Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

čtvrtka


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kracman MatějZelená míle#545#M2 (18-39)1.Muži1.00:35:26Detail
2. Veber TomášLK Tatran Chodov#723#M3 (40-59)1.Muži2.00:36:46+00:01:20Detail
3. Hejna PavelSK Všechlapy#799#M2 (18-39)2.Muži3.00:39:54+00:04:28Detail
4. Lutskiy KonstantinPraha#752#M2 (18-39)3.Muži4.00:40:17+00:04:51Detail
5. Langer RadekPředměřice nad Jizerou#568#M2 (18-39)4.Muži5.00:40:40+00:05:1400:40:39.09Detail
6. Zoubek MichalSK POLABAN Nymburk#740#M1 (do 18)1.Muži6.00:40:55+00:05:2900:40:51.54Detail
7. Šilberský MartinLitovel#771#M2 (18-39)5.Muži7.00:41:01+00:05:3500:40:57.66Detail
8. Haník ZdeněkMagna Team#461#M2 (18-39)6.Muži8.00:41:51+00:06:2500:41:47.35Detail
9. Lubas TomášZvěřinec Nymburk#576#M2 (18-39)7.Muži9.00:42:04+00:06:3800:41:57.36Detail
10. Jindřich PetrPraha#504#M2 (18-39)8.Muži10.00:42:13+00:06:47Detail
11. Neuberg MichalKřinec#615#M1 (do 18)2.Muži11.00:42:28+00:07:0200:42:17.87Detail
12. Novák Matěj#766#M1 (do 18)3.Muži12.00:42:37+00:07:1100:42:25.33Detail
13. Novák Petr#767#M3 (40-59)2.Muži13.00:43:10+00:07:4400:43:01.79Detail
14. Bauštein Milan#408#M2 (18-39)9.Muži14.00:43:15+00:07:4900:43:12.82Detail
15. Kolařík MarekOtrokovice#532#M2 (18-39)10.Muži15.00:43:54+00:08:2800:43:50.96Detail
16. Adamík RenéRPR#401#M3 (40-59)3.Muži16.00:43:58+00:08:32Detail
17. Kužel TomášModel obaly#793#M3 (40-59)4.Muži17.00:44:35+00:09:0900:44:30.36Detail
18. Čapek JosefPísková Lhota#428#M2 (18-39)11.Muži18.00:44:38+00:09:1200:44:34.41Detail
19. Kodr KarelTEMPO MAKERS#528#M3 (40-59)5.Muži19.00:44:42+00:09:1600:44:40.31Detail
20. Vávrová MarkétaMITAS CYKLOHELIOS#722#Z2 (18-34)1.Ženy1.00:45:01+00:09:35Detail
21. Preininger TomášPraha#652#M3 (40-59)6.Muži20.00:45:22+00:09:5600:45:20.78Detail
22. Červinka PavelFresenius Kabi#431#M2 (18-39)12.Muži21.00:45:27+00:10:0100:45:07.93Detail
23. Jiřičná DanaBonbon Praha#508#Z3 (35-49)1.Ženy2.00:45:29+00:10:0300:45:26.79Detail
24. Farský SamuelNymburk#451#M1 (do 18)4.Muži22.00:45:51+00:10:2500:45:40.95Detail
25. Koucký AlešNymburk#541#M2 (18-39)13.Muži23.00:45:57+00:10:3100:45:54.04Detail
26. Obrtlík ŠtěpánNorci#626#M2 (18-39)14.Muži24.00:46:14+00:10:4800:46:00.49Detail
27. Žurek Mariusz RomanMagna Team#744#M3 (40-59)7.Muži25.00:46:21+00:10:5500:46:18.53Detail
28. Morávek JanSRTG Praha#781#M2 (18-39)15.Muži26.00:46:33+00:11:0700:46:31.50Detail
29. Hanousek AlešLL#463#M2 (18-39)16.Muži27.00:46:41+00:11:1500:46:09.44Detail
30. Vendl ZdenekPoděbrady#760#M2 (18-39)17.Muži28.00:46:44+00:11:1800:46:26.35Detail
31. Kozlová SimonaVSK Humanita#544#Z2 (18-34)2.Ženy3.00:46:49+00:11:2300:46:44.89Detail
32. Hlaváček JiříKladno#477#M3 (40-59)8.Muži29.00:46:51+00:11:2500:46:31.12Detail
33. Knespl PavelMladá Boleslav#524#M2 (18-39)18.Muži30.00:46:54+00:11:2800:46:46.60Detail
34. Kozák MartinKolín#543#M2 (18-39)19.Muži31.00:47:04+00:11:3800:46:59.63Detail
35. Havel StepanPraha#466#M3 (40-59)9.Muži32.00:47:05+00:11:3900:46:40.59Detail
36. Kulhánková SilvieNbk#779#Z2 (18-34)3.Ženy4.00:47:06+00:11:4000:47:03.70Detail
37. Šťastný DavidMagna Team#693#M2 (18-39)20.Muži33.00:47:10+00:11:4400:46:33.04Detail
38. Šanko JanSORRY JAKO#680#M3 (40-59)10.Muži34.00:47:11+00:11:4500:47:05.27Detail
39. Novotný PavelPoříčany#625#M3 (40-59)11.Muži35.00:47:13+00:11:4700:47:10.55Detail
40. Molnar Jozef#775#M2 (18-39)21.Muži36.00:47:20+00:11:5400:47:18.52Detail
41. Nesládek Jr. PetrOlfin Car Ski team#612#M1 (do 18)5.Muži37.00:47:24+00:11:5800:47:16.24Detail
42. Krupička JaroslavNová Paka#549#M3 (40-59)12.Muži38.00:47:33+00:12:07Detail
43. Dušek PetrMagna Team#444#M3 (40-59)13.Muži39.00:47:45+00:12:1900:47:15.69Detail
44. Navrátil JiříBříství#604#M2 (18-39)22.Muži40.00:47:54+00:12:2800:47:42.01Detail
45. Hanuš TomášMagna Team#465#M2 (18-39)23.Muži41.00:47:56+00:12:3000:47:54.74Detail
46. Šanda LadislavAnička&Ládík Chlumec nad Cidlinou#679#M2 (18-39)24.Muži42.00:47:59+00:12:3300:47:46.90Detail
47. Novotná AndreaPoříčany#753#Z3 (35-49)2.Ženy5.00:48:04+00:12:3800:48:00.57Detail
48. Bulíř Radoslavčeský Brod#424#M3 (40-59)14.Muži43.00:48:06+00:12:4000:47:54.86Detail
49. Záruba JanMagna Team#736#M3 (40-59)15.Muži44.00:48:08+00:12:4200:47:34.17Detail
50. Kokta MartinFrýdlant#531#M2 (18-39)25.Muži45.00:48:08+00:12:4200:47:33.82Detail
51. Čuban JiříMladá Boleslav#433#M2 (18-39)26.Muži46.00:48:12+00:12:4600:47:41.35Detail
52. Jiřičný MartinBonbon Praha#510#M3 (40-59)16.Muži47.00:48:15+00:12:4900:48:09.97Detail
53. Němec RadekBudiměřice#608#M3 (40-59)17.Muži48.00:48:32+00:13:0600:48:29.15Detail
54. Čepelková LucieTSM Milovice#429#Z3 (35-49)3.Ženy6.00:48:33+00:13:0700:48:12.89Detail
55. Stařecký TomášPražští zvoníci svatovítští#756#M3 (40-59)18.Muži49.00:48:35+00:13:0900:48:21.91Detail
56. Žák MilanNymburk#742#M3 (40-59)19.Muži50.00:48:51+00:13:2500:48:47.36Detail
57. Holátko KarelTriatlon Mladá Boleslav#479#M3 (40-59)20.Muži51.00:48:53+00:13:2700:48:30.29Detail
58. Čvančara MartinFresenius Kabi#434#M2 (18-39)27.Muži52.00:48:54+00:13:2800:48:48.71Detail
59. Krytinář MichalSDH Tuklaty#552#M2 (18-39)28.Muži53.00:49:02+00:13:3600:48:34.45Detail
60. Raška JanNymburk#658#M2 (18-39)29.Muži54.00:49:11+00:13:45Detail
61. Mašek PavelPraha 9#588#M3 (40-59)21.Muži55.00:49:32+00:14:0600:49:30.53Detail
62. Drahoňovský LukášNevšímal / Respondeo#443#M2 (18-39)30.Muži56.00:49:49+00:14:2300:49:34.90Detail
63. Vlček LubošPorodnice Nymburk#761#M2 (18-39)31.Muži57.00:50:00+00:14:3400:49:35.99Detail
64. Nesládková DagmarOlfin Car Ski team#613#Z3 (35-49)4.Ženy7.00:50:08+00:14:4200:50:02.42Detail
65. Korcová GabrielaPorodnice Nymburk#538#Z3 (35-49)5.Ženy8.00:50:13+00:14:4700:49:50.39Detail
66. Dzupin ViliamPraha#447#M3 (40-59)22.Muži58.00:50:16+00:14:5000:49:46.65Detail
67. Grospič MartinFresenius Kabi#454#M2 (18-39)32.Muži59.00:50:17+00:14:5100:50:11.72Detail
68. Jiřičná KateřinaBonbon Praha#509#Z2 (18-34)4.Ženy9.00:50:18+00:14:5200:50:12.33Detail
69. Kemr JanNymburk#789#M2 (18-39)33.Muži60.00:50:19+00:14:5300:50:05.35Detail
70. Salač VáclavCAV Benátky#790#M3 (40-59)23.Muži61.00:50:34+00:15:0800:50:21.21Detail
71. Kostka PetrŘíčany#360#M3 (40-59)24.Muži62.00:50:36+00:15:1000:50:23.35Detail
72. Chudoba JanPoděbrady#493#M2 (18-39)34.Muži63.00:50:45+00:15:1900:50:26.12Detail
73. Šimeček MarekNymburk#352#M1 (do 18)6.Muži64.00:50:56+00:15:3000:50:48.33Detail
74. Navratil LudvikPatek#605#M3 (40-59)25.Muži65.00:50:58+00:15:3200:50:46.41Detail
75. Beneš PetrŘíčany#361#M2 (18-39)35.Muži66.00:50:59+00:15:3300:50:45.36Detail
76. Nerad Daniel"Za vitezstvi nad AZOSem a setrvalou bdelost ...#609#M3 (40-59)26.Muži67.00:51:00+00:15:34Detail
77. Kudlácík PertPlzeňští tempomatelé#797#M3 (40-59)27.Muži68.00:51:06+00:15:4000:50:59.09Detail
78. Pýchová PetraPorodnice Nymburk#654#Z2 (18-34)5.Ženy10.00:51:19+00:15:5300:50:55.90Detail
79. Dovičín PetrBBB Báječní Bratři Běží#442#M2 (18-39)36.Muži69.00:51:20+00:15:5400:50:43.47Detail
80. Filip KarelNové Strašecí#778#M4 (60plus)1.Muži70.00:51:34+00:16:0800:51:32.27Detail
81. Šusta JiříSadská#699#M3 (40-59)28.Muži71.00:51:44+00:16:1800:51:16.88Detail
82. Kružík JosefFresenius Kabi#551#M2 (18-39)37.Muži72.00:51:48+00:16:2200:51:31.06Detail
83. Volf VáclavDobrovice#763#M3 (40-59)29.Muži73.00:51:49+00:16:2300:51:39.90Detail
84. Lamačová VeronikaMagna Team#566#Z2 (18-34)6.Ženy11.00:51:51+00:16:2500:51:49.12Detail
85. Kašpar Pavel#518#M2 (18-39)38.Muži74.00:52:00+00:16:3400:51:13.22Detail
86. Horyna VlastíkTJ Lokomotiva Nymburk#482#M1 (do 18)7.Muži75.00:52:06+00:16:4000:51:55.88Detail
87. Řeháková BarboraPondělní dietáři#786#Z2 (18-34)7.Ženy12.00:52:06+00:16:4000:51:47.31Detail
88. Kvasnička JakubLysá nad Labem#783#M2 (18-39)39.Muži76.00:52:09+00:16:4300:51:55.29Detail
89. Pulščák MichalMagna Team#653#M3 (40-59)30.Muži77.00:52:14+00:16:4800:52:11.95Detail
90. Kozmer AdamKrchleby#784#M2 (18-39)40.Muži78.00:52:19+00:16:5300:52:11.99Detail
91. Radoňský JakubFresenius Kabi#655#M2 (18-39)41.Muži79.00:52:22+00:16:5600:52:17.70Detail
92. Lédlová SylvaŘíčany#359#Z3 (35-49)6.Ženy13.00:52:26+00:17:0000:52:12.39Detail
93. Čiháková MonikaNevšímal / Respondeo#432#Z3 (35-49)7.Ženy14.00:52:28+00:17:0200:51:53.36Detail
94. Kulhánek IvoJesenice BASF#561#M3 (40-59)31.Muži80.00:52:31+00:17:0500:52:18.83Detail
95. Jeřábek MichalSedlec - Prčice#503#M2 (18-39)42.Muži81.00:52:31+00:17:0500:51:41.94Detail
96. Šefr RenéMagna Team#682#M2 (18-39)43.Muži82.00:52:32+00:17:0600:51:53.65Detail
97. Skalský JakubFresenius Kabi#667#M2 (18-39)44.Muži83.00:52:32+00:17:0600:51:52.09Detail
98. Cetl AlexandrPraha#427#M2 (18-39)45.Muži84.00:52:39+00:17:1300:51:55.83Detail
99. Thorburn EliškaPraha#704#Z3 (35-49)8.Ženy15.00:52:40+00:17:1400:52:13.65Detail
100. Souhradová EvaPraha#672#Z2 (18-34)8.Ženy16.00:52:43+00:17:1700:52:31.48Detail
101. Petlachová ZuzanaPETLACH DEVILS#641#Z2 (18-34)9.Ženy17.00:52:49+00:17:2300:52:43.35Detail
102. Myslivcová MartinaLiberec#603#Z2 (18-34)10.Ženy18.00:53:18+00:17:5200:53:07.59Detail
103. Konšelová BarboraNymburk#536#Z2 (18-34)11.Ženy19.00:53:26+00:18:0000:53:18.38Detail
104. Popek MiloslavMagna Team#649#M2 (18-39)46.Muži85.00:53:26+00:18:0000:52:49.50Detail
105. Burian JiříPraha 22#426#M2 (18-39)47.Muži86.00:53:39+00:18:1300:52:58.12Detail
106. Kubíková JanaFresenius Kabi#559#Z3 (35-49)9.Ženy20.00:53:39+00:18:1300:52:45.43Detail
107. Kříž LubomírVlašim#554#M2 (18-39)48.Muži87.00:53:43+00:18:1700:53:25.03Detail
108. Šeflová VendulaRespondeo#358#Z2 (18-34)12.Ženy21.00:53:56+00:18:3000:53:52.65Detail
109. Jäger FilipFBC Snipers Poděbrady#750#M2 (18-39)49.Muži88.00:54:15+00:18:4900:53:45.60Detail
110. Indrák JonášKroměříž#495#M2 (18-39)50.Muži89.00:54:27+00:19:0100:53:33.04Detail
111. Jindřichová KateřinaPraha#505#Z4 (50plus)1.Ženy22.00:54:30+00:19:0400:54:20.05Detail
112. Zvoníčová Kristýna#741#Z2 (18-34)13.Ženy23.00:54:41+00:19:1500:53:58.53Detail
113. Nikodem VáclavSadska#620#M2 (18-39)51.Muži90.00:54:41+00:19:1500:53:58.95Detail
114. Blažek MilanMagna Team#416#M2 (18-39)52.Muži91.00:54:43+00:19:1700:54:41.02Detail
115. Vaverková TerezaŽuch#787#Z2 (18-34)14.Ženy24.00:54:49+00:19:23Detail
116. Pražáková Veronika#651#Z2 (18-34)15.Ženy25.00:54:59+00:19:3300:54:32.44Detail
117. Martiňáková MartinaPorodnice Nymburk#585#Z3 (35-49)10.Ženy26.00:55:00+00:19:3400:54:35.68Detail
118. Kalaš VáclavMagna Team#513#M2 (18-39)53.Muži92.00:55:00+00:19:3400:54:43.92Detail
119. Heřmánek HynekBěžím pro Respondeo#474#M2 (18-39)54.Muži93.00:55:06+00:19:4000:54:45.00Detail
120. Petrtýl LukášMagna Team#643#M2 (18-39)55.Muži94.00:55:07+00:19:4100:54:37.37Detail
121. Šebestová MarcelaPoříčany#681#Z3 (35-49)11.Ženy27.00:55:08+00:19:4200:54:39.97Detail
122. Kubíčková MartinaPraha 10#558#Z3 (35-49)12.Ženy28.00:55:09+00:19:4300:54:32.94Detail
123. Vašák RadanPraha 8#720#M3 (40-59)32.Muži95.00:55:12+00:19:4600:54:29.82Detail
124. Volf OndřejLiberec#731#M2 (18-39)56.Muži96.00:55:17+00:19:5100:55:07.63Detail
125. Doula SufjanPondělní dietáři#440#M2 (18-39)57.Muži97.00:55:17+00:19:5100:54:58.42Detail
126. Bílý PavelLysá nad Labem#798#M3 (40-59)33.Muži98.00:55:20+00:19:5400:54:11.75Detail
127. Radová JanaPoděbrady#656#Z3 (35-49)13.Ženy29.00:55:20+00:19:5400:55:04.04Detail
128. Pudlo TomášModel obaly#792#M2 (18-39)58.Muži99.00:55:25+00:19:5900:55:17.88Detail
129. Myslivcova LenkaLiberec#602#Z4 (50plus)2.Ženy30.00:55:32+00:20:0600:55:21.33Detail
130. Stuchlíková HedvikaRespondeo#675#Z3 (35-49)14.Ženy31.00:55:43+00:20:1700:54:59.92Detail
131. Vršecký Michal#733#M3 (40-59)34.Muži100.00:55:44+00:20:1800:55:23.21Detail
132. Kulhánková RomanaNbk#780#Z4 (50plus)3.Ženy32.00:55:48+00:20:2200:55:26.16Detail
133. Jarošová IngridDB Tragédky#500#Z2 (18-34)16.Ženy33.00:55:50+00:20:2400:55:16.17Detail
134. Pavlásek TomášFresenius Kabi#636#M2 (18-39)59.Muži101.00:55:52+00:20:2600:55:46.64Detail
135. Trnková IvaRungo pro ženy#708#Z2 (18-34)17.Ženy34.00:55:53+00:20:2700:55:32.33Detail
136. Sovová EliškaSedlec-Prčice#673#Z2 (18-34)18.Ženy35.00:55:56+00:20:3000:55:08.04Detail
137. Nevšímal PetrNevšímal/Respondeo#617#M2 (18-39)60.Muži102.00:56:05+00:20:3900:55:51.40Detail
138. Haníková SvatavaMagna Team#462#Z2 (18-34)19.Ženy36.00:56:07+00:20:4100:55:44.92Detail
139. Šťastná Petra#692#Z3 (35-49)15.Ženy37.00:56:13+00:20:4700:55:42.74Detail
140. Panuška PetrSadská#630#M3 (40-59)35.Muži103.00:56:14+00:20:4800:55:34.65Detail
141. Hrušková MartinaDřevák tým#488#Z2 (18-34)20.Ženy38.00:56:25+00:20:5900:56:09.52Detail
142. Haníková SvatavaNymburk#747#Z4 (50plus)4.Ženy39.00:56:27+00:21:0100:56:04.81Detail
143. Hejna DavidFresenius Kabi#472#M2 (18-39)61.Muži104.00:56:28+00:21:0200:56:21.77Detail
144. Kasík VojtěchPraha#517#M1 (do 18)8.Muži105.00:56:40+00:21:1400:55:47.46Detail
145. Vaníček RadekFresenius Kabi#719#M2 (18-39)62.Muži106.00:56:42+00:21:1600:55:44.03Detail
146. Havlova AdelaPraha#469#Z3 (35-49)16.Ženy40.00:56:44+00:21:1800:56:19.07Detail
147. Dovičín MichalBBB Báječní Bratři Běží#441#M2 (18-39)63.Muži107.00:56:49+00:21:2300:56:12.54Detail
148. Bartošek MarekPraha 10#407#M2 (18-39)64.Muži108.00:56:53+00:21:2700:56:03.19Detail
149. Socha Čestmír#670#M4 (60plus)2.Muži109.00:56:56+00:21:3000:56:27.65Detail
150. Latislavova EvaJablonec nad nisou#570#Z3 (35-49)17.Ženy41.00:57:00+00:21:3400:56:50.36Detail
151. Nešněrová VeronikaTJ Lokomotiva Nymburk#614#Z3 (35-49)18.Ženy42.00:57:08+00:21:4200:56:42.95Detail
152. Vágner VladimírČD Lokomotiva Křinec#715#M3 (40-59)36.Muži110.00:57:17+00:21:5100:56:23.35Detail
153. Břízová MarkétaRUNCZECH #420#Z3 (35-49)19.Ženy43.00:57:19+00:21:5300:56:59.27Detail
154. Ambrož OndřejPraha#795#M3 (40-59)37.Muži111.00:57:20+00:21:5400:56:47.90Detail
155. Šťastný RadimPraha#694#M3 (40-59)38.Muži112.00:57:22+00:21:5600:56:16.46Detail
156. Lanc LubomírMagna Team#567#M2 (18-39)65.Muži113.00:57:23+00:21:5700:56:27.61Detail
157. Škrdla PavelMagna Team#689#M2 (18-39)66.Muži114.00:57:23+00:21:5700:56:56.18Detail
158. Roflíková Marcelabbb#659#Z3 (35-49)20.Ženy44.00:57:24+00:21:5800:56:45.83Detail
159. Hrabinský TimmoMagna Team#486#M2 (18-39)67.Muži115.00:57:36+00:22:1000:56:45.53Detail
160. Paleček JiříMagna Team#629#M3 (40-59)39.Muži116.00:57:37+00:22:1100:56:25.85Detail
161. Voborová DenisaPoděbrady#762#Z2 (18-34)21.Ženy45.00:57:38+00:22:1200:56:47.38Detail
162. Sutterová DanaSKP Nymburk#757#Z4 (50plus)5.Ženy46.00:57:45+00:22:1900:57:05.82Detail
163. Tesaříková Jindřiška#703#Z4 (50plus)6.Ženy47.00:57:53+00:22:2700:57:42.35Detail
164. Hameršmíd VladimírPardubice#459#M4 (60plus)3.Muži117.00:57:55+00:22:2900:57:31.48Detail
165. Rudzan BorisMagna Team#660#M2 (18-39)68.Muži118.00:57:57+00:22:3100:57:03.52Detail
166. Turynová NaďaSpišská osada#711#Z2 (18-34)22.Ženy48.00:57:57+00:22:3100:57:27.77Detail
167. Belda MichalSpišská osada pod Sněžkou#412#M3 (40-59)40.Muži119.00:57:57+00:22:3100:57:28.01Detail
168. Kubelka MartinKolín#555#M2 (18-39)69.Muži120.00:57:57+00:22:3100:57:14.57Detail
169. Kulhánek DanielJesenice u Prahy#560#M2 (18-39)70.Muži121.00:57:59+00:22:3300:57:47.00Detail
170. Nesládek PetrOlfin Car Ski team#611#M2 (18-39)71.Muži122.00:58:00+00:22:3400:57:41.09Detail
171. Nesládek LubošKouty#610#M2 (18-39)72.Muži123.00:58:00+00:22:3400:57:39.64Detail
172. Jirků LukášPředměřice nad Jizerou#506#M3 (40-59)41.Muži124.00:58:01+00:22:3500:57:18.60Detail
173. Kafková DagmarŘíčany u Prahy#512#Z3 (35-49)21.Ženy49.00:58:02+00:22:3600:57:25.10Detail
174. Šebek MiroslavNymburk#773#M2 (18-39)73.Muži125.00:58:03+00:22:3700:57:36.32Detail
175. Dvořák RobertNymburk#445#M3 (40-59)42.Muži126.00:58:04+00:22:3800:57:52.27Detail
176. Dvořáková MartinaNymburk#446#Z3 (35-49)22.Ženy50.00:58:05+00:22:3900:57:54.47Detail
177. Tykvová Markéta#712#Z3 (35-49)23.Ženy51.00:58:09+00:22:4300:57:50.33Detail
178. Tarlas Ioannis#758#M2 (18-39)74.Muži127.00:58:12+00:22:4600:57:15.45Detail
179. Illiano Giuseppe#749#M2 (18-39)75.Muži128.00:58:12+00:22:4600:57:16.11Detail
180. Šimůnková IvaPředměřice nad Jizerou#687#Z3 (35-49)24.Ženy52.00:58:12+00:22:4600:57:29.62Detail
181. Janatová ZuzanaBCHD#497#Z3 (35-49)25.Ženy53.00:58:19+00:22:5300:57:49.62Detail
182. Langerová MariePředměřice nad Jizerou#569#Z2 (18-34)23.Ženy54.00:58:25+00:22:5900:57:42.04Detail
183. Koutková AdélaNymburk#542#Z3 (35-49)26.Ženy55.00:58:29+00:23:0300:58:00.29Detail
184. Fáber MarcelLiberec#746#M3 (40-59)43.Muži129.00:58:30+00:23:0400:57:59.45Detail
185. Matějů MarikaPraha#590#Z3 (35-49)27.Ženy56.00:58:32+00:23:0600:58:05.57Detail
186. Jareš VáclavNymburk#751#M4 (60plus)4.Muži130.00:58:41+00:23:1500:58:25.83Detail
187. Hladká MichaelaNymburk#475#Z3 (35-49)28.Ženy57.00:58:42+00:23:1600:58:06.43Detail
188. Horák JaroslavBěhám od zítra...#480#M2 (18-39)76.Muži131.00:58:42+00:23:1600:58:10.66Detail
189. Vágner VladislavMagna Team#716#M2 (18-39)77.Muži132.00:58:43+00:23:1700:58:15.12Detail
190. Vágnerová JaroslavaChocerady#759#Z3 (35-49)29.Ženy58.00:58:44+00:23:1800:58:20.62Detail
191. Šimon VítMagna Team#685#M3 (40-59)44.Muži133.00:58:46+00:23:2000:58:16.61Detail
192. Králíček MartinPohodáři#546#M3 (40-59)45.Muži134.00:58:46+00:23:2000:58:29.25Detail
193. Aubrechtová ErikaKolín#402#Z3 (35-49)30.Ženy59.00:58:50+00:23:2400:58:14.11Detail
194. Lukášek JiříPoděbrady#577#M2 (18-39)78.Muži135.00:58:54+00:23:2800:58:23.62Detail
195. Zdařil Lukáš#355#M2 (18-39)79.Muži136.00:58:57+00:23:3100:58:11.71Detail
196. Karásková DarinaBáječné ženy v běhu#514#Z4 (50plus)7.Ženy60.00:59:03+00:23:3700:58:47.82Detail
197. Sklenářová PavlaPovedená partička#668#Z3 (35-49)31.Ženy61.00:59:04+00:23:3800:58:26.93Detail
198. Plocar JiříMagna Team#645#M3 (40-59)46.Muži137.00:59:04+00:23:3800:58:35.86Detail
199. Szillerová LenkaHradec Králové#678#Z2 (18-34)24.Ženy62.00:59:06+00:23:4000:58:57.46Detail
200. Ohera KarelMagna Team#627#M3 (40-59)47.Muži138.00:59:10+00:23:4400:58:14.05Detail
201. Medek JaroslavMagna Team#593#M2 (18-39)80.Muži139.00:59:10+00:23:4400:58:27.97Detail
202. Blašková NikolaPraha#770#Z2 (18-34)25.Ženy63.00:59:11+00:23:4500:58:40.78Detail
203. Krčmářová SimonaKly#769#Z2 (18-34)26.Ženy64.00:59:15+00:23:4900:58:44.98Detail
204. Pěničková BarboraDřevák tým#640#Z2 (18-34)27.Ženy65.00:59:32+00:24:0600:59:16.13Detail
205. Hyblerová BlankaNymburk#489#Z4 (50plus)8.Ženy66.00:59:34+00:24:0800:59:12.47Detail
206. Javůrková PetraMagna Team#501#Z3 (35-49)32.Ženy67.00:59:34+00:24:0800:59:31.00Detail
207. Strnadová Lucie#674#Z3 (35-49)33.Ženy68.00:59:37+00:24:1100:59:22.93Detail
208. Kohoutová MichaelaPraha#530#Z3 (35-49)34.Ženy69.00:59:38+00:24:1200:59:21.38Detail
209. Martynau AlexanderPraha#587#M2 (18-39)81.Muži140.00:59:49+00:24:2300:58:52.71Detail
210. Štiková Lucie#697#Z2 (18-34)28.Ženy70.00:59:50+00:24:2400:59:24.05Detail
211. Mišák PetrVeltrusy#599#M2 (18-39)82.Muži141.00:59:52+00:24:2600:59:14.59Detail
212. Březinová AlenaPečky#419#Z3 (35-49)35.Ženy71.00:59:53+00:24:2700:59:06.28Detail
213. Jirků MarkétaPředměřice nad Jizerou#507#Z3 (35-49)36.Ženy72.01:00:00+00:24:3400:59:16.77Detail
214. Strniša SamoSlovenia#782#M2 (18-39)83.Muži142.01:00:02+00:24:3600:58:56.53Detail
215. Konečná Adéla#535#Z3 (35-49)37.Ženy73.01:00:05+00:24:3900:59:18.94Detail
216. Hájek LadislavPraha 2#456#M2 (18-39)84.Muži143.01:00:07+00:24:4100:59:10.73Detail
217. Růžičková AlenaPraha 14#662#Z3 (35-49)38.Ženy74.01:00:08+00:24:4200:59:40.67Detail
218. Pelech JanMagna Team#639#M2 (18-39)85.Muži144.01:00:11+00:24:4500:59:35.08Detail
219. Nechánský JanMagna Team#607#M2 (18-39)86.Muži145.01:00:11+00:24:4500:59:33.21Detail
220. Hančar JaroslavFresenius Kabi#460#M2 (18-39)87.Muži146.01:00:17+00:24:5101:00:11.16Detail
221. Menšík PavelFresenius Kabi#595#M2 (18-39)88.Muži147.01:00:19+00:24:5300:59:24.42Detail
222. Hloupý MichalSedlec-Prčice#478#M2 (18-39)89.Muži148.01:00:19+00:24:5300:59:29.03Detail
223. Lazar VítFresenius Kabi#571#M2 (18-39)90.Muži149.01:00:20+00:24:5400:59:25.17Detail
224. Paroulek MichaelRožďalovice#632#M1 (do 18)9.Muži150.01:00:22+00:24:5600:59:53.43Detail
225. Márová Kristýna#584#Z3 (35-49)39.Ženy75.01:00:23+00:24:5700:59:51.52Detail
226. Kubelková ŠárkaSvojšice#557#Z3 (35-49)40.Ženy76.01:00:25+00:24:5900:59:45.83Detail
227. Sojka JakubRespondeo#354#M2 (18-39)91.Muži151.01:00:30+00:25:0400:59:45.95Detail
228. Balcar MarekBalcaři#404#M2 (18-39)92.Muži152.01:00:45+00:25:1901:00:05.08Detail
229. Balcarová NatalijaBalcaři#405#Z2 (18-34)29.Ženy77.01:00:45+00:25:1901:00:04.98Detail
230. Kocmánková MichaelaNymburk#526#Z2 (18-34)30.Ženy78.01:00:48+00:25:2200:59:44.60Detail
231. Tomanová JanaPečky#706#Z2 (18-34)31.Ženy79.01:00:57+00:25:3101:00:25.34Detail
232. Kočová VlastaPoděbrady#527#Z4 (50plus)9.Ženy80.01:01:03+00:25:3701:00:18.80Detail
233. Havlíková Dagmar#467#Z4 (50plus)10.Ženy81.01:01:10+00:25:4401:00:54.60Detail
234. Červínová HanaKolín#745#Z2 (18-34)32.Ženy82.01:01:45+00:26:1901:00:59.84Detail
235. Kendík BenoMagna Team#519#M3 (40-59)48.Muži153.01:01:52+00:26:2601:00:41.25Detail
236. Kárný Daniel MartinPraha#515#M1 (do 18)10.Muži154.01:01:53+00:26:2701:01:02.08Detail
237. Černíková ZuzanaMladá Boleslav#430#Z2 (18-34)33.Ženy83.01:01:55+00:26:2901:01:19.33Detail
238. Kusala SvätoplukRespondeo Nymburk#564#M3 (40-59)49.Muži155.01:01:56+00:26:3001:01:11.75Detail
239. Petráková AlenaPraha#642#Z3 (35-49)41.Ženy84.01:01:56+00:26:3001:01:11.44Detail
240. Kocianová ZdenaŠenov#525#Z3 (35-49)42.Ženy85.01:02:07+00:26:4101:01:07.01Detail
241. Paříková Tereza#634#Z3 (35-49)43.Ženy86.01:02:09+00:26:4301:01:50.46Detail
242. Beneš OndřejJiřice#415#M1 (do 18)11.Muži156.01:02:12+00:26:4601:01:34.12Detail
243. Beneš MiroslavJiřice#414#M3 (40-59)50.Muži157.01:02:13+00:26:4701:01:33.96Detail
244. Zlámal JiriKovanice#738#M2 (18-39)93.Muži158.01:02:16+00:26:5001:01:22.46Detail
245. Kadlecová EliškaDB Tragédky#511#Z2 (18-34)34.Ženy87.01:02:24+00:26:5801:01:49.67Detail
246. Podoláková PavlaNymburk#647#Z3 (35-49)44.Ženy88.01:02:28+00:27:0201:01:40.88Detail
247. Kopecký JiříHradec Králové#537#M3 (40-59)51.Muži159.01:02:33+00:27:0701:01:58.85Detail
248. Heindel Jana#471#Z3 (35-49)45.Ženy89.01:02:34+00:27:0801:01:44.77Detail
249. Guo WenwenPraha#455#Z2 (18-34)35.Ženy90.01:02:35+00:27:0901:02:09.52Detail
250. Ondráčková VandaDB Trgagédky #754#Z2 (18-34)36.Ženy91.01:02:35+00:27:0901:02:02.42Detail
251. Sedláčková SilvieMagna Team#664#Z3 (35-49)46.Ženy92.01:02:37+00:27:1101:01:47.67Detail
252. Burešová Veronika#425#Z3 (35-49)47.Ženy93.01:02:37+00:27:1101:01:51.89Detail
253. Horynová JanaPatřín#483#Z3 (35-49)48.Ženy94.01:02:39+00:27:1301:02:06.12Detail
254. Janota JonášFCB#362#M1 (do 18)12.Muži160.01:02:40+00:27:1401:01:47.06Detail
255. Krúpa MatějMagna Team#548#M2 (18-39)94.Muži161.01:02:50+00:27:2401:01:55.22Detail
256. Šikolová MichaelaMagna Team#684#Z2 (18-34)37.Ženy95.01:02:50+00:27:2401:01:54.36Detail
257. Vondrlík VladimírKřinec#732#M3 (40-59)52.Muži162.01:02:51+00:27:2501:01:59.18Detail
258. Schwarzmannová HanaKolín#665#Z3 (35-49)49.Ženy96.01:02:53+00:27:2701:02:00.67Detail
259. Bořil TomášMagna Team#417#M2 (18-39)95.Muži163.01:02:55+00:27:2901:02:00.81Detail
260. Bartáková MonikaFresenius Kabi#406#Z3 (35-49)50.Ženy97.01:02:58+00:27:3201:02:03.37Detail
261. Buka LukášMagna Team#423#M2 (18-39)96.Muži164.01:03:09+00:27:4301:03:02.37Detail
262. Hanuš JiříMagna Team#464#M2 (18-39)97.Muži165.01:03:12+00:27:4601:02:29.10Detail
263. Hovorková KarolínaBáječné ženy v běhu#748#Z4 (50plus)11.Ženy98.01:03:13+00:27:4701:02:25.45Detail
264. Mach TomášNymburk s klidem#580#M3 (40-59)53.Muži166.01:03:16+00:27:5001:02:27.74Detail
265. Rudzan Kristína#661#Z2 (18-34)38.Ženy99.01:03:16+00:27:5001:02:23.22Detail
266. Paroulek MichaelMagna Team#631#M3 (40-59)54.Muži167.01:03:18+00:27:5201:02:49.96Detail
267. Haklová JanaEMiJa#458#Z2 (18-34)39.Ženy100.01:03:27+00:28:0101:03:13.72Detail
268. Sobota OndrejSOBUKO racing team#772#M2 (18-39)98.Muži168.01:03:34+00:28:0801:03:06.79Detail
269. Musilová TerezaNymburk s klidem#601#Z3 (35-49)51.Ženy101.01:03:40+00:28:1401:03:14.85Detail
270. Králová LucieNymburk#788#Z2 (18-34)40.Ženy102.01:03:42+00:28:1601:03:16.48Detail
271. Švambergová RadkaLysá nad Labem#700#Z3 (35-49)52.Ženy103.01:03:57+00:28:3101:02:58.80Detail
272. Navrátilová Štoková JanaPátek#606#Z3 (35-49)53.Ženy104.01:03:57+00:28:3101:02:56.81Detail
273. Pařezová MagdalénaPraha#633#Z2 (18-34)41.Ženy105.01:04:13+00:28:4701:03:39.77Detail
274. Mikulica StanislavMagna Team#597#M3 (40-59)55.Muži169.01:04:15+00:28:4901:03:46.84Detail
275. Štěpánek Zdeněkpraha #696#M3 (40-59)56.Muži170.01:04:20+00:28:5401:03:56.42Detail
276. Pěkná JitkaCS#638#Z3 (35-49)54.Ženy106.01:04:25+00:28:5901:04:01.05Detail
277. Šimr PetrPraha#686#M4 (60plus)5.Muži171.01:04:31+00:29:0501:03:44.91Detail
278. Erbenova' AnetaNymburk#450#Z2 (18-34)42.Ženy107.01:04:41+00:29:1501:04:08.53Detail
279. Janáková Barboraklubuprostá z Prahy#496#Z2 (18-34)43.Ženy108.01:04:42+00:29:1601:04:07.09Detail
280. Ritter JanNymburk#755#M3 (40-59)57.Muži172.01:04:45+00:29:1901:03:36.30Detail
281. Hrdinková MonikaPondělní dietáři#487#Z2 (18-34)44.Ženy109.01:04:47+00:29:2101:04:27.39Detail
282. El Husseini KateřinaPraha 10#449#Z3 (35-49)55.Ženy110.01:04:51+00:29:2501:04:25.82Detail
283. Eflerová JaroslavaSRTG Praha#448#Z2 (18-34)45.Ženy111.01:04:55+00:29:2901:04:19.75Detail
284. Šugárová KateřinaLiberec#794#Z2 (18-34)46.Ženy112.01:05:01+00:29:3501:04:25.40Detail
285. Nevřela PetrOpava#351#M2 (18-39)99.Muži173.01:05:04+00:29:3801:04:16.59Detail
286. Nevřela VítOpava#800#M2 (18-39)100.Muži174.01:05:05+00:29:3901:04:17.59Detail
287. Kňapová DanaMilovice#523#Z3 (35-49)56.Ženy113.01:05:09+00:29:4301:04:45.74Detail
288. Chlantová JanaPraha#491#Z2 (18-34)47.Ženy114.01:05:12+00:29:4601:04:41.24Detail
289. Neubergová KateřinaMagna Team#616#Z3 (35-49)57.Ženy115.01:05:13+00:29:4701:04:20.16Detail
290. Hovorová JanaMagna Team#485#Z2 (18-34)48.Ženy116.01:05:16+00:29:5001:04:27.83Detail
291. Trhlík JiříPlzeň#707#M3 (40-59)58.Muži175.01:05:22+00:29:5601:04:20.70Detail
292. Brzák PetrPolepy#418#M4 (60plus)6.Muži176.01:05:22+00:29:5601:04:28.92Detail
293. Šigut MartinNymburk#683#M3 (40-59)59.Muži177.01:05:28+00:30:0201:04:29.80Detail
294. Weber DenisaNeumarkt In Der Oberpfalz#357#Z3 (35-49)58.Ženy117.01:05:29+00:30:0301:05:03.44Detail
295. Vavroušová EvaPatřín#721#Z2 (18-34)49.Ženy118.01:05:39+00:30:1301:05:07.69Detail
296. Mierva IvaNové Dvory#596#Z4 (50plus)12.Ženy119.01:05:49+00:30:2301:04:50.49Detail
297. Trousilová PavlínaAC GoMango Hö́gner#709#Z3 (35-49)59.Ženy120.01:05:54+00:30:2801:05:20.61Detail
298. Pačesová VeronikaRespondeo#628#Z3 (35-49)60.Ženy121.01:06:00+00:30:3401:05:15.09Detail
299. Kárný TomášPraha#516#M3 (40-59)60.Muži178.01:06:06+00:30:4001:05:16.08Detail
300. Mazancová Lucie#591#Z2 (18-34)50.Ženy122.01:06:20+00:30:5401:05:57.16Detail
301. Homanová Renáta#796#Z3 (35-49)61.Ženy123.01:06:24+00:30:5801:05:37.26Detail
302. Škoch LiborMagna Team#688#M3 (40-59)61.Muži179.01:06:25+00:30:5901:05:39.48Detail
303. Havlínová KamilaSDH Klučov#468#Z3 (35-49)62.Ženy124.01:06:43+00:31:1701:05:59.19Detail
304. Hérová BarboraMagna Team#473#Z3 (35-49)63.Ženy125.01:06:44+00:31:1801:06:23.36Detail
305. Šlofová DanielaRespondeo#690#Z3 (35-49)64.Ženy126.01:07:04+00:31:3801:06:16.93Detail
306. Bečvarovská KristýnaMagna Team#409#Z2 (18-34)51.Ženy127.01:07:08+00:31:4201:06:17.81Detail
307. Klapačová PavlaSukorady u Mladé Boleslavi#520#Z3 (35-49)65.Ženy128.01:07:14+00:31:4801:06:22.34Detail
308. Louda FilipNymburk#574#M1 (do 18)13.Muži180.01:07:17+00:31:5101:06:37.86Detail
309. Vlasák DavidFresenius Kabi#730#M2 (18-39)101.Muži181.01:07:22+00:31:5601:07:15.27Detail
310. Podlipná Denisa#646#Z2 (18-34)52.Ženy129.01:07:35+00:32:0901:06:32.80Detail
311. Daňková Alena#436#Z3 (35-49)66.Ženy130.01:07:35+00:32:0901:06:33.55Detail
312. Bednářová Lenka#410#Z2 (18-34)53.Ženy131.01:07:37+00:32:1101:06:31.09Detail
313. Lazarová SimonaNymburk s klidem#572#Z3 (35-49)67.Ženy132.01:07:37+00:32:1101:07:11.45Detail
314. Mahovský DaliborMagna Team#579#M2 (18-39)102.Muži182.01:07:52+00:32:2601:06:52.01Detail
315. Linhart JakubMagna Team#573#M2 (18-39)103.Muži183.01:07:56+00:32:3001:07:23.59Detail
316. Jenesova PetraAltavia#768#Z3 (35-49)68.Ženy133.01:08:03+00:32:3701:07:24.91Detail
317. Klimešová IvaPraha 5#522#Z2 (18-34)54.Ženy134.01:08:05+00:32:3901:06:56.06Detail
318. Nevyhoštěná JanaNevšímal / Respondeo#618#Z2 (18-34)55.Ženy135.01:08:06+00:32:4001:07:15.61Detail
319. Kozlová Helena#791#Z3 (35-49)69.Ženy136.01:08:10+00:32:4401:07:40.63Detail
320. Kulvejtová DanielaMilovice#562#Z3 (35-49)70.Ženy137.01:08:19+00:32:5301:07:53.99Detail
321. Krempová AnnaAC Gomango-Högner#547#Z4 (50plus)13.Ženy138.01:08:37+00:33:1101:08:03.38Detail
322. Horyna DanielTJ Lokomotiva Nymburk#481#M1 (do 18)14.Muži184.01:08:39+00:33:1301:08:07.81Detail
323. Mazancová Markéta#592#Z3 (35-49)71.Ženy139.01:08:46+00:33:2001:08:25.18Detail
324. Chludilová HanaMagna Team#492#Z4 (50plus)14.Ženy140.01:09:02+00:33:3601:08:20.94Detail
325. Tichý PetrNymburk s klidem#705#M3 (40-59)62.Muži185.01:09:05+00:33:3901:08:17.60Detail
326. Kučerová RenataPraha#785#Z2 (18-34)56.Ženy141.01:09:07+00:33:4101:08:37.93Detail
327. Talajka AndrejMagna Team#701#M2 (18-39)104.Muži186.01:09:14+00:33:4801:08:56.99Detail
328. Novák JanSDH Písková Lhota#621#M2 (18-39)105.Muži187.01:09:15+00:33:4901:08:10.91Detail
329. Nováková TerezaSDH Písková Lhota#624#Z2 (18-34)57.Ženy142.01:09:20+00:33:5401:08:16.20Detail
330. Hladíková EvaKubča a Sabča Lískovice #774#Z3 (35-49)72.Ženy143.01:09:22+00:33:5601:09:20.65Detail
331. Král VáclavNymburk#356#M3 (40-59)63.Muži188.01:09:26+00:34:0001:09:16.67Detail
332. Bělinová TerezaPondělní dietáři#413#Z2 (18-34)58.Ženy144.01:09:33+00:34:0701:09:13.83Detail
333. Viehmannová Eva#728#Z3 (35-49)73.Ženy145.01:09:45+00:34:1901:09:12.29Detail
334. Chumlen MatějÚherce#494#M2 (18-39)106.Muži189.01:09:46+00:34:2001:08:56.44Detail
335. Nezbedová MariePoděbrady#619#Z2 (18-34)59.Ženy146.01:10:34+00:35:0801:09:31.44Detail
336. Mašková EvaMladá Boleslav#589#Z3 (35-49)74.Ženy147.01:10:39+00:35:1301:10:28.00Detail
337. Štoková JanaFresenius Kabi#698#Z2 (18-34)60.Ženy148.01:11:10+00:35:4401:10:09.99Detail
338. Beková EvaPoděbrady#411#Z2 (18-34)61.Ženy149.01:11:19+00:35:5301:10:17.41Detail
339. Veckova PavlaChotěšice#725#Z3 (35-49)75.Ženy150.01:11:21+00:35:5501:10:21.00Detail
340. Louda MartinFlyn ´s Adventure#765#M3 (40-59)64.Muži190.01:11:39+00:36:1301:10:58.58Detail
341. Dlouhá NikolaPosázaví#438#Z2 (18-34)62.Ženy151.01:12:03+00:36:3701:11:15.38Detail
342. Nováková LenkaSDH Písková Lhota#623#Z1 (do 18)1.Ženy152.01:12:09+00:36:4301:11:05.75Detail
343. Hanušová Šárka#435#Z2 (18-34)63.Ženy153.01:12:16+00:36:5001:11:12.63Detail
344. Kubelková MarcelaBěhám od zítra#556#Z2 (18-34)64.Ženy154.01:12:22+00:36:5601:11:48.74Detail
345. Pecháčková MarkétaFresenius Kabi#637#Z3 (35-49)76.Ženy155.01:13:43+00:38:1701:12:38.69Detail
346. Kofroň PetrMagna Team#529#M3 (40-59)65.Muži191.01:14:14+00:38:4801:13:54.71Detail
347. Frýba JakubMagna Team#453#M2 (18-39)107.Muži192.01:14:22+00:38:5601:13:50.11Detail
348. Walterová JanaKostomlaty nad Labem#734#Z3 (35-49)77.Ženy156.01:14:29+00:39:0301:13:24.16Detail
349. Havlová BarboraBěhám od zítra#470#Z3 (35-49)78.Ženy157.01:14:37+00:39:11Detail
350. Sojková AlžbětaRespondeo#353#Z2 (18-34)65.Ženy158.01:14:49+00:39:2301:14:02.68Detail
351. Rybenská Anna MarieSDH Písková Lhota#663#Z1 (do 18)2.Ženy159.01:15:41+00:40:1501:14:37.09Detail
352. Pohanková LucieSDH Písková Lhota#648#Z2 (18-34)66.Ženy160.01:15:41+00:40:1501:14:39.45Detail
353. Veselá IlonaFresenius Kabi#726#Z3 (35-49)79.Ženy161.01:15:50+00:40:2401:15:43.56Detail
354. Šrajbrová Jana#691#Z2 (18-34)67.Ženy162.01:16:25+00:40:5901:15:23.13Detail
355. Tůma PetrMagna Team#710#M3 (40-59)66.Muži193.01:16:28+00:41:0201:15:35.85Detail
356. Štenglová RadkaMagna Team#695#Z3 (35-49)80.Ženy163.01:17:07+00:41:4101:16:08.39Detail
357. Sýkorová MartaKolín#677#Z3 (35-49)81.Ženy164.01:17:34+00:42:0801:16:34.50Detail
358. Hájková BarboraMagna Team#457#Z2 (18-34)68.Ženy165.01:17:49+00:42:2301:16:54.01Detail
359. Sitná DagmarNymburk s klidem#666#Z4 (50plus)15.Ženy166.01:18:14+00:42:4801:17:27.14Detail
360. Melenová Lucie#594#Z3 (35-49)82.Ženy167.01:23:28+00:48:0201:22:57.79Detail
361. Kvízová Marcela#565#Z3 (35-49)83.Ženy168.01:24:17+00:48:5101:23:16.93Detail
362. Poupová AdrianaNymburk s klidem#650#Z2 (18-34)69.Ženy169.01:25:23+00:49:5701:24:56.28Detail
363. Procházková PetraNymburk#777#Z3 (35-49)84.Ženy170.01:26:38+00:51:1201:25:29.34Detail
364. Kurtiš PetrMagna Team#563#M2 (18-39)108.Muži194.01:32:45+00:57:1901:32:00.30Detail
365. Sláviková Lujza#669#Z2 (18-34)70.Ženy171.02:45:27+02:10:0102:45:25.30Detail
Loudová MarkétaMagna Team#575#Z2 (18-34)Ženy00:00:00Detail
Nováková KristýnaMagna Team#622#Z2 (18-34)Ženy00:00:00Detail
Paula JiříMagna Team#635#M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
Pilná MonikaMagna Team#644#Z2 (18-34)Ženy00:00:00Detail
Ungr PavelMagna Team#713#M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
Valtrová HelenaOstrá#718#Z3 (35-49)Ženy00:00:00Detail
Veselá ZuzanaDoksy#727#Z2 (18-34)Ženy00:00:00Detail
Vitík VáclavMagna Team#729#M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
Hlavatý RadekMagna Team#764#M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
DNS Dědíčková MartinaPraha - Vinoř#437#Z3 (35-49)Ženy1.DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz