Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017
4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Randáková |
Hanka | ASK Slavia Praha | #44# | ženy A | 1. | | | 00:18:12 | | Detail |
2. |
Sobíšková |
Štěpánka | Kanoistika Sparta | #25# | dorostenky starší | 1. | | | 00:19:53 | +00:01:41 | Detail |
3. |
Kynclová |
Zuzana | Velké Popovice | #62# | ženy A | 2. | | | 00:20:08 | +00:01:56 | Detail |
4. |
Kopecká |
Alena | Hrusice | #58# | ženy B | 1. | | | 00:20:18 | +00:02:06 | Detail |
5. |
Třísková |
Katarína | Praha 6 | #30# | ženy B | 2. | | | 00:20:38 | +00:02:26 | Detail |
6. |
Radová |
Daniela | | #66# | dorostenky starší | 2. | | | 00:20:50 | +00:02:38 | Detail |
7. |
Jiroušková |
Hana | Znosim | #45# | ženy B | 3. | | | 00:20:56 | +00:02:44 | Detail |
8. |
Bartošová |
Tereza | SK Jeseniova | #14# | ženy A | 3. | | | 00:21:01 | +00:02:49 | Detail |
9. |
Vávrová |
Markéta | CYKLOHELIOS Rolníci ČZU | #34# | ženy A | 4. | | | 00:21:08 | +00:02:56 | Detail |
10. |
Štemberková |
Zuzana | Kanoistika Sparta | #23# | dorostenky starší | 3. | | | 00:21:24 | +00:03:12 | Detail |
11. |
Svěchotová |
Hana | Spartak Praha 4 | #39# | ženy B | 4. | | | 00:21:35 | +00:03:23 | Detail |
12. |
Procházková |
Alena | Běžecký klub ČS | #69# | ženy A | 5. | | | 00:21:36 | +00:03:24 | Detail |
13. |
Telská |
Viktorie | Kanoistika Sparta | #22# | dorostenky starší | 4. | | | 00:21:56 | +00:03:44 | Detail |
14. |
Mališová |
Karla | USK Praha | #1# | ženy C | 1. | | | 00:21:59 | +00:03:47 | Detail |
15. |
Jirásková |
Kateřina | Praha 9 | #143# | ženy B | 5. | | | 00:22:08 | +00:03:56 | Detail |
16. |
Rudišarová |
Martina | TJ Sokol Senohraby | #46# | ženy A | 6. | domácí ženy 4 km | 1. | 00:22:10 | +00:03:58 | Detail |
17. |
Tržilová |
Iva | TJ Maratonstav Úpice | #60# | ženy A | 7. | | | 00:22:15 | +00:04:03 | Detail |
18. |
Kadeřábková-Březinová |
Vanda | Olymp Praha | #67# | ženy B | 6. | | | 00:22:34 | +00:04:22 | Detail |
19. |
Dvorská |
Hanka | BOOT CAMP | #9# | ženy C | 2. | | | 00:23:04 | +00:04:52 | Detail |
20. |
Součková |
Natálie | Kanoistika Sparta | #24# | dorostenky starší | 5. | | | 00:23:06 | +00:04:54 | Detail |
21. |
Jeníková |
Petra | Spartak Praha 4 | #52# | ženy A | 8. | | | 00:23:12 | +00:05:00 | Detail |
22. |
Nosková |
Jaroslava | Praha 9 | #48# | ženy B | 7. | | | 00:23:15 | +00:05:03 | Detail |
23. |
Malkusová |
Nicole | SK Kometa Praha | #40# | ženy A | 9. | | | 00:23:29 | +00:05:17 | Detail |
24. |
Škvorová |
Petra | Senohraby | #47# | dorostenky starší | 6. | domácí ženy 4 km | 2. | 00:23:37 | +00:05:25 | Detail |
25. |
Kudrnáčová |
Lucie | OB HCE | #35# | ženy A | 10. | | | 00:23:53 | +00:05:41 | Detail |
26. |
Veselá |
Iva | TJ Sokol Senohraby | #10# | ženy B | 8. | domácí ženy 4 km | 3. | 00:24:16 | +00:06:04 | Detail |
27. |
Nováková |
Michaela | Praha 10, Strašnice | #15# | ženy B | 9. | | | 00:24:41 | +00:06:29 | Detail |
28. |
Šimečková |
Radka | TJ Sokol Senohraby | #38# | ženy B | 10. | domácí ženy 4 km | 4. | 00:24:44 | +00:06:32 | Detail |
29. |
Jeníková |
Karolína | Báječné ženy v běhu | #51# | ženy B | 11. | | | 00:25:08 | +00:06:56 | Detail |
30. |
Gololobovová |
Blanka | AVC Praha | #57# | ženy B | 12. | | | 00:25:19 | +00:07:07 | Detail |
31. |
Kumstová |
Jana | TJ Sokol Senohraby | #11# | dorostenky starší | 7. | domácí ženy 4 km | 5. | 00:25:26 | +00:07:14 | Detail |
32. |
Vatěrová |
Lucie | | #70# | ženy A | 11. | | | 00:25:37 | +00:07:25 | Detail |
33. |
Zadražilová |
Anežka | Kanoistika Sparta | #27# | dorostenky starší | 8. | | | 00:25:42 | +00:07:30 | Detail |
34. |
Holánková |
Zuzana | Benešov | #21# | dorostenky starší | 9. | | | 00:25:50 | +00:07:38 | Detail |
35. |
Spilková |
Eliška | Sokol Senohraby | #56# | dorostenky starší | 10. | domácí ženy 4 km | 6. | 00:25:58 | +00:07:46 | Detail |
36. |
Blechová |
Lucie | LBS Sport | #61# | dorostenky starší | 11. | | | 00:25:59 | +00:07:47 | Detail |
37. |
Balcarová |
Jana | Hradec Králové | #13# | ženy A | 12. | | | 00:26:04 | +00:07:52 | Detail |
38. |
Pokorná |
Věnceslava | atletika Hostivař | #7# | ženy C | 3. | | | 00:26:05 | +00:07:53 | Detail |
39. |
Baluskova |
Ida | | #54# | ženy B | 13. | | | 00:26:54 | +00:08:42 | Detail |
40. |
Salingerová |
Anna | ČZÚ | #64# | ženy B | 14. | | | 00:27:01 | +00:08:49 | Detail |
41. |
Hlávková |
Tereza | Body ID | #33# | ženy B | 15. | | | 00:27:01 | +00:08:49 | Detail |
42. |
Plášilová |
Kateřina | TJ Sokol Senohraby | #72# | ženy B | 16. | domácí ženy 4 km | 7. | 00:27:14 | +00:09:02 | Detail |
43. |
Hrdličková |
Andrea | Sokol Senohraby | #36# | ženy B | 17. | domácí ženy 4 km | 8. | 00:27:18 | +00:09:06 | Detail |
44. |
Karasová |
Kamila | Omon Kralupy | #68# | ženy A | 13. | | | 00:27:51 | +00:09:39 | Detail |
45. |
Janáčková |
Kateřina | Praha | #5# | ženy C | 4. | | | 00:28:00 | +00:09:48 | Detail |
46. |
Andriková |
Blanka | TJ Sokol Senohraby | #71# | ženy B | 18. | domácí ženy 4 km | 9. | 00:29:00 | +00:10:48 | Detail |
47. |
Václavková |
Jolana | Báječné ženy v běhu | #50# | ženy B | 19. | | | 00:29:15 | +00:11:03 | Detail |
48. |
Vaňáčová |
Eva | ÓMON Praha | #16# | ženy A | 14. | | | 00:29:38 | +00:11:26 | Detail |
49. |
Mišeková |
Martina | TJ Sokol Senohraby | #37# | ženy B | 20. | domácí ženy 4 km | 10. | 00:29:39 | +00:11:27 | Detail |
50. |
Knošková |
Jitka | Zbraslav | #59# | ženy B | 21. | | | 00:29:44 | +00:11:32 | Detail |
51. |
Tůmová |
Jaroslava | Obchodní akademie Vlašim | #4# | ženy C | 5. | | | 00:30:10 | +00:11:58 | Detail |
52. |
Soldátová |
Kateřina | Praha | #12# | ženy B | 22. | | | 00:30:28 | +00:12:16 | Detail |
53. |
Zachová |
Petra | Praha 2 | #31# | ženy B | 23. | | | 00:30:43 | +00:12:31 | Detail |
54. |
Smrčková |
Pavlína | BK Říčany | #32# | ženy B | 24. | | | 00:31:38 | +00:13:26 | Detail |
55. |
Balcarová |
Petra | Senohraby | #65# | ženy A | 15. | | | 00:31:40 | +00:13:28 | Detail |
56. |
Šolcová |
Veronika | Runsasan | #17# | ženy B | 25. | | | 00:34:47 | +00:16:35 | Detail |
57. |
Zeidlerová |
Jarmila | BBK Benešov | #3# | ženy C | 6. | | | 00:35:59 | +00:17:47 | Detail |
58. |
Požgayová |
Jana | Bonbon Praha | #2# | ženy C | 7. | | | 00:37:43 | +00:19:31 | Detail |
59. |
Skořepa |
Michael | Sokol Senohraby Host | #63# | | 1. | | | 00:46:45 | +00:28:33 | Detail |
DNS |
Fafejtová |
Radka | TJ LIGA 100 PRAHA | #0# | ženy B | | | | | | Detail |
DNS |
Holubová |
Petra | Ómon Praha | #0# | ženy A | | | | | | Detail |
DNS |
Houštecká |
Hanna | Báječné ženy v běhu | #0# | ženy A | | | | | | Detail |
DNS |
Zbúrová |
Alice | Neratovice | #0# | ženy A | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |