Oficiální Výsledková listina Krokudy Litoměřice
2. 9. 2017

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Vlkovský VojtěchFOX Team#73#Mdo351.00:39:33Detail
2. Bureš JanCK Slavoj Terezín#145#Mdo352.00:40:49+00:01:16Detail
3. Ladányi MartinBěžecká škola Miloše Škorpila#140#M35plus1.00:41:54+00:02:21Detail
4. Souhrada PavelKonverzační výběh na Klíč#62#Mdo353.00:42:02+00:02:29Detail
5. Polan MichalKC Kutná Hora#50#M35plus2.00:42:11+00:02:38Detail
6. Pašek OndřejTisá#47#Mdo354.00:42:24+00:02:51Detail
7. Šindtbal JanRoudnice Beach Volejbal#126#Mdo355.00:42:27+00:02:54Detail
8. Cupal Pepa PomalýBěžecká škola Miloše Škorpila#138#M35plus3.00:42:38+00:03:05Detail
9. Bubla AlešLitoměřice#8#M35plus4.00:44:47+00:05:14Detail
10. Škorpil MilošBěžecká Škola#1#M35plus5.00:44:51+00:05:18Detail
11. Valenta RadekTerezín#170#Mdo356.00:45:00+00:05:27Detail
12. Votroubek MichalPraha#74#Mdo357.00:45:20+00:05:47Detail
13. Kačurová PetraLitoměřice#28#Z35plus1.00:45:57+00:06:24Detail
14. Imiálek Michal#22#M35plus6.00:45:59+00:06:26Detail
15. Pleyer JanLitoměřice#149#M35plus7.00:46:14+00:06:41Detail
16. Kačic VítězslavLitoměřice#26#Mdo358.00:47:30+00:07:57Detail
17. Holata JiříTeplice#17#Mdo359.00:47:36+00:08:03Detail
18. Nedvěd JosefZdrávka Ústí nad Labem#43#M35plus8.00:47:36+00:08:03Detail
19. Šetek ŠtěpánLitoměřice#111#Mdo3510.00:48:08+00:08:35Detail
20. Hlaváček AdamPraha#98#Mdo3511.00:48:25+00:08:52Detail
21. Hrach JanLitoměřice#102#M35plus9.00:49:07+00:09:34Detail
22. Chaloupka LukášPlzeň#193#Mdo3512.00:49:14+00:09:41Detail
23. Landa PatrikLitoměřice#36#M35plus10.00:49:23+00:09:50Detail
24. Šperlingová MichaelaLitoměřice, Hurá team#169#Zdo351.00:49:24+00:09:51Detail
25. Jenšovský ViktorLitoměřice#23#M35plus11.00:49:26+00:09:53Detail
26. Budaj RadoslavLitoměřice, Hurá team#168#Mdo3513.00:49:37+00:10:04Detail
27. Socha VáclavÚDH#61#M35plus12.00:50:03+00:10:30Detail
28. Lorenz JanHoLo#38#M35plus13.00:50:20+00:10:47Detail
29. Kačur JanLitoměřice#27#M35plus14.00:50:28+00:10:55Detail
30. Waldhauser PetrVelké Žernoseky#164#M35plus15.00:51:03+00:11:30Detail
31. Barnetová KamilaLitoměřice#192#Z35plus2.00:51:05+00:11:32Detail
32. Dale MartinKamýk#143#M35plus16.00:51:12+00:11:39Detail
33. Rupertová AlenaTlučeň#55#Z35plus3.00:51:41+00:12:08Detail
34. Konvalinka MartinKravaře v Čechách#31#M35plus17.00:51:54+00:12:21Detail
35. Sýkora OndřejLitoměřice#165#Mdo3514.00:51:58+00:12:25Detail
36. Ladányi PetraBěžecká škola Miloše Škorpila#139#Z35plus4.00:52:02+00:12:29Detail
37. Štefan Zdeněk#68#M35plus18.00:52:07+00:12:34Detail
38. Malát MartinRoudnice nad Labem#115#Mdo3515.00:52:12+00:12:39Detail
39. Štichhauer VáclavGlazura#188#M35plus19.00:52:12+00:12:39Detail
40. Slezák AdamLitoměřice#59#Mdo3516.00:53:23+00:13:50Detail
41. Simon RostislavLitoměřice#166#M35plus20.00:53:35+00:14:02Detail
42. Etchegoyen GastonChile#150#M35plus21.00:53:37+00:14:04Detail
43. Svobodová EvaLitoměřice#99#Z35plus5.00:53:41+00:14:08Detail
44. Čapek JanV. Žernoseky#134#Mdo3517.00:53:42+00:14:09Detail
45. Vodička JanPraha 3#97#Mdo3518.00:53:57+00:14:24Detail
46. Rybářová Marcela#57#Z35plus6.čtenářka knihovny1.00:54:21+00:14:48Detail
47. Musil JiříLitoměřice#151#M35plus22.00:54:25+00:14:52Detail
48. Bočková PavlínaLitoměřice#121#Zdo352.00:54:35+00:15:02Detail
49. Holajová LenkaLitoměřice#160#Z35plus7.00:54:35+00:15:02Detail
50. Albl VáclavLitoměřice#4#M35plus23.00:54:52+00:15:19Detail
51. Stanislav MartinCarent#187#M35plus24.00:54:58+00:15:25Detail
52. Štěpková Monika#69#Zdo353.00:55:03+00:15:30Detail
53. Landa AdamLitoměřice#35#Mdo3519.00:55:06+00:15:33Detail
54. Boubelíková LenkaLitoměřice#109#Zdo354.00:55:25+00:15:52Detail
55. Dlouhá ZuzanaDlouháni Roudnice#144#Zdo355.00:55:26+00:15:53Detail
56. Olexa PetrLitoměřice#45#M35plus25.00:55:32+00:15:59Detail
57. Sevruk AlexejLitoměřice#146#Mdo3520.00:55:47+00:16:14Detail
58. Géciová TerezaRungo pro ženy#190#Z35plus8.00:55:48+00:16:15Detail
59. Fajstaver Aleš#14#M35plus26.00:55:58+00:16:25Detail
60. Vacovský Robert#71#M35plus27.00:56:00+00:16:27Detail
61. Poupě PetrChlumec#52#M35plus28.00:56:03+00:16:30Detail
62. Baudlerová LucieLitoměřice#6#Z35plus9.00:56:05+00:16:32Detail
63. Ehrlichová HanaStružnice#182#Zdo356.00:56:30+00:16:57Detail
64. Pekárková EliškaPraha#48#Z35plus10.00:56:34+00:17:01Detail
65. Zmrzlá AdélaPraha#75#Zdo357.00:56:34+00:17:01Detail
66. Daňová KateřinaLitoměřice#158#Z35plus11.00:56:42+00:17:09Detail
67. Žáková PetraLitoměřice#159#Z35plus12.00:56:43+00:17:10Detail
68. Lísalová HanaLitoměřice#37#Z35plus13.čtenářka knihovny2.00:56:45+00:17:12Detail
69. Nováková ZdeňkaLitoměřice#155#Zdo358.00:56:47+00:17:14Detail
70. Došková LenkaLovosice#13#Zdo359.00:57:03+00:17:30Detail
71. Gudera MartinLitoměřice#120#M35plus29.00:57:43+00:18:10Detail
72. Landa LukášLitoměřice#119#M35plus30.00:58:03+00:18:30Detail
73. Michálek LadislavLitoměřice#39#M35plus31.00:58:09+00:18:36Detail
74. Čúzi Jana#11#Z35plus14.čtenářka knihovny3.00:58:16+00:18:43Detail
75. Čúzi Martin#12#M35plus32.čtenář knihovny1.00:58:16+00:18:43Detail
76. Škrdlantová MichaelaSlaný#66#Zdo3510.00:59:01+00:19:28Detail
77. Vítová AndreaRudná u Prahy#72#Z35plus15.00:59:07+00:19:34Detail
78. Rybáková LenkaKC Kutná Hora#56#Zdo3511.00:59:51+00:20:18Detail
79. Frydrych AntonínLitoměřice#58#Mdo3521.čtenář knihovny2.01:00:05+00:20:32Detail
80. Štětinová AdélaLitoměřice#70#Zdo3512.01:00:22+00:20:49Detail
81. Illichmannová BohdanaLitoměřice#21#Z35plus16.čtenářka knihovny4.01:01:02+00:21:29Detail
82. Rajnyš KarelRoudnice nad Labem#127#M35plus33.01:01:47+00:22:14Detail
83. Červenková PavlínaŠtětí#10#Z35plus17.01:01:55+00:22:22Detail
84. Podaný AntonínLitoměřice#107#Mdo3522.01:02:04+00:22:31Detail
85. Sýkora JindřichLitoměřice#101#M35plus34.01:02:05+00:22:32Detail
86. Černá PetraLitoměřice#106#Zdo3513.01:02:05+00:22:32Detail
87. Poupěová ZuzanaChlumec#53#Z35plus18.01:02:31+00:22:58Detail
88. Pichňa Martin#114#M35plus35.01:03:06+00:23:33Detail
89. Porubová Ludmilabohušovice nad ohri#51#Z35plus19.01:03:37+00:24:04Detail
90. Králová HanaLitoměřice#189#Z35plus20.01:03:42+00:24:09Detail
91. Pailová AlenaVelké Žernoseky#46#Z35plus21.čtenářka knihovny5.01:04:25+00:24:52Detail
92. Bublová KateřinaLitoměřice#9#Z35plus22.čtenářka knihovny6.01:04:38+00:25:05Detail
93. Foud VladimírKrokudy#135#M35plus36.01:04:38+00:25:05Detail
94. Kahounová Zdenkalitoměřice#29#Zdo3514.čtenářka knihovny7.01:04:54+00:25:21Detail
95. Klímová MíšaKnihovna#191#Z35plus23.čtenářka knihovny8.01:04:58+00:25:25Detail
96. Nováková MarcelaLitoměřice#44#Z35plus24.01:05:30+00:25:57Detail
97. Holešovská JitkaLitoměřice#18#Z35plus25.01:05:44+00:26:11Detail
98. Jeřábková IrenaKololeč#24#Zdo3515.01:06:58+00:27:25Detail
99. Slunečková ZuzanaLitoměřice#60#Zdo3516.01:06:58+00:27:25Detail
100. Kavková IvetaLovosice#30#Zdo3517.01:07:22+00:27:49Detail
101. Rikl MilanŽitenická žihadla#176#M35plus37.01:07:24+00:27:51Detail
102. Žižková ZuzanaLitoměřice#76#Zdo3518.01:07:25+00:27:52Detail
103. Illek MartinLitomerice#20#M35plus38.01:07:55+00:28:22Detail
104. Blechová Kateřina#7#Z35plus26.01:08:00+00:28:27Detail
105. Havelková DanaLitoměřice#16#Z35plus27.čtenářka knihovny9.01:08:11+00:28:38Detail
106. Škutchan RomanLitoměřice#67#Mdo3523.01:09:06+00:29:33Detail
107. Minaříková Kateřina#41#Z35plus28.01:10:35+00:31:02Detail
108. Kubinec VaclavLitomerice#33#M35plus39.01:10:36+00:31:03Detail
109. Hrdina MartinLitoměřice#117#M35plus40.01:12:00+00:32:27Detail
110. Svačinová LudmilaLitoměřice#64#Zdo3519.čtenářka knihovny10.01:12:58+00:33:25Detail
111. Bartoníčková PavlínaNeratovice#5#Zdo3520.čtenářka knihovny11.01:13:03+00:33:30Detail
112. Hrabaňová KláraLitoměřice#100#Z35plus29.01:13:10+00:33:37Detail
113. Pychova Lucie#54#Zdo3521.01:14:48+00:35:15Detail
114. Jiskrova LenkaSella team#25#Zdo3522.01:15:48+00:36:15Detail
115. Maleček LadislavPetříkovy#136#M35plus41.01:17:23+00:37:50Detail
DNS Kostellník Divišovský JiříTerezín#32#M35plusDNS Detail
DSQ Steklá JanaVelký Újezd#63#Zdo35DSQ Detail
DSQ Muzička MichalLitoměřice#42#M35plusčtenář knihovnyDSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz