Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
9. 9. 2018

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Lamač VítekAtletika Cvikov#213#chlapci1.00:01:01Detail
2. Doležalová KláraDDM Smetanka#151#dívky1.00:01:05+00:00:04.79Detail
3. Doležalová LindaDDM Smetanka#150#dívky2.00:01:07+00:00:06.79Detail
4. Berzan Danielaatletika Česká Lípa#209#dívky3.00:01:10+00:00:09.79Detail
5. Matoušková NelaCvikov#143#dívky4.00:01:10+00:00:09.79Detail
6. Jandová StellaZŠ Cvikov#235#dívky5.00:01:12+00:00:11.79Detail
7. Lexa JakubLiberec#129#chlapci2.00:01:13+00:00:12.79Detail
8. Podoláková TerezaZŠ Nerudova Cvikov#122#dívky6.00:01:13+00:00:12.79Detail
9. Čermák MartinCvikov#144#chlapci3.00:01:13+00:00:12.79Detail
10. Šíma ŠimonPopelov#168#chlapci4.00:01:14+00:00:13.79Detail
11. Ševčíková Libuše#141#dívky7.00:01:16+00:00:15.79Detail
12. Kříž AntonínCvikov#183#chlapci5.00:01:16+00:00:15.79Detail
13. Tóth AdamCvikov#182#chlapci6.00:01:16+00:00:15.79Detail
14. Lotová EmaSK Nový bor#197#dívky8.00:01:17+00:00:16.79Detail
15. Petr JiříZš Svor#198#chlapci7.00:01:17+00:00:16.79Detail
16. Svoboda VáclavMŠ Cvikov#123#chlapci8.00:01:18+00:00:17.79Detail
17. Hnídek VojtěchCvikov#147#chlapci9.00:01:19+00:00:18.79Detail
18. Drahan BohdanAC Česká Lípa#153#chlapci10.00:01:19+00:00:18.79Detail
19. Hartman JanCvikov#114#chlapci11.00:01:19+00:00:18.79Detail
20. Neckařová LucieMŠ Jiráskova#206#dívky9.00:01:20+00:00:19.79Detail
21. Pala JosefAtletika Cvikov#162#chlapci12.00:01:20+00:00:19.79Detail
22. Melicherčíková Elenatletika Cvikov#171#dívky10.00:01:20+00:00:19.79Detail
23. Kolařík JakubCvikov#156#chlapci13.00:01:20+00:00:19.79Detail
24. Kocman LukášZŠ Cvikov#222#chlapci14.00:01:21+00:00:20.79Detail
25. Knejzlík TomášTriTClub Haven Česká Lípa#230#ml. žáci1.00:01:22+00:00:21.79Detail
26. Urbancova Adela#180#dívky11.00:01:22+00:00:21.79Detail
27. Novotný OndřejZŠ Bohumila Hynka Cvikov#244#ml. žáci2.00:01:24+00:00:23.79Detail
28. Hadravová KateřinaTri club Haven Česká Lípa#163#ml. žákyně1.00:01:26+00:00:25.79Detail
29. Fridrich Armin JakubSK ZŠ Jablonné v Podještědí#241#ml. žáci3.00:01:26+00:00:25.79Detail
30. Merhautova LeontinaCvikov#167#dívky12.00:01:26+00:00:25.79Detail
31. Novák OndřejČeská Kamenice#158#chlapci15.00:01:27+00:00:26.79Detail
32. Machačná EmaTJ Jiskra Nový Bor#220#dívky13.00:01:27+00:00:26.79Detail
33. Hanuš MichalZŠ Cvikov#185#ml. žáci4.00:01:29+00:00:28.79Detail
34. Samek JonášAC Česká Lípa#240#chlapci1.00:01:30+00:00:29.79Detail
35. Sichtova MiriamCvikov#160#dívky14.00:01:30+00:00:29.79Detail
36. Novák VojtěchAC Česká Lípa#214#chlapci2.00:01:32+00:00:31.79Detail
37. Rychtařík MatějCvikov#105#chlapci16.00:01:33+00:00:32.79Detail
38. Kroutil JirkaCvikov#243#ml. žáci5.00:01:36+00:00:35.79Detail
39. Zagalský MiroslavCvikov#189#chlapci3.00:01:37+00:00:36.79Detail
40. Bobelák MatyášCvikov#228#chlapci4.00:01:37+00:00:36.79Detail
41. Ševčíková AnnaČeská lípa #142#dívky1.00:01:37+00:00:36.79Detail
42. Beránková VeronikaTJ Liaz Jablonec#155#ml. žákyně2.00:01:38+00:00:37.79Detail
43. Melicherčíková Sáraatletika Cvikov#170#ml. žákyně3.00:01:39+00:00:38.79Detail
44. Jandová AnnaSlovan Varnsdorf#207#dívky2.00:01:39+00:00:38.79Detail
45. Tímová Laura AnnaCvikov#111#dívky1.00:01:39+00:00:38.79Detail
46. Lexa FrantišekLiberec#128#chlapci5.00:01:40+00:00:39.79Detail
47. Hellier Bruce#245#ml. žáci6.00:01:41+00:00:40.79Detail
48. Nováková JarmilaJiskra Nový bor#202#dívky3.00:01:41+00:00:40.79Detail
49. Chalupa JanCvikov#181#ml. žáci7.00:01:41+00:00:40.79Detail
50. Kocmanová AdélaAtletika Cvikov#223#dívky4.00:01:42+00:00:41.79Detail
51. Vachtová Leonaborská atletika#188#dívky5.00:01:43+00:00:42.79Detail
52. Jirgesová LeontynaLiberec#100#ml. žákyně4.00:01:44+00:00:43.79Detail
53. Pavlíčková VendulaTJ Jiskra Nový Bor#172#dívky6.00:01:44+00:00:43.79Detail
54. Prášek Jiříatletika Cvikov#219#chlapci6.00:01:44+00:00:43.79Detail
55. Ouzká EliškaCvikov#119#dívky2.00:01:45+00:00:44.79Detail
56. Lacinová SáraAtletika Cvikov#110#dívky3.00:01:45+00:00:44.79Detail
57. Hadravová AdélaTri club Haven Česká Lípa#164#dívky4.00:01:45+00:00:44.79Detail
58. Šimon František#246#ml. žáci8.00:01:45+00:00:44.79Detail
59. Šlambor MartinSK ZŠ Jablonné v Podještědí#118#chlapci1.00:01:46+00:00:45.79Detail
60. Růžičková MarieZŠ Cvikov#234#dívky7.00:01:46+00:00:45.79Detail
61. Rejmanová NikolaCvikov#194#ml. žákyně5.00:01:47+00:00:46.79Detail
62. Svobodová AnnaZŠ Cvikov#124#dívky8.00:01:47+00:00:46.79Detail
63. Čepeláková GabrielaSlovan Varnsdorf#146#dívky5.00:01:47+00:00:46.79Detail
64. Straka JanCvikov#133#chlapci2.00:01:48+00:00:47.79Detail
65. Kocourek Dalimilcvikov#216#chlapci7.00:01:49+00:00:48.79Detail
66. Černý PatrikAtletika Cvikov#204#chlapci8.00:01:49+00:00:48.79Detail
67. Šlamborová LucieSK ZŠ Jablonné v Podještědí#116#dívky9.00:01:49+00:00:48.79Detail
68. Nováková JarmilaJiskra Nový Bor#203#ml. žákyně6.00:01:50+00:00:49.79Detail
69. Hanuš StanislavZŠ Cvikov#186#chlapci3.00:01:50+00:00:49.79Detail
70. Nevřela JanDDM Smetanka Nový Bor#239#ml. žáci9.00:01:50+00:00:49.79Detail
71. Ehrlich JáchymKB Kamenický Šenov#226#chlapci4.00:01:50+00:00:49.79Detail
72. Dostálová AdélaZŠ náměstí Míru Nový Bor#113#ml. žákyně7.00:01:52+00:00:51.79Detail
73. Kocourek Jarolímcvikov#215#chlapci5.00:01:52+00:00:51.79Detail
74. Prollerová TerezaAC Česká Lípa#211#dívky10.00:01:53+00:00:52.79Detail
75. Trnka PavelCvikov#107#chlapci6.00:01:55+00:00:54.79Detail
76. Zenko RozálieZŠ Cvikov#178#dívky6.00:01:55+00:00:54.79Detail
77. Růžičková AnnaZŠ Cvikov#174#dívky7.00:01:57+00:00:56.79Detail
78. Drahan AnnaAC Česká Lípa#154#dívky8.00:01:58+00:00:57.79Detail
79. Murswiek JanOK Nový bor#201#chlapci7.00:01:59+00:00:58.79Detail
80. Nemlein DominikDDM Smetanka#152#chlapci8.00:02:00+00:00:59.79Detail
81. Špaček AdamCvikov#288#chlapci9.00:02:00+00:00:59.79Detail
82. Pribanová MarkétaČeská Lípa#247#dívky11.00:02:01+00:01:00.79Detail
83. Balák Teodoratletika Nový Bor#187#chlapci10.00:02:02+00:01:01.79Detail
84. Herudek ČeněkCvikov#208#chlapci11.00:02:03+00:01:02.79Detail
85. Tóthová EliskaCvikov#108#dívky12.00:02:03+00:01:02.79Detail
86. Bočková VeronikaTJ Jiskra Nový Bor#177#ml. žákyně8.00:02:04+00:01:03.79Detail
87. Honzejk TomášCvikov#121#chlapci12.00:02:05+00:01:04.79Detail
88. Bobelák TobiášCvikov#229#chlapci13.00:02:06+00:01:05.79Detail
89. Nový FrantišekZš Jablonné v podještědí#205#chlapci14.00:02:06+00:01:05.79Detail
90. Hajný MatějTJ Jiskra Nový Bor#238#chlapci9.00:02:07+00:01:06.79Detail
91. Pasaričová NikitaZš Cvikov#148#dívky9.00:02:07+00:01:06.79Detail
92. Křížová AdélaCvikov#184#dívky13.00:02:07+00:01:06.79Detail
93. Marek JanAtletika Cvikov#127#chlapci15.00:02:09+00:01:08.79Detail
94. Bičišťová SilvieJiskra Nový Bor#159#dívky10.00:02:09+00:01:08.79Detail
95. Nevřelová JanaNový Bor#176#dívky14.00:02:10+00:01:09.79Detail
96. Kazda KarelCvikov#132#chlapci16.00:02:13+00:01:12.79Detail
97. Kocelská EliškaCvikov#191#dívky11.00:02:15+00:01:14.79Detail
98. Kubíková EliškaCvikov#109#dívky12.00:02:15+00:01:14.79Detail
99. Průšová EliškaAtletika Cvikov#248#dívky15.00:02:16+00:01:15.79Detail
100. Nováková ViktorieJiskra Nový bor#200#dívky13.00:02:18+00:01:17.79Detail
101. Posseltová EliškaCvikov#106#dívky16.00:02:20+00:01:19.79Detail
102. Smítková AnnaZŠ Cvikov#232#dívky14.00:02:23+00:01:22.79Detail
103. Tanečková DenisaAtletika Cvikov#135#dívky15.00:02:24+00:01:23.79Detail
104. Časárová AdélaCvikov#193#dívky16.00:02:36+00:01:35.79Detail
105. Kovalevová ApolenaCvikov#120#dívky17.00:02:40+00:01:39.79Detail
106. Pitoňák JakubTJ Jiskra Nový bor#237#st. žáci1.00:02:42+00:01:41.79Detail
107. Dvořáková JanaCvikov#192#dívky17.00:02:43+00:01:42.79Detail
108. Mataj Jakub SebastianCvikov#217#chlapci17.00:02:43+00:01:42.79Detail
109. Kopřiva Jan AlexandrJiskra Nový Bor#173#st. žáci2.00:02:45+00:01:44.79Detail
110. Votýpka MichalTJ Jiskra Nový bor#140#st. žáci3.00:02:46+00:01:45.79Detail
111. Zetek Filipatletika Cvikov#104#st. žáci4.00:03:08+00:02:07.79Detail
112. Ryšavá VendulaAC Česká Lípa#256#dorostenky1.00:03:23+00:02:22.79Detail
113. Petrová KateřinaSK Nový bor#136#st. žákyně1.00:03:30+00:02:29.79Detail
114. Faltová EliškaTriclub Haven Česká Lípa#166#st. žákyně2.00:03:38+00:02:37.79Detail
115. Hadravová Lucie#165#st. žákyně3.00:03:42+00:02:41.79Detail
116. Nečasová EliškaSK Nový Bor#130#st. žákyně4.00:03:51+00:02:50.79Detail
117. Mitačová MarieZákupy#253#dorostenky2.00:03:55+00:02:54.79Detail
118. Fridrichová MonikaZš Jablonné v Podještědí#179#dorostenky3.00:03:59+00:02:58.79Detail
119. Prollerová VeronikaAC Česká Lípa#210#st. žákyně5.00:04:02+00:03:01.79Detail
120. Bobák MartinNový bor#145#dorostenci1.00:04:26+00:03:25.79Detail
121. Volhejnová AngelikaCvikov#255#dorostenky4.00:04:38+00:03:37.79Detail
122. Knejzlík Tomáš#175#junioři1.00:07:48+00:06:47.79Detail
123. Pitoňák JakubTJ Jiskra Nový bor#236#junioři2.00:08:03+00:07:02.79Detail
124. Votýpka MichalTJ Jiskra Nový Bor#139#junioři3.00:08:36+00:07:35.79Detail
125. Hadravová Kateřina#233#juniorky1.00:08:58+00:07:57.79Detail
126. William Brus#249#junioři4.00:09:43+00:08:42.79Detail
127. Fridrich Armin#242#junioři5.00:09:48+00:08:47.79Detail
128. Petrová KateřinaSK Nový bor#137#juniorky2.00:10:00+00:08:59.79Detail
129. Peroutková Mirka#252#juniorky3.00:10:00+00:08:59.79Detail
130. Pavlíčková Vendula#231#juniorky4.00:10:25+00:09:24.79Detail
131. František Šimon#250#junioři6.00:10:35+00:09:34.79Detail
132. Jakobi Šárkaatletika Cvikov#161#juniorky5.00:13:29+00:12:28.79Detail
Honzátko VáclavCvikov#138#chlapci00:00:00Detail
Rychtařík Tomáš#1001#n.chlapci00:00:00Detail
Kovalev Jonáš#1003#n.chlapci00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz