Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
13. 8. 2017
25 km Kategorie B
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Saji |
Abdelkabir | Atletica Casone | #155# | MOR | | | | | 01:23:43 | | Detail |
2. |
Gerych |
David | CK Kupkolo | #129# | CZE | | | | | 01:27:20 | +00:03:37 | Detail |
3. |
Minařík |
Petr | Bennon Team | #53# | CZE | | | | | 01:32:31 | +00:08:48 | Detail |
4. |
Rookhuyzen |
Shayne | AV Veluwe | #103# | NED | | | | | 01:37:09 | +00:13:26 | Detail |
5. |
Čada |
Radim | RunNRoll | #157# | CZE | | | | | 01:37:36 | +00:13:53 | Detail |
6. |
Havel |
Jan | Maraton Tým Pavla Nováka | #109# | CZE | MDom25 | 1. | | | 01:39:50 | +00:16:07 | Detail |
7. |
Kozák |
Jan | Hostomice | #156# | CZE | | | | | 01:41:44 | +00:18:01 | Detail |
8. |
Ryashko |
Boris | Praha 4 | #142# | CZE | | | | | 01:42:55 | +00:19:12 | Detail |
9. |
Vipler |
Pavel | Peksport Specialized | #93# | CZE | | | | | 01:47:30 | +00:23:47 | Detail |
10. |
Kendík |
Tomáš | www.beerunner.cz | #27# | CZE | | | | | 01:48:32 | +00:24:49 | Detail |
11. |
Sladký |
Roman | Pro Sport Activities | #78# | CZE | | | | | 01:49:57 | +00:26:14 | Detail |
12. |
Kroezen |
Krijn | Lelystad | #104# | NED | | | | | 01:50:53 | +00:27:10 | Detail |
13. |
Vondráček |
Gustav | Želvička Team | #95# | CZE | | | | | 01:52:25 | +00:28:42 | Detail |
14. |
Rataj |
Pavel | Rokycany | #137# | CZE | | | | | 01:53:36 | +00:29:53 | Detail |
15. |
Říhánek |
Pavel | Plzeň | #123# | CZE | | | | | 01:54:07 | +00:30:24 | Detail |
16. |
Kůstka |
Josef | SKP ŠPS Domažlice | #40# | CZE | | | | | 01:54:24 | +00:30:41 | Detail |
17. |
Košťál |
Luboš | Rudá hvězda Třenice | #33# | CZE | | | | | 01:54:30 | +00:30:47 | Detail |
18. |
Hora |
Honza | Aktuář Hořovice | #16# | CZE | | | | | 01:54:43 | +00:31:00 | Detail |
19. |
Čvančara |
Pavel | Plzeňští tempomakers | #8# | CZE | | | | | 01:54:47 | +00:31:04 | Detail |
20. |
Kusy |
Viktor | Sk ElfaSports | #41# | CZE | | | | | 01:57:15 | +00:33:32 | Detail |
21. |
Babka |
Tomáš | Tos Žebrák | #1# | CZE | | | | | 01:59:30 | +00:35:47 | Detail |
22. |
Odnoha |
David | Kosmorunners | #57# | CZE | | | | | 01:59:48 | +00:36:05 | Detail |
23. |
Seifert |
Petr | Praha | #74# | CZE | | | | | 02:01:02 | +00:37:19 | Detail |
24. |
Hons |
Pavel | Maratón klub Kladno | #15# | CZE | | | | | 02:01:11 | +00:37:28 | Detail |
25. |
Kuník |
Tomáš | Žebrák | #38# | CZE | MDom25 | 4. | | | 02:01:40 | +00:37:57 | Detail |
26. |
Král |
Stanislav | Run The World | #105# | CZE | | | | | 02:01:55 | +00:38:12 | Detail |
27. |
Štěpánek |
Petr | LO Vrsovice | #87# | CZE | | | | | 02:03:42 | +00:39:59 | Detail |
28. |
Štěpánek |
Jan | LO Sokol Vršovice | #141# | CZE | | | | | 02:03:55 | +00:40:12 | Detail |
29. |
Červený |
Michal | Beroun | #6# | CZE | | | | | 02:07:09 | +00:43:26 | Detail |
30. |
Košťál |
Jan | Hopman Team Žatec | #32# | CZE | | | | | 02:07:36 | +00:43:53 | Detail |
31. |
Koldovský |
Martin | Zeleneč | #30# | CZE | | | | | 02:07:52 | +00:44:09 | Detail |
32. |
Plecity |
Petr | Sokol Jince | #65# | CZE | | | | | 02:08:54 | +00:45:11 | Detail |
33. |
Landa |
Jan | Spartak Žebrák | #112# | CZE | MDom25 | 5. | MSpartakŽ | 1. | 02:09:16 | +00:45:33 | Detail |
34. |
Kubík |
Jiří | Morfeovy Tenisky | #149# | CZE | | | | | 02:10:38 | +00:46:55 | Detail |
35. |
Vydra |
Karel | TJ Sokol Žebrák | #121# | CZE | MDom25 | 6. | | | 02:12:49 | +00:49:06 | Detail |
36. |
Minčič |
Miloš | Karpatský vlci | #54# | CZE | | | | | 02:13:30 | +00:49:47 | Detail |
37. |
Rejzek |
Jiří | TJ Sokol Medový Újezd | #140# | CZE | | | | | 02:13:39 | +00:49:56 | Detail |
38. |
Matous |
Vitezslav | | #51# | CZE | | | | | 02:14:44 | +00:51:01 | Detail |
39. |
Ševčík |
Martin | Hopman Team Žatec | #82# | CZE | | | | | 02:15:26 | +00:51:43 | Detail |
40. |
Šimáček |
Martin | Etriatlon Praha | #128# | CZE | | | | | 02:15:43 | +00:52:00 | Detail |
41. |
Jarolím |
Petr | BŠMŠ | #158# | CZE | | | | | 02:17:29 | +00:53:46 | Detail |
42. |
Šiška |
Jiří | Zdice | #85# | CZE | | | | | 02:19:50 | +00:56:07 | Detail |
43. |
Noorman |
Erwin | Lelystad | #102# | NED | | | | | 02:22:25 | +00:58:42 | Detail |
44. |
Řezáč |
Libor | Myslinka | #120# | CZE | | | | | 02:25:04 | +01:01:21 | Detail |
45. |
Kunc |
Petr | Sokol Žebrák | #36# | CZE | MDom25 | 10. | | | 02:25:15 | +01:01:32 | Detail |
46. |
Kohout |
Milan | Střela Žebrák | #133# | CZE | | | | | 02:25:31 | +01:01:48 | Detail |
47. |
Rašner |
Tomáš | KVS Olomouc | #70# | CZE | | | | | 02:28:02 | +01:04:19 | Detail |
48. |
Tesař |
Pavel | OSA Nusle | #90# | CZE | | | | | 02:30:07 | +01:06:24 | Detail |
49. |
Rába |
Kristián | Žatec | #136# | CZE | | | | | 02:35:40 | +01:11:57 | Detail |
50. |
Doubek |
Jan | Plzeň | #138# | CZE | | | | | 02:56:33 | +01:32:50 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |