MUŽI 10 KM15.00:46:34.95+00:14:23.4500:14:48.4100:15:59.7800:15:46.76Detail
16. Hrabovec AndrejPraha#56#MUŽI 10 KM16.00:47:33.56+00:15:22.0600:13:31.0300:16:36.0100:17:26.51Detail
17. Říha Jakub#129#MUŽI 10 KM17.00:47:34.40+00:15:22.9000:15:12.7900:16:20.7700:16:00.83Detail
18. liguori oliverprague#90#MUŽI 10 KM18.00:47:34.93+00:15:23.4300:15:47.0100:16:03.5000:15:44.40Detail
19. Tonder Michal#146#MUŽI 10 KM19.00:48:12.35+00:16:00.8500:15:05.0900:16:35.9400:16:31.30Detail
20. Hlaváč Andrej#53#MUŽI 10 KM20.00:48:21.22+00:16:09.72Detail
21. Růžička JosefSPP...#171#MUŽI 10 KM21.00:48:26.52+00:16:15.0200:14:11.3100:17:05.1200:17:10.08Detail
22. Bártlová KateřinaPraha 9#4#ŽENY 10 KM1.00:48:40.69+00:16:29.19Detail
23. Choděra RadekBrandýs nad Labem#61#MUŽI 10 KM22.00:48:50.60+00:16:39.10Detail
24. Frano MartinPraha#44#MUŽI 10 KM23.00:48:58.18+00:16:46.68Detail
25. Ploch PavelModletice#115#MUŽI 10 KM24.00:49:09.79+00:16:58.2900:15:10.5000:16:47.6600:17:11.62Detail
26. Kuřátko LukášTvrdého 291, 199 00 Praha 9#87#MUŽI 10 KM25.00:49:10.85+00:16:59.3500:15:40.3300:16:47.2200:16:43.29Detail
27. Štola Jan#144#MUŽI 10 KM26.00:49:17.59+00:17:06.0900:15:11.3300:17:04.0500:17:02.21Detail
28. Berková JanaZa Žofku!#15#ŽENY 10 KM2.00:49:21.49+00:17:09.9900:15:56.5600:16:41.9200:16:42.99Detail
29. Jirmašek TomášLaxní přístup#176#MUŽI 10 KM27.00:49:34.08+00:17:22.5800:14:56.0500:16:40.9800:17:57.05Detail
30. Pavlík MartinPraha#112#MUŽI 10 KM28.00:49:49.59+00:17:38.0900:15:59.3600:16:55.1100:16:55.11Detail
31. Fleischman Robert#41#MUŽI 10 KM29.00:50:22.81+00:18:11.3100:15:06.5900:17:11.3200:18:04.89Detail
32. Janouchová VeronikaGrácie#63#ŽENY 10 KM3.00:51:11.42+00:18:59.92Detail
33. Pokorná KláraRůžovky#116#ŽENY 10 KM4.00:51:20.88+00:19:09.3800:15:59.5100:17:31.3200:17:50.03Detail
34. Koutský LukášSanswiss#77#MUŽI 10 KM30.00:51:46.32+00:19:34.8200:16:08.5600:17:58.0000:17:39.76Detail
35. Hippmann Radek#52#MUŽI 10 KM31.00:51:47.24+00:19:35.7400:16:51.8300:18:47.7200:16:07.67Detail
36. Krč ŠtefanKlub letmých houbařů Praha#174#MUŽI 10 KM32.00:52:22.00+00:20:10.5000:17:19.2000:18:03.0400:16:59.75Detail
37. Částka JaroslavVraňany#31#MUŽI 10 KM33.00:52:28.28+00:20:16.78Detail
38. Hilšer MarekPraha#51#MUŽI 10 KM34.00:52:31.58+00:20:20.0800:18:17.4000:17:22.0100:16:52.15Detail
39. Trčková KateřinaLetovice#147#ŽENY 10 KM5.00:52:33.64+00:20:22.1400:16:50.7400:17:49.9400:17:52.96Detail
40. Muknšnáblová IrenaZa Žofku!#98#ŽENY 10 KM6.00:52:46.18+00:20:34.6800:16:46.4800:18:16.4400:17:43.26Detail
41. Bejšovec PetrJWT Praha#13#MUŽI 10 KM35.00:53:24.11+00:21:12.6100:16:34.2300:18:27.5300:18:22.33Detail
42. Brabcova KristinaPraha#24#ŽENY 10 KM7.00:53:27.88+00:21:16.3800:16:46.7300:18:23.9400:18:17.20Detail
43. Bouchalová LuciePraha#23#ŽENY 10 KM8.00:53:36.30+00:21:24.80Detail
44. Erben VáclavKarlovy Vary#38#MUŽI 10 KM36.00:53:56.75+00:21:45.2500:17:23.4700:18:25.5000:18:07.77Detail
45. Soukalová PetraOpava#138#ŽENY 10 KM9.00:54:46.29+00:22:34.7900:17:51.7300:18:56.7600:17:57.79Detail
46. Vodvárková JanaBáječné ženy v běhu#152#ŽENY 10 KM10.00:54:52.95+00:22:41.4500:17:08.2500:19:06.4100:18:38.27Detail
47. Hokešová IvanaTK Piňďour Praha#172#ŽENY 10 KM11.00:55:00.23+00:22:48.7300:18:05.3200:19:02.6500:17:52.25Detail
48. Wohlrabová Jitka#185#ŽENY 10 KM12.00:55:00.48+00:22:48.9800:17:49.1300:18:52.8200:18:18.52Detail
49. Minaříková Klára#94#ŽENY 10 KM13.00:55:59.19+00:23:47.6900:18:35.4500:19:03.5800:18:20.15Detail
50. Biedermannová JanaRůžovky#16#ŽENY 10 KM14.00:56:02.25+00:23:50.75Detail
51. Bučková JanaPraha 4#27#ŽENY 10 KM15.00:56:04.00+00:23:52.50Detail
52. Hanzlikova MarketaMEGANEK#48#ŽENY 10 KM16.00:56:11.78+00:24:00.2800:17:38.7900:19:30.6000:19:02.39Detail
53. Ceplová Alena#29#ŽENY 10 KM17.00:56:22.99+00:24:11.49Detail
54. holy petrpraha#55#MUŽI 10 KM37.00:56:44.64+00:24:33.1400:18:52.5400:21:20.2600:16:31.84Detail
55. Machálková LucieOstrava#92#ŽENY 10 KM18.00:56:49.55+00:24:38.0500:17:37.9500:19:33.5300:19:38.06Detail
56. Holub Jaromír#54#MUŽI 10 KM38.00:56:51.23+00:24:39.7300:18:35.0500:19:23.5600:18:52.61Detail
57. Hruba Marketa#59#ŽENY 10 KM19.00:56:58.18+00:24:46.6800:18:18.6700:19:28.3600:19:11.14Detail
58. Kubíček MiloslavPraha#166#MUŽI 10 KM39.00:56:58.77+00:24:47.2700:18:18.7500:19:28.3500:19:11.65Detail
59. Bažantová KristýnaVelké Opatovice#9#ŽENY 10 KM20.00:57:08.20+00:24:56.7000:16:50.9600:19:32.8000:20:44.43Detail
60. Vondálová VeronikaLetovice#163#ŽENY 10 KM21.00:57:44.48+00:25:32.9800:18:04.2300:19:52.2300:19:48.02Detail
61. Valentová Lubica#164#ŽENY 10 KM22.00:58:13.84+00:26:02.3400:18:04.9500:20:15.3800:19:53.50Detail
62. Folajtárová IvaPraha#42#ŽENY 10 KM23.00:58:28.05+00:26:16.55Detail
63. Poldauf PetrPraha#117#MUŽI 10 KM40.00:59:01.77+00:26:50.2700:18:12.9500:20:26.7500:20:22.05Detail
64. Prokopová Petra#121#ŽENY 10 KM24.00:59:21.02+00:27:09.5200:18:16.8800:20:25.6200:20:38.51Detail
65. Koloušková MarkétaPraha#76#ŽENY 10 KM25.00:59:55.29+00:27:43.7900:17:20.8700:21:29.2100:21:05.21Detail
66. Rieggerová MichaelaPraha 7 Bubeneč#177#ŽENY 10 KM26.00:59:56.14+00:27:44.6400:18:36.9300:21:33.7200:19:45.48Detail
67. Mišutková AnnaPraha#97#ŽENY 10 KM27.01:00:35.00+00:28:23.5000:18:34.6100:20:57.1100:21:03.28Detail
68. Mitisková AndreaPraha#178#ŽENY 10 KM28.01:01:46.04+00:29:34.5400:18:37.2800:21:33.7600:21:34.98Detail
69. Gernat VladimírKovač#45#MUŽI 10 KM41.01:02:08.51+00:29:57.0100:19:54.3300:20:58.3600:21:15.81Detail
70. Satinská VeronikaT-Sport#131#ŽENY 10 KM29.01:02:10.48+00:29:58.9800:18:53.0500:21:34.4800:21:42.94Detail
71. Havlíček RobinBK Semily#169#MUŽI 10 KM42.01:02:55.11+00:30:43.6100:19:10.9100:20:54.9600:22:49.23Detail
72. Navrátil JosefChuchelna#100#MUŽI 10 KM43.01:06:11.99+00:34:00.4900:21:29.8300:21:53.7200:22:48.43Detail
73. Kafuňková MartinaGrácie#69#ŽENY 10 KM30.01:06:54.80+00:34:43.30Detail
74. Přibylová EliškaSanswiss#122#ŽENY 10 KM31.01:07:03.69+00:34:52.1900:19:54.3500:23:42.6700:23:26.66Detail
75. Kozáková LuciePraha#78#ŽENY 10 KM32.01:08:20.17+00:36:08.6700:20:35.8100:23:37.8300:24:06.52Detail
76. Koloc PavelAC Total Zero#165#MUŽI 10 KM44.01:09:18.65+00:37:07.1500:19:15.4100:25:25.2300:24:38.00Detail
77. Sima Grbic Gordana#134#ŽENY 10 KM33.01:09:48.54+00:37:37.0400:20:28.0800:24:51.4300:24:29.01Detail
78. Bláhová AnnaPraha 4#18#ŽENY 10 KM34.01:10:07.18+00:37:55.68Detail
79. Navrátilová LenkaSemily#101#ŽENY 10 KM35.01:12:35.41+00:40:23.9100:21:29.9900:25:01.2600:26:04.15Detail
80. Zahradníková LeonaLiga Spravedlivých#158#ŽENY 10 KM36.01:14:29.58+00:42:18.0800:21:46.5100:25:45.9400:26:57.12Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz