Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
16. 1. 2016

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. SOUČEK JiříTTT#344MA1.01:25:34Detail
2. POKORNÝ MatyášBenešovský běžecký klub#300MA2.01:26:58+00:01:24Detail
3. ŠATRA MichalJesenice#357MA3.01:27:39+00:02:05Detail
4. SMRČKA MilošBK Říčany#339MD1.01:28:12+00:02:38Detail
5. HAVELKA PetrELEVEN RUN TEAM#106MB1.01:29:01+00:03:27Detail
6. JUŘIČKA JiříCATUS TEAM#151MB2.01:29:35+00:04:0101:29:34.32Detail
7. EREMKA Liborhumpolec#83MA4.01:30:32+00:04:5801:30:31.25Detail
8. KOVÁŘ MichalTJ Sokol Unhošť#189MB3.01:31:35+00:06:01Detail
9. KOUKLÍK JakubBenešovský běžecký klub#188MA5.01:31:59+00:06:25Detail
10. TEPLÝ OndřejHisport Team#379MA6.01:33:09+00:07:3501:33:08.17Detail
11. JANDA MartinKOB Dobruška#137MA7.01:33:56+00:08:22Detail
12. ČERVENKA MartinPraha 4#62MA8.01:34:24+00:08:5001:34:17.45Detail
13. JÁNOŠÍK RudolfSpartak Vlašim#139MB4.01:35:07+00:09:33Detail
14. KAZDA OndrejSportcentrum Jicin#164MA9.01:35:16+00:09:42Detail
15. JANŮ MartinKH tour#141MB5.01:37:16+00:11:4201:37:14.29Detail
16. VOLEJNÍK MichalHisport team#409MA10.01:37:20+00:11:4601:37:19.94Detail
17. ŠTEMBERK PavelTJ Tatran Sedlčany#373MB6.01:37:23+00:11:4901:37:19.50Detail
18. KERLÍK RadovanSlavoj Stará Boleslav#168MC1.01:37:35+00:12:01Detail
19. MARYSKA MilosŽižkovský Tygři#245MA11.01:37:46+00:12:1201:37:20.97Detail
20. VALENTA KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#391MB7.01:37:56+00:12:2201:37:49.85Detail
21. KUBÍN TomášRS Vlašim#211MA12.01:38:09+00:12:3501:38:08.81Detail
22. DVOŘÁK RadekHrom do piecky!#78MA13.01:38:36+00:13:0201:38:34.82Detail
23. SEIDL MiroslavŠkvorec#329MB8.01:38:36+00:13:02Detail
24. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub#301MA14.01:38:55+00:13:2101:38:53.81Detail
25. RADIMĚŘSKÝ KarelAtletika Polička#309MA15.01:39:26+00:13:5201:39:11.05Detail
26. BECK ZdeněkJevany#25MB9.01:39:37+00:14:03Detail
27. ŠKRLETA PavelRunSport Team#371MB10.01:40:07+00:14:3301:40:05.05Detail
28. LANGR MilanPraha#219MA16.01:40:09+00:14:3501:40:06.18Detail
29. MALÝ JiříPlanet Toys#241MA17.01:40:23+00:14:4901:40:18.03Detail
30. DVOŘÁK TomášKola Ledeč#79MA18.01:40:27+00:14:5301:40:17.01Detail
31. PISCHEK PavelTOP RUN-ning CLUB#294MA19.01:40:28+00:14:5401:40:18.90Detail
32. DANKO FilipPraha#64MA20.01:40:30+00:14:56Detail
33. MATULA MartinHisport team#443MB11.01:41:06+00:15:3201:41:00.57Detail
34. MALÍK OndřejRungo.cz#436MA21.01:41:37+00:16:0301:41:35.64Detail
35. HLADINA TomášFox-klub Praha#112MA22.01:41:38+00:16:0401:41:32.74Detail
36. HERGESELL JiříVračkovice#111MB12.01:41:41+00:16:0701:41:39.67Detail
37. HAVLÍK NikolaRUNGO.cz#12MA23.01:41:42+00:16:0801:41:40.79Detail
38. PŘECH AlešHO Alpin IV#305MA24.01:41:47+00:16:1301:41:31.71Detail
39. VANĚK PavelPraha#395MC2.01:41:47+00:16:13Detail
40. PICHLÍK RomanPrague#291MA25.01:42:14+00:16:4001:42:11.39Detail
41. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem#153MA26.01:42:17+00:16:4301:42:14.05Detail
42. KULHÁNEK MarekPodveky#215MA27.01:42:27+00:16:5301:42:24.93Detail
43. KAPKO DavidVlašim#156MB13.01:42:32+00:16:5801:42:30.40Detail
44. KENDÍK TomášLochkov#165MB14.01:42:43+00:17:0901:42:40.57Detail
45. KRÁL VítězslavRysy Praha#192MB15.01:42:53+00:17:1901:42:49.71Detail
46. KLIKA PetrTK novis#171MA28.01:42:59+00:17:2501:42:57.58Detail
47. LEBEDA PetrBenešov#220MB16.01:43:18+00:17:4401:43:16.05Detail
48. KRÁL DavidRivals#191MB17.01:43:28+00:17:5401:43:27.52Detail
49. WERNER LukášZelená liška#417MA29.01:43:59+00:18:2501:43:54.97Detail
50. ZÁCHA PavelÚvaly#441MB18.01:44:03+00:18:2901:43:54.58Detail
51. ŠÍMA JanBenešovský běžecký klub#362MA30.01:44:07+00:18:3301:44:00.67Detail
52. TOUPAL JakubFc Graffin Vlašim#13MA31.01:44:16+00:18:4201:44:00.24Detail
53. DUNGL MartinDen cesty#75MA32.01:44:28+00:18:5401:43:59.07Detail
54. PODSTATA MartinSK Horoušánky#298MB19.01:44:38+00:19:0401:44:35.72Detail
55. BUBENÍK MichalHO Pardubice#45MA33.01:44:49+00:19:1501:44:29.50Detail
56. KRÁL ZdeněkVelké Přílepy#193MB20.01:45:20+00:19:4601:45:12.78Detail
57. PAVOUČEK JanHalvar&Son#287MB21.01:45:23+00:19:49Detail
58. KUTMAN PavelStruhařov#437MC3.01:45:24+00:19:5001:45:20.53Detail
59. MADRON MilošRozběháme Česko#233MB22.01:45:26+00:19:5201:45:24.96Detail
60. LHOTÁK ZdeněkPraha#222MA34.01:45:40+00:20:0601:45:37.18Detail
61. MRKVA JiříVlašim#265MB23.01:46:04+00:20:3001:45:58.98Detail
62. SKUHROVEC JaroslavPBO Zahradní město#334MB24.01:46:08+00:20:3401:46:00.64Detail
63. ZDVIHAL TomášLipnoman#422MA35.01:46:29+00:20:55Detail
64. ONDRUŠ PetrLmc#281MB25.01:46:45+00:21:1101:46:37.36Detail
65. SVOZIL DanielVŠCHT Praha#355MB26.01:47:08+00:21:3401:46:59.64Detail
66. MIHULE ŠtěpánBK Iniciativa Praha#256MA36.01:47:10+00:21:3601:46:48.04Detail
67. BERAN JakubBK Iniciativa Praha#27MA37.01:47:37+00:22:0301:47:14.72Detail
68. ČERNÝ OndrejPraha#59MA38.01:47:48+00:22:14Detail
69. MRÁZEK Matěj#263MA39.01:48:16+00:22:4201:48:05.33Detail
70. PRCHAL PavelGP Kolín,Zbraslavice#302MC4.01:48:36+00:23:0201:48:29.62Detail
71. LORENC DavidPříbram#223MA40.01:48:44+00:23:1001:48:16.82Detail
72. JAHODA Vít#136MA41.01:49:04+00:23:3001:48:58.41Detail
73. VOPLAKAL LiborÉquipe sans limites - Humpolec#412MA42.01:49:04+00:23:3001:49:01.03Detail
74. NOVOTNÝ PavelSepekov#448MB27.01:49:24+00:23:5001:49:05.70Detail
75. KRCHŇÁK RomanVlašim#200MC5.01:49:25+00:23:5101:49:01.46Detail
76. MAREK PavelČAU/Jenštejn#244MB28.01:50:01+00:24:2701:49:43.11Detail
77. ANDRLE JakubKostelec n.Č.l.#20MA43.01:50:01+00:24:2701:49:51.64Detail
78. BRANDL DominikCeska Locomotiva#36MA44.01:50:03+00:24:2901:49:40.94Detail
79. DAVID PavelLokomotiva Nymburk#65MB29.01:50:33+00:24:59Detail
80. KEPKA PetrČerčany#167MB30.01:50:39+00:25:0501:50:37.85Detail
81. SVOBODA MilanBěžecká škola Miloše Škorpila#353MA45.01:50:59+00:25:2501:50:30.24Detail
82. ŠOLTÉS FilipMladá Vožice#372MA46.01:51:20+00:25:4601:50:44.95Detail
83. VOŠAHLÍK MartinRadějovice#413MA47.01:51:36+00:26:0201:51:21.43Detail
84. BABKA TomasTos Žebrák#21MB31.01:51:47+00:26:1301:51:44.90Detail
85. KOTRBA ŠtěpánJasmín KH#187MB32.01:51:51+00:26:1701:51:44.55Detail
86. GRUSZ FilipUhlířské Janovice#100MA48.01:51:53+00:26:1901:51:41.60Detail
87. FAIT TomášPraha 4#86MA49.01:51:53+00:26:1901:51:37.00Detail
88. MÜHLHANS PetrNaboso.cz#11MA50.01:52:14+00:26:4001:52:01.32Detail
89. ŠTOLA JakubPraha 4#375MA51.01:52:19+00:26:4501:51:56.72Detail
90. URBANEC VítEZL#389MB33.01:52:40+00:27:0601:52:27.19Detail
91. GINZEL Petrcyklovape#98MB34.01:52:41+00:27:0701:52:31.60Detail
92. RUSŇÁK VladimírŘíčany#318MC6.01:52:41+00:27:0701:52:36.06Detail
93. PINA JaroslavAB Rez#292MC7.01:52:44+00:27:1001:52:17.96Detail
94. NĚMEC JiříAtletika Vlašim#274MD2.01:52:46+00:27:12Detail
95. LEJNAR MartinZruč nad Sázavou#221MB35.01:52:57+00:27:2301:52:34.68Detail
96. HAP ZdenekAC RACE LOHENICE#105MB36.01:53:01+00:27:2701:52:50.06Detail
97. LUKL JanCB Podblanicko#231MB37.01:53:04+00:27:30Detail
98. FABIAN JiriTopMonks Hunters#85MA52.01:53:06+00:27:3201:53:03.16Detail
99. PETRÁSEK Václav#290MB38.01:53:12+00:27:3801:53:10.08Detail
100. PÍPAL PetrKamenice nad Lipou#293MA53.01:53:13+00:27:3901:53:11.93Detail
101. KODR KarelŽižkov#181MB39.01:53:21+00:27:4701:53:14.48Detail
102. MACHYTKA MatejRave & Run#236MA54.01:53:32+00:27:5801:53:26.21Detail
103. BULAN JanPraha#48MA55.01:53:40+00:28:0601:53:27.07Detail
104. ŠIMAN EduardPraha 10#363MC8.01:53:42+00:28:0801:53:37.96Detail
105. ŠTYCH PřemyslBenešov#376MB40.01:53:42+00:28:0801:53:41.54Detail
106. VOPAT VáclavSTS Chvojkovice Brod#410MA56.01:53:44+00:28:10Detail
107. FARA JanHrušov#87MA57.01:53:44+00:28:1001:53:43.10Detail
108. HOŠEK StanislavBuková u Příbramě#117MB41.01:53:53+00:28:1901:53:49.63Detail
109. CIBÍK MilanKPO#51MB42.01:53:56+00:28:2201:53:37.48Detail
110. MOŽNÝ StanislavŠumperk#262MA58.01:54:14+00:28:4001:53:38.32Detail
111. HNILICA OndřejRave&Run#113MA59.01:54:20+00:28:4601:54:14.33Detail
112. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#383MC9.01:54:23+00:28:4901:54:18.17Detail
113. KARČ JakubSK Babice#158MB43.01:54:45+00:29:1101:54:40.45Detail
114. MAŠEK MartinPraha 5#246MB44.01:54:48+00:29:1401:54:38.51Detail
115. PŘEVOROVSKÝ MartinBystřice#306MA60.01:54:50+00:29:1601:54:34.09Detail
116. EŠLER DanielMB Sauny Mladá Boleslav#84MA61.01:55:10+00:29:3601:54:43.57Detail
117. ROHR PetrPraha#313MC10.01:55:18+00:29:4401:55:03.26Detail
118. GRYGAR DavidPraha#101MB45.01:55:22+00:29:4801:55:19.25Detail
119. ZAFOUK FilipZŠ JIRÁSKOVA 888, Benešov#419MB46.01:55:25+00:29:5101:55:15.15Detail
120. TVRZ JakubBk Sokolov#387MA62.01:55:26+00:29:5201:55:05.77Detail
121. RUMMEL SlávekTuscarora 03#317MA63.01:55:39+00:30:0501:55:24.88Detail
122. HULÍNSKÝ RomanSpartan Gym#129MB47.01:55:47+00:30:1301:55:33.16Detail
123. HULMÁK PavelVlašim#130MB48.01:55:54+00:30:2001:55:47.66Detail
124. MELICHAR Josef#253MB49.01:55:55+00:30:2101:55:16.76Detail
125. RIEGER janprogress cycle#312MB50.01:55:56+00:30:2201:55:22.67Detail
126. IMMER JaroslavHejvy's Intimmate Team & Flying Runners#135MC11.01:56:04+00:30:3001:55:54.73Detail
127. MACHÁČEK JakubOndřejov#438MB51.01:56:11+00:30:3701:56:07.16Detail
128. PROCHÁZKA FrantišekBewit#303MA64.01:56:26+00:30:5201:56:13.97Detail
129. PUTALA JanOdolena Voda#307MA65.01:56:50+00:31:1601:56:28.46Detail
130. MARVAN FilipRungo.cz#434MA66.01:56:54+00:31:2001:56:42.67Detail
131. LUKEŠ JiříJ a J Vlašim#229MC12.01:56:56+00:31:2201:56:41.93Detail
132. KUBÍN MartinLoko Trutnov#210MB52.01:56:59+00:31:2501:56:33.81Detail
133. ALEXA MichalSkiraan Ondřejov#18MA67.01:57:36+00:32:0201:57:32.75Detail
134. HULMÁK PetrVlašim#131MB53.01:58:09+00:32:3501:58:03.42Detail
135. MAŇÁK Pavel#243MA68.01:58:20+00:32:4601:58:07.16Detail
136. CHRISTOF David#132MA69.01:58:31+00:32:5701:58:22.52Detail
137. HOUDEK KarelVlašim#119MA70.01:59:11+00:33:3701:58:32.43Detail
138. ZAHÁLKA TomášKilt po česku#10MA71.01:59:14+00:33:4001:59:01.73Detail
139. KUTMON TomášPraha Modřany#217MB54.01:59:19+00:33:4501:58:48.09Detail
140. SEIDL JanŽatec#328MA72.01:59:32+00:33:5801:59:17.74Detail
141. OPOČENSKÝ JaroslavKutná Hora#282MC13.01:59:33+00:33:5901:59:28.31Detail
142. NAJMAN JakubOddíl Pot a krev#270MA73.01:59:38+00:34:0401:59:34.97Detail
143. ČECHURA JiříPraha 9#58MC14.01:59:46+00:34:1201:59:14.74Detail
144. PEROUTKA VincencVlašim#289MA74.01:59:51+00:34:1701:59:13.04Detail
145. STEINER JanPrague#349MA75.02:00:01+00:34:2701:59:25.18Detail
146. UNGERMAN TondaBeergym Mladá Boleslav#445MA76.02:00:12+00:34:38Detail
147. KOBLÍŽEK FilipŠumperk#178MA77.02:00:13+00:34:3901:59:35.39Detail
148. HRUŠKA PavelSokol Václavice#125MA78.02:00:25+00:34:5102:00:05.28Detail
149. VOLEJNÍK MartinDubá#408MB55.02:00:29+00:34:5502:00:21.23Detail
150. KARAFIAT RomanKladruby#6MB56.02:00:38+00:35:0402:00:32.55Detail
151. AMMER Libor#450MB57.02:00:42+00:35:0802:00:36.57Detail
152. ŽÍŽALA JiříKosova Hora#427MA79.02:00:44+00:35:1002:00:10.62Detail
153. NEDĚLA TomášTrhový Štěpánov#429MB58.02:01:12+00:35:3802:01:03.36Detail
154. ROUŠAVÝ JanKabuki Team#316MA80.02:01:17+00:35:4302:00:53.67Detail
155. ŽÁK JakubHanspaulka / Horalka a Tatranka#425MA81.02:01:18+00:35:4402:01:05.98Detail
156. RAČANSKY LubošZvěstov#308MA82.02:01:21+00:35:4702:00:57.90Detail
157. BEZDĚK MiroslavPraha#28MA83.02:01:22+00:35:4802:01:07.75Detail
158. KREJZAR PavelZáběhlice#199MB59.02:01:23+00:35:4902:01:18.24Detail
159. KRUSE RodericPrague#204MC15.02:01:26+00:35:5202:00:55.83Detail
160. VOKURKA RadekTOP RUN-ning CLUB#407MA84.02:01:30+00:35:5602:01:17.93Detail
161. KLÍMA TomášVlašim#172MA85.02:01:42+00:36:0802:01:35.61Detail
162. CIESLAR MichalBěžecká skupina v Českém Těšíně#52MA86.02:02:24+00:36:5002:02:04.61Detail
163. HALAMA Jiří#103MA87.02:02:25+00:36:5102:02:19.19Detail
164. MIHALIK Josef#255MA88.02:02:28+00:36:5402:02:02.85Detail
165. JURAČKA PavelPlaná nad Lužnicí#150MB60.02:02:34+00:37:0002:02:18.40Detail
166. KIRŠNER Michalmessenger#169MB61.02:02:49+00:37:1502:02:13.50Detail
167. TOUPAL VáclavZnosim#14MB62.02:02:52+00:37:1802:02:35.30Detail
168. ŠUP Radek#3MA89.02:02:56+00:37:2202:02:31.46Detail
169. OKTÁBEC VojtěchTýnec nad Sázavou#280MB63.02:03:02+00:37:2802:02:41.30Detail
170. RAKOVIČ JakubLety#310MA90.02:03:14+00:37:4002:02:56.93Detail
171. RAKOVIČ MatějLety#311MA91.02:03:14+00:37:4002:02:57.14Detail
172. HEJNA MarekTRIATLON PRAHA-HÁJE#109MA92.02:03:24+00:37:5002:03:14.74Detail
173. MATYÁŠ RomanDexter BSK racing#251MB64.02:03:26+00:37:5202:03:22.26Detail
174. GBELEC PetrRun4ever#97MB65.02:03:30+00:37:5602:03:07.70Detail
175. NÁDHERA PetrHradec Králové#268MB66.02:03:39+00:38:0502:03:30.16Detail
176. VEDRAL JanJinonice#396MB67.02:03:41+00:38:0702:03:05.07Detail
177. PEJŠA JanSedlčany#288MB68.02:03:52+00:38:1802:03:29.50Detail
178. VALOUŠEK PetrPraha 6#392MA93.02:04:46+00:39:1202:04:35.78Detail
179. FOREJT MiroslavNaděje.cz#94MB69.02:05:00+00:39:2602:04:41.69Detail
180. CHVÁTAL VladimírÚvaly#134MB70.02:05:17+00:39:4302:05:01.16Detail
181. HŘEBECKÝ MiroslavMezi poli#126MB71.02:05:19+00:39:4502:04:59.79Detail
182. BROŽÍK FrantišekPentar Vlašim#43MB72.02:05:27+00:39:5302:05:14.06Detail
183. ŠIMEK MilanKola Ledeč#432MA94.02:05:35+00:40:0102:05:23.50Detail
184. KULOVANÝ MartinJindřichohradecký půlmaraton#216MB73.02:05:38+00:40:0402:05:12.30Detail
185. BOŘIL PavelTýnec nad Sázavou#33MC16.02:05:40+00:40:0602:05:06.98Detail
186. MATISKO Peterrun4ever#249MB74.02:05:45+00:40:1102:05:23.21Detail
187. OREL IvanNámořníci z Viktorky#283MB75.02:05:48+00:40:1402:05:37.35Detail
188. MALÝ AlešTábor-Horky#240MA95.02:06:08+00:40:3402:05:52.72Detail
189. JIRÁSEK JiříK.O. Poděbrady#149MB76.02:06:31+00:40:5702:05:58.19Detail
190. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub#338MD3.02:06:32+00:40:5802:06:25.38Detail
191. PLECHÁČEK AndrejAB Řež#297MD4.02:06:46+00:41:1202:06:19.73Detail
192. ALBRECHT DavidKlub Larse Heletága#17MA96.02:06:53+00:41:1902:06:16.75Detail
193. SLÍVA PetrRádio City#2MA97.02:07:14+00:41:4002:06:50.04Detail
194. ŠEMBERA Jirkamessenger#360MB77.02:07:44+00:42:1002:07:10.26Detail
195. STŘELBA OndřejBŽB Praha#350MB78.02:07:46+00:42:1202:07:24.26Detail
196. SVÁTEK Lubomírpraha#352MC17.02:07:47+00:42:1302:07:22.15Detail
197. ŘÍHA KarelSoběhrdy#327MB79.02:08:21+00:42:4702:07:47.21Detail
198. GROH StanislavAC Vrchlabí#99ME1.02:08:51+00:43:1702:08:44.70Detail
199. JANÍČEK JanBehejBrno.com#138MA98.02:08:57+00:43:2302:08:46.03Detail
200. KADLEC LiborBenátky nad Jizerou#152MA99.02:09:00+00:43:2602:08:44.92Detail
201. VÍTEK VojtěchBenátky nad Jizerou#402MA100.02:09:00+00:43:2602:08:45.50Detail
202. BULANT MatějPraha#447MA101.02:09:09+00:43:3502:08:58.13Detail
203. RŮT JiříTJ Starý Smolivec#320MA102.02:09:21+00:43:4702:09:04.51Detail
204. ČERV MiloslavAtletika Polička#60MD5.02:09:49+00:44:1502:09:15.01Detail
205. KOLÁŘ FrantišekRysy#182MA103.02:10:06+00:44:3202:09:57.95Detail
206. ŠIMEK VladimírDOLS Šumperk#365MB80.02:10:16+00:44:4202:09:52.75Detail
207. TŮMA LadislavKlokočná, Vranov#384MC18.02:10:30+00:44:5602:10:15.50Detail
208. ZATLOUKAL TomášPříbram#420MA104.02:11:03+00:45:2902:10:33.22Detail
209. VACEK PetrPetrohrad#390MA105.02:11:06+00:45:3202:10:32.34Detail
210. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou#74MA106.02:11:22+00:45:4802:10:54.23Detail
211. ŠVARC MichalBenešov#378MB81.02:11:29+00:45:5502:11:07.44Detail
212. KLAUS LukᚎUCH#170MA107.02:11:48+00:46:1402:11:30.25Detail
213. BEHENSKÝ JanKocovina Chrást#26MA108.02:11:53+00:46:1902:11:28.67Detail
214. BUCHA BorisBratislava#47MA109.02:12:02+00:46:2802:11:26.42Detail
215. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč#183MA110.02:12:09+00:46:3502:12:01.43Detail
216. TESAŘ PavelOSA Nusle#380MB82.02:12:12+00:46:3802:11:58.99Detail
217. NOVÝ BřetislavSABZO Praha#278MD6.02:12:20+00:46:4602:11:59.52Detail
218. HOSNEDL MarekStrážov#116MA111.02:13:03+00:47:2902:12:43.72Detail
219. EFLER PavelBudyně nad Ohří#81MA112.02:13:55+00:48:2102:13:48.96Detail
220. KUBÍK JiříMorfeovy tenisky#209MA113.02:14:01+00:48:2702:13:25.60Detail
221. JEGLA MartinUherský Brod#430MA114.02:14:04+00:48:3002:13:45.28Detail
222. VRABEC TomasStrazci Repy#414MA115.02:14:37+00:49:0302:14:27.26Detail
223. SMRŽ MatějČeské Budějovice#341MA116.02:14:40+00:49:0602:14:17.84Detail
224. DOGARU VasilRungo.cz#67MA117.02:14:40+00:49:0602:14:28.09Detail
225. HEJNÝ MartinSokol Čechtice#110MA118.02:14:41+00:49:0702:14:36.41Detail
226. VERNER ZdeněkLedečko#399MA119.02:14:52+00:49:1802:14:24.84Detail
227. DVOŘÁČEK LadislavČerčany#77MB83.02:14:58+00:49:2402:14:42.01Detail
228. MLČKOVSKÝ PetrMisport#444MA120.02:15:11+00:49:3702:14:58.19Detail
229. RÝDL VladimírHINTON#324MB84.02:15:23+00:49:49Detail
230. SLUNEČKO JindřichZŠ JIRASKOVA 888, Benešov#336MB85.02:15:36+00:50:0202:15:25.66Detail
231. URBAN MichalSezimovo Ústí#388MA121.02:15:48+00:50:1402:15:36.28Detail
232. VRZÁČEK TomášCS 1000, Hustopeče#415MB86.02:15:53+00:50:1902:15:23.94Detail
233. BRABEC JosefHasiči Turkovice#35MB87.02:16:48+00:51:1402:16:17.15Detail
234. NEČAS Arnošt#271MC19.02:17:12+00:51:3802:16:36.96Detail
235. SZABO DavidSK Nové Zámky#451MB88.02:17:30+00:51:5602:16:59.65Detail
236. LORENC LuděkPříbram#224MC20.02:17:44+00:52:1002:17:15.55Detail
237. MAŠEK RadekPEKASS#247MB89.02:17:49+00:52:1502:17:13.84Detail
238. VENCLÍK DavidRunPORG#398MA122.02:17:50+00:52:1602:17:25.76Detail
239. ŠKOPEK PavelVlašim#369MC21.02:18:10+00:52:3602:18:03.91Detail
240. RŮŽIČKA MaxPraha 10#322MB90.02:18:27+00:52:5302:18:14.02Detail
241. COUFAL JiříPyšely#56MA123.02:19:01+00:53:2702:18:48.14Detail
242. KRIŠTOFÍK JiříX-TRAIL ORLOVÁ#201MC22.02:19:14+00:53:4002:18:47.01Detail
243. BROŽ DavidSDH Týček#42MA124.02:19:19+00:53:4502:18:47.15Detail
244. DOLEJŠ VítPraha#69MA125.02:20:57+00:55:2302:20:48.72Detail
245. HÁJEK JosefTisem#102MA126.02:21:39+00:56:0502:21:20.04Detail
246. KLUSÁK LukášJesenice#175MA127.02:21:39+00:56:0502:21:25.81Detail
247. ZAVADIL JonášChyne#421MA128.02:21:50+00:56:1602:21:18.42Detail
248. MALINA LubomírSezimovo usti#238MB91.02:22:00+00:56:2602:21:44.29Detail
249. ROHRBACHER MichaelKlatovy#314MA129.02:22:10+00:56:3602:21:52.76Detail
250. ŠKRLETA JanTJ Nová Včelnice#370ME2.02:22:33+00:56:5902:22:08.74Detail
251. CIPL FrantišekBONBON Praha#55MD7.02:24:37+00:59:0302:24:21.30Detail
252. JEŽEK JanBenešov#146MA130.02:25:18+00:59:4402:24:46.06Detail
253. KREJČÍ AlešHavlíčkův Brod#197MA131.02:25:41+01:00:0702:25:07.84Detail
254. EDR JosefSDH Řendějov#80MA132.02:25:43+01:00:0902:25:14.93Detail
255. PLACHÝ LukášBenešov#296MA133.02:26:28+01:00:5402:25:49.19Detail
256. CINKA IvanBenešovský běžecký klub#54MC23.02:27:07+01:01:3302:26:49.34Detail
257. RYLKA AntonínAFPoint Team#325MA134.02:27:22+01:01:4802:27:01.32Detail
258. SETNIČKA DavidSDH Čejtice#330MA135.02:27:37+01:02:0302:27:03.55Detail
259. KRABS JakubČistec#190MA136.02:28:15+01:02:4102:27:38.71Detail
260. ŠULC JiříZruč nad Sázavou#377MB92.02:28:28+01:02:5402:28:26.66Detail
261. BROŽ DavidAB Řež#41MC24.02:29:24+01:03:5002:28:57.34Detail
262. ZADÁK JosefTrhový Štěpánov#418MB93.02:29:38+01:04:0402:29:15.58Detail
263. KARLÍČEK MartinPlzeň#159MA137.02:30:03+01:04:2902:29:59.12Detail
264. ŘÁPEK VáclavAVC Praha#326ME3.02:30:07+01:04:3302:29:37.91Detail
265. MALÝ OndřejPraha#242MA138.02:30:22+01:04:4802:30:05.71Detail
266. ZDVOŘÁČEK TomášBrno#423MA139.02:30:49+01:05:1502:30:26.19Detail
267. HRUBÝ VáclavMěchenice#124MC25.02:31:27+01:05:5302:31:14.94Detail
268. NEDUCHAL MartinVeselí nad Moravou#272MA140.02:32:02+01:06:2802:31:32.20Detail
269. NOVOTNÝ TomášSlavia Praha#277MA141.02:32:24+01:06:5002:32:01.08Detail
270. MISIARZ ViktorSázava#258MB94.02:32:26+01:06:5202:32:03.62Detail
271. MINČIČ MilošKarpatští vlci#257MB95.02:33:50+01:08:1602:33:42.28Detail
272. SOVA JanMP Praha#345MC26.02:35:11+01:09:3702:34:43.39Detail
273. FOUS KarelMořina#96MB96.02:35:11+01:09:3702:34:43.87Detail
274. SETNIČKA VojtěchSDH Čejtice#331MA142.02:35:15+01:09:4102:34:43.34Detail
275. DOMINGUEZ ReneVlašim#72MA143.02:35:21+01:09:4702:35:08.71Detail
276. BORKOVEC Borky13ka / Atleti v akci#32MA144.02:35:59+01:10:2502:35:44.85Detail
277. BROŽÍK ValdemarPříbram#44MB97.02:36:54+01:11:2002:36:20.65Detail
278. MALČÍK PavelHumpolec#237MC27.02:36:56+01:11:2202:36:20.05Detail
279. BLAŽEK VladimírSK Nepoměřice#29MB98.02:37:35+01:12:0102:37:02.54Detail
280. VOJÁČEK MilanSokolov#405MB99.02:38:24+01:12:5002:37:50.95Detail
281. MÍŠEK JanBONBON#259MC28.02:39:20+01:13:4602:38:49.24Detail
282. MACEK Petr#232MC29.02:41:29+01:15:5502:41:01.52Detail
283. BARTOŇ JiříRebut#23MB100.02:42:15+01:16:4102:41:43.17Detail
284. MARTÍNEK LukášLedečko#449MA145.02:43:26+01:17:5202:42:59.77Detail
285. MEJZR RadekTábor#252MB101.02:47:39+01:22:0502:47:19.85Detail
286. VANČA Michal#394MA146.02:49:14+01:23:4002:49:11.06Detail
287. TRHLÍK JiříPlzeň#381MC30.02:51:24+01:25:5002:50:45.00Detail
288. JUNGMAN JosefSpartak Praha#440MD8.02:53:58+01:28:2402:53:26.55Detail
289. HOUŠKA DavidUtopia Praha#120MB102.02:56:20+01:30:4602:55:42.38Detail
290. RŮŽIČKA DavidČeské Budějovice#321MA147.02:59:06+01:33:3202:58:37.32Detail
291. HRDLIČKA LiborHrob#122MA148.03:09:38+01:44:0403:08:58.37Detail
292. KREJSA VáclavBonbon Praha#198MD9.04:26:11+03:00:37Detail
DNF FIALA TomášRun4ever#88MBDNF Detail
DNF HLAVÁČEK FilipPavlovice#431MADNF Detail
DNS FIALKA MartinVlašim#89MADNS Detail
DNS SMRŽ JakubČeské Budějovice#340MADNS Detail
DNS MATĚJKA TomášRun4ever#248MBDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz