Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
13. 8. 2017
10 km
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Pastor | Patrik | Pasivity Žamberk | #345# | CZE | A | 1. | | | | | 00:37:34 | | Detail |
2. | Šimurda | Richard | Střela Žebrák | #360# | CZE | B | 1. | | | | | 00:37:44 | +00:00:10 | Detail |
3. | Raboch | Ivan | Střela Žebrák | #344# | CZE | C | 1. | | 1. | | | 00:38:58 | +00:01:24 | Detail |
4. | Košťálek | Josef | Lokomotiva Beroun | #371# | CZE | A | 2. | | | | | 00:39:14 | +00:01:40 | Detail |
5. | Chvalová | Teodora | Forrest Gump Team | #306# | | F | 1. | | | | | 00:40:28 | +00:02:54 | Detail |
6. | Váňa | Jaroslav | SK Plzeň Bolevec | #332# | CZE | A | 3. | | | | | 00:41:12 | +00:03:38 | Detail |
7. | Sedláček | Miroslav | Hořovice | #323# | CZE | A | 4. | | | | | 00:41:42 | +00:04:08 | Detail |
8. | Kozler | Vladimír | Beachwell | #338# | CZE | B | 2. | MDom10 | 2. | | | 00:42:52 | +00:05:18 | Detail |
9. | Pergler | Lukáš | AC Sporák | #349# | CZE | A | 5. | | | | | 00:43:00 | +00:05:26 | Detail |
10. | Škarda | Milan | AC Falkon Rokycany | #329# | CZE | C | 2. | | | | | 00:43:04 | +00:05:30 | Detail |
11. | Frantová | Andrea | Loko Beroun | #302# | CZE | F | 2. | | | | | 00:43:13 | +00:05:39 | Detail |
12. | Slepička | Pavel | Hyundai Team | #354# | CZE | B | 3. | | | | | 00:43:32 | +00:05:58 | Detail |
13. | Nový | Matěj | Střela Žebrák | #342# | CZE | A | 6. | | | | | 00:43:41 | +00:06:07 | Detail |
14. | Nosek | Jan | Spartak Hořovice | #317# | | A | 7. | | | | | 00:44:20 | +00:06:46 | Detail |
15. | Vitásek | Tomáš | AO Střela Žebrák | #334# | CZE | A | 8. | MDom10 | 3. | | | 00:44:44 | +00:07:10 | Detail |
16. | Zelenka | Vincent | TJ Kralupy | #356# | CZE | A | 9. | | | | | 00:45:29 | +00:07:55 | Detail |
17. | Hrabák | Jiří | Predator Team | #303# | CZE | A | 10. | | | | | 00:45:45 | +00:08:11 | Detail |
18. | Hofmanová | Markéta | Mistři a Markéta | #365# | CZE | F | 3. | | | | | 00:45:50 | +00:08:16 | Detail |
19. | Spilka | Jiří | Gymnázium Českolipská | #377# | CZE | A | 11. | | | | | 00:46:24 | +00:08:50 | Detail |
20. | Štecha | Richard | Jinočany | #331# | CZE | B | 4. | | | | | 00:47:14 | +00:09:40 | Detail |
21. | Labohm | Esther | AV Veluwe Apeldoorn | #335# | CZE | G | 1. | | | | | 00:48:02 | +00:10:28 | Detail |
22. | Raboch | Martin | Střela Žebrák | #343# | CZE | A | 12. | | 4. | | | 00:48:28 | +00:10:54 | Detail |
23. | Šimkanin | Daniel | PTJ Cerhovice | #325# | CZE | A | 13. | | | | | 00:48:32 | +00:10:58 | Detail |
24. | Vrzala | Tomáš | Agromex | #350# | CZE | A | 14. | | | | | 00:49:15 | +00:11:41 | Detail |
25. | Koželuh | Adam | Spartak Hořovice | #352# | CZE | A | 15. | | | | | 00:49:21 | +00:11:47 | Detail |
26. | Lizec | Jan | Spartak Hořovice | #355# | CZE | A | 16. | | | | | 00:49:39 | +00:12:05 | Detail |
27. | Rácz | Ondřej | Red Dragons Hořovice | #322# | CZE | A | 17. | | | | | 00:49:45 | +00:12:11 | Detail |
28. | Medřický ml. | Václav | Veselí N/Lužnicí | #340# | CZE | A | 18. | | | | | 00:50:13 | +00:12:39 | Detail |
29. | Šimonovský | Jiří | Sedlec | #328# | CZE | A | 19. | MDom10 | 5. | | | 00:51:00 | +00:13:26 | Detail |
30. | Redr | Daniel | Hořovice | #373# | CZE | A | 20. | | | | | 00:51:01 | +00:13:27 | Detail |
31. | Komárek | René | Spartak Žebrák | #372# | CZE | D | 1. | | | MSpartakŽ | 1. | 00:51:05 | +00:13:31 | Detail |
32. | Šarochová | Petra | | #361# | CZE | G | 2. | | | | | 00:51:13 | +00:13:39 | Detail |
33. | Kučera | Josef | | #351# | CZE | A | 21. | | | | | 00:51:13 | +00:13:39 | Detail |
34. | Chval | Marek | Forrest Gump Team | #305# | CZE | A | 22. | | | | | 00:51:14 | +00:13:40 | Detail |
35. | Král | Václav | Rozběháme Česko-Litice | #311# | CZE | A | 23. | | | | | 00:51:15 | +00:13:41 | Detail |
36. | Hrabák | Jiří | Hořovice | #304# | CZE | A | 24. | | | | | 00:51:40 | +00:14:06 | Detail |
37. | Drhlíková | Kristýna | Čelákovice | #367# | CZE | F | 4. | | | | | 00:51:42 | +00:14:08 | Detail |
38. | Justych | Jiří | Bzová | #308# | | B | 5. | | | | | 00:52:04 | +00:14:30 | Detail |
39. | Fabianova | Aneta | Hradec Kralove | #301# | CZE | F | 5. | | | | | 00:52:42 | +00:15:08 | Detail |
40. | Rumpíková | Kristina | Plzeň | #357# | CZE | F | 6. | | | | | 00:52:53 | +00:15:19 | Detail |
41. | Papíková | Lubomira | Králův Dvůr | #320# | | F | 7. | | | | | 00:53:09 | +00:15:35 | Detail |
42. | Nová | Jana | TOS Žebrák | #318# | CZE | G | 3. | | | | | 00:53:29 | +00:15:55 | Detail |
43. | Nesnídalová | Andrea | Praha 3 | #316# | CZE | F | 8. | | | | | 00:53:33 | +00:15:59 | Detail |
44. | Kaprhál | Jan | Rpety | #309# | CZE | A | 25. | | | | | 00:55:17 | +00:17:43 | Detail |
45. | Baumann | Daniel | Horní Pěna | #348# | CZE | A | 26. | | | | | 00:55:21 | +00:17:47 | Detail |
46. | Baumann | Jaroslav | Komárov | #347# | CZE | B | 6. | | | | | 00:55:43 | +00:18:09 | Detail |
47. | Šimonovský | Jiří | Sedlec | #327# | | C | 3. | MDom10 | 6. | | | 00:55:57 | +00:18:23 | Detail |
48. | Smržová | Eliška | Králův Dvůr | #362# | CZE | F | 9. | | | | | 00:56:12 | +00:18:38 | Detail |
49. | Šimáček | Kvido | Etriatlon Praha | #359# | CZE | A | 27. | | | | | 00:56:44 | +00:19:10 | Detail |
50. | Šimáčková | Kristýna | Etriatlon Praha | #358# | CZE | F | 10. | | | | | 00:56:50 | +00:19:16 | Detail |
51. | Sedlák | Jiří | Přelouč | #375# | CZE | C | 4. | | | | | 00:57:31 | +00:19:57 | Detail |
52. | Jelínková | Lenka | Hořovice | #307# | CZE | F | 11. | | | | | 00:57:46 | +00:20:12 | Detail |
53. | Vaněk | Roman | Stod | #333# | CZE | A | 28. | | | | | 00:57:51 | +00:20:17 | Detail |
54. | Králová | Lucie | | #312# | CZE | F | 12. | | | | | 00:57:53 | +00:20:19 | Detail |
55. | Huml | Tomáš | Žebrák | #341# | CZE | A | 29. | MDom10 | 7. | | | 00:58:16 | +00:20:42 | Detail |
56. | Klimešová | Pavlína | Čelákovice | #366# | CZE | F | 13. | | | | | 00:58:54 | +00:21:20 | Detail |
57. | Zick | Wolfhard | KC Dosse Wittst. | #336# | CZE | D | 2. | | | | | 00:59:03 | +00:21:29 | Detail |
58. | Vaňková | Silvie | Stod | #374# | CZE | G | 4. | | | | | 00:59:04 | +00:21:30 | Detail |
59. | Šimonovská | Blanka | Sedlec | #326# | CZE | F | 14. | ZDom10 | 1. | | | 00:59:15 | +00:21:41 | Detail |
60. | Halamová | Klára | Praha | #353# | CZE | F | 15. | | | | | 00:59:25 | +00:21:51 | Detail |
61. | Rock | Jan | AC OH Praha | #376# | CZE | D | 3. | | | | | 00:59:53 | +00:22:19 | Detail |
62. | Oulehlová | Jana | Nadace na ochranu zvířat | #319# | | F | 16. | | | | | 01:00:57 | +00:23:23 | Detail |
63. | Kuníková | Adéla | Žebrák | #314# | | F | 17. | ZDom10 | 2. | | | 01:01:19 | +00:23:45 | Detail |
64. | Kuník | Tomáš | Žebrák | #313# | CZE | A | 30. | MDom10 | 8. | | | 01:01:19 | +00:23:45 | Detail |
65. | Holičková | Lubica | Beroun | #369# | CZE | H | 1. | | | | | 01:02:01 | +00:24:27 | Detail |
66. | Zágnerová | Petra | Žebrák | #339# | CZE | F | 18. | ZDom10 | 3. | | | 01:02:30 | +00:24:56 | Detail |
67. | Šrámková | Monika | Zaječov | #330# | | F | 19. | | | | | 01:02:50 | +00:25:16 | Detail |
68. | Zbuzková | Lenka | CK Záluží Tým Mirka Zbuzka | #368# | CZE | F | 20. | | | | | 01:04:12 | +00:26:38 | Detail |
69. | Fuchs | Marek | Beroun | #364# | CZE | B | 7. | | | | | 01:04:51 | +00:27:17 | Detail |
70. | Obrman | Filip | TOS Žebrák | #370# | CZE | A | 31. | | | | | 01:06:22 | +00:28:48 | Detail |
71. | Fuchsová | Anna | Beroun | #363# | CZE | F | 21. | | | | | 01:06:27 | +00:28:53 | Detail |
72. | Beránková | Jaroslava | Žebrák | #346# | CZE | H | 2. | ZDom10 | 4. | | | 01:07:51 | +00:30:17 | Detail |
73. | Radošovská | Zuzana | Beroun | #337# | CZE | G | 5. | | | | | 01:10:43 | +00:33:09 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |