Oficiální Výsledková listina Triatlon Poděbrady
28. 5. 2017

hlavní závod ženy


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Králová LenkaEtriatlon Team#228#Z30-391.01:26:41.6900:10:40.1600:00:49.4900:46:27.5800:00:34.5400:28:09.90Detail
2. Andrlová VeronikaKerberos#70#Z20-291.01:28:46.22+00:02:04.5200:10:32.6200:00:58.3000:48:11.7400:00:33.6200:28:29.92Detail
3. Skuhrová TerezaTRI SKI Horní Počernice#138#Z20-292.01:30:55.00+00:04:13.3000:10:15.9400:00:50.0001:19:49.05Detail
4. Cibulková LenkaLawi Sport Team z.s.#94#Z30-392.01:31:01.44+00:04:19.7400:10:33.8900:01:10.4200:49:07.3100:00:38.5800:29:31.22Detail
5. Pičmanová ZuzanaSK Slavia Praha#251#Juniorky1.01:32:20.51+00:05:38.8100:10:00.4600:00:52.7600:50:32.8800:00:30.2900:30:24.10Detail
6. Klimešová LucieTT Příbram, z. s.#8#Z30-393.01:32:47.26+00:06:05.5600:11:42.0000:00:56.7500:48:11.5000:00:51.1900:31:05.80Detail
7. Bělinová NatálieTJ BIŽU JBC#220#Juniorky2.01:33:37.52+00:06:55.8200:10:07.4900:00:47.8600:51:23.0300:00:33.5300:30:45.59Detail
8. Tréšková BělaUSK Akademik Cheb#243#Z20-293.01:34:53.49+00:08:11.7900:10:08.8800:00:58.1000:50:57.6500:00:32.0500:32:16.78Detail
9. Heidrichová AnnaTJ BIŽU JBC#219#Juniorky3.01:37:07.95+00:10:26.2500:10:07.5100:00:45.0600:51:32.1800:00:32.1400:34:11.04Detail
10. Táborská LenkaTJ BIŽU JBC#218#Juniorky4.01:37:08.24+00:10:26.5400:10:35.5800:00:38.4100:52:52.2400:00:34.2600:32:27.73Detail
11. Cibulková MarkétaIRON STARS BEROUN#73#Z30-394.01:38:13.03+00:11:31.3300:10:32.5100:01:43.5500:53:44.7200:00:56.6500:31:15.59Detail
12. Kratochvílová Lucie#23#Z20-294.01:40:09.19+00:13:27.4900:12:57.1900:01:26.6300:53:23.4800:01:03.7600:31:18.12Detail
13. Punčochářová DitaKerberos#150#Z40-491.01:41:35.21+00:14:53.5100:13:57.9900:01:07.1400:51:29.6900:00:40.9400:34:19.43Detail
14. Kotěšovcová AnnaTRI SKI Horní Počernice#105#Z20-295.01:43:42.42+00:17:00.7200:10:37.9900:00:57.6600:55:31.3600:00:40.0000:35:55.40Detail
15. Teplá Jana#126#Z30-395.01:43:58.07+00:17:16.3700:14:42.7900:01:06.4100:56:18.9800:00:48.8600:31:01.01Detail
16. Ciprová Dita#175#Z30-396.01:44:16.05+00:17:34.3500:12:55.2000:01:30.0000:53:50.1000:00:49.3800:35:11.36Detail
17. Soukupová BarboraPinkPower.cz#158#Z30-397.01:44:59.54+00:18:17.8400:16:48.8500:00:59.5900:54:04.5100:00:55.0200:32:11.55Detail
18. Šoulová Veronika#259#Z30-398.01:45:18.81+00:18:37.1100:13:18.2600:01:00.0000:57:05.9400:00:53.5500:33:01.05Detail
19. Kotěšovcová PavlaTRI SKI Horní Počernice#106#Juniorky5.01:45:39.77+00:18:58.0700:10:03.0800:00:55.7100:54:40.2800:00:34.8300:39:25.85Detail
20. Králová Barbora#198#Z30-399.01:46:36.80+00:19:55.1000:14:38.1600:01:57.9100:56:13.5000:00:41.0400:33:06.17Detail
21. Dvořáková Simonazomriemdomanievpiešťanoch#157#Z30-3910.01:47:22.85+00:20:41.1500:15:02.4000:01:38.6800:52:53.1600:00:49.2700:36:59.31Detail
22. Humajová TerezaElab#134#Z30-3911.01:47:36.66+00:20:54.9600:13:44.4300:01:25.1600:56:23.1100:00:58.7100:35:05.23Detail
23. Holinková ZuzanaElab#164#Z30-3912.01:48:44.65+00:22:02.9500:13:58.6500:01:55.1400:54:49.6100:01:18.1600:36:43.07Detail
24. Dolejší KateřinaKovarstvi soucek #96#Z30-3913.01:51:18.64+00:24:36.9400:13:38.8500:01:25.7300:56:30.3500:00:39.3500:39:04.34Detail
25. Nova JohanaCS Bike team#1#Z30-3914.01:55:18.94+00:28:37.2400:16:23.4900:03:03.2100:57:54.3000:01:26.8200:36:31.09Detail
26. Procházková Barbora#176#Z30-3915.01:55:20.92+00:28:39.2200:13:13.0600:01:32.8001:00:02.2900:01:09.5900:39:23.16Detail
27. Rožánková Tereza#168#Z30-3916.01:56:12.30+00:29:30.6000:14:08.1700:02:57.4901:00:49.7200:01:07.6600:37:09.23Detail
28. Dočkálková MartinaNordic Team#221#Z40-492.01:56:50.49+00:30:08.7900:16:15.1300:01:21.4000:57:13.0100:01:11.1900:40:49.74Detail
29. Veigertová GabrielaSk Slavia Jičín#239#Juniorky6.01:56:55.63+00:30:13.9300:16:42.8700:02:48.4701:05:53.9700:00:28.8800:31:01.43Detail
30. Snopková JanaSimplyGIGA #184#Z40-493.01:57:00.80+00:30:19.1000:18:38.0000:03:12.6700:57:46.5000:01:42.3400:35:41.27Detail
31. Havelková VeronikaTRI SKI Horní Počernice#59#Juniorky7.01:57:02.60+00:30:20.9000:13:47.5200:01:00.0000:57:11.0600:00:32.4700:44:31.53Detail
32. Ottová LenkaOttlens#256#Z40-494.01:58:10.67+00:31:28.9700:16:22.8800:01:59.2400:57:35.2500:01:13.8600:40:59.41Detail
33. Opletal PavlínaNikdynenipozde#159#Z40-495.01:58:40.77+00:31:59.0700:16:06.0100:01:42.8400:56:57.7300:01:10.2900:42:43.89Detail
34. Vesecká RenátaPankration gym#140#Z40-496.02:00:36.31+00:33:54.6100:16:41.9900:01:48.1201:01:34.9100:01:23.1600:39:08.11Detail
35. Lesová Eva1na1#90#Juniorky8.02:01:03.32+00:34:21.6200:19:15.3800:01:47.9100:59:04.7800:00:59.8700:39:55.37Detail
36. Pilařová IvanaSK Jizera#98#Z50-591.02:00:29.88 120 sec.+00:33:48.1800:17:37.8200:02:14.9201:00:55.2600:01:20.0300:38:21.82Detail
37. Klimešová SimonaRUN4FUN#35#Z30-3917.02:03:42.03+00:37:00.3300:17:02.5000:02:01.5901:02:54.5300:01:13.2300:40:30.16Detail
38. Lebedova Magdalena#72#Juniorky9.02:05:09.32+00:38:27.6200:12:29.5900:02:18.4401:03:02.3900:02:55.9300:44:22.95Detail
39. Novakova Jana---#174#Z30-3918.02:10:33.43+00:43:51.7300:16:30.6900:02:06.5801:05:26.7300:01:19.4900:45:09.92Detail
40. Nádherová Hana#180#Z40-497.02:56:16.16+01:29:34.4600:28:07.7800:02:51.4701:13:58.2000:03:01.3301:08:17.36Detail
DNF Horňová AdrianaElite Sport Max Training#231#JuniorkyDNF 00:10:58.7300:01:13.34Detail
DNF Makovik Natallia#230#Z30-39DNF 00:24:58.82Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz