Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
10. 9. 2017

Hlavní závod 15 km (2 okruhy)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Petr OndřejNový Bor#50#M391.00:51:50Detail
2. Čivrný JiříBK Semily#28#M392.00:52:49+00:00:59.73Detail
3. Podroužek DušanAC Slovan Liberec#22#M491.00:55:32+00:03:42.73Detail
4. Lajtkep PetrAC Slovan Liberec#53#M492.00:55:33+00:03:43.73Detail
5. Cmunt PetrTT cyklorenova Cvikov#25#M393.00:56:50+00:05:00.73Detail
6. Třešňák TomášAC Česká Lípa#11#M394.00:58:20+00:06:30.73Detail
7. Wolf TomášSokol Horní Paseky#7#M395.00:58:45+00:06:55.73Detail
8. Jíra JaroslavHaven Team#17#M493.00:59:25+00:07:35.73Detail
9. Honzátko ČestmírZajíc von Šaratic#29#M494.00:59:27+00:07:37.73Detail
10. Louda PetrAC Česká Lípa#52#M591.01:00:19+00:08:29.73Detail
11. Zátka Jan#232#M495.01:00:36+00:08:46.73Detail
12. Sirůček DavidMultisport team#23#M396.01:00:40+00:08:50.73Detail
13. Růžička VladimírÚstí nad Labem#13#M592.01:00:47+00:08:57.73Detail
14. Souhrada PavelKonverzační výběh na klíč#21#M397.01:02:19+00:10:29.73Detail
15. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#51#M691.01:02:53+00:11:03.73Detail
16. Šrachta VladimírCvikov KV Klíč#15#M593.01:04:25+00:12:35.73Detail
17. Polák TomášBěžecký kroužek Varnsdorf#8#M496.01:05:03+00:13:13.73Detail
18. Věchet LadislavČeská Lípa#16#M497.01:05:32+00:13:42.73Detail
19. Svobodová VeronikaAC RBK#6#Z341.01:09:15+00:17:25.73Detail
20. Ramisch RichardNový Bor#27#M398.01:11:54+00:20:04.73Detail
21. Pröller MiroslavČeská Lípa#20#M498.01:13:03+00:21:13.73Detail
22. Beránek PetrCvikov Semafor#188#M692.01:13:07+00:21:17.73Detail
23. Forman OttoAC Česká Lípa#30#M594.01:13:31+00:21:41.73Detail
24. Studničný JosefCvikov#19#M499.01:16:08+00:24:18.73Detail
25. Machačný JiříČeská Kamenice#112#M399.01:16:55+00:25:05.73Detail
26. Dogaru VasilČeská Lípa#10#M3910.01:17:29+00:25:39.73Detail
27. Hochmut JaroslavSwahil Beer Team#12#M3911.01:17:37+00:25:47.73Detail
28. Langr VáclavCvikov#24#M3912.01:19:21+00:27:31.73Detail
29. Stránský JiříCvikov#1#M595.01:21:17+00:29:27.73Detail
30. Volejníková ViktorieČeská Lípa#26#Z342.01:25:07+00:33:17.73Detail
31. Žílová PetraČeská Lípa#14#Z35plus1.01:25:07+00:33:17.73Detail
32. Kolář MiloslavAjeto Lindava#2#M3913.01:25:18+00:33:28.73Detail
33. Ehrlichová HanaStružnice#5#Z343.01:27:52+00:36:02.73Detail
34. Červenka KarelHora sv. Kateřiny#3#M70plus1.01:45:13+00:53:23.73Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz