Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
30. 8. 2015

ženy


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Dančová ŠtěpánkaCheb UJEP#158#Z491.00:46:24Detail
2. Lučanová Barbora#97#Z391.00:48:42+00:02:18Detail
3. Molcarová VáclavaJK Salome Kaceřov#28#Z492.00:52:14+00:05:50Detail
4. Žemličková BarboraCheb#124#Z392.00:53:50+00:07:26Detail
5. Cupalová MartinaOstrov#54#Z393.00:53:56+00:07:32Detail
6. Šalátová RenataRungo pro ženy#7#Z493.00:54:19+00:07:55Detail
7. Patočková TerezaCheb#154#Z394.00:54:37+00:08:13Detail
8. Pechociakova MartinaCheb#105#Z395.00:54:40+00:08:16Detail
9. Lorencová DitaCheb#155#Z494.00:55:01+00:08:37Detail
10. Bečvářová MarcelaCheb#8#Z495.00:55:21+00:08:57Detail
11. Jelínková LenkaPraha#87#Z396.00:55:40+00:09:1600:55:31.35Detail
12. Hauserová HanaKrálovské Poříčí#14#Z496.00:55:40+00:09:16Detail
13. Šlingrová SoňaCARS FOLIE#141#Z497.00:55:50+00:09:26Detail
14. Bezděková IvaCheb#122#Z591.00:55:51+00:09:27Detail
15. Hrubá JanaSV Stříbro#26#Z592.00:56:40+00:10:16Detail
16. Kantorová LenkaCheb#63#Z397.00:56:57+00:10:33Detail
17. Riesová MichaelaŽlutice#65#Z398.00:56:59+00:10:35Detail
18. Nová LucieLoučky, Nové Sedlo#23#Z399.00:57:06+00:10:42Detail
19. Matoušková EliškaSalome Kaceřov#72#Z3910.00:58:02+00:11:38Detail
20. Müllerová IvetaJK Salome Kaceřov#21#Z3911.00:58:02+00:11:38Detail
21. Nováková MartinaCheb#17#Z3912.00:58:09+00:11:45Detail
22. Strolená LenkaSokolov S.V.V.A.T.#95#Z3913.00:59:22+00:12:58Detail
23. Třísková JanaCitice/S.V.V.A.T.#35#Z3914.00:59:22+00:12:58Detail
24. Stušková HanaACES#50#Z498.01:00:26+00:14:02Detail
25. Nováková PetraCheb#9#Z3915.01:00:52+00:14:28Detail
26. Pelikánová HanaZelenec#40#Z499.01:00:55+00:14:31Detail
27. Bechynská NelaCheb#53#Z3916.01:01:22+00:14:58Detail
28. Valhová ŠárkaCheb#151#Z3917.01:02:18+00:15:54Detail
29. Marková Lucie#152#Z3918.01:02:45+00:16:21Detail
30. Píbilová LenkaCheb, Rungou pro ženy#46#Z3919.01:02:52+00:16:28Detail
31. Keslová SvětlanaCheb#43#Z4910.01:03:25+00:17:01Detail
32. Hanzálková MarkétaNová Role/Báječné ženy v běhu#10#Z3920.01:03:28+00:17:04Detail
33. Doubravová KateřinaPlzeň#30#Z3921.01:07:46+00:21:22Detail
34. Havlíčková MichaelaKlášterec nad Ohří#51#Z4911.01:08:12+00:21:48Detail
35. Vejříková TerezaCheb#27#Z3922.01:08:22+00:21:58Detail
36. Preislerová IrenaOstrov#83#Z3923.01:08:58+00:22:34Detail
37. Lamková KateřinaCheb#68#Z3924.01:10:25+00:24:01Detail
38. Mikešová BarboraJK Salome Kaceřov#121#Z3925.01:11:59+00:25:35Detail
39. Mázdrová AndreaCheb#38#Z3926.01:12:03+00:25:39Detail
40. Lhotová Ivana#127#Z4912.01:12:57+00:26:33Detail
41. Řepová JanaCheb#128#Z3927.01:12:57+00:26:33Detail
42. Markovská IvanaKlášterec n./O.#134#Z4913.01:13:41+00:27:17Detail
43. Švejdová EvaPraha#12#Z3928.01:14:58+00:28:34Detail
44. Slavíková KristýnaCheb#77#Z3929.01:15:21+00:28:57Detail
DNF Hejnicová EvaACES team KV#80#Z39DNF Detail
DNF Čabradová JanaCheb#37#Z39DNF Detail
DNF Bartoňová VeronikaSokolov#13#Z39DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz