Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Saji Abdelkabir#278#M3 (40-59)1.Muži1.01:08:1400:32:30.6600:35:42.58Detail
2. Procházka JanInov-8 team#267#M2 (18-39)1.Muži2.01:14:28+00:06:1400:34:26.0300:40:01.81Detail
3. Noah DanielPraha #160#M2 (18-39)2.Muži3.01:18:08+00:09:5400:36:37.8200:41:30.16Detail
4. Frauenberg HynekNymburk#57#M2 (18-39)3.Muži4.01:20:35+00:12:2100:37:37.8700:42:56.33Detail
5. Řídký VladimírKosmosbikes #283#M2 (18-39)4.Muži5.01:21:12+00:12:5800:37:53.4200:43:18.02Detail
6. Fořt MartinELEVEN RUN TEAM#55#M3 (40-59)2.Muži6.01:22:57+00:14:4300:38:27.9500:44:28.97Detail
7. Maryska MilosZizkovsky tygri#263#M2 (18-39)5.Muži7.01:23:17+00:15:0300:38:44.3000:44:32.09Detail
8. Bednář MiroslavAC Čáslav#302#M3 (40-59)3.Muži8.01:23:30+00:15:1600:38:22.0800:45:07.56Detail
9. Sekyrová IvanaAK Sokolov#329#Z3 (35-49)1.Ženy1.01:24:58+00:16:4400:40:08.1100:44:49.14Detail
10. Fichtner AdamMagna Team#54#M2 (18-39)6.Muži9.01:25:10+00:16:5601:25:08.9200:38:46.1000:46:23.72Detail
11. Králová LenkaEtriatlon Team#115#Z2 (18-34)1.Ženy2.01:26:01+00:17:4700:40:11.8900:45:49.01Detail
12. Zoubek PetrMilovice#250#M2 (18-39)7.Muži10.01:27:14+00:19:0001:27:08.8800:40:51.5900:46:21.42Detail
13. Beck Zdeněkosamělý běžec#8#M3 (40-59)4.Muži11.01:27:16+00:19:0200:40:41.9800:46:33.53Detail
14. Fučík PavelMilovičtí běžci#58#M2 (18-39)8.Muži12.01:27:18+00:19:0401:27:13.6000:40:32.3000:46:45.29Detail
15. Došek JanSKP Nymburk#38#M2 (18-39)9.Muži13.01:27:46+00:19:3201:27:43.5300:40:12.6600:47:32.49Detail
16. Černý MichalMagna Team#28#M3 (40-59)5.Muži14.01:27:54+00:19:4001:27:51.9600:40:33.0600:47:20.02Detail
17. Beníšek David#11#M2 (18-39)10.Muži15.01:28:39+00:20:2500:13:39.1001:14:59.10Detail
18. Malinský Petr#279#M2 (18-39)11.Muži16.01:29:39+00:21:2501:29:34.7100:43:19.4400:46:18.72Detail
19. Dvořák RadekHrom do pecky!#46#M3 (40-59)6.Muži17.01:29:57+00:21:4300:40:22.5200:49:33.72Detail
20. Skála RadekČeský Brod#194#M3 (40-59)7.Muži18.01:30:00+00:21:4601:29:58.5300:42:19.1000:47:40.25Detail
21. Klauz JiříMagna Team#97#M3 (40-59)8.Muži19.01:30:41+00:22:2701:30:39.9600:40:35.9800:50:04.70Detail
22. Faltýnek PetrHradešín#51#M2 (18-39)12.Muži20.01:30:48+00:22:3400:41:40.8700:49:06.45Detail
23. Karl AntonFeuerwehr Ihrlerstein (Hasici)#95#M3 (40-59)9.Muži21.01:31:25+00:23:1100:42:15.0000:49:09.56Detail
24. Sofín Luďek#309#M3 (40-59)10.Muži22.01:31:29+00:23:1501:31:24.6800:42:40.5700:48:47.70Detail
25. Sýkora KarelSykora Running#319#M3 (40-59)11.Muži23.01:31:33+00:23:1901:31:11.2000:44:12.1700:47:20.63Detail
26. Slavík DanielBělá pod Bezdězem#197#M2 (18-39)13.Muži24.01:32:00+00:23:4601:31:57.1100:42:31.6700:49:27.48Detail
27. Novák MartinKosmonosy#300#M2 (18-39)14.Muži25.01:32:32+00:24:1801:32:21.3000:44:12.9900:48:18.16Detail
28. Cuc TomášSKP Nymburk#24#M2 (18-39)15.Muži26.01:32:42+00:24:2801:32:38.1400:44:02.3700:48:39.45Detail
29. Valenta VladislavDětenice#224#M3 (40-59)12.Muži27.01:33:14+00:25:0001:33:10.4600:44:11.6200:49:01.43Detail
30. Ďurík PeterPrešov#43#M2 (18-39)16.Muži28.01:33:14+00:25:0001:33:12.3100:44:45.4300:48:27.86Detail
31. Král DavidRivalové#114#M3 (40-59)13.Muži29.01:34:01+00:25:4700:43:51.3900:50:09.06Detail
32. Hanzlová HanaMladá Boleslav#65#Z3 (35-49)2.Ženy3.01:34:03+00:25:4901:34:02.0400:43:17.6700:50:44.82Detail
33. Podolák KarelStará Boleslav#181#M3 (40-59)14.Muži30.01:34:18+00:26:0400:42:45.1500:51:32.84Detail
34. Stezka MartinMagna Team#206#M2 (18-39)17.Muži31.01:34:28+00:26:1401:34:26.6900:42:29.0600:51:58.70Detail
35. Novák MatějBA Nymburk#162#M1 (do 18)1.Muži32.01:34:36+00:26:2200:44:19.4200:50:16.33Detail
36. Pitthard LeošJiskra Rybitví#180#M3 (40-59)15.Muži33.01:34:51+00:26:3701:34:42.9700:44:17.7200:50:33.01Detail
37. Limberková MonikaPraha 10#133#Z3 (35-49)3.Ženy4.01:35:12+00:26:5801:35:09.3200:44:52.3300:50:18.76Detail
38. Vidner ŠtěpánPetlach TZB#230#M2 (18-39)18.Muži34.01:35:13+00:26:5901:35:10.2200:42:55.6000:52:16.42Detail
39. Czakó MatúšSMTA Nitra#25#M2 (18-39)19.Muži35.01:36:46+00:28:3201:36:44.8200:45:48.9900:50:56.76Detail
40. David PavelNymburk#35#M3 (40-59)16.Muži36.01:37:46+00:29:3200:42:58.8800:54:46.24Detail
41. Hrabák PetrSlowrunners Skvrnany/Plzeň#74#M2 (18-39)20.Muži37.01:37:46+00:29:3201:37:37.6600:46:27.0500:51:18.10Detail
42. Pohlová GabrielaPraha#183#Z3 (35-49)4.Ženy5.01:37:47+00:29:3301:37:23.2800:46:45.1800:51:01.73Detail
43. Zvěřina TomášMagna Team#252#M3 (40-59)17.Muži38.01:37:51+00:29:3701:37:49.0400:45:14.2500:52:36.34Detail
44. Malek Stanislav#139#M3 (40-59)18.Muži39.01:38:10+00:29:5601:38:05.6100:45:23.8900:52:45.23Detail
45. Hák OndřejKlub Polární Záře#63#M3 (40-59)19.Muži40.01:38:21+00:30:0701:38:16.9200:45:33.3100:52:46.70Detail
46. Chmátal Martin#260#M3 (40-59)20.Muži41.01:38:37+00:30:2301:38:33.4700:45:27.6100:53:09.28Detail
47. Vrlová JanaPraha#237#Z3 (35-49)5.Ženy6.01:38:43+00:30:2901:38:40.7900:44:32.9700:54:09.95Detail
48. Beneš JiříRychnov nad Kněžnou#10#M2 (18-39)21.Muži42.01:38:53+00:30:3900:46:25.9500:52:26.35Detail
49. Lopour MiroslavFénix tým#135#M2 (18-39)22.Muži43.01:38:56+00:30:4201:38:51.1600:47:13.9300:51:41.94Detail
50. Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín#301#Z2 (18-34)2.Ženy7.01:38:57+00:30:4301:38:54.7500:45:29.7500:53:26.55Detail
51. Žemla PetrHradištko#254#M3 (40-59)21.Muži44.01:39:11+00:30:5701:39:09.5300:46:11.9100:52:58.84Detail
52. Šimák RadekSKP Nymburk#214#M2 (18-39)23.Muži45.01:39:18+00:31:0401:38:58.7200:44:56.9900:54:20.21Detail
53. Furáková IvetaZvolen Svetielko nádeje#59#Z3 (35-49)6.Ženy8.01:39:20+00:31:0601:39:13.8000:44:38.4400:54:41.23Detail
54. Kouřil MartinMagna Team#112#M2 (18-39)24.Muži46.01:39:28+00:31:1401:39:21.7300:46:39.5200:52:48.22Detail
55. Strouhal JanŽižkovská Unie CHlastačů#208#M2 (18-39)25.Muži47.01:39:29+00:31:1501:39:26.4900:45:48.1700:53:40.16Detail
56. Suchánek DavidPoděbrady#271#M2 (18-39)26.Muži48.01:39:30+00:31:1601:39:28.1300:47:23.4700:52:06.39Detail
57. Ondrůšek LiborTEMPO MAKERS#166#M3 (40-59)22.Muži49.01:39:39+00:31:2501:39:37.6300:47:21.4300:52:17.29Detail
58. Šnídlů MaránekTJ Lokomotiva Nymburk#217#M3 (40-59)23.Muži50.01:39:46+00:31:3201:39:37.6600:46:24.0600:53:21.58Detail
59. Fiala VáclavPraha#53#M2 (18-39)27.Muži51.01:39:51+00:31:3701:39:44.1000:47:18.0600:52:31.94Detail
60. Říha Jan#191#M2 (18-39)28.Muži52.01:39:51+00:31:3701:39:44.9700:45:31.7400:54:19.07Detail
61. Reslová HanaRychnov nad Kněžnou#187#Z2 (18-34)3.Ženy9.01:40:12+00:31:5801:40:07.6400:47:27.7500:52:44.17Detail
62. Staniszewski Pawel Marcin#202#M2 (18-39)29.Muži53.01:40:48+00:32:3401:40:34.6800:48:02.4100:52:44.78Detail
63. Turský Tomáš#303#M2 (18-39)30.Muži54.01:41:09+00:32:5501:40:59.9100:47:42.7500:53:26.16Detail
64. Matějka TomášSokol Dlouhá Lhota#144#M3 (40-59)24.Muži55.01:41:15+00:33:0101:41:06.4700:46:40.1100:54:33.99Detail
65. Zvěřina RadekBojetice#251#M2 (18-39)31.Muži56.01:41:27+00:33:1301:41:21.3600:47:38.0400:53:48.37Detail
66. Matějka DavidDAMP Family Team#143#M3 (40-59)25.Muži57.01:41:27+00:33:1300:46:41.4800:54:45.11Detail
67. Grusz FilipPodej mi pivo#282#M2 (18-39)32.Muži58.01:41:29+00:33:1501:41:17.3200:48:22.9500:53:05.49Detail
68. Borecky LadislavPodebrady#285#M2 (18-39)33.Muži59.01:41:31+00:33:1701:41:27.2100:48:02.9400:53:27.72Detail
69. Palíšek LubošČeské Budějovice#169#M2 (18-39)34.Muži60.01:41:39+00:33:2501:41:27.8200:48:21.3500:53:17.14Detail
70. Dvořák FrantišekMagna Team#44#M2 (18-39)35.Muži61.01:42:24+00:34:1001:42:22.0000:47:01.3200:55:21.99Detail
71. Stolín FilipLoap Tým - Praha #207#M2 (18-39)36.Muži62.01:42:25+00:34:1101:42:11.3900:48:35.2300:53:49.14Detail
72. Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka#52#Z2 (18-34)4.Ženy10.01:42:25+00:34:1101:42:17.2000:48:40.0900:53:44.85Detail
73. Kos Jan#308#M2 (18-39)37.Muži63.01:42:37+00:34:2301:42:30.9200:46:20.3200:56:16.39Detail
74. Veselý LukášCSC Český Brod#229#M2 (18-39)38.Muži64.01:42:39+00:34:2500:45:42.7800:56:55.90Detail
75. Staňkovič OndřejMladá Boleslav#203#M2 (18-39)39.Muži65.01:42:39+00:34:2501:42:26.5800:47:48.7700:54:50.12Detail
76. Košťák ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka#108#M3 (40-59)26.Muži66.01:42:40+00:34:2601:42:23.4500:50:00.3500:52:39.17Detail
77. Čermák MilošLysá nad Labem#256#M2 (18-39)40.Muži67.01:42:54+00:34:4000:48:18.0600:54:35.90Detail
78. Číž PetrSK Bajer Pizza Team#32#M3 (40-59)27.Muži68.01:43:02+00:34:4801:42:53.1200:48:30.8900:54:30.42Detail
79. Vasilišin Ľubomír#226#M2 (18-39)41.Muži69.01:43:02+00:34:4801:43:00.7200:48:18.8900:54:42.51Detail
80. Vaněk PetrŠneci v běhu#225#M3 (40-59)28.Muži70.01:43:10+00:34:5601:42:58.0500:47:42.1400:55:27.71Detail
81. Hartmann MarekTriatlon Mladá Boleslav#66#M2 (18-39)42.Muži71.01:43:19+00:35:0501:42:58.4200:49:15.9100:54:02.28Detail
82. Sýkorová MáriaSykora Running#320#Z3 (35-49)7.Ženy11.01:43:27+00:35:1301:43:04.8200:50:02.1100:53:24.33Detail
83. Mrkva MiloslavMagna Team#154#M2 (18-39)43.Muži72.01:43:32+00:35:1801:43:23.1100:46:51.8400:56:39.23Detail
84. Novotný PavelSKP Nymburk#164#M3 (40-59)29.Muži73.01:43:35+00:35:2101:43:10.1900:49:37.8100:53:56.30Detail
85. Svatek Lubomir#272#M4 (60plus)1.Muži74.01:43:37+00:35:2301:43:27.1300:49:46.2800:53:50.46Detail
86. Nekovář DavidKlub Polární Záře#157#M3 (40-59)30.Muži75.01:43:43+00:35:2901:43:39.7300:48:48.9700:54:53.12Detail
87. Hájek JosefMagna Team#61#M3 (40-59)31.Muži76.01:43:46+00:35:3201:43:41.6400:47:40.6000:56:04.56Detail
88. Zatloukal JosefKlub Polární Záře Čelákovice#246#M3 (40-59)32.Muži77.01:43:46+00:35:3201:43:43.8600:48:31.5100:55:14.14Detail
89. Čvančara PavelTempomakers#34#M3 (40-59)33.Muži78.01:44:02+00:35:4801:43:52.7200:48:29.1200:55:32.48Detail
90. Fiala EnricoSpartak Praha 4#330#M3 (40-59)34.Muži79.01:44:17+00:36:0301:44:15.6500:47:32.2400:56:44.12Detail
91. Kučera AdamLazyBoyz#121#M2 (18-39)44.Muži80.01:44:22+00:36:0801:43:49.0500:49:50.3400:54:30.76Detail
92. Melena Michael#149#M2 (18-39)45.Muži81.01:44:25+00:36:1101:43:56.4600:50:44.3300:53:39.81Detail
93. Perglerová Daniela#176#Z3 (35-49)8.Ženy12.01:44:40+00:36:2601:44:25.5700:48:30.5500:56:09.25Detail
94. Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav#96#M3 (40-59)35.Muži82.01:44:57+00:36:4301:44:49.0800:49:35.6300:55:20.65Detail
95. Kadlečík PavelAČR#91#M2 (18-39)46.Muži83.01:45:01+00:36:4701:44:24.7000:48:04.6900:56:56.22Detail
96. Veselý PetrSykora Running#323#M3 (40-59)36.Muži84.01:45:03+00:36:4901:44:42.1000:50:41.4900:54:20.92Detail
97. Hanzlík JosefBěžím pro Hermínku#64#M2 (18-39)47.Muži85.01:45:12+00:36:5801:45:01.0100:48:30.7600:56:40.59Detail
98. Bittner MiloslavTJ Decathlon#12#M3 (40-59)37.Muži86.01:45:42+00:37:2801:45:36.5800:50:43.0500:54:58.47Detail
99. Červák MarekPřerov nad Labem#30#M2 (18-39)48.Muži87.01:45:47+00:37:3301:45:36.5900:48:28.9100:57:17.23Detail
100. Žofka MichalKněžnice#280#M2 (18-39)49.Muži88.01:45:50+00:37:3601:45:30.7400:48:40.0600:57:09.66Detail
101. Osvald RenéMK Kladno#167#M3 (40-59)38.Muži89.01:46:03+00:37:4901:45:44.2500:50:19.5400:55:43.14Detail
102. Vaněček Jakub#275#M2 (18-39)50.Muži90.01:46:35+00:38:2101:46:02.1400:49:42.6000:56:51.75Detail
103. Chotěborová JanaSP Kolo LOAP- Praha #81#Z3 (35-49)9.Ženy13.01:46:40+00:38:2601:46:23.1400:50:37.7900:56:01.48Detail
104. Vrbka TomášLedeč Nad Sázavou#234#M2 (18-39)51.Muži91.01:46:42+00:38:2801:46:23.3700:50:39.0100:56:02.03Detail
105. Horyna VlastimilTJ Lokomotiva Nymburk#71#M3 (40-59)39.Muži92.01:46:43+00:38:2901:46:35.9700:50:53.4400:55:48.99Detail
106. Vrbková Kateřina#235#Z2 (18-34)5.Ženy14.01:46:57+00:38:4301:46:39.3300:51:24.2200:55:31.99Detail
107. Kaloč RichardLíná Hrouda#93#M3 (40-59)40.Muži93.01:46:59+00:38:4501:46:44.0300:50:11.0300:56:47.21Detail
108. Kažmír RomanIronman Sudoměř#327#M3 (40-59)41.Muži94.01:47:06+00:38:5201:46:40.9900:51:18.2400:55:47.61Detail
109. Čopák MartinMladá Boleslav #33#M2 (18-39)52.Muži95.01:47:10+00:38:5601:47:06.0800:47:17.6400:59:51.64Detail
110. Šafr MilanSportovní klub MUP#324#M3 (40-59)42.Muži96.01:47:21+00:39:0701:46:54.7000:50:18.5000:57:02.43Detail
111. Saska PavelTOC#192#M3 (40-59)43.Muži97.01:47:32+00:39:1801:47:21.6200:48:32.2500:58:59.16Detail
112. Zápotocký JiříMagna Team#245#M3 (40-59)44.Muži98.01:47:40+00:39:2601:47:28.4900:48:33.3200:59:06.50Detail
113. Kordina ZdeněkMagna Team#106#M4 (60plus)2.Muži99.01:47:43+00:39:2901:47:33.2000:51:05.9600:56:36.51Detail
114. Kuthan VáclavKáraný#124#M2 (18-39)53.Muži100.01:47:44+00:39:3001:47:31.2900:49:53.6900:57:50.07Detail
115. Dvořák MartinPísek#45#M2 (18-39)54.Muži101.01:48:11+00:39:5701:47:57.9400:50:57.9300:57:12.57Detail
116. Lebduška JanMečíř#130#M3 (40-59)45.Muži102.01:48:31+00:40:1701:48:02.8100:51:46.0700:56:44.06Detail
117. Francová JitkaTriatlon Mladá Boleslav#56#Z3 (35-49)10.Ženy15.01:48:45+00:40:3101:48:37.0900:50:55.0600:57:49.53Detail
118. Mašek JiříTEMPO MAKERS#142#M3 (40-59)46.Muži103.01:48:48+00:40:3401:48:30.9000:51:17.8300:57:29.75Detail
119. Mezlík IvanHO Sokol NB#152#M2 (18-39)55.Muži104.01:48:59+00:40:4501:48:20.5800:54:44.8000:54:13.85Detail
120. Pařík Jan#173#M2 (18-39)56.Muži105.01:49:09+00:40:5501:48:50.9600:48:27.7401:00:40.68Detail
121. Münich Lukáš#155#M2 (18-39)57.Muži106.01:49:11+00:40:5701:48:45.9300:50:47.8600:58:22.54Detail
122. Zelený FilipBlackBack#247#M2 (18-39)58.Muži107.01:49:14+00:41:0001:49:07.1200:48:02.2501:01:10.90Detail
123. Vítek JanPraha#232#M2 (18-39)59.Muži108.01:49:17+00:41:0301:49:08.6800:50:54.7200:58:22.27Detail
124. Bartek HenrichPraha#3#M3 (40-59)47.Muži109.01:49:19+00:41:0501:49:03.6200:51:17.2400:58:01.29Detail
125. Hanušová Lucie#315#Z2 (18-34)6.Ženy16.01:49:24+00:41:1001:48:57.0300:51:42.2900:57:41.18Detail
126. Hanušová Michaela#314#Z2 (18-34)7.Ženy17.01:49:24+00:41:1001:48:57.6700:51:42.4200:57:41.56Detail
127. Duffková Kateřina#42#Z3 (35-49)11.Ženy18.01:49:25+00:41:1101:49:05.8800:50:24.7700:59:00.01Detail
128. Cirmaciu Daniel#23#M2 (18-39)60.Muži110.01:49:31+00:41:1701:48:38.0601:03:12.5700:37:44.93Detail
129. Holeš PavelNohejbal Pecka#70#M3 (40-59)48.Muži111.01:49:32+00:41:1801:49:24.0100:48:38.7401:00:52.47Detail
130. Zandl PatrickBrandýs nad Labem#307#M3 (40-59)49.Muži112.01:49:33+00:41:1901:48:54.8900:50:36.2500:58:56.22Detail
131. Džiovalas Adrian#47#M1 (do 18)2.Muži113.01:49:34+00:41:2001:49:22.0200:50:53.8000:58:39.33Detail
132. Vrbková Pavla#236#Z2 (18-34)8.Ženy19.01:49:40+00:41:2601:49:22.1100:51:24.2400:58:15.39Detail
133. Hulec JanRychnov nad Kněžnou#79#M2 (18-39)61.Muži114.01:49:50+00:41:3601:49:38.9300:51:21.8700:58:27.85Detail
134. Schwarzbeck PetrBlackBack#193#M3 (40-59)50.Muži115.01:49:55+00:41:4101:49:46.9500:49:38.6701:00:15.58Detail
135. Kolarovský MilanHrubý Jeseník#104#M3 (40-59)51.Muži116.01:50:02+00:41:4801:49:49.2200:50:23.2700:59:37.81Detail
136. Chassang Romain#80#M2 (18-39)62.Muži117.01:50:13+00:41:5901:49:23.5100:52:27.7000:57:44.42Detail
137. Smíšek EduardMagna Team#200#M3 (40-59)52.Muži118.01:50:34+00:42:2001:49:41.8200:51:02.1900:59:31.51Detail
138. Zapletal PetrZlate Hory#244#M3 (40-59)53.Muži119.01:50:35+00:42:2101:49:54.7100:48:24.0801:02:10.18Detail
139. Myslivec JanKajse//kajto#156#M2 (18-39)63.Muži120.01:50:40+00:42:2601:50:27.7900:58:34.9100:52:04.83Detail
140. Partl MartinLysá nad Labem#172#M2 (18-39)64.Muži121.01:50:41+00:42:2701:50:26.4500:49:10.1801:01:30.68Detail
141. Novák JiříKolin#161#M3 (40-59)54.Muži122.01:51:16+00:43:0201:51:00.6500:51:30.7900:59:44.84Detail
142. Karakas UmutPraha#94#M2 (18-39)65.Muži123.01:51:22+00:43:0801:50:56.7600:50:34.8101:00:46.34Detail
143. Wolf PetrMagna Team#240#M3 (40-59)55.Muži124.01:51:29+00:43:1501:51:18.8400:50:43.9501:00:44.87Detail
144. Hanlova Lucie#257#Z2 (18-34)9.Ženy20.01:51:45+00:43:3101:51:14.4500:51:47.7500:59:56.67Detail
145. Teplý JosefKolín#273#M2 (18-39)66.Muži125.01:51:45+00:43:3100:47:52.6301:03:51.88Detail
146. Němeček Tomáš#158#M3 (40-59)56.Muži126.01:51:51+00:43:3700:52:29.4400:59:20.56Detail
147. Kabrhel RomanPraha (Generali klub)#328#M2 (18-39)67.Muži127.01:51:55+00:43:4101:50:53.6400:51:02.2301:00:52.55Detail
148. Zapletal PavelZlate Hory#243#M2 (18-39)68.Muži128.01:51:56+00:43:4201:51:14.6700:55:36.6500:56:18.84Detail
149. Hašková Hana#67#Z2 (18-34)10.Ženy21.01:51:58+00:43:4401:51:25.5400:51:48.9001:00:08.15Detail
150. Maruška ZdeněkJablonec nad Nisou 1#141#M3 (40-59)57.Muži129.01:51:58+00:43:4401:51:56.5600:50:15.2801:01:42.29Detail
151. Dvořáková DenisaSykora Running#322#Z3 (35-49)12.Ženy22.01:52:01+00:43:4701:51:40.3000:52:08.3000:59:52.37Detail
152. Guzanič Aleš#60#M3 (40-59)58.Muži130.01:52:18+00:44:0401:52:09.4000:52:22.0200:59:55.57Detail
153. Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav#253#M3 (40-59)59.Muži131.01:52:30+00:44:1601:52:07.0700:49:04.3801:03:24.94Detail
154. Svoboda MichalVarnsdorf#321#M3 (40-59)60.Muži132.01:52:56+00:44:4201:52:25.8600:55:05.3400:57:49.98Detail
155. Stehlik KarelRestaurace Na Špici#204#M2 (18-39)69.Muži133.01:53:23+00:45:0901:53:05.9300:55:36.1000:57:46.28Detail
156. Lukáč PetrSmidary#261#M3 (40-59)61.Muži134.01:53:49+00:45:3501:53:27.7500:53:06.5701:00:42.15Detail
157. Vavruška MichalKutná Hora#276#M2 (18-39)70.Muži135.01:54:09+00:45:5501:53:54.2900:53:27.3401:00:41.02Detail
158. Kratochvíl Miroslav#116#M3 (40-59)62.Muži136.01:54:23+00:46:0901:53:58.3600:48:26.4201:05:55.64Detail
159. Koudelková SoňaPraha#111#Z2 (18-34)11.Ženy23.01:54:24+00:46:1001:53:51.3500:55:24.8300:58:58.32Detail
160. Knížek LukášForever Friends 2018#101#M2 (18-39)71.Muži137.01:54:36+00:46:2201:54:19.2100:52:44.5901:01:50.72Detail
161. Petlach JiříPETLACH DEVILS#177#M2 (18-39)72.Muži138.01:54:37+00:46:2301:54:32.4400:50:54.5201:03:41.56Detail
162. Wudy JosefKosmonosy#242#M2 (18-39)73.Muži139.01:54:55+00:46:4101:54:32.7000:57:42.1300:57:12.49Detail
163. Jiranek JanPraha#88#M2 (18-39)74.Muži140.01:55:05+00:46:5101:54:42.2200:55:01.1701:00:02.90Detail
164. Petr JakubPosázaví#178#M2 (18-39)75.Muži141.01:55:07+00:46:5301:54:16.5000:57:08.8000:57:57.19Detail
165. Plhák Jan#306#M2 (18-39)76.Muži142.01:55:25+00:47:1101:55:07.3200:51:21.7601:04:02.53Detail
166. Vrabcová Šárka#284#Z2 (18-34)12.Ženy24.01:55:41+00:47:2701:55:32.7600:53:29.3601:02:11.54Detail
167. Vinzens JanVincátka#231#M3 (40-59)63.Muži143.01:55:42+00:47:2800:53:14.8101:02:26.50Detail
168. Kyselý JanVegan runners#126#M2 (18-39)77.Muži144.01:55:50+00:47:3601:55:08.9600:54:56.8301:00:52.47Detail
169. Zoller RudolfBěháme s radostí Jablonec nad Nisou#739#M3 (40-59)64.Muži145.01:55:57+00:47:4301:55:34.1400:55:08.0901:00:48.86Detail
170. Preissler MarekMagna Team#185#M2 (18-39)78.Muži146.01:56:02+00:47:4801:55:31.8500:54:21.8601:01:39.76Detail
171. Barvič Michal#6#M2 (18-39)79.Muži147.01:56:09+00:47:5501:55:12.0200:56:21.6800:59:46.58Detail
172. Nový LubošPraha 9 Horní Počernice#265#M3 (40-59)65.Muži148.01:56:13+00:47:5901:56:08.2900:50:06.5901:06:06.23Detail
173. Burda KarelPraha #22#M3 (40-59)66.Muži149.01:56:18+00:48:0401:55:40.4800:53:05.8101:03:11.67Detail
174. Jeneš JanHTH ŠNEKS#85#M3 (40-59)67.Muži150.01:56:44+00:48:3001:56:03.4900:54:55.4101:01:47.63Detail
175. Červák JiříPřerov nad Labem#29#M2 (18-39)80.Muži151.01:57:01+00:48:4701:56:08.3200:58:13.2300:58:47.55Detail
176. Urbánek Jan#274#M3 (40-59)68.Muži152.01:57:07+00:48:5301:56:37.8500:54:22.2601:02:43.79Detail
177. Borovcová SuzannePraha#17#Z2 (18-34)13.Ženy25.01:57:15+00:49:0101:56:32.1000:56:29.0601:00:45.70Detail
178. Šimeček Karel#215#M2 (18-39)81.Muži153.01:57:29+00:49:1501:57:02.4100:55:55.9001:01:32.76Detail
179. Krekels JulienPraha#118#M2 (18-39)82.Muži154.01:57:34+00:49:2001:57:09.1300:54:32.4201:03:01.19Detail
180. Bauer Roman#7#M3 (40-59)69.Muži155.01:57:35+00:49:2101:57:19.4100:52:30.0501:05:04.56Detail
181. Matys MartinPrafha#148#M1 (do 18)3.Muži156.01:57:36+00:49:2201:56:52.5100:49:16.8501:08:18.85Detail
182. Lazecky PremyslMilovice#128#M2 (18-39)83.Muži157.01:57:45+00:49:3101:56:56.5000:56:53.5601:00:51.32Detail
183. Čihák MichaelKlučov#31#M2 (18-39)84.Muži158.01:58:03+00:49:4901:57:44.0000:49:20.1401:08:42.54Detail
184. Drahoš MartinBrandýs nad Labem#41#M2 (18-39)85.Muži159.01:58:32+00:50:1801:58:25.3800:55:38.0001:02:53.15Detail
185. Blohon MiroslavPraha#305#M4 (60plus)3.Muži160.01:58:42+00:50:2801:58:30.7600:52:52.9901:05:48.44Detail
186. Matyášová KamilaMilčice#147#Z3 (35-49)13.Ženy26.01:58:48+00:50:3401:58:27.6500:54:38.4901:04:08.53Detail
187. Doubek AlešSTS Chvojkovice Brod B#39#M2 (18-39)86.Muži161.01:59:04+00:50:5001:58:56.0000:54:59.1901:04:04.75Detail
188. Dlabal PetrMladá Boleslav#318#M3 (40-59)70.Muži162.01:59:10+00:50:5601:58:09.0800:55:48.2001:03:21.33Detail
189. Matoušek PetrMagna Team#145#M3 (40-59)71.Muži163.01:59:21+00:51:0701:59:13.4900:54:27.2401:04:53.63Detail
190. Pancíř František#170#M3 (40-59)72.Muži164.01:59:51+00:51:3701:59:04.5800:57:15.6401:02:34.54Detail
191. Pancíř Švarcová Simona#171#Z3 (35-49)14.Ženy27.01:59:51+00:51:3701:59:05.6100:57:12.0701:02:38.51Detail
192. Josl LubomírPraha#304#M3 (40-59)73.Muži165.02:00:34+00:52:2002:00:25.3200:57:18.4900:00:10.91Detail
193. Ševčíková AlžbětaPraha#213#Z2 (18-34)14.Ženy28.02:00:49+00:52:3502:00:31.7800:55:29.7001:05:18.65Detail
194. Wesselý JanŘíčany u Prahy#238#M2 (18-39)87.Muži166.02:01:08+00:52:5402:00:09.2900:58:14.1901:02:53.15Detail
195. Linda MartinFresenius Kabi#134#M2 (18-39)88.Muži167.02:01:38+00:53:2402:00:50.8600:57:09.1701:04:28.68Detail
196. Tůma Mirosav#223#M3 (40-59)74.Muži168.02:01:42+00:53:2802:01:04.5800:56:43.6501:04:57.43Detail
197. Kyjonka RadimMagna Team#125#M3 (40-59)75.Muži169.02:01:48+00:53:3402:00:55.4100:57:10.2701:04:37.33Detail
198. Pavlíček JanSK Bělá pod Bezdězem#266#M2 (18-39)89.Muži170.02:02:20+00:54:0602:01:56.9900:57:17.3001:05:02.16Detail
199. Bukeš MilanOstrá#21#M2 (18-39)90.Muži171.02:02:44+00:54:3002:02:15.9600:54:56.0901:07:47.56Detail
200. Dovičín PavelBBB team - Báječní Bratři Běží#40#M3 (40-59)76.Muži172.02:03:03+00:54:4900:57:01.9501:06:00.47Detail
201. Macura TomášChroustov#136#M2 (18-39)91.Muži173.02:03:07+00:54:5302:02:32.3000:58:29.0201:04:37.71Detail
202. Lepičová HanaSri Chinmoy Marathon Team#132#Z3 (35-49)15.Ženy29.02:03:39+00:55:2502:03:20.0600:55:44.8001:07:54.02Detail
203. Ježdík JiříDudák klub#87#M3 (40-59)77.Muži174.02:04:19+00:56:0502:03:49.4600:54:09.3001:10:08.75Detail
204. Kulvejt LukášMilovice#123#M1 (do 18)4.Muži175.02:04:35+00:56:2102:04:19.6600:58:45.4401:05:48.85Detail
205. Zelený MilanLysá nad Labem#281#M3 (40-59)78.Muži176.02:04:36+00:56:2202:04:11.4800:58:12.6701:06:22.65Detail
206. Hyblerová BarboraSDH Klučov#259#Z2 (18-34)15.Ženy30.02:04:36+00:56:2202:03:51.8800:57:16.5301:07:18.98Detail
207. Hubálková LucieKáraný#77#Z3 (35-49)16.Ženy31.02:04:38+00:56:2402:04:29.0700:54:43.4401:09:54.52Detail
208. Pohl MarekPraha#182#M2 (18-39)92.Muži177.02:04:41+00:56:2702:04:00.2200:58:20.5301:06:20.41Detail
209. Říha Jiří#312#M3 (40-59)79.Muži178.02:04:49+00:56:3502:03:53.3001:02:12.3901:02:35.82Detail
210. Černohub VladimírLibčice nad vltavou#26#M3 (40-59)80.Muži179.02:05:12+00:56:5802:04:24.5400:57:12.8901:07:58.43Detail
211. Melušová MartinaČeský Brod#150#Z2 (18-34)16.Ženy32.02:05:19+00:57:0502:04:47.5900:59:50.0401:05:28.33Detail
212. Javůrek Jiří#310#M2 (18-39)93.Muži180.02:05:36+00:57:2202:04:39.7500:54:53.6901:10:42.00Detail
213. Břečková RadkaŽďár nad Sázavou#20#Z2 (18-34)17.Ženy33.02:06:09+00:57:5502:05:36.8600:58:34.5601:07:34.22Detail
214. Koudela MatějPETLACH DEVILS#110#M2 (18-39)94.Muži181.02:06:28+00:58:1402:06:19.9900:52:47.2301:13:39.84Detail
215. Bobek MichalDětenice#13#M3 (40-59)81.Muži182.02:07:05+00:58:5102:06:15.3801:01:21.3001:05:42.71Detail
216. Nevyhoštěný StandaNevšímal / Respondeo#159#M2 (18-39)95.Muži183.02:07:19+00:59:0502:06:29.9000:57:45.0201:09:33.97Detail
217. Žaludová LucieTriatlon Mladá Boleslav#15#Z3 (35-49)17.Ženy34.02:07:20+00:59:0602:06:58.6900:58:26.4901:08:52.92Detail
218. Wolfová MartinaOstrov#241#Z3 (35-49)18.Ženy35.02:07:25+00:59:1102:06:43.2400:57:31.4501:09:52.83Detail
219. Patenaude Marie-LouPraha#174#Z2 (18-34)18.Ženy36.02:07:31+00:59:1702:06:35.1000:59:51.9401:07:38.84Detail
220. Štika Ondřej#325#M2 (18-39)96.Muži184.02:07:31+00:59:1702:06:31.6701:01:09.4701:06:21.42Detail
221. Redková AnetaPij a běhej #186#Z2 (18-34)19.Ženy37.02:08:01+00:59:4702:07:28.9800:59:48.7901:08:11.23Detail
222. Buchar TomášPraha#255#M3 (40-59)82.Muži185.02:08:59+01:00:4502:07:56.2101:00:34.6101:08:23.44Detail
223. Hokešová IvanaTK Piňďour#258#Z3 (35-49)19.Ženy38.02:09:34+01:01:2002:08:30.2601:00:44.6601:08:49.07Detail
224. Jirásková JitkaČeská Lípa#89#Z3 (35-49)20.Ženy39.02:10:06+01:01:5202:09:18.1901:02:09.3301:07:55.94Detail
225. Jelínek RomanMagna Team#84#M2 (18-39)97.Muži186.02:10:16+01:02:0202:09:33.5500:57:40.3101:12:35.07Detail
226. Lemfeld TomášPraha 8#131#M3 (40-59)83.Muži187.02:10:21+01:02:0702:09:30.7700:56:37.0701:13:43.68Detail
227. Marek OndřejBrandys nad Labem#140#M3 (40-59)84.Muži188.02:10:23+01:02:0902:10:00.1001:00:20.6901:10:01.62Detail
228. Macháň VáclavMetropolitní univerzita Praha#138#M2 (18-39)98.Muži189.02:10:27+01:02:1302:09:41.9400:59:03.0701:11:23.86Detail
229. Šatný KrištofLysá n. L.#212#M2 (18-39)99.Muži190.02:10:29+01:02:1502:09:34.8500:58:22.0901:12:06.01Detail
230. Kočová MarcelaRC Grunt#102#Z3 (35-49)21.Ženy40.02:10:41+01:02:2702:10:33.9100:58:59.2401:11:41.30Detail
231. Dočkal JanPosázaví#37#M2 (18-39)100.Muži191.02:11:00+01:02:4602:10:08.5501:01:07.4501:09:52.26Detail
232. Černý Jakub#27#M2 (18-39)101.Muži192.02:11:32+01:03:1801:03:13.5801:08:17.54Detail
233. Najmonová HanaLysá nad Labem#316#Z3 (35-49)22.Ženy41.02:12:49+01:04:3502:11:50.2801:04:23.7501:08:24.42Detail
234. Sloupová VlastaLysá nad Labem#199#Z3 (35-49)23.Ženy42.02:12:49+01:04:3502:11:50.6701:04:24.2001:08:24.44Detail
235. Barthelová DanaTriatlon Mladá Boleslav#4#Z3 (35-49)24.Ženy43.02:14:56+01:06:4202:14:34.7500:58:26.6101:16:29.07Detail
236. Slabina PetrChotutice#270#M3 (40-59)85.Muži193.02:15:17+01:07:0302:14:15.6301:03:32.9301:11:43.92Detail
237. Andltová PetraRohatsko #1#Z3 (35-49)25.Ženy44.02:15:22+01:07:0802:15:10.4001:02:07.1801:13:14.16Detail
238. Havrda JanMagna Team#68#M3 (40-59)86.Muži194.02:16:01+01:07:4702:15:09.7601:01:57.4001:14:02.81Detail
239. Brtek DanielJakbysmet#19#M2 (18-39)102.Muži195.02:16:15+01:08:0101:01:38.1901:14:36.51Detail
240. Kotyza PetrJakbysmet#109#M2 (18-39)103.Muži196.02:16:16+01:08:0201:01:38.5101:14:36.77Detail
241. Dekoj Viktor#317#M2 (18-39)104.Muži197.02:16:52+01:08:3802:15:54.7801:03:56.6901:12:54.67Detail
242. Hrabáková VladěnaPraha 10#75#Z4 (50plus)1.Ženy45.02:17:12+01:08:5802:16:35.6801:03:38.4201:13:32.81Detail
243. Javůrková Kateřina#311#Z2 (18-34)20.Ženy46.02:18:48+01:10:3402:17:51.1301:03:55.6201:14:51.89Detail
244. Kmuníčková JanaMaratón Klub Kladno#100#Z2 (18-34)21.Ženy47.02:19:17+01:11:0302:18:38.9001:04:29.9801:14:46.83Detail
245. Marvanova JanaVinařice#262#Z3 (35-49)26.Ženy48.02:19:21+01:11:0702:18:41.1901:03:09.4101:16:11.15Detail
246. Sasková LenkaNymburk#268#Z2 (18-34)22.Ženy49.02:19:26+01:11:1202:18:45.2301:02:33.3101:16:52.08Detail
247. Sandhu Bhagwant Singh#313#M3 (40-59)87.Muži198.02:19:43+01:11:2902:19:21.6901:01:43.3001:17:59.35Detail
248. Lazarová HanaPečky#127#Z3 (35-49)27.Ženy50.02:19:46+01:11:3202:18:43.9301:04:31.0801:15:14.29Detail
249. Měšťanová PetraJičín#151#Z3 (35-49)28.Ženy51.02:20:11+01:11:5702:19:44.0001:03:53.3301:16:17.65Detail
250. Engelmajer JakubZborov 1917#49#M2 (18-39)105.Muži199.02:20:41+01:12:2702:20:27.2201:07:05.3901:13:35.03Detail
251. Hubka JiříPETLACH DEVILS#78#M2 (18-39)106.Muži200.02:20:49+01:12:3501:02:11.1901:18:37.42Detail
252. Klíma Josef#98#M3 (40-59)88.Muži201.02:20:56+01:12:4202:20:35.4800:59:49.7201:21:05.75Detail
253. Beneš JanPrague#9#M3 (40-59)89.Muži202.02:22:31+01:14:1702:21:46.2301:04:42.8501:17:48.00Detail
254. Jeníčková Zuzana#86#Z3 (35-49)29.Ženy52.02:22:58+01:14:4402:22:18.5501:03:04.7901:19:52.75Detail
255. Schucková JanaÚhonice#269#Z3 (35-49)30.Ženy53.02:23:24+01:15:1002:22:18.9201:08:22.8901:15:00.55Detail
256. Hradecka ZoraDB Tragedky#76#Z2 (18-34)23.Ženy54.02:25:05+01:16:5102:24:30.2401:08:53.8501:16:10.43Detail
257. Mindl DavidTJ Harant Pecka - nohejbal#153#M2 (18-39)107.Muži203.02:25:51+01:17:3702:25:50.4800:00:02.24Detail
258. Macháčková PavlínaVelvary#277#Z3 (35-49)31.Ženy55.02:26:27+01:18:1302:25:28.8201:11:01.5001:15:24.87Detail
259. Kucikova Vladislava#120#Z3 (35-49)32.Ženy56.02:26:27+01:18:1302:25:28.9701:11:01.3001:15:25.44Detail
260. Sloupová TerezaLysá nad Labem#198#Z2 (18-34)24.Ženy57.02:26:56+01:18:4202:26:08.4100:57:35.9301:29:19.11Detail
261. Skalla VladimírSK Zahořany#195#M3 (40-59)90.Muži204.02:27:36+01:19:2202:27:29.9501:07:16.5401:20:19.06Detail
262. Houdek ZdeněkPK Roudnice#73#M2 (18-39)108.Muži205.02:29:10+01:20:5602:28:45.9000:50:19.3601:38:49.67Detail
263. Jansová KláraPraha#82#Z3 (35-49)33.Ženy58.02:32:58+01:24:4402:32:00.8701:11:25.8701:21:31.87Detail
264. Svatušková Jana#210#Z3 (35-49)34.Ženy59.02:42:24+01:34:1002:41:35.5701:04:30.2901:37:52.74Detail
265. Táborská MarkétaMilovice#218#Z3 (35-49)35.Ženy60.02:49:20+01:41:0602:48:15.0701:14:17.3001:35:01.69Detail
266. Vernerová JanaPETLACH DEVILS#228#Z2 (18-34)25.Ženy61.02:54:45+01:46:3102:54:38.4200:55:52.5601:58:51.55Detail
267. Džiovalas OndřejMagna Team#48#M3 (40-59)91.Muži206.02:55:35+01:47:2102:55:17.9201:13:35.9701:41:58.10Detail
Zeman JanPraha#248#M2 (18-39)Muži00:00:0000:44:52.0100:47:45.76Detail
Janota TomášFCB#326#M3 (40-59)Muži00:00:0001:05:23.5700:34:31.12Detail
Vedral StanislavČeský Brod#227#M3 (40-59)Muži00:00:0000:44:06.18Detail
Kopecký MichalBezno#105#M2 (18-39)Muži00:00:0000:53:49.49Detail
Novák JaroslavNymburk#264#M3 (40-59)Muži00:00:0000:55:56.69Detail
Hájková KláraMagna Team#62#Z2 (18-34)Ženy00:00:0001:11:04.28Detail
Do Cuong VanBlackback#36#M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
Hostaš JosefMagna Team#72#M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
Kubát Milan#119#M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
Petrovski Dragan#179#M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
Riegelova Gabrielastruhařov#188#Z3 (35-49)Ženy00:00:00Detail
Stehlík OndřejMagna Team#205#M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
Stupková JohanaLiberec#209#Z2 (18-34)Ženy00:00:00Detail
Vrba TomášYkrezij běžci s R(oz)UMEM#233#M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
DNF Winklerova PetraPraha Kbely#239#Z3 (35-49)Ženy64.DNF 00:52:19.6902:15:14.59Detail
DNF Popek DavidMagna Team#184#M2 (18-39)MužiDNF 00:44:35.0600:51:17.84Detail
DNF Tůma JanSKP NYmburk#222#M2 (18-39)MužiDNF 00:40:26.58Detail
DNS Široký JanPraha 9#216#M2 (18-39)Muži118.DNS 01:50:22.6601:05:56.67Detail
DNS Růžička JiříFourteens#190#M3 (40-59)Muži207.DNS 00:41:32.7300:29:01.62Detail
DSQ Technik PavelMagna Team#219#M3 (40-59)MužiDSQ 00:51:14.1900:00:00.92Detail
DSQ Jaša Jiří#83#M3 (40-59)MužiDSQ 00:54:12.0600:00:00.01Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz