Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
10. 9. 2017

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Janele Adam#13#n.chlapci1.00:00:21Detail
2. Berzan Daniela#5#n.dívky1.00:00:22+00:00:01.00Detail
3. Ehrlichová Agáta#11#n.dívky2.00:00:23+00:00:02.00Detail
4. Honzátko Václav#14#n.chlapci2.00:00:23+00:00:02.00Detail
5. Vobrová Lola#9#n.dívky3.00:00:24+00:00:03.00Detail
6. Pála Josef#12#n.chlapci3.00:00:24+00:00:03.00Detail
7. Machačná Ema#10#n.dívky4.00:00:25+00:00:04.00Detail
8. Svoboda Václav#7#n.chlapci4.00:00:25+00:00:04.00Detail
9. Moravcová Aneta#6#n.dívky5.00:00:26+00:00:05.00Detail
10. Fojt Petr#9#n.chlapci5.00:00:26+00:00:05.00Detail
11. Ulrich Amálie#1#n.dívky6.00:00:27+00:00:06.00Detail
12. Petr Jiří#18#n.chlapci6.00:00:27+00:00:06.00Detail
13. Kolková Hana#8#n.dívky7.00:00:28+00:00:07.00Detail
14. Belda Pavel#2#n.chlapci7.00:00:28+00:00:07.00Detail
15. Buriánova Nela#7#n.dívky8.00:00:29+00:00:08.00Detail
16. Vaníček Sebastian#10#n.chlapci8.00:00:29+00:00:08.00Detail
17. Zenko Boriana#4#n.dívky9.00:00:30+00:00:09.00Detail
18. Kučera Petr#17#n.chlapci9.00:00:30+00:00:09.00Detail
19. Kolářová Sofie#3#n.dívky10.00:00:31+00:00:10.00Detail
20. Rychtařík Matěj#3#n.chlapci10.00:00:31+00:00:10.00Detail
21. Himmel Oliver#1#n.chlapci11.00:00:32+00:00:11.00Detail
22. Honzátko Antonín#15#n.chlapci12.00:00:33+00:00:12.00Detail
23. Pála Vít#11#n.chlapci13.00:00:37+00:00:16.00Detail
24. Prášek Jáchym#8#n.chlapci14.00:00:38+00:00:17.00Detail
25. Rychtařík Tomáš#4#n.chlapci15.00:00:39+00:00:18.00Detail
26. Zachar-Kameník Daniel#6#n.chlapci15.00:00:39+00:00:18.00Detail
27. Vojtěch Michal#16#n.chlapci17.00:01:00+00:00:39.00Detail
28. Ouzká EliškaCvikov#177#dívky1.00:01:04+00:00:43.00Detail
29. Šlambor MartinSK ZŠ Jablonné v Podještědí#245#chlapci1.00:01:08+00:00:47.00Detail
30. Lamač VítekAtletika Cvikov#151#chlapci2.00:01:08+00:00:47.00Detail
31. Fixová MagdalenaLiaz Jablonec#225#dívky2.00:01:09+00:00:48.00Detail
32. Podrazilová ClaudieSvárov Česká Lípa#262#dívky3.00:01:12+00:00:51.00Detail
33. Kocourek Jarolím#180#chlapci3.00:01:13+00:00:52.00Detail
34. Kříž MatějČeská Lípa#224#chlapci4.00:01:15+00:00:54.00Detail
35. Zenko RozálieCvikov#147#dívky4.00:01:16+00:00:55.00Detail
36. Vobrová LindaOK Jiskra Nový Bor#306#dívky5.00:01:16+00:00:55.00Detail
37. Bobelák TobiášZŠ Cvikov#133#chlapci5.00:01:17+00:00:56.00Detail
38. Pasaričová NikitaCvikov#175#dívky6.00:01:17+00:00:56.00Detail
39. Marek Jan#176#chlapci6.00:01:17+00:00:56.00Detail
40. Janelová LenkaKB Kamenický Šenov#229#dívky7.00:01:17+00:00:56.00Detail
41. Jandová StellaZŠ Cvikov#146#dívky8.00:01:20+00:00:59.00Detail
42. Walterová AnetkaDRNOVEC#144#dívky9.00:01:20+00:00:59.00Detail
43. Hofrová DanielaDDM Smetanka Bor#314#dívky10.00:01:20+00:00:59.00Detail
44. Honzejk TomášCvikov#101#chlapci7.00:01:21+00:01:00.00Detail
45. Himmelová ZoeNové Město pod Smrkem#254#dívky11.00:01:21+00:01:00.00Detail
46. Kříž AntonínMŠ Jiráskova Cvikov#243#chlapci8.00:01:21+00:01:00.00Detail
47. Velíšek Matyáš#218#chlapci9.00:01:22+00:01:01.00Detail
48. Podoláková TerezaMŠ Jiráskova Cvikov#325#dívky12.00:01:24+00:01:03.00Detail
49. Tóth Adam#338#chlapci10.00:01:27+00:01:06.00Detail
50. Melicherčíková ElenAtletika Cvikov#308#dívky13.00:01:27+00:01:06.00Detail
51. Ceban PavelCvikov#104#chlapci11.00:01:27+00:01:06.00Detail
52. Kocman LukášCvikov#212#chlapci12.00:01:29+00:01:08.00Detail
53. Siročák MarekŠakal Kbely#106#chlapci13.00:01:29+00:01:08.00Detail
54. Skibinská BarboraCvikov#317#dívky14.00:01:32+00:01:11.00Detail
55. Kolařík JakubCvikov#316#chlapci14.00:01:33+00:01:12.00Detail
56. Piotňák JakubTJ Jiskra Nový Bor#142#ml. žáci1.00:01:34+00:01:13.00Detail
57. Průšová AnežkaCvikov#138#dívky15.00:01:34+00:01:13.00Detail
58. Merhautová LeontínaCvikov#111#dívky16.00:01:35+00:01:14.00Detail
59. Rychtařík FilipCvikov#122#chlapci15.00:01:39+00:01:18.00Detail
60. Pícha ŠtěpánAC Česká Lípa#247#ml. žáci2.00:01:41+00:01:20.00Detail
61. Bělka LukášZŠ U lesa Nový Bor#251#ml. žáci3.00:01:44+00:01:23.00Detail
62. Fridrich Armin JakubSK ZŠ Jablonné v Podještědí#326#ml. žáci4.00:01:44+00:01:23.00Detail
63. Severa MatoušAC Česká Lípa#220#chlapci1.00:01:49+00:01:28.00Detail
64. Samek JonášAC Česká Lípa#272#chlapci2.00:01:50+00:01:29.00Detail
65. Veselý JakubOK Jiskra Nový Bor#172#ml. žáci5.00:01:51+00:01:30.00Detail
66. Zetek FilipCvikov#328#ml. žáci6.00:01:52+00:01:31.00Detail
67. Peškařová LucieAC Česká Lípa#270#ml. žákyně1.00:01:53+00:01:32.00Detail
68. Novák VojtěchAC Česká Lípa#227#chlapci3.00:01:53+00:01:32.00Detail
69. Žák TomášCvikov#136#ml. žáci7.00:01:54+00:01:33.00Detail
70. Klimentová AnnaJiskra Nový Bor#110#dívky1.00:01:54+00:01:33.00Detail
71. Patka KryštofOK Jiskra Nový Bor#164#chlapci4.00:01:54+00:01:33.00Detail
72. Podrazil AdamČeská Lípa#263#chlapci5.00:01:55+00:01:34.00Detail
73. Janene IdmarBiatlon Kamenický Šenov#266#chlapci6.00:01:56+00:01:35.00Detail
74. Zagalský MiroslavCvikov#305#chlapci7.00:01:56+00:01:35.00Detail
75. Bobelák MatyášZŠ Cvikov#132#chlapci8.00:01:56+00:01:35.00Detail
76. Půčková AnnaJiskra Nový Bor#108#dívky2.00:01:57+00:01:36.00Detail
77. Koudelková EliškaOB Nový Bor#307#dívky3.00:01:57+00:01:36.00Detail
78. Petrová KateřinaAtletika Cvikov#257#ml. žákyně2.00:01:58+00:01:37.00Detail
79. Kreuzová PavlaKB Kamenický Šenov#230#dívky4.00:01:59+00:01:38.00Detail
80. Hofrová ErikaTJ Jiskra Nový Bor#143#ml. žákyně3.00:01:59+00:01:38.00Detail
81. Daňková DenisaMultisport team#250#ml. žákyně4.00:01:59+00:01:38.00Detail
82. Čapek OndřejOK Jiskra Nový Bor#170#ml. žáci8.00:02:00+00:01:39.00Detail
83. Fixová AnnaLiaz Jablonec#226#dívky1.00:02:00+00:01:39.00Detail
84. Jirgesová LeontynaLiberec#127#dívky5.00:02:00+00:01:39.00Detail
85. Tímová Laura AnnaCvikováček Cvikov#222#dívky2.00:02:03+00:01:42.00Detail
86. Chalupa JanCvikov#137#ml. žáci9.00:02:03+00:01:42.00Detail
87. Jandová AnnaSlovan Varnsdorf#302#dívky3.00:02:05+00:01:44.00Detail
88. Prášek JiříAtletika Cvikov#252#chlapci1.00:02:05+00:01:44.00Detail
89. Štěpanková LucieJiskra Nový Bor#107#dívky6.00:02:05+00:01:44.00Detail
90. Wittur FilipTJ Stadion Nový Bor#135#ml. žáci10.00:02:06+00:01:45.00Detail
91. Nováková JarmilaJiskra Nový Bor#216#dívky7.00:02:06+00:01:45.00Detail
92. Novotný OndřejZŠ Cvikov#131#chlapci9.00:02:06+00:01:45.00Detail
93. Tothová EliškaCvikov#311#dívky4.00:02:06+00:01:45.00Detail
94. Melicherčíková SáraAtletika Cvikov#309#dívky8.00:02:08+00:01:47.00Detail
95. Svobodová AnnaAtletika Cvikov#315#dívky9.00:02:08+00:01:47.00Detail
96. Budra LukášAtletika Varnsdorf#211#chlapci2.00:02:08+00:01:47.00Detail
97. Kocmanová AdélaOB Nový Bor#248#dívky10.00:02:08+00:01:47.00Detail
98. Havířová AnnaCyklorenova Cvikov#217#ml. žákyně5.00:02:08+00:01:47.00Detail
99. Koudelková KatrinOK Jiskra Nový Bor#152#dívky5.00:02:08+00:01:47.00Detail
100. Šlamborová LucieSK ZŠ Jablonné v Podještědí#246#dívky11.00:02:08+00:01:47.00Detail
101. Pröllerová VeronikaAC Česká Lípa#323#ml. žákyně6.00:02:09+00:01:48.00Detail
102. Vašáková AdélaKB Kamenický Šenov#234#ml. žákyně7.00:02:10+00:01:49.00Detail
103. Půčková PavlaJiskra Nový Bor#109#dívky12.00:02:10+00:01:49.00Detail
104. Kocourek Vendelín#124#chlapci16.00:02:10+00:01:49.00Detail
105. Kroupová AnežkaAtletika Varnsdorf#173#dívky6.00:02:10+00:01:49.00Detail
106. Vávra TomášOK Jiskra Nový Bor#165#chlapci10.00:02:11+00:01:50.00Detail
107. Lamačová BarboraOK Jiskra Nový Bor#156#dívky13.00:02:11+00:01:50.00Detail
108. Růžičková MarieZŠ Cvikov#301#dívky14.00:02:12+00:01:51.00Detail
109. Kopřiva JanJiskra Nový Bor#269#st. žáci1.00:02:13+00:01:52.00Detail
110. Patka MarekOK Jiskra Nový Bor#154#chlapci3.00:02:13+00:01:52.00Detail
111. Hrůzek OndřejOK Jiskra Nový Bor#155#chlapci4.00:02:13+00:01:52.00Detail
112. Vachtová LeonaZŠ Arnultovice Nový Bor#128#dívky7.00:02:13+00:01:52.00Detail
113. Ehrlich JáchymKamenický Šenov#228#chlapci5.00:02:13+00:01:52.00Detail
114. Vaňourová SáraOK Jiskra Nový Bor#159#dívky15.00:02:14+00:01:53.00Detail
115. Hokr MatějAtletika Cvikov#219#chlapci6.00:02:14+00:01:53.00Detail
116. Šachová TerezaKB Kamenický Šenov#265#dívky8.00:02:14+00:01:53.00Detail
117. Rejmanová NikolaOK Jiskra Nový Bor#161#dívky16.00:02:15+00:01:54.00Detail
118. Rejholcová TerezaOK Jiskra Nový Bor#163#dívky17.00:02:15+00:01:54.00Detail
119. Murswieková KateřinaOK Jiskra Nový Bor#162#dívky18.00:02:15+00:01:54.00Detail
120. Fojt JanOK Jiskra Nový Bor#171#ml. žáci11.00:02:16+00:01:55.00Detail
121. Stránský PetrAC Česká Lípa#149#st. žáci2.00:02:16+00:01:55.00Detail
122. Stehlíková AdélaOK Jiskra Nový Bor#167#ml. žákyně8.00:02:17+00:01:56.00Detail
123. Čepeláková GabrielaSlovan Varnsdorf#242#dívky9.00:02:17+00:01:56.00Detail
124. Svobodová AnnaZŠ Cvikov#221#dívky10.00:02:19+00:01:58.00Detail
125. Růžičková AnnaZŠ Cvikov#241#dívky11.00:02:20+00:01:59.00Detail
126. Kocourek Dalimil#123#chlapci11.00:02:20+00:01:59.00Detail
127. Pröllerová TerezaAC Česká Lípa#322#dívky12.00:02:20+00:01:59.00Detail
128. Kučerová AnnaZŠ Mikulova Praha 4#253#dívky13.00:02:21+00:02:00.00Detail
129. Kreuzová KláraKB Kamenický Šenov#264#dívky19.00:02:23+00:02:02.00Detail
130. Honzejk PetrCvikov#102#ml. žáci12.00:02:23+00:02:02.00Detail
131. Hladík OldřichHaven Team#214#st. žáci3.00:02:24+00:02:03.00Detail
132. Waldhauserová EliškaOK Jiskra Nový Bor#158#dívky20.00:02:25+00:02:04.00Detail
133. Tůmová BarboraAtletika Cvikov#174#dívky14.00:02:26+00:02:05.00Detail
134. Štěpánková BarboraOK Jiskra Nový Bor#157#dívky21.00:02:26+00:02:05.00Detail
135. Trnka PavelCvikov#160#chlapci7.00:02:28+00:02:07.00Detail
136. Studničný AdamOK Jiskra Nový Bor#166#chlapci12.00:02:28+00:02:07.00Detail
137. Plíhal PavelCvikov#126#chlapci13.00:02:30+00:02:09.00Detail
138. Herudek ČeněkCvikov#318#chlapci8.00:02:33+00:02:12.00Detail
139. Votýpka MichalBS Nový Bor#321#st. žáci4.00:02:35+00:02:14.00Detail
140. Murswiek JanOK Jiskra Nový Bor#153#chlapci9.00:02:37+00:02:16.00Detail
141. Drahan AnnaČeská Lípa#324#dívky15.00:02:38+00:02:17.00Detail
142. Křízová AdélaZŠ Cvikov#304#dívky16.00:02:38+00:02:17.00Detail
143. Nováková ViktorieJiskra Nový Bor#215#dívky17.00:02:39+00:02:18.00Detail
144. Hladíková Michaela#213#dívky18.00:02:39+00:02:18.00Detail
145. Kubíková EliškaCvikov#312#dívky19.00:02:40+00:02:19.00Detail
146. Paleček MatějSvor#320#chlapci10.00:02:41+00:02:20.00Detail
147. Ryšavá Vendulka#329#st. žákyně1.00:02:41+00:02:20.00Detail
148. Stoja DavidAC Česká Lípa#183#dorostenci1.00:02:41+00:02:20.00Detail
149. Polakovič TomášCvikov#178#chlapci11.00:02:42+00:02:21.00Detail
150. Haviř FrantišekCyklorenova cvikov#244#st. žáci5.00:02:43+00:02:22.00Detail
151. Zátka JosefKB Kamenický Šenov#233#dorostenci2.00:02:45+00:02:24.00Detail
152. Kovalevová ApolenaZŠ Cvikov#303#dívky20.00:02:49+00:02:28.00Detail
153. Bobáková NelaZŠ Arnultovice Nový Bor#255#dívky21.00:03:03+00:02:42.00Detail
154. Holinec JanNový Bor#237#dorostenci3.00:03:05+00:02:44.00Detail
155. Vávra JanOK Jiskra Nový Bor#168#ml. žáci13.00:03:08+00:02:47.00Detail
156. Ryšavá VendulkaZŠ U lesa Nový Bor#271#dorostenky1.00:03:09+00:02:48.00Detail
157. Tumová TerezaCvikov#268#st. žákyně2.00:03:11+00:02:50.00Detail
158. Bobák MartinMŠ a ZŠ Klíč s.r.o#249#st. žáci6.00:03:12+00:02:51.00Detail
159. Draškovič DanielCvikov#139#chlapci12.00:03:13+00:02:52.00Detail
160. Walterová VeronikaDRNOVEC#145#st. žákyně3.00:03:19+00:02:58.00Detail
161. Stránská DominikaAC Česká Lípa#181#dorostenky2.00:03:20+00:02:59.00Detail
162. Nečasová Eliška ZŠ U lesa Nový Bor#259#st. žákyně4.00:03:24+00:03:03.00Detail
163. Jakobi ŠárkaAtletika Cvikov#256#st. žákyně5.00:03:32+00:03:11.00Detail
164. Pitoňák JakubTJ Jiskra Nový Bor#150#junioři1.00:09:02+00:08:41.00Detail
165. Holinec JanNový Bor#238#junioři2.00:09:22+00:09:01.00Detail
166. Pícha ŠtěpánAC Česká Lípa#240#junioři3.00:10:13+00:09:52.00Detail
167. Severa MatoušAC Česká Lípa#277#junioři4.00:10:14+00:09:53.00Detail
168. Petrová KateřinaAtletika Cvikov#258#juniorky1.00:10:23+00:10:02.00Detail
169. Hejdová AndreaAC Česká Lípa#239#juniorky2.00:10:44+00:10:23.00Detail
170. Pröllerová VeronikaČeská Lípa#192#juniorky3.00:11:29+00:11:08.00Detail
171. Pröllerová TerezaAC Česká Lípa#193#juniorky4.00:12:43+00:12:22.00Detail
172. Nečasová EliškaZŠ U lesa Nový Bor#260#juniorky5.00:13:36+00:13:15.00Detail
DNS Fridrichová MonikaSlovan Liberec#327#dorostenkyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz