Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017

8 km (starší dorostenci a muži)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. PECHEK PetrTJ Maratonstav Úpice351muži A1.00:29:1200:14:34.87Detail
2. POLÁŠEK Ferdinand JanMFF UK406muži A2.00:30:20+00:01:0800:15:03.67Detail
3. SEMERÁD AntonínOOB Kotlářka Praha407muži A3.00:30:44+00:01:3200:15:03.49Detail
4. SKALKA Jakub408muži A4.00:31:26+00:02:1400:15:49.51Detail
5. HAUSENBLAS ŠimonOK Kamenice340muži A5.00:31:32+00:02:2000:15:44.28Detail
6. EREMKA LiborTJ Jiskra Humpolec282muži A6.00:31:38+00:02:2600:15:48.50Detail
7. SCHEJBAL OndřejLBS Sport378muži A7.00:31:53+00:02:4100:15:57.66Detail
8. PEŘINKA FilipTTT266muži A8.00:32:00+00:02:4800:15:50.38Detail
9. REKTOR AntonínPraha 4253muži B1.00:32:26+00:03:1400:16:12.50Detail
10. SMRČKA MilošBK Říčany231muži D1.00:32:54+00:03:4200:16:26.13Detail
11. ŘEHÁK VítCYKLOHELIOS269muži A9.00:33:07+00:03:5500:16:20.89Detail
12. VESELÝ Michal LustigLUSTIG HEROES212muži B2.00:33:13+00:04:0100:16:37.05Detail
13. KONVALINKA MatějKanoistika Sedlčany425dorostenci starší1.00:33:17+00:04:0500:16:34.48Detail
14. MATĚJŮ MichalSILD team277muži B3.00:33:24+00:04:1200:16:20.78Detail
15. SOBÍŠEK TomášKanoistika Sparta248dorostenci starší2.00:33:24+00:04:1200:16:46.62Detail
16. SOBÍŠEK MartinKanoistika Sparta244muži A10.00:33:31+00:04:1900:16:39.44Detail
17. PÁVEK MartinCZU Praha286muži A11.00:33:33+00:04:2100:16:46.27Detail
18. BALCAR AlešHradec Králové360muži A12.00:33:37+00:04:2500:16:57.45Detail
19. LESSE PetrVeslaři Bohemians421muži B4.00:33:39+00:04:2700:16:50.31Detail
20. KNYTTL JanKBELY Cycling Team347muži B5.00:33:43+00:04:3100:16:47.44Detail
21. JAKUBÍČEK HonzaKerberos316muži A13.00:34:11+00:04:5900:17:13.64Detail
22. HERDA JanSKP Nymburk265muži A14.00:34:11+00:04:5900:17:17.19Detail
23. LIBRE KubaSK Lajdáček424muži B6.00:34:30+00:05:1800:16:59.21Detail
24. ŠIMEK PavelPraha 3388muži B7.00:34:32+00:05:2000:17:15.85Detail
25. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely416muži B8.00:34:35+00:05:2300:17:31.23Detail
26. KLVAŇ NorbertSKC Pečky262muži B9.00:34:37+00:05:2500:17:19.08Detail
27. MOULÍK JiříKanoistika Sedlčany303muži A15.00:34:49+00:05:3700:17:07.44Detail
28. HOFMAN JiříMistři a Markéta368muži A16.00:34:53+00:05:4100:17:15.56Detail
29. JAHODA VítBenešovský běžecký klub324muži A17.00:34:55+00:05:4300:17:20.94Detail
30. SEMENCHUKOV MaximRunning Chef414muži A18.00:34:56+00:05:4400:17:21.10Detail
31. HILGERT LubošPraha399muži A19.00:34:56+00:05:4400:17:50.32Detail
32. ĎOUBAL MiroslavKolovraty328muži B10.00:34:58+00:05:4600:17:18.73Detail
33. ANDRLÍK JanKanoistika Sparta241muži B11.00:35:07+00:05:5500:17:42.81Detail
34. LINHART Martin263muži B12.00:35:16+00:06:0400:17:29.87Detail
35. FRONÍK JanVK Smíchov403muži A20.00:35:28+00:06:1600:17:27.27Detail
36. LEBEDA PetrBenešovský běžecký klub206muži B13.00:35:28+00:06:1600:17:37.50Detail
37. WERNER LukášZelená liška353muži A21.00:35:29+00:06:1700:17:51.14Detail
38. DUCHOŇ DavidPraha Újezd327muži B14.00:35:31+00:06:1900:17:46.51Detail
39. VESELÝ TomášKanoistika Sparta242muži A22.00:35:32+00:06:2000:17:32.43Detail
40. TŮMA JiříVlašim296muži A23.00:35:38+00:06:2600:17:58.56Detail
41. NEUMANN JosefSSK Spartak Čtyřkoly330muži B15.00:35:46+00:06:3400:17:23.65Detail
42. SMRČKA PetrBK Říčany261muži B16.00:35:49+00:06:3700:17:27.56Detail
43. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub318muži B17.00:35:51+00:06:3900:17:56.16Detail
44. VACARDA VladimírELEVEN RUN TEAM201muži C1.00:35:52+00:06:4000:18:04.50Detail
45. SUNKA JanMoravan Lounovice284muži B18.00:35:53+00:06:4100:18:04.81Detail
46. NOHEJL TomášSK DNF/Salming395muži C2.00:35:53+00:06:4100:17:55.36Detail
47. DUBJÁK PetrJiskra Zruč n. S.254muži B19.00:35:56+00:06:4400:17:35.33Detail
48. TUPÝ MarekČesyk417muži B20.00:35:59+00:06:4700:17:32.82Detail
49. MAŠEK OndřejKanoistika Sparta247dorostenci starší3.00:36:01+00:06:4900:17:57.21Detail
50. NĚMEC JanKolín358muži B21.00:36:05+00:06:5300:17:57.54Detail
51. PLÁŠIL MatějSKI Senohraby334dorostenci starší4.domácí muži 8 km1.00:36:05+00:06:5300:17:26.52Detail
52. STRÁNĚL JiříSK Rover217muži B22.00:36:10+00:06:5800:18:09.37Detail
53. HRNČÍŘ HonzaDGP381muži B23.00:36:19+00:07:0700:17:51.68Detail
54. KOTLÍK KamilHegesh369muži B24.00:36:23+00:07:1100:18:03.36Detail
55. PODRASKÝ PatrikKanoistika Sparta250dorostenci starší5.00:36:29+00:07:1700:18:20.44Detail
56. SŮSA Jakubkokoteam.cz312muži A24.00:36:33+00:07:2100:17:59.92Detail
57. POČTA JanKanoistika Sparta246dorostenci starší6.00:36:35+00:07:2300:17:56.45Detail
58. ŠŤASTNÝ JanTJ Sokol Senohraby331muži B25.domácí muži 8 km2.00:36:35+00:07:2300:18:20.77Detail
59. NEUMANN MartinDGP383muži A25.00:36:37+00:07:2500:18:33.75Detail
60. KARBAN ZdeněkSporticus420muži B26.00:36:49+00:07:3700:18:01.91Detail
61. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem289muži A26.00:36:51+00:07:3900:18:37.27Detail
62. JABORNÍK KarelSK Babice363muži B27.00:36:55+00:07:4300:18:18.33Detail
63. LACHOUT MartinKanoistika Sedlčany311muži B28.00:37:00+00:07:4800:18:28.57Detail
64. RÜCK DanielSK Babice365muži B29.00:37:02+00:07:5000:18:18.92Detail
65. RIEGER JanVlkovec233muži B30.00:37:05+00:07:5300:18:41.07Detail
66. KUTMAN PavelStruhařov415muži C3.00:37:05+00:07:5300:18:22.24Detail
67. HRDINA AntonínTJ ČZU Praha - Rolníci283muži A27.00:37:08+00:07:5600:18:31.94Detail
68. BRABEC JakubKanoistika Sparta249dorostenci starší7.00:37:09+00:07:5700:18:33.24Detail
69. PIRK Tomáš301muži B31.00:37:13+00:08:0100:18:18.90Detail
70. BÍNA JiříHrusice226muži B32.00:37:15+00:08:0300:18:17.23Detail
71. PEJŠA Jansmí být prázdné218muži B33.00:37:25+00:08:1300:18:39.28Detail
72. ZACH PetrDGP273muži B34.00:37:26+00:08:1400:18:33.93Detail
73. NOSEK JiříKbely cycling team323muži B35.00:37:32+00:08:2000:18:58.64Detail
74. KREJČÍK JanNová Ves356muži A28.00:37:39+00:08:2700:18:38.42Detail
75. CHVÁTAL LubošVŠSK MFF UK419muži B36.00:37:41+00:08:2900:18:36.35Detail
76. PELISEK MichaelJRCP354muži B37.00:37:49+00:08:3700:19:06.35Detail
77. HAKL MartinSK Babice362muži A29.00:37:53+00:08:4100:19:02.13Detail
78. OBERLÄNDER JanTJ Sokol Senohraby359muži B38.domácí muži 8 km3.00:38:00+00:08:4800:18:53.93Detail
79. PELIKÁN KarelBenešovský běžecký klub257muži B39.00:38:01+00:08:4900:18:45.12Detail
80. FIŠER JiříVŠSK MFF UK336muži A30.00:38:04+00:08:5200:19:04.63Detail
81. VÁGNER AlešRorace Team Pyšely409muži B40.00:38:13+00:09:0100:18:41.13Detail
82. LEJNAR MartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou268muži B41.00:38:16+00:09:0400:19:05.10Detail
83. MICHALIK SlavomirHlubočinka335muži B42.00:38:19+00:09:0700:18:42.96Detail
84. ŠŤOVÍČEK MartinSK Babice298muži B43.00:38:23+00:09:1100:18:49.49Detail
85. SEMÍK LubošOK Kamenice338muži C4.00:38:23+00:09:1100:19:30.47Detail
86. MATĚJŮ LubošSILD team278muži B44.00:38:28+00:09:1600:18:21.36Detail
87. ZADRAŽIL LukášKanoistika Sparta245dorostenci starší8.00:38:30+00:09:1800:18:38.00Detail
88. MRÁZ AntonínDGP276muži B45.00:38:34+00:09:2200:19:09.03Detail
89. PROUZA MilanSC Radotín401muži A31.00:38:36+00:09:2400:19:26.02Detail
90. MINCHEV IvanPraha189muži D2.00:38:40+00:09:2800:19:17.13Detail
91. GAZDA VítězslavDivišov384muži B46.00:38:44+00:09:3200:19:17.87Detail
92. NOVÁK IvoOK 24 Praha329muži C5.00:38:47+00:09:3500:19:02.61Detail
93. VIZINA PetrSK Babice364muži C6.00:38:52+00:09:4000:19:24.50Detail
94. NĚMEČEK JanUSK Praha339muži C7.00:38:53+00:09:4100:19:17.64Detail
95. KALENDA MichalSokol Senohraby270muži B47.domácí muži 8 km4.00:38:54+00:09:4200:19:17.56Detail
96. PŘIBÍK MartinVnitřnosť264muži B48.00:38:55+00:09:4300:19:32.58Detail
97. ZAHOREC AdamSOSE333dorostenci starší9.domácí muži 8 km5.00:38:57+00:09:4500:19:08.60Detail
98. JELÍNEK AlešPraha 6293muži A32.00:38:57+00:09:4500:19:18.76Detail
99. STRÁNĚL ML JiříKASPER-SWIX Team216muži A33.00:38:59+00:09:4700:19:35.16Detail
100. ŠMÍD OndřejKbely Cycling Team402muži A34.00:39:03+00:09:5100:19:31.96Detail
101. FIŠER PavelTJ Stodůlky Praha346muži C8.00:39:27+00:10:1500:19:12.24Detail
102. KOŠAŘ MichalRunsasan223muži B49.00:39:29+00:10:1700:19:53.30Detail
103. VÁVRA RadomírKEARTEAM322muži C9.00:39:32+00:10:2000:19:43.26Detail
104. CHALOUPKA PřemyslOK Kamenice209muži B50.00:39:36+00:10:2400:19:46.68Detail
105. NOVOTNY LukašKanoistika Sedlčany310dorostenci starší10.00:39:37+00:10:2500:19:44.72Detail
106. BARTOŇ VojtěchDGP380muži A35.00:39:38+00:10:2600:19:37.15Detail
107. KOUDELKA DrahomirMeixner Consulting228muži B51.00:39:47+00:10:3500:19:45.06Detail
108. PENC MiroslavDukla Praha404muži B52.00:39:51+00:10:3900:19:29.28Detail
109. KRCHŇÁK RomanVlašim387muži C10.00:39:52+00:10:4000:19:49.88Detail
110. HALÍK PavelSenohraby236muži B53.domácí muži 8 km6.00:39:52+00:10:4000:19:49.70Detail
111. KOLANDA MartinDGP352muži B54.00:39:54+00:10:4200:19:58.87Detail
112. RŮŽIČKA LubošSOSE332muži B55.domácí muži 8 km7.00:39:58+00:10:4600:19:30.19Detail
113. ŠVEC DanielHC Sick of it All215muži B56.00:40:00+00:10:4800:19:57.82Detail
114. CHMELÍK MartinQuattro Formaggi208muži C11.00:40:03+00:10:5100:19:59.37Detail
115. FRANĚK EmilBOOT CAMP202muži C12.00:40:04+00:10:5200:19:40.01Detail
116. PROCHÁZKA RomanTJ Tuchoraz337muži B57.00:40:06+00:10:5400:19:54.38Detail
117. ČASTVAJ DanielMnichovice237muži B58.00:40:07+00:10:5500:19:51.78Detail
118. PAUTOV SergeyNikteam279muži B59.00:40:08+00:10:5600:19:59.42Detail
119. KLAŠKA PavelKotlářka348muži A36.00:40:15+00:11:0300:19:50.86Detail
120. DUFEK PavelDGP386muži B60.00:40:18+00:11:0600:19:53.51Detail
121. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim317muži C13.00:40:21+00:11:0900:20:09.41Detail
122. VAŠEK LiborRelativ Team412muži B61.00:40:22+00:11:1000:19:59.38Detail
123. JENÍČEK MichalHO Přírodní Vědy Říčany396muži B62.00:40:33+00:11:2100:20:13.27Detail
124. JANÁČEK JiříPraha 4220muži C14.00:40:33+00:11:2100:20:24.65Detail
125. ANDRUŠÍK RadekKanoistika Sedlčany307dorostenci starší11.00:40:39+00:11:2700:20:04.56Detail
126. BRADÁČ JiříSabzo405muži A37.00:40:46+00:11:3400:20:39.84Detail
127. KŘÍŽ DušanBenesovsky běžecký klub345muži B63.00:41:08+00:11:5600:20:04.67Detail
128. REJMAN TomášÓMON Praha211muži B64.00:41:12+00:12:0000:20:16.76Detail
129. ŠÍTEK MichalCelné315muži B65.00:41:26+00:12:1400:20:24.73Detail
130. LANČARIČ PetrZáběhlice288muži B66.00:41:32+00:12:2000:19:49.08Detail
131. VESELÝ JanTJ Sokol Senohraby272muži C15.domácí muži 8 km8.00:41:34+00:12:2200:20:39.36Detail
132. ŠOLTA JakubSvětice235muži B67.00:41:35+00:12:2300:20:10.61Detail
133. GREGOR JaroslavAC OH Praha192muži D3.00:41:39+00:12:2700:20:51.38Detail
134. GREGORIADES TomasTeam Herbalife267muži A38.00:41:54+00:12:4200:20:40.72Detail
135. SKOŘEPA DavidPraha 4214muži B68.00:42:06+00:12:5400:20:38.11Detail
136. MAŠEK PetrKanoistika Sedlčany308dorostenci starší12.00:42:07+00:12:5500:21:04.94Detail
137. KŘÍŽEK MartinKona Runners320muži B69.00:42:11+00:12:5900:20:59.67Detail
138. RADA MichalStráže274muži B70.00:42:14+00:13:0200:20:42.29Detail
139. ŠANDA DobroslavChocerady373muži B71.00:42:15+00:13:0300:21:01.31Detail
140. SAMEC DavidKanoistika Sedlčany306dorostenci starší13.00:42:31+00:13:1900:21:34.03Detail
141. HRÁBEK NikolaKanoistika Sparta251dorostenci starší14.00:42:35+00:13:2300:20:50.52Detail
142. HRČEK TomášPraha 9287muži B72.00:42:35+00:13:2300:21:37.48Detail
143. URBANEC OndřejZaječice256dorostenci starší15.00:42:46+00:13:3400:21:16.64Detail
144. LICHTENBERG MartinTJ Sokol Senohraby271muži B73.domácí muži 8 km9.00:42:49+00:13:3700:20:57.26Detail
145. HRUŠKA TomášPraha260muži B74.00:43:03+00:13:5100:21:15.34Detail
146. VATĚRA Václav375muži B75.00:43:14+00:14:0200:21:58.33Detail
147. URBANEC JanZaječice255muži B76.00:43:16+00:14:0400:21:15.69Detail
148. POLIVKA PetrSki Vitkovice234muži B77.00:43:20+00:14:0800:21:35.96Detail
149. HANOUSEK JakubPraha299muži A39.00:43:25+00:14:1300:21:45.46Detail
150. PLÁŠIL MartinChocerady Vepřovice372muži B78.00:43:33+00:14:2100:21:40.48Detail
151. KOLÁŘ DavidSK Moravan Louňovice222muži B79.00:43:35+00:14:2300:21:18.95Detail
152. PIPEK JanSK Babice361muži A40.00:43:41+00:14:2900:20:27.81Detail
153. PÁN JanNová Ves377muži C16.00:44:01+00:14:4900:21:57.39Detail
154. RÁDL PavelBOROVÁ LHOTA191muži D4.00:44:11+00:14:5900:21:59.13Detail
155. STÝBLO AlešChocerady371muži B80.00:44:35+00:15:2300:21:45.98Detail
156. HERYNEK PetrMnichovice326muži B81.00:44:42+00:15:3000:21:46.76Detail
157. KOŽINA PetrSK Praga355muži C17.00:44:43+00:15:3100:22:13.14Detail
158. PECHÁČEK LiborMnichovice230muži B82.00:44:45+00:15:3300:21:27.65Detail
159. MAYER JanAtletika Benešov199muži D5.00:44:47+00:15:3500:21:14.56Detail
160. SVAČINA ŠtěpánRumový Express259muži B83.00:44:53+00:15:4100:22:19.04Detail
161. JELÍNEK PavelPraha 6294muži C18.00:45:07+00:15:5500:22:07.39Detail
162. KOS PavelSenohraby341muži B84.domácí muži 8 km10.00:45:07+00:15:5500:22:27.39Detail
163. POKORNÝ Miroslav418muži C19.00:45:14+00:16:0200:22:58.77Detail
164. HAMOUZ JanÓMON Praha207muži A41.00:45:15+00:16:0300:22:18.45Detail
165. MACHÁČ Jan OlínDGP393muži B85.00:45:16+00:16:0400:22:19.00Detail
166. JOHN RobertPraha366muži B86.00:45:17+00:16:0500:21:55.42Detail
167. LINHART FrantišekPrague Runners275muži A42.00:45:28+00:16:1600:22:38.50Detail
168. JANČÁR FrantaTJ Sokol Senohraby379muži B87.domácí muži 8 km11.00:45:31+00:16:1900:21:38.80Detail
169. PIRK JanLékařský triklub Praha300muži D6.00:45:33+00:16:2100:22:22.04Detail
170. BRABEC MiroslavSparta240muži C20.00:45:53+00:16:4100:18:28.73Detail
171. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby229muži B88.domácí muži 8 km12.00:46:01+00:16:4900:22:48.24Detail
172. SLAVÍK ViktorŘeporyjští Sršáni392muži C21.00:46:01+00:16:4900:22:41.65Detail
173. KLAŠKA PavelKotlářka350muži C22.00:46:06+00:16:5400:22:51.44Detail
174. BUDKA OndřejKanoistika Sedlčany304dorostenci starší16.00:46:08+00:16:5600:22:46.39Detail
175. SVĚCHOTA MatyášTJ Dukla Praha291dorostenci starší17.00:46:14+00:17:0200:22:21.93Detail
176. VANÍČEK PetrŘíčany197muži D7.00:46:15+00:17:0300:22:54.97Detail
177. RŮŽIČKA JanPraha 17258muži A43.00:46:20+00:17:0800:23:02.34Detail
178. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub181muži D8.00:46:22+00:17:1000:22:45.64Detail
179. ADAM PetrAC Obora Hvězda195muži D9.00:46:32+00:17:2000:23:35.02Detail
180. VYTÁSEK JaroslavSenohraby370muži B89.00:47:06+00:17:5400:22:49.79Detail
181. NAVRÁTIL ZdeněkPrague Runners221muži B90.00:47:07+00:17:5500:23:35.76Detail
182. ŘÍHA MiroslavSokol Sadská193muži D10.00:47:15+00:18:0300:23:45.35Detail
183. MRÁZ PavelDGP325muži B91.00:47:17+00:18:0500:23:27.02Detail
184. WERNER PetrLiga 100 Praha186muži D11.00:47:28+00:18:1600:23:17.64Detail
185. KADLEČEK AlešKanoistika Sedlčany305muži B92.00:47:42+00:18:3000:23:32.26Detail
186. NAVRÁTIL JosefSK Stránčice394muži D12.00:47:45+00:18:3300:24:07.67Detail
187. ŠOLTYS MarekEnergy Team422muži B93.00:47:49+00:18:3700:23:38.97Detail
188. SLUNEČKO JindřichBBK Benešov385muži B94.00:47:52+00:18:4000:23:55.03Detail
189. BENEŠ ŠtěpánOmon Praha413muži A44.00:48:07+00:18:5500:23:41.09Detail
190. SKVOR PetrSenohraby319muži C23.domácí muži 8 km13.00:48:08+00:18:5600:24:01.72Detail
191. HUŠÁK JiříÓMON Praha219muži A45.00:48:10+00:18:5800:24:00.87Detail
192. CHVÁTAL VladimírÚvaly302muži C24.00:48:26+00:19:1400:24:05.27Detail
193. BALCAR JaroslavSenohraby / HO Přírodní vědy398muži B95.00:48:29+00:19:1700:23:46.16Detail
194. KOBĚRSKÝ PavelSvětice297muži B96.00:48:33+00:19:2100:23:48.39Detail
195. HÁJEK MartinKVS281muži B97.00:49:06+00:19:5400:24:57.87Detail
196. FIALA Matyaskanoistika sedlčany313dorostenci starší18.00:49:07+00:19:5500:23:02.26Detail
197. NOVÝ BřetislavSabzo Praha423muži D13.00:49:16+00:20:0400:24:34.56Detail
198. CINKA IvanBenešovský běžecký klub183muži D14.00:49:21+00:20:0900:24:17.72Detail
199. BÍNA ŠimonSKI Senohraby227dorostenci starší19.00:49:29+00:20:1700:24:52.32Detail
200. TEŠOVIČ JanKanoistika Sparta252dorostenci starší20.00:49:33+00:20:2100:24:05.84Detail
201. KNOŠKA MartinZbraslav357muži B98.00:49:55+00:20:4300:24:20.19Detail
202. MICHALIČKA VladimírTK Radošovice344muži C25.00:50:32+00:21:2000:23:53.24Detail
203. KARAS OndřejOmon Praha410muži A46.00:50:38+00:21:2600:24:46.00Detail
204. HAVEL Filip342muži A47.00:50:39+00:21:2700:24:49.31Detail
205. POZNER DanielZeleneč295muži B99.00:50:46+00:21:3400:24:29.82Detail
206. ZLESÁK MartinSK Rover Praha400muži B100.00:50:57+00:21:4500:25:05.74Detail
207. VATĚRA Václav376muži D15.00:51:18+00:22:0600:25:15.61Detail
208. NEUMANN JaroslavDGP382muži C26.00:52:25+00:23:1300:25:53.83Detail
209. CIPL FrantišekBONBON Praha182muži D16.00:52:39+00:23:2700:26:02.14Detail
210. JANEČEK JaroslavSABZO Praha187muži D17.00:52:48+00:23:3600:26:04.44Detail
211. JANOVSKÝ StanislavPraha 12411muži C27.00:53:16+00:24:0400:26:58.55Detail
212. HOVORKA KarelTj Petřiny196muži D18.00:53:43+00:24:3100:25:42.72Detail
213. PAULŮ Robert391muži B101.00:54:09+00:24:5700:26:55.52Detail
214. PICKA JanChramiště203muži B102.00:54:15+00:25:0300:27:07.75Detail
215. VOLNÝ PetrRelax medvědice200muži C28.00:55:26+00:26:1400:27:19.49Detail
216. DVOŘÁK LiborDGP390muži D19.00:56:00+00:26:4800:28:03.06Detail
217. ŠTROS OtaSuper Slow Motion204muži C29.00:58:29+00:29:1700:28:43.04Detail
218. STARÝ StanislavRoubíčkova Lhota180muži D20.00:59:12+00:30:0000:28:55.25Detail
219. NOVÁK JiříSK ROVER190muži D21.01:00:24+00:31:1200:30:25.72Detail
220. FIALA Šimonkanoistika sedlčany314dorostenci starší21.01:00:48+00:31:3600:24:37.19Detail
221. KREJSA VáclavBonbon Praha188muži D22.02:02:57+01:33:4501:00:33.67Detail
DNS RÁKOSNÍK LubošJihočeský klub maratonců České Budějovice...0muži BDNS Detail
DNS FAFEJTA VáclavTJ LIGA 100 PRAHA0muži BDNS Detail
DNS ŘÍHA KarelSoběhrdy0muži BDNS Detail
DNS FROLÍK JanVK Smíchov0muži ADNS Detail
DNS MALEČEK PetrTJ Sokol Suchdol0muži BDNS Detail
DNS ŠURÁŇ JosefVelké Popovice0dorostenci staršíDNS Detail
DNS ŠURÁŇ FrantišekVelké Popovice0dorostenci staršíDNS Detail
DNS RADA PetrAC Obora Hvezda praha0muži CDNS Detail
DNS KOCOUREK LukášTJ Sokol Senohraby0muži ADNS Detail
DNS PANUŠČÍK PetrDGP0muži BDNS Detail
DNS NEUWIRTH JanSILVINI0muži BDNS Detail
DNS JECH PetrDGP - WC Pivson Praha0muži ADNS Detail
DNS VYTÁSEK JaroslavSenohraby0muži BDNS Detail
DNS RANDÁK OndřejTO Sprint0muži CDNS Detail
DNS ŠEDIVÝ ZdeněkAtletika Benešov0dorostenci staršíDNS Detail
DNS BULANDR Mára LeopardDGP0muži CDNS Detail
DNS TIBITANZL MichalSportikusTeam0muži BDNS Detail
DNS SKALKA Jakub0muži ADNS Detail
DNS KURIŠ RadekPraha0muži BDNS Detail
DNS VLČEK VladimírTeplice0muži BDNS Detail
DNS NĚMEC JiříAtletika Vlašim184muži DDNS Detail
DNS PTÁČEK JanTým Kartografie285muži BDNS Detail
DNS LIVORA VáclavPankrác321muži ADNS Detail
DNS FREUDL OndřejKlínec343muži BDNS Detail
DNS KLAŠKA MartinKotlářka349dorostenci staršíDNS Detail
DNS STRUK JiříGATORADE Team367muži BDNS Detail
DNS KUBA LIBRE Luboš374muži BDNS Detail
DNS JULANEK Mára LeopoldDGP389muži CDNS Detail
DNS BUKOVINSKÝ MichalHO PFF UK397muži ADNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz