Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
13. 8. 2017

25 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. Saji AbdelkabirAtletica Casone#155#MORB1.01:23:43Detail
2. Gerych DavidCK Kupkolo#129#CZEB2.01:27:20+00:03:37Detail
3. Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují#7#CZEA1.01:29:23+00:05:40Detail
4. Schoř JakubTJ Sokol Unhošť#75#CZEA2.01:30:09+00:06:26Detail
5. Minařík PetrBennon Team#53#CZEB3.01:32:31+00:08:48Detail
6. Smrčka MilošBK Říčany#79#CZED1.01:32:50+00:09:07Detail
7. Šťastný TomášPSK Olymp Praha - KERTEAM#86#CZEA3.01:34:44+00:11:01Detail
8. Hostička JanPříbram#17#CZEA4.01:35:07+00:11:24Detail
9. Chramosta JaroslavJaboja Team#116#CZEC1.01:35:13+00:11:30Detail
10. Rookhuyzen ShayneAV Veluwe #103#NEDB4.01:37:09+00:13:26Detail
11. Čada RadimRunNRoll#157#CZEB5.01:37:36+00:13:53Detail
12. Kafka LeošČakovice#23#CZEA5.01:37:42+00:13:59Detail
13. Krejčí FilipPsáry, Dolní Jirčany#34#CZEA6.01:38:06+00:14:23Detail
14. Herda JanSKP Nymburk#12#CZEA7.01:38:40+00:14:57Detail
15. Pastorová PetraMK Seitl Ostrava#1032#CZEG1.01:39:27+00:15:44Detail
16. Ďurdiaková TerezaAK Olymp Brno#1006#CZEF1.01:39:35+00:15:52Detail
17. Idris Beshir ErvinSK Zdice#22#CZEC2.01:39:47+00:16:04Detail
18. Havel JanMaraton Tým Pavla Nováka#109#CZEB6.MDom251.01:39:50+00:16:07Detail
19. Šneberger JanAC Falcon Rokycany#153#CZEA8.01:40:40+00:16:57Detail
20. Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř#1037#CZEF2.01:41:01+00:17:18Detail
21. Gerychová MichaelaCK Kupkolo Dvůr Králové#1035#CZEF3.01:41:32+00:17:49Detail
22. Kozák JanHostomice#156#CZEB7.01:41:44+00:18:01Detail
23. Goj RadimTJ Loko Beroun#130#CZEA9.01:42:20+00:18:37Detail
24. Wolf TomášLiberec 30#96#CZEA10.01:42:39+00:18:56Detail
25. Ryashko BorisPraha 4#142#CZEB8.01:42:55+00:19:12Detail
26. KORYTÁR JÁNAC FALCON Rokycany#31#CZED2.01:46:37+00:22:54Detail
27. Holíček StanislavLochovice#144#CZEA11.01:46:48+00:23:05Detail
28. Štíbal MartinMK Kladno#88#CZEA12.01:47:20+00:23:37Detail
29. Vipler PavelPeksport Specialized#93#CZEB9.01:47:30+00:23:47Detail
30. Kočvara LubošVivobarefoot České Budějovice#28#CZEA13.01:47:34+00:23:51Detail
31. Burda LadislavTouškov#134#CZEC3.01:47:49+00:24:06Detail
32. Pešl JosefZebrak#64#A14.MDom252.01:48:12+00:24:29Detail
33. Kendík Tomášwww.beerunner.cz#27#CZEB10.01:48:32+00:24:49Detail
34. Klimešová JanaUSK Praha#1013#CZEG2.01:49:52+00:26:09Detail
35. Sladký RomanPro Sport Activities#78#CZEB11.01:49:57+00:26:14Detail
36. Kroezen KrijnLelystad#104#NEDB12.01:50:53+00:27:10Detail
37. Šibravova Lenkakerteam#1024#CZEF4.01:51:32+00:27:49Detail
38. Hubáček PavelValcha#20#CZEA15.01:51:37+00:27:54Detail
39. Rumpík ViktorLokomotiva Beroun#72#CZEA16.MDom253.01:51:49+00:28:06Detail
40. Houfková KateřinaForrest Gump Team#1010#CZEF5.01:52:03+00:28:20Detail
41. Rabasová HanaZbiroh#1033#CZEF6.01:52:12+00:28:29Detail
42. Vondráček GustavŽelvička Team#95#CZEB13.01:52:25+00:28:42Detail
43. Mašek JiříAK Škoda Plzeň#49#CZEC4.01:53:32+00:29:49Detail
44. Rataj PavelRokycany#137#CZEB14.01:53:36+00:29:53Detail
45. Pavliš JiříPraha 5#61#CZEA17.01:53:50+00:30:07Detail
46. Říhánek PavelPlzeň#123#CZEB15.01:54:07+00:30:24Detail
47. Kůstka JosefSKP ŠPS Domažlice#40#CZEB16.01:54:24+00:30:41Detail
48. Košťál LubošRudá hvězda Třenice#33#CZEB17.01:54:30+00:30:47Detail
49. Hora HonzaAktuář Hořovice#16#CZEB18.01:54:43+00:31:00Detail
50. Čvančara PavelPlzeňští tempomakers#8#CZEB19.01:54:47+00:31:04Detail
51. Roštík PatrikPyšely#71#CZEA18.01:54:57+00:31:14Detail
52. Pur VáclavŠumperk#68#CZED3.01:56:04+00:32:21Detail
53. Beeb DetlefLC Wiltstock#107#NEDC5.01:56:20+00:32:37Detail
54. Eichler IvoUSK Praha#111#CZEC6.01:56:57+00:33:14Detail
55. Cibulka RadimIron Stars Beroun#118#CZEA19.01:57:04+00:33:21Detail
56. Kusy ViktorSk ElfaSports#41#CZEB20.01:57:15+00:33:32Detail
57. Bradáčová MartinaMK Kladno#1003#CZEG3.01:57:26+00:33:43Detail
58. Holíková DanaAC - Falcon Rokycany#1008#CZEF7.01:57:55+00:34:12Detail
59. Vondrák Martin#143#CZEA20.01:58:01+00:34:18Detail
60. Dolejš RudolfSušice#10#CZEC7.01:58:13+00:34:30Detail
61. Vladyka JanAC Praha 1890#94#CZEC8.01:58:15+00:34:32Detail
62. Chalupa PetrMK Kladno#119#CZEA21.01:59:02+00:35:19Detail
63. Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka#3#CZEC9.01:59:17+00:35:34Detail
64. Babka TomášTos Žebrák#1#CZEB21.01:59:30+00:35:47Detail
65. Odnoha DavidKosmorunners#57#CZEB22.01:59:48+00:36:05Detail
66. Živný MichalStromovka#101#CZEC10.01:59:50+00:36:07Detail
67. Vimer HonzaKladno#92#CZEA22.01:59:55+00:36:12Detail
68. Goj TomášTJ Loko Beroun#131#CZEA23.02:00:06+00:36:23Detail
69. Šnebergerová LucieAC Falcon Rokycany#1038#CZEA24.02:00:21+00:36:38Detail
70. Spitzerová Markéta#1022#CZEF8.02:00:23+00:36:40Detail
71. Tlustý TomášMK Kladno#135#CZEA25.02:00:30+00:36:47Detail
72. Oulehla MichalBeroun#58#CZEA26.02:00:33+00:36:50Detail
73. Prouza MartinLobob-Divný Holky#110#CZEC11.02:00:42+00:36:59Detail
74. Seifert PetrPraha#74#CZEB23.02:01:02+00:37:19Detail
75. Pech JindřichŽleby#62#CZEA27.02:01:04+00:37:21Detail
76. Krejbich PetrKrálův Dvůr#126#CZEA28.02:01:10+00:37:27Detail
77. Hons PavelMaratón klub Kladno#15#CZEB24.02:01:11+00:37:28Detail
78. Zárybnický MartinZŠ Březnice#99#CZEA29.02:01:39+00:37:56Detail
79. Kuník Tomᚎebrák#38#CZEB25.MDom254.02:01:40+00:37:57Detail
80. Hlinovský VáclavKamenný Újezd u Rokycan#146#CZEA30.02:01:52+00:38:09Detail
81. Král StanislavRun The World#105#CZEB26.02:01:55+00:38:12Detail
82. Marek VáclavSherpa#47#CZED4.02:01:59+00:38:16Detail
83. Skalinová KamilaKostelec n.Č.lesy#1021#CZEG4.02:01:59+00:38:16Detail
84. Zázvorková VěraAC Boulogne - Billancourt#1027#CZEG5.02:02:22+00:38:39Detail
85. Kadlec JiříPraha 6#113#CZEA31.02:02:30+00:38:47Detail
86. Miler JaroslavPraha#52#CZEA32.02:02:57+00:39:14Detail
87. Macháček Pavel#45#CZEC12.02:02:57+00:39:14Detail
88. Zárybnický JanBřeznice#98#CZEA33.02:03:02+00:39:19Detail
89. Rábik JanNoufýr#69#CZEA34.02:03:13+00:39:30Detail
90. Štěpánek PetrLO Vrsovice#87#CZEB27.02:03:42+00:39:59Detail
91. Štěpánek JanLO Sokol Vršovice#141#CZEB28.02:03:55+00:40:12Detail
92. Novakova Kamila#1019#CZEF9.02:03:58+00:40:15Detail
93. Beránek JosefMK Kladno#2#CZEC13.02:04:19+00:40:36Detail
94. Zadražil MichalNoufýr#97#CZEA35.02:04:25+00:40:42Detail
95. Svatek LubomirPraha#80#CZEC14.02:04:29+00:40:46Detail
96. Keil JaroslavBěžec Vysočiny Kácov#26#CZED5.02:04:35+00:40:52Detail
97. Bílý BohumilBK Lhota#127#CZEA36.02:04:43+00:41:00Detail
98. Němec Jindřich#56#CZEA37.02:04:47+00:41:04Detail
99. Hrubý RichardFbc Spartak Žebrák#19#CZEA38.02:04:57+00:41:14Detail
100. Charvát JanTJ Zaječov#21#CZEA39.02:05:07+00:41:24Detail
101. Frančík LukášPraha 7#115#CZEA40.02:05:07+00:41:24Detail
102. Tůma PavelBeroun#150#CZEA41.02:05:25+00:41:42Detail
103. Matthies GabiLC Wittstock#1030#NEDG6.02:05:38+00:41:55Detail
104. Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť#1002#CZEG7.02:05:44+00:42:01Detail
105. HRDINA VILÉMBOHNICE#18#CZED6.02:06:34+00:42:51Detail
106. Samek Kamil#73#CZEA42.02:07:03+00:43:20Detail
107. Červený MichalBeroun#6#CZEB29.02:07:09+00:43:26Detail
108. Košťál JanHopman Team Žatec#32#CZEB30.02:07:36+00:43:53Detail
109. Lorenzová MarkétaKiel#1029#CZEF10.02:07:44+00:44:01Detail
110. Koldovský MartinZeleneč#30#CZEB31.02:07:52+00:44:09Detail
111. Moulisová Helena#1017#CZEG8.02:08:07+00:44:24Detail
112. Parkos MarekZaječov#60#CZEA43.02:08:07+00:44:24Detail
113. Plecity PetrSokol Jince#65#CZEB32.02:08:54+00:45:11Detail
114. Honzáková JiřinaBřevnov#1009#CZEH1.02:09:02+00:45:19Detail
115. Landa JanSpartak Žebrák#112#CZEB33.MDom255.MSpartakŽ1.02:09:16+00:45:33Detail
116. Rudolfová LucieZdice#1041#CZEF11.02:10:34+00:46:51Detail
117. Kubík JiříMorfeovy Tenisky#149#CZEB34.02:10:38+00:46:55Detail
118. Šírek JanLány#84#CZEA44.02:11:31+00:47:48Detail
119. Žákovec PavelSokol Kolinec#100#CZEC15.02:11:44+00:48:01Detail
120. Ševčík Adam1.LF#81#CZEA45.02:12:23+00:48:40Detail
121. Fingerhut JiříMK Kladno#145#CZED7.02:12:24+00:48:41Detail
122. Vydra KarelTJ Sokol Žebrák#121#CZEB35.MDom256.02:12:49+00:49:06Detail
123. Stárková AlenaSK Babice#1023#CZEG9.02:13:07+00:49:24Detail
124. Palan MatyášSpartak Žebrák#59#CZEA46.MSpartakŽ2.02:13:24+00:49:41Detail
125. Štíbalová KateřinaMK Kladno#1025#CZEF12.02:13:27+00:49:44Detail
126. Minčič MilošKarpatský vlci#54#CZEB36.02:13:30+00:49:47Detail
127. Rejzek JiříTJ Sokol Medový Újezd#140#CZEB37.02:13:39+00:49:56Detail
128. Vokurka RadekTop Run Club#122#CZEA47.02:13:41+00:49:58Detail
129. Šidlík MichalKarlos gym#83#CZEA48.MDom257.02:14:01+00:50:18Detail
130. Divišová BarboraAC Falcon Rokycany#1036#CZEG10.02:14:41+00:50:58Detail
131. Matous Vitezslav#51#CZEB38.02:14:44+00:51:01Detail
132. Páralová MarkétaPRAHA 5#1020#CZEG11.02:14:44+00:51:01Detail
133. Keher KarolRoztoky#25#CZEA49.02:15:04+00:51:21Detail
134. Ševčík MartinHopman Team Žatec#82#CZEB39.02:15:26+00:51:43Detail
135. Šimáček MartinEtriatlon Praha#128#CZEB40.02:15:43+00:52:00Detail
136. Štrunc Marek#89#CZEA50.02:16:07+00:52:24Detail
137. Pokorný JanKladno#124#CZEC16.02:16:26+00:52:43Detail
138. Matějka DušanSparta Podluhy#50#CZEA51.02:16:36+00:52:53Detail
139. Moulisová MarkétaFit&Funny#1018#CZEF13.02:16:44+00:53:01Detail
140. Sitte DavidMT Spartak Žebrák#77#CZEA52.02:17:12+00:53:29Detail
141. Jarolím PetrBŠMŠ#158#CZEB41.02:17:29+00:53:46Detail
142. Bělohlávek KarelSpartak Podluní#106#CZEA53.MDom258.02:18:23+00:54:40Detail
143. Kebrle JaroslavRpety - BigBulls#24#CZEA54.02:18:30+00:54:47Detail
144. Kohoutková ŠárkaEtriatlon Praha#1034#CZEH2.02:18:41+00:54:58Detail
145. Lukášová KateřinaToBi Tri Team#1016#CZEG12.02:19:05+00:55:22Detail
146. Kuník JosefŽebrák#37#CZEC17.MDom259.02:19:38+00:55:55Detail
147. Šiška JiříZdice#85#CZEB42.02:19:50+00:56:07Detail
148. Hloch TomášPlzeň#13#CZEA55.02:19:59+00:56:16Detail
149. Kroupova PetraPribram#1014#CZEF14.02:20:09+00:56:26Detail
150. KYSELÝ PetrTJ Zduchovice#42#CZEC18.02:20:09+00:56:26Detail
151. Levický JanPraha#44#CZEA56.02:21:13+00:57:30Detail
152. Breburdová HanaMK Kladno#1004#CZEH3.02:21:19+00:57:36Detail
153. Noorman ErwinLelystad#102#NEDB43.02:22:25+00:58:42Detail
154. Šůcha VáclavSK Stříbro#148#CZEE1.02:23:08+00:59:25Detail
155. Žežulková LenkaŽebrák#1028#CZEF15.ZDom251.02:23:26+00:59:43Detail
156. Černý JiříAtletika Človíček#4#CZEA57.02:23:54+01:00:11Detail
157. Pelousek JiriJZD Krasna Hora#63#CZEA58.02:24:19+01:00:36Detail
158. Řezáč LiborMyslinka#120#CZEB44.02:25:04+01:01:21Detail
159. Baršová MartinaUnhošť#1001#CZEG13.02:25:08+01:01:25Detail
160. Kunc PetrSokol Žebrák#36#CZEB45.MDom2510.02:25:15+01:01:32Detail
161. Kohout MilanStřela Žebrák#133#CZEB46.02:25:31+01:01:48Detail
162. Mareš MartinZruč-Senec#48#CZEC19.02:25:31+01:01:48Detail
163. Honzáková KateřinaPraha 6#1039#CZEA59.02:25:49+01:02:06Detail
164. Erben OndřejBohemians#151#CZEA60.02:26:29+01:02:46Detail
165. Kolesár RichardPraha 7#152#CZEA61.02:26:47+01:03:04Detail
166. Gregorová JitkaŽleby#1007#CZEF16.02:27:08+01:03:25Detail
167. Rašner TomášKVS Olomouc#70#CZEB47.02:28:02+01:04:19Detail
168. Tesař PavelOSA Nusle#90#CZEB48.02:30:07+01:06:24Detail
169. Blätterbauerová LucieBraškov#1040#CZEG14.02:31:06+01:07:23Detail
170. Drózd JanušVelké Přílepy#132#CZEC20.02:32:03+01:08:20Detail
171. Rába KristiánŽatec#136#CZEB49.02:35:40+01:11:57Detail
172. Krofta JiříTJ Liga 100 Praha#35#CZED8.02:36:46+01:13:03Detail
173. Sýkora FrantišekBěžec Slaný#139#CZEA62.02:37:42+01:13:59Detail
174. Holecek OndrejPraha 5#14#CZEA63.02:38:37+01:14:54Detail
175. Jablonská EvaPraha 7#1031#CZEF17.02:39:12+01:15:29Detail
176. Ge EvženMaratonské vrány#108#CZED9.02:39:40+01:15:57Detail
177. Černý KarelPraha#5#CZED10.02:42:16+01:18:33Detail
178. Kostka JosefVTŽ Chomutov#154#CZEE2.02:45:31+01:21:48Detail
179. Lédlová NaděždaTeplice#1015#CZEI1.02:54:31+01:30:48Detail
180. Doubek JanPlzeň#138#CZEB50.02:56:33+01:32:50Detail
181. Kohout PavelSK Modřany#114#CZEE3.03:03:52+01:40:09Detail
182. Míšek JanBonbon#147#CZEC21.03:05:49+01:42:06Detail
183. Hornák AntonínDobřany#117#CZEE4.03:28:53+02:05:10Detail
DNF Muller ZdenekRozběháme Rokycany#55#CZEADNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz