Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
30. 8. 2015

muži


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Procházka PavelAK Sokolov#61#M391.00:36:45Detail
2. Pekárek LukášLAWI SPORT TEAM z.s.#133#M392.00:37:50+00:01:05Detail
3. Jurič MiroslavUSK AKADEMIK CHEB#146#M393.00:39:11+00:02:26Detail
4. Šinka LadislavUSK Akademik Cheb#64#M394.00:39:38+00:02:53Detail
5. Vítů MichalEleven Run Team 39#116#M395.00:40:13+00:03:28Detail
6. Forrest Maršík PavelSalming cz#1#M591.00:40:51+00:04:06Detail
7. Landiga MichalLK Abertamy#101#M592.00:41:08+00:04:23Detail
8. Uhlík VáclavCheb#5#M491.00:41:21+00:04:36Detail
9. Matoušek PetrCheb#138#M492.00:42:14+00:05:29Detail
10. Matoušek LiborCheb /RuMningKlap#20#M396.00:42:15+00:05:30Detail
11. Cupal Pomalý PepaOstrov /Běžecká škola Miloše Škorpila#56#M397.00:42:36+00:05:51Detail
12. Trávníček JiříStříbro#91#M493.00:43:13+00:06:28Detail
13. Sanvenero DavidCheb#55#M494.00:43:47+00:07:02Detail
14. Vacek JosefKLEMPEX TEAM CHEB#142#M398.00:44:22+00:07:37Detail
15. Benda PetrCheb#103#M399.00:44:48+00:08:03Detail
16. Moulis MartinPraha#32#M495.00:44:53+00:08:08Detail
17. Kroupa JaroslavChodová Planá#41#M593.00:45:38+00:08:53Detail
18. Balej JanCHEB TJ Eska#144#M3910.00:45:43+00:08:58Detail
19. Glazer MiroslavCheb#129#M3911.00:46:23+00:09:38Detail
20. Čelikovský JakubCheb#24#M3912.00:46:27+00:09:42Detail
21. Santo PavelCheb#82#M3913.00:47:10+00:10:25Detail
22. Chlapec LadislavKLIMENTOV#150#M496.00:47:22+00:10:37Detail
23. Lorenc JanCheb#156#M3914.00:47:40+00:10:55Detail
24. Tutter AlexandrCheb#36#M3915.00:47:53+00:11:08Detail
25. Kolář KarelCitice#48#M497.00:48:14+00:11:29Detail
26. Navrátil JosefKLEMPEX TEAM CHEB#143#M3916.00:48:42+00:11:57Detail
27. Bohůnek MiloslavKarlovy Vary/Scott Racing KV 52#115#M3917.00:48:47+00:12:02Detail
28. Vlasák JaroslavStříbro#92#M594.00:49:32+00:12:47Detail
29. Fiala VítekCheb#157#M3918.00:49:50+00:13:05Detail
30. Had AdamCheb#25#M3919.00:50:01+00:13:16Detail
31. Tyml JiříKentauři Cheb#109#M3920.00:50:30+00:13:45Detail
32. Bršťák OndřejCheb#19#M3921.00:50:34+00:13:49Detail
33. Dančo ZdeněkBŠMŠ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ#131#M498.00:51:17+00:14:32Detail
34. Královec JiříAK Sokolov#16#M595.00:51:26+00:14:41Detail
35. Řepa VilémCheb#57#M596.00:51:37+00:14:52Detail
36. Podracký VladislavKynšperk na Ohří#90#M499.00:51:51+00:15:06Detail
37. Novotný LubomírCheb#45#M3922.00:52:14+00:15:29Detail
38. Vokroj AlexandrCheb#44#M3923.00:52:14+00:15:29Detail
39. Brož PetrUSK Akademik Cheb#22#M597.00:52:17+00:15:32Detail
40. Hauser JiříKrálovské Poříčí#15#M598.00:52:34+00:15:49Detail
41. Hauser VojtěchSokolov#139#M3924.00:52:34+00:15:49Detail
42. Pizinger PatrikChodov#34#M4910.00:52:35+00:15:50Detail
43. Vogl MartinPlesná#4#M3925.00:52:50+00:16:05Detail
44. Bezděk JanCheb#120#M599.00:53:12+00:16:27Detail
45. Makeš JakubCheb#39#M3926.00:53:17+00:16:32Detail
46. Stfinke SteffenBŠMŠ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ#132#M5910.00:53:21+00:16:36Detail
47. Faltus DanielCheb#62#M4911.00:53:22+00:16:37Detail
48. Vaníček MilanKentauři Cheb#110#M3927.00:53:48+00:17:03Detail
49. Hůrka JiříULTRASPORT SOKOLOV#147#M4912.00:53:53+00:17:08Detail
50. Mag LadislavCheb#118#M4913.00:55:21+00:18:36Detail
51. Lang TomášKarlovy Vary/Báječné ženy v běhu#11#M4914.00:55:38+00:18:53Detail
52. Jelínek JiříCIDER REPUBLIC PRAG#145#M4915.00:55:40+00:18:55Detail
53. Mikeš VáclavHřebeny#119#M691.00:55:55+00:19:10Detail
54. Šimáček VáclavCheb#71#M3928.00:56:26+00:19:41Detail
55. Čadek FrantišekCheb#69#M4916.00:56:27+00:19:42Detail
56. Vrba KarelAK Habartov#70#M5911.00:56:45+00:20:00Detail
57. Cabal StanislavTRI CHeb#130#M5912.00:56:54+00:20:09Detail
58. Němec VladimírEURON CHEB#135#M692.00:58:07+00:21:22Detail
59. Němec JiříKentauři Cheb#67#M3929.00:58:09+00:21:24Detail
60. Fistr TomášCheb#29#M3930.00:58:24+00:21:39Detail
61. Maliňák MartinAC Tryskomyši Karlovy Vary#59#M3931.00:58:55+00:22:10Detail
62. Košař JiříSvatava#137#M3932.00:59:24+00:22:39Detail
63. Zelený TomášKentauři Cheb#18#M3933.00:59:36+00:22:51Detail
64. Sýkora VladimírSV Stříbro#102#M5913.01:00:05+00:23:20Detail
65. Sinkule VáclavUSK Akademik Cheb#76#M4917.01:00:40+00:23:55Detail
66. Čípec TiborCheb#58#M3934.01:00:53+00:24:08Detail
67. Milota Jakub#86#M3935.01:01:28+00:24:43Detail
68. Odehnal Ladislav#6#M3936.01:01:29+00:24:44Detail
69. Polesný JosefKentauři Cheb#106#M3937.01:01:38+00:24:53Detail
70. Mašek FrantišekCheb#94#M3938.01:01:56+00:25:11Detail
71. Tolar VladimírSV STŘÍBRO#149#M70p1.01:02:13+00:25:28Detail
72. Drozd JanFrantiškovy Lázně#140#M3939.01:06:08+00:29:23Detail
73. Novotný MartinKynšperk n/O.#136#M3940.01:07:49+00:31:04Detail
74. Arkemberg ErikCheb#148#M3941.01:08:22+00:31:37Detail
75. Fistr JanVojtanov#31#M3942.01:14:05+00:37:20Detail
76. Polovka JaroslavCheb#42#M3943.01:15:13+00:38:28Detail
77. Stolarik VladimírFrantiškovy Lázně#49#M3944.01:15:20+00:38:35Detail
DNF Holúb MarekCheb#153#M39DNF Detail
DNF Hanykýř AlešCheb#100#M49DNF Detail
DNF Kopecký TomášKentauři Cheb#108#M39DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz