Oficiální Výsledková listina Říčkovský GOLEM 2017
15. 7. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. SKOTÁLEK JanÚO#109muži1.01:33:34.2700:07:35.4201:01:53.9100:24:04.93Detail
2. VODEHNAL JanOMT Pardubice#65veteráni1.01:33:38.31+00:00:04.0400:07:05.2301:02:52.6700:23:40.39Detail
3. DOLEČEK JosefPřívrat#78muži2.01:33:47.38+00:00:13.1100:08:44.9301:00:46.0300:24:16.41Detail
4. MUNSTER PavelVysoké Mýto#124muži3.01:37:31.53+00:03:57.2600:06:54.8101:05:20.7100:25:16.00Detail
5. TOMÁŠ ZdeněkTriatlon Býšť#89veteráni2.01:38:01.32+00:04:27.0500:08:26.3501:05:35.1900:23:59.77Detail
6. ŘEHÁK TomášLukostřelba Jablonné#128muži4.01:38:07.36+00:04:33.0900:08:11.3701:05:45.8300:24:10.15Detail
7. HURYCH AntonínDům sportu Stratílek#93veteráni3.01:38:11.17+00:04:36.9000:08:59.4601:05:00.5100:24:11.18Detail
8. SVOBODA Marek#92veteráni4.01:38:23.68+00:04:49.4100:09:13.2001:04:54.3000:24:16.16Detail
9. HOLUBEC Miroslav#79veteráni5.01:38:55.32+00:05:21.0500:09:09.6201:04:50.9800:24:54.71Detail
10. POCHOBRADSKÝ JanFort SMC Ústí n Orlicí#84veteráni6.01:39:31.49+00:05:57.2200:07:27.4101:06:34.8800:25:29.19Detail
11. CAPOUŠEK Miroslav3D Fitness Race Team#7veteráni7.01:41:29.28+00:07:55.0100:07:06.5401:09:07.3900:25:15.34Detail
12. ROHÁČEK JanXC SPORT.CZ Nordic racing team/RUNSPORTEAM#49muži5.01:42:06.14+00:08:31.8700:09:24.2401:08:47.3300:23:54.56Detail
13. VOPRŠÁLEK MiroslavBrück team#67veteráni8.01:42:07.00+00:08:32.7300:07:02.3701:10:15.8300:24:48.79Detail
14. ADAMEC JosefINOB Vencl Tým #127muži6.01:42:27.22+00:08:52.9500:08:24.3401:10:11.3200:23:51.56Detail
15. DVOŘÁK JiříINDIGO cycling team RK#100muži7.01:42:34.03+00:08:59.7600:09:07.2401:06:50.2800:26:36.50Detail
16. BAČA JanCzech Tri K.Team#2veteráni9.01:42:55.25+00:09:20.9800:08:18.0401:08:59.2600:25:37.94Detail
17. ŠEBEK MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí#57muži8.01:43:10.52+00:09:36.2500:06:57.8201:07:32.6500:28:40.04Detail
18. MAŘÍK Jiří3D Fitness RT#81veteráni10.01:43:27.37+00:09:53.1000:10:15.0501:07:04.0500:26:08.25Detail
19. DOLEJŠKA LubošHZS ČR KHK, QS.ISO.RK#12muži9.01:44:15.02+00:10:40.7500:10:38.4401:09:08.1200:24:28.45Detail
20. LIPENSKÝ MartinFORT SMC Ústí n. O.#37veteráni11.01:44:38.67+00:11:04.4000:08:35.3501:10:00.9700:26:02.34Detail
21. MEDLÍK JanNwow/Tc Batalion#39muži10.01:44:38.87+00:11:04.6000:07:09.1201:10:30.7400:26:59.00Detail
22. LUX MartinSokol Klášterec nad Orlicí#102muži11.01:44:46.69+00:11:12.4200:10:48.6801:08:20.5300:25:37.47Detail
23. KREJČÍ JaromírSki Pastviny#115veteráni12.01:44:59.11+00:11:24.8400:09:19.8001:10:49.4400:24:49.87Detail
24. ŠTUMPF Eduard3D Fitness Race Team#104muži12.01:45:06.56+00:11:32.2900:09:28.8901:09:59.5000:25:38.16Detail
25. WIEDERMANN Ondřej3D Fitness RT#68muži13.01:45:11.50+00:11:37.2300:08:56.7901:10:37.0300:25:37.68Detail
26. HANUŠ PetrChládek a Tintěra Pardubice#20veteráni13.01:45:31.12+00:11:56.8500:09:08.9001:10:16.6900:26:05.52Detail
27. SUCHODOL Josef3D FITNESS RACE TEAM#55veteráni14.01:45:42.99+00:12:08.7200:09:29.9901:10:06.7600:26:06.22Detail
28. MORAVEC MartinVencl Tým#123muži14.01:45:47.86+00:12:13.5900:10:43.5401:11:27.7800:23:36.53Detail
29. KUČERA PetrSKI Klub pastviny#31muži15.01:46:27.71+00:12:53.4400:08:22.5601:10:15.2500:27:49.90Detail
30. SCHEUER JanActivity Lanškroun#52veteráni15.01:46:41.56+00:13:07.2900:08:43.9201:11:20.6600:26:36.98Detail
31. POSPÍŠIL PetrRock Machine cyklomax#48muži16.01:47:00.67+00:13:26.4000:11:41.5901:03:30.8200:31:48.25Detail
32. VONDRA TomášLoko Trutnov#66muži17.01:47:33.62+00:13:59.3500:06:54.4801:12:32.9900:28:06.13Detail
33. ŠAFÁŘ LiborÚO#112veteráni16.01:47:54.26+00:14:19.9900:09:14.0701:10:15.3300:28:24.85Detail
34. HÁJEK MiroslavSDH Ústí nad Orlicí I.#19muži18.01:48:42.90+00:15:08.6300:07:57.3501:11:42.9900:29:02.56Detail
35. KOBLÍŽEK MiroslavKOB Ústí nad Orlicí#27muži19.01:49:11.70+00:15:37.4300:10:49.9901:11:01.4000:27:20.31Detail
36. NOVOTNÝ Luděk3D Fitness Team#80veteráni17.01:49:15.04+00:15:40.7700:09:57.1301:10:09.6700:29:08.23Detail
37. KREJSA TomášKUS SOPOTNICE#30muži20.01:50:20.07+00:16:45.8000:10:22.1701:13:21.0100:26:36.89Detail
38. RŮŽIČKA MartinCTB Brandýs nad Orlicí#51muži21.01:50:41.29+00:17:07.0200:08:31.4501:13:38.4800:28:31.35Detail
39. BLAHO MartinPrestige cycling team#4muži22.01:50:41.61+00:17:07.3400:11:55.1101:10:44.6000:28:01.89Detail
40. NOVÁK JiříPetrovice#42muži23.01:50:46.51+00:17:12.2400:11:09.2701:13:42.3500:25:54.87Detail
41. NOSEK PetrPardubice#41muži24.01:50:49.76+00:17:15.4900:11:32.0901:13:27.6400:25:50.01Detail
42. ŠROLER ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí#116muži25.01:50:56.42+00:17:22.1500:10:30.2401:13:59.3800:26:26.79Detail
43. JIRČÍK Miroslav3D Fitness Team#119veteráni18.01:51:09.18+00:17:34.9100:09:05.8301:13:23.7700:28:39.57Detail
44. HARTMAN KarelSK OMT#132muži26.01:51:52.80+00:18:18.5300:07:51.7601:10:00.4000:34:00.63Detail
45. KUNČÁR ZdeněkActivity Lanškroun#34veteráni19.01:51:56.87+00:18:22.6000:10:43.2701:14:17.0600:26:56.53Detail
46. VERNER JiříŽamberk#113veteráni20.01:52:11.12+00:18:36.8500:10:54.8101:15:25.8500:25:50.45Detail
47. ŽIVNÝ Marek#99muži27.01:52:31.13+00:18:56.8600:11:55.4001:12:31.2200:28:04.50Detail
48. ŠROLER DanielSokol Klášterec nad Orlicí#75muži28.01:52:42.54+00:19:08.2700:12:13.6301:11:48.5300:28:40.36Detail
49. HRUBAN JanČ. Třebová#125veteráni21.01:53:22.66+00:19:48.3900:11:11.2201:13:01.8900:29:09.54Detail
50. FÁBER Viliam3D Fitness Race Team#14veteráni22.01:54:31.88+00:20:57.6100:10:57.3701:13:33.7100:30:00.78Detail
51. SVOBODA FilipFord Usti nad Orlici#56veteráni23.01:55:02.98+00:21:28.7100:10:00.3601:14:37.8800:30:24.73Detail
52. REJDA JanOMT Pardubice#87veteráni24.01:55:19.24+00:21:44.9700:08:53.6101:17:06.9600:29:18.67Detail
53. LEUCHTER VáclavModrá ústřice#35muži29.01:55:44.58+00:22:10.3100:12:38.6101:13:18.0600:29:47.89Detail
54. FÓL JindřichPardubice#16veteráni25.01:56:01.72+00:22:27.4500:11:26.6601:13:53.9400:30:41.11Detail
55. SAMEK PavelFort SMC#70veteráni26.01:56:12.77+00:22:38.5000:10:18.2201:15:34.2200:30:20.33Detail
56. ROLEČEK MilanPěčín#50veteráni27.01:57:09.69+00:23:35.4200:12:36.6701:17:08.0000:27:25.01Detail
57. PRÁZDNÝ Michal#72veteráni28.01:57:28.85+00:23:54.5800:11:38.9401:14:26.8500:31:23.05Detail
58. BERAN FrantišekStaro Oldřichovice#76veteráni29.01:58:31.60+00:24:57.3300:10:45.6401:14:51.3800:32:54.56Detail
59. DUSBABA MilanLŠ na Martě#13muži30.01:58:46.61+00:25:12.3400:10:28.3801:16:26.0700:31:52.16Detail
60. ŠKORPIL JaromírLehokolo azub ibex#122muži31.01:58:59.20+00:25:24.9300:10:26.3201:19:02.0400:29:30.83Detail
61. HYLÁK JakubVyškov#23muži32.01:59:02.18+00:25:27.9100:10:10.0901:18:53.6200:29:58.46Detail
62. URBAN RadekŠedivec#63muži33.01:59:25.63+00:25:51.3600:10:26.8201:20:39.0600:28:19.75Detail
63. DAVID VáclavSmiřice#10veteráni30.01:59:29.70+00:25:55.4300:09:47.4201:17:55.5100:31:46.76Detail
64. DLABKA Ludvík3D Fitnes Race team#11veteráni31.01:59:34.55+00:26:00.2800:10:55.7601:18:17.7000:30:21.08Detail
65. HORÁČEK DavidCSTCR#86veteráni32.01:59:50.83+00:26:16.5600:10:32.2901:23:55.8400:25:22.69Detail
66. KAČERA Martin3D Fitness Team#131veteráni33.02:00:29.37+00:26:55.1000:08:38.9001:22:04.0600:29:46.40Detail
67. MÜLLER JanŽamberk#40muži34.02:00:30.80+00:26:56.5300:13:19.6301:17:32.3900:29:38.77Detail
68. ČEJKA PavelPardubice Protecu#88veteráni34.02:00:41.06+00:27:06.7900:08:08.5001:15:39.0700:36:53.48Detail
69. FREIBERK JanSrnojedy#17junioři1.02:01:09.94+00:27:35.6700:11:32.4201:22:50.4900:26:47.02Detail
70. FAJT JanFort SMC#107veteráni35.02:01:12.28+00:27:38.0100:12:18.0101:14:34.8000:34:19.46Detail
71. PIRKL MartinÚstí nad Oricí#45muži35.02:01:14.35+00:27:40.0800:09:25.0501:19:18.7500:32:30.54Detail
72. HOVORKA Tomáš#71veteráni36.02:02:13.22+00:28:38.9500:11:58.6901:20:04.6600:30:09.86Detail
73. NOVOTNÝ PetrCycling Team Brandýs#43muži36.02:02:17.14+00:28:42.8700:11:00.1101:18:42.5500:32:34.47Detail
74. LEBEDA MartinFORT SMC ÚO#97veteráni37.02:05:43.00+00:32:08.7300:12:07.5001:20:48.5300:32:46.96Detail
75. ČERNÝ AlešTC Dobruška#83veteráni38.02:06:03.76+00:32:29.4900:13:28.3501:19:13.9000:33:21.50Detail
76. BORUCÍM PertPardubice#96muži37.02:06:12.04+00:32:37.7700:09:42.5001:22:56.3600:33:33.17Detail
77. MAREK OndřejHO J. Gagarina#38muži38.02:06:14.53+00:32:40.2600:12:13.3101:24:07.5700:29:53.64Detail
78. BERAN OndřejStaré Oldřichovice#77junioři2.02:07:40.63+00:34:06.3600:12:09.5801:14:26.5000:41:04.54Detail
79. STEINER PetrMTB PFS Vysokov#54veteráni39.02:07:44.46+00:34:10.1900:14:02.9601:24:09.2900:29:32.21Detail
80. KULHAVÝ JosefSOOB Rychnov nad Kněžnou#32veteráni40.02:08:06.02+00:34:31.7500:10:37.5301:24:59.7600:32:28.72Detail
81. MORÁVEK IualiLIA Rozárce#130veteráni41.02:08:35.89+00:35:01.6200:12:24.7901:24:11.2200:31:59.86Detail
82. HRDINA JaroslavSMC Fort UO#105veteráni42.02:09:04.66+00:35:30.3900:09:21.9601:24:58.3400:34:44.35Detail
83. JOSEFY Danielbrück team#26veteráni43.02:09:54.85+00:36:20.5801:31:06.9200:38:47.92Detail
84. ŠVORC OndřejHC Bílý Újezd#82muži39.02:10:06.78+00:36:32.5100:09:17.8301:32:52.6800:27:56.26Detail
85. VERNER DavidŽamberk#114veteráni44.02:10:10.75+00:36:36.4800:12:41.3801:24:30.4500:32:58.91Detail
86. ŠEBEK JindřichFort#118veteráni45.02:11:02.90+00:37:28.6300:10:09.2501:25:12.1300:35:41.51Detail
87. JINDRA JiříKunvald#126veteráni46.02:13:22.09+00:39:47.8200:13:58.2501:27:43.2000:31:40.63Detail
88. FABIÁN JaroslavČastolovice#15veteráni47.02:13:38.80+00:40:04.5300:14:18.8801:21:56.6300:37:23.28Detail
89. CEJP JiříSAV.cz#8veteráni48.02:14:56.56+00:41:22.2900:14:20.7801:29:47.7000:30:48.07Detail
90. NOVOTNÝ VojtěchFort SMC Ústí nad Orlicí#44junioři3.02:14:59.49+00:41:25.2200:07:21.8101:33:33.8100:34:03.87Detail
91. HOFMAN OldřichTriClub Dobruška#22veteráni49.02:15:39.36+00:42:05.0900:11:30.2901:27:48.5600:36:20.50Detail
92. JASANSKÝ JanINKA Team#74muži40.02:19:01.62+00:45:27.3500:11:04.5901:32:18.6000:35:38.42Detail
93. HLAVÁČEK RadekSki klub Ústí nad Orlicí#21veteráni50.02:19:08.97+00:45:34.7000:12:29.4501:28:11.9600:38:27.55Detail
94. AVRAMOV ValentýnPardubice#1veteráni51.02:20:06.27+00:46:32.0000:11:21.7701:30:55.6900:37:48.79Detail
95. HÁJEK JanPardubice#18muži41.02:21:30.56+00:47:56.2900:09:48.3901:38:30.0700:33:12.10Detail
96. KRŇÁVEK VojtěchAZAS DČ#73veteráni52.02:27:59.43+00:54:25.1600:12:21.3601:37:20.3500:38:17.71Detail
97. KONÍŘ MiloslavInka team#28veteráni53.02:30:26.28+00:56:52.0100:14:20.7601:38:59.2800:37:06.23Detail
98. ZÁLESKÝ MilanKnapovec#110veteráni54.02:35:02.83+01:01:28.5600:14:16.8901:36:42.2700:44:03.66Detail
99. KRUŠINA Luboš3D Fitness Team#94veteráni55.02:41:10.11+01:07:35.8400:12:01.6901:44:14.1400:44:54.27Detail
100. VÁGNER MichalČeská Třebová#90veteráni56.02:41:57.63+01:08:23.3600:12:54.6301:42:31.8100:46:31.19Detail
101. NOVOTNÝ Přemysl3D Fitness Team#121veteráni57.02:47:05.39+01:13:31.1200:13:11.9501:45:28.5100:48:24.92Detail
102. HOVAD JiříJIH#129veteráni58.02:55:15.00+01:21:40.7300:14:25.9001:58:39.9600:42:09.13Detail
103. SEIDL VojtaBruck Team#91junioři4.03:03:50.68+01:30:16.4100:08:09.6302:08:58.9400:46:42.10Detail
DNF MORAVEC Filip3D Fitness Team#95mužiDNF 00:12:11.3001:21:33.52Detail
DNF POSLUŠNÝ RomanSki Klub UO#106veterániDNF 00:10:24.29Detail
DNF SKOTÁLEK JanÚO#108veterániDNF Detail
DNS JANOVSKÝ MarcelSrnojedy#0veterániDNS Detail
DNS VESELKA ZdeněkHSK cycling team#0veterániDNS Detail
DNS ŠVEC JakubSBR - Tri Team Litomyšl#0mužiDNS Detail
DNS TRLIDA VratislavSrnojedy#0veterániDNS Detail
DNS PITTNER RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#0veterániDNS Detail
DNS VONDRA TomášLoko Trutnov#0mužiDNS Detail
DNS COGAN RudolfAEROTECH#0veterániDNS Detail
DNS CAGWE JohnLabe Tri Club HK#0veterániDNS Detail
DNS ŠLÉGR JiříSK AUTOREST#0veterániDNS Detail
DNS URBAN RadekŠedivec#0mužiDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz