Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

čtvrtka

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kracman MatějZelená míle#545#M2 (18-39)1.00:35:26Detail
2. Veber TomášLK Tatran Chodov#723#M3 (40-59)1.00:36:46+00:01:20Detail
3. Hejna PavelSK Všechlapy#799#M2 (18-39)2.00:39:54+00:04:28Detail
4. Lutskiy KonstantinPraha#752#M2 (18-39)3.00:40:17+00:04:51Detail
5. Langer RadekPředměřice nad Jizerou#568#M2 (18-39)4.00:40:40+00:05:1400:40:39.09Detail
6. Zoubek MichalSK POLABAN Nymburk#740#M1 (do 18)1.00:40:55+00:05:2900:40:51.54Detail
7. Šilberský MartinLitovel#771#M2 (18-39)5.00:41:01+00:05:3500:40:57.66Detail
8. Haník ZdeněkMagna Team#461#M2 (18-39)6.00:41:51+00:06:2500:41:47.35Detail
9. Lubas TomášZvěřinec Nymburk#576#M2 (18-39)7.00:42:04+00:06:3800:41:57.36Detail
10. Jindřich PetrPraha#504#M2 (18-39)8.00:42:13+00:06:47Detail
11. Neuberg MichalKřinec#615#M1 (do 18)2.00:42:28+00:07:0200:42:17.87Detail
12. Novák Matěj#766#M1 (do 18)3.00:42:37+00:07:1100:42:25.33Detail
13. Novák Petr#767#M3 (40-59)2.00:43:10+00:07:4400:43:01.79Detail
14. Bauštein Milan#408#M2 (18-39)9.00:43:15+00:07:4900:43:12.82Detail
15. Kolařík MarekOtrokovice#532#M2 (18-39)10.00:43:54+00:08:2800:43:50.96Detail
16. Adamík RenéRPR#401#M3 (40-59)3.00:43:58+00:08:32Detail
17. Kužel TomášModel obaly#793#M3 (40-59)4.00:44:35+00:09:0900:44:30.36Detail
18. Čapek JosefPísková Lhota#428#M2 (18-39)11.00:44:38+00:09:1200:44:34.41Detail
19. Kodr KarelTEMPO MAKERS#528#M3 (40-59)5.00:44:42+00:09:1600:44:40.31Detail
20. Preininger TomášPraha#652#M3 (40-59)6.00:45:22+00:09:5600:45:20.78Detail
21. Červinka PavelFresenius Kabi#431#M2 (18-39)12.00:45:27+00:10:0100:45:07.93Detail
22. Farský SamuelNymburk#451#M1 (do 18)4.00:45:51+00:10:2500:45:40.95Detail
23. Koucký AlešNymburk#541#M2 (18-39)13.00:45:57+00:10:3100:45:54.04Detail
24. Obrtlík ŠtěpánNorci#626#M2 (18-39)14.00:46:14+00:10:4800:46:00.49Detail
25. Žurek Mariusz RomanMagna Team#744#M3 (40-59)7.00:46:21+00:10:5500:46:18.53Detail
26. Morávek JanSRTG Praha#781#M2 (18-39)15.00:46:33+00:11:0700:46:31.50Detail
27. Hanousek AlešLL#463#M2 (18-39)16.00:46:41+00:11:1500:46:09.44Detail
28. Vendl ZdenekPoděbrady#760#M2 (18-39)17.00:46:44+00:11:1800:46:26.35Detail
29. Hlaváček JiříKladno#477#M3 (40-59)8.00:46:51+00:11:2500:46:31.12Detail
30. Knespl PavelMladá Boleslav#524#M2 (18-39)18.00:46:54+00:11:2800:46:46.60Detail
31. Kozák MartinKolín#543#M2 (18-39)19.00:47:04+00:11:3800:46:59.63Detail
32. Havel StepanPraha#466#M3 (40-59)9.00:47:05+00:11:3900:46:40.59Detail
33. Šťastný DavidMagna Team#693#M2 (18-39)20.00:47:10+00:11:4400:46:33.04Detail
34. Šanko JanSORRY JAKO#680#M3 (40-59)10.00:47:11+00:11:4500:47:05.27Detail
35. Novotný PavelPoříčany#625#M3 (40-59)11.00:47:13+00:11:4700:47:10.55Detail
36. Molnar Jozef#775#M2 (18-39)21.00:47:20+00:11:5400:47:18.52Detail
37. Nesládek Jr. PetrOlfin Car Ski team#612#M1 (do 18)5.00:47:24+00:11:5800:47:16.24Detail
38. Krupička JaroslavNová Paka#549#M3 (40-59)12.00:47:33+00:12:07Detail
39. Dušek PetrMagna Team#444#M3 (40-59)13.00:47:45+00:12:1900:47:15.69Detail
40. Navrátil JiříBříství#604#M2 (18-39)22.00:47:54+00:12:2800:47:42.01Detail
41. Hanuš TomášMagna Team#465#M2 (18-39)23.00:47:56+00:12:3000:47:54.74Detail
42. Šanda LadislavAnička&Ládík Chlumec nad Cidlinou#679#M2 (18-39)24.00:47:59+00:12:3300:47:46.90Detail
43. Bulíř Radoslavčeský Brod#424#M3 (40-59)14.00:48:06+00:12:4000:47:54.86Detail
44. Záruba JanMagna Team#736#M3 (40-59)15.00:48:08+00:12:4200:47:34.17Detail
45. Kokta MartinFrýdlant#531#M2 (18-39)25.00:48:08+00:12:4200:47:33.82Detail
46. Čuban JiříMladá Boleslav#433#M2 (18-39)26.00:48:12+00:12:4600:47:41.35Detail
47. Jiřičný MartinBonbon Praha#510#M3 (40-59)16.00:48:15+00:12:4900:48:09.97Detail
48. Němec RadekBudiměřice#608#M3 (40-59)17.00:48:32+00:13:0600:48:29.15Detail
49. Stařecký TomášPražští zvoníci svatovítští#756#M3 (40-59)18.00:48:35+00:13:0900:48:21.91Detail
50. Žák MilanNymburk#742#M3 (40-59)19.00:48:51+00:13:2500:48:47.36Detail
51. Holátko KarelTriatlon Mladá Boleslav#479#M3 (40-59)20.00:48:53+00:13:2700:48:30.29Detail
52. Čvančara MartinFresenius Kabi#434#M2 (18-39)27.00:48:54+00:13:2800:48:48.71Detail
53. Krytinář MichalSDH Tuklaty#552#M2 (18-39)28.00:49:02+00:13:3600:48:34.45Detail
54. Raška JanNymburk#658#M2 (18-39)29.00:49:11+00:13:45Detail
55. Mašek PavelPraha 9#588#M3 (40-59)21.00:49:32+00:14:0600:49:30.53Detail
56. Drahoňovský LukášNevšímal / Respondeo#443#M2 (18-39)30.00:49:49+00:14:2300:49:34.90Detail
57. Vlček LubošPorodnice Nymburk#761#M2 (18-39)31.00:50:00+00:14:3400:49:35.99Detail
58. Dzupin ViliamPraha#447#M3 (40-59)22.00:50:16+00:14:5000:49:46.65Detail
59. Grospič MartinFresenius Kabi#454#M2 (18-39)32.00:50:17+00:14:5100:50:11.72Detail
60. Kemr JanNymburk#789#M2 (18-39)33.00:50:19+00:14:5300:50:05.35Detail
61. Salač VáclavCAV Benátky#790#M3 (40-59)23.00:50:34+00:15:0800:50:21.21Detail
62. Kostka PetrŘíčany#360#M3 (40-59)24.00:50:36+00:15:1000:50:23.35Detail
63. Chudoba JanPoděbrady#493#M2 (18-39)34.00:50:45+00:15:1900:50:26.12Detail
64. Šimeček MarekNymburk#352#M1 (do 18)6.00:50:56+00:15:3000:50:48.33Detail
65. Navratil LudvikPatek#605#M3 (40-59)25.00:50:58+00:15:3200:50:46.41Detail
66. Beneš PetrŘíčany#361#M2 (18-39)35.00:50:59+00:15:3300:50:45.36Detail
67. Nerad Daniel"Za vitezstvi nad AZOSem a setrvalou bdelost ...#609#M3 (40-59)26.00:51:00+00:15:34Detail
68. Kudlácík PertPlzeňští tempomatelé#797#M3 (40-59)27.00:51:06+00:15:4000:50:59.09Detail
69. Dovičín PetrBBB Báječní Bratři Běží#442#M2 (18-39)36.00:51:20+00:15:5400:50:43.47Detail
70. Filip KarelNové Strašecí#778#M4 (60plus)1.00:51:34+00:16:0800:51:32.27Detail
71. Šusta JiříSadská#699#M3 (40-59)28.00:51:44+00:16:1800:51:16.88Detail
72. Kružík JosefFresenius Kabi#551#M2 (18-39)37.00:51:48+00:16:2200:51:31.06Detail
73. Volf VáclavDobrovice#763#M3 (40-59)29.00:51:49+00:16:2300:51:39.90Detail
74. Kašpar Pavel#518#M2 (18-39)38.00:52:00+00:16:3400:51:13.22Detail
75. Horyna VlastíkTJ Lokomotiva Nymburk#482#M1 (do 18)7.00:52:06+00:16:4000:51:55.88Detail
76. Kvasnička JakubLysá nad Labem#783#M2 (18-39)39.00:52:09+00:16:4300:51:55.29Detail
77. Pulščák MichalMagna Team#653#M3 (40-59)30.00:52:14+00:16:4800:52:11.95Detail
78. Kozmer AdamKrchleby#784#M2 (18-39)40.00:52:19+00:16:5300:52:11.99Detail
79. Radoňský JakubFresenius Kabi#655#M2 (18-39)41.00:52:22+00:16:5600:52:17.70Detail
80. Kulhánek IvoJesenice BASF#561#M3 (40-59)31.00:52:31+00:17:0500:52:18.83Detail
81. Jeřábek MichalSedlec - Prčice#503#M2 (18-39)42.00:52:31+00:17:0500:51:41.94Detail
82. Šefr RenéMagna Team#682#M2 (18-39)43.00:52:32+00:17:0600:51:53.65Detail
83. Skalský JakubFresenius Kabi#667#M2 (18-39)44.00:52:32+00:17:0600:51:52.09Detail
84. Cetl AlexandrPraha#427#M2 (18-39)45.00:52:39+00:17:1300:51:55.83Detail
85. Popek MiloslavMagna Team#649#M2 (18-39)46.00:53:26+00:18:0000:52:49.50Detail
86. Burian JiříPraha 22#426#M2 (18-39)47.00:53:39+00:18:1300:52:58.12Detail
87. Kříž LubomírVlašim#554#M2 (18-39)48.00:53:43+00:18:1700:53:25.03Detail
88. Jäger FilipFBC Snipers Poděbrady#750#M2 (18-39)49.00:54:15+00:18:4900:53:45.60Detail
89. Indrák JonášKroměříž#495#M2 (18-39)50.00:54:27+00:19:0100:53:33.04Detail
90. Nikodem VáclavSadska#620#M2 (18-39)51.00:54:41+00:19:1500:53:58.95Detail
91. Blažek MilanMagna Team#416#M2 (18-39)52.00:54:43+00:19:1700:54:41.02Detail
92. Kalaš VáclavMagna Team#513#M2 (18-39)53.00:55:00+00:19:3400:54:43.92Detail
93. Heřmánek HynekBěžím pro Respondeo#474#M2 (18-39)54.00:55:06+00:19:4000:54:45.00Detail
94. Petrtýl LukášMagna Team#643#M2 (18-39)55.00:55:07+00:19:4100:54:37.37Detail
95. Vašák RadanPraha 8#720#M3 (40-59)32.00:55:12+00:19:4600:54:29.82Detail
96. Volf OndřejLiberec#731#M2 (18-39)56.00:55:17+00:19:5100:55:07.63Detail
97. Doula SufjanPondělní dietáři#440#M2 (18-39)57.00:55:17+00:19:5100:54:58.42Detail
98. Bílý PavelLysá nad Labem#798#M3 (40-59)33.00:55:20+00:19:5400:54:11.75Detail
99. Pudlo TomášModel obaly#792#M2 (18-39)58.00:55:25+00:19:5900:55:17.88Detail
100. Vršecký Michal#733#M3 (40-59)34.00:55:44+00:20:1800:55:23.21Detail
101. Pavlásek TomášFresenius Kabi#636#M2 (18-39)59.00:55:52+00:20:2600:55:46.64Detail
102. Nevšímal PetrNevšímal/Respondeo#617#M2 (18-39)60.00:56:05+00:20:3900:55:51.40Detail
103. Panuška PetrSadská#630#M3 (40-59)35.00:56:14+00:20:4800:55:34.65Detail
104. Hejna DavidFresenius Kabi#472#M2 (18-39)61.00:56:28+00:21:0200:56:21.77Detail
105. Kasík VojtěchPraha#517#M1 (do 18)8.00:56:40+00:21:1400:55:47.46Detail
106. Vaníček RadekFresenius Kabi#719#M2 (18-39)62.00:56:42+00:21:1600:55:44.03Detail
107. Dovičín MichalBBB Báječní Bratři Běží#441#M2 (18-39)63.00:56:49+00:21:2300:56:12.54Detail
108. Bartošek MarekPraha 10#407#M2 (18-39)64.00:56:53+00:21:2700:56:03.19Detail
109. Socha Čestmír#670#M4 (60plus)2.00:56:56+00:21:3000:56:27.65Detail
110. Vágner VladimírČD Lokomotiva Křinec#715#M3 (40-59)36.00:57:17+00:21:5100:56:23.35Detail
111. Ambrož OndřejPraha#795#M3 (40-59)37.00:57:20+00:21:5400:56:47.90Detail
112. Šťastný RadimPraha#694#M3 (40-59)38.00:57:22+00:21:5600:56:16.46Detail
113. Lanc LubomírMagna Team#567#M2 (18-39)65.00:57:23+00:21:5700:56:27.61Detail
114. Škrdla PavelMagna Team#689#M2 (18-39)66.00:57:23+00:21:5700:56:56.18Detail
115. Hrabinský TimmoMagna Team#486#M2 (18-39)67.00:57:36+00:22:1000:56:45.53Detail
116. Paleček JiříMagna Team#629#M3 (40-59)39.00:57:37+00:22:1100:56:25.85Detail
117. Hameršmíd VladimírPardubice#459#M4 (60plus)3.00:57:55+00:22:2900:57:31.48Detail
118. Rudzan BorisMagna Team#660#M2 (18-39)68.00:57:57+00:22:3100:57:03.52Detail
119. Belda MichalSpišská osada pod Sněžkou#412#M3 (40-59)40.00:57:57+00:22:3100:57:28.01Detail
120. Kubelka MartinKolín#555#M2 (18-39)69.00:57:57+00:22:3100:57:14.57Detail
121. Kulhánek DanielJesenice u Prahy#560#M2 (18-39)70.00:57:59+00:22:3300:57:47.00Detail
122. Nesládek PetrOlfin Car Ski team#611#M2 (18-39)71.00:58:00+00:22:3400:57:41.09Detail
123. Nesládek LubošKouty#610#M2 (18-39)72.00:58:00+00:22:3400:57:39.64Detail
124. Jirků LukášPředměřice nad Jizerou#506#M3 (40-59)41.00:58:01+00:22:3500:57:18.60Detail
125. Šebek MiroslavNymburk#773#M2 (18-39)73.00:58:03+00:22:3700:57:36.32Detail
126. Dvořák RobertNymburk#445#M3 (40-59)42.00:58:04+00:22:3800:57:52.27Detail
127. Tarlas Ioannis#758#M2 (18-39)74.00:58:12+00:22:4600:57:15.45Detail
128. Illiano Giuseppe#749#M2 (18-39)75.00:58:12+00:22:4600:57:16.11Detail
129. Fáber MarcelLiberec#746#M3 (40-59)43.00:58:30+00:23:0400:57:59.45Detail
130. Jareš VáclavNymburk#751#M4 (60plus)4.00:58:41+00:23:1500:58:25.83Detail
131. Horák JaroslavBěhám od zítra...#480#M2 (18-39)76.00:58:42+00:23:1600:58:10.66Detail
132. Vágner VladislavMagna Team#716#M2 (18-39)77.00:58:43+00:23:1700:58:15.12Detail
133. Šimon VítMagna Team#685#M3 (40-59)44.00:58:46+00:23:2000:58:16.61Detail
134. Králíček MartinPohodáři#546#M3 (40-59)45.00:58:46+00:23:2000:58:29.25Detail
135. Lukášek JiříPoděbrady#577#M2 (18-39)78.00:58:54+00:23:2800:58:23.62Detail
136. Zdařil Lukáš#355#M2 (18-39)79.00:58:57+00:23:3100:58:11.71Detail
137. Plocar JiříMagna Team#645#M3 (40-59)46.00:59:04+00:23:3800:58:35.86Detail
138. Ohera KarelMagna Team#627#M3 (40-59)47.00:59:10+00:23:4400:58:14.05Detail
139. Medek JaroslavMagna Team#593#M2 (18-39)80.00:59:10+00:23:4400:58:27.97Detail
140. Martynau AlexanderPraha#587#M2 (18-39)81.00:59:49+00:24:2300:58:52.71Detail
141. Mišák PetrVeltrusy#599#M2 (18-39)82.00:59:52+00:24:2600:59:14.59Detail
142. Strniša SamoSlovenia#782#M2 (18-39)83.01:00:02+00:24:3600:58:56.53Detail
143. Hájek LadislavPraha 2#456#M2 (18-39)84.01:00:07+00:24:4100:59:10.73Detail
144. Pelech JanMagna Team#639#M2 (18-39)85.01:00:11+00:24:4500:59:35.08Detail
145. Nechánský JanMagna Team#607#M2 (18-39)86.01:00:11+00:24:4500:59:33.21Detail
146. Hančar JaroslavFresenius Kabi#460#M2 (18-39)87.01:00:17+00:24:5101:00:11.16Detail
147. Menšík PavelFresenius Kabi#595#M2 (18-39)88.01:00:19+00:24:5300:59:24.42Detail
148. Hloupý MichalSedlec-Prčice#478#M2 (18-39)89.01:00:19+00:24:5300:59:29.03Detail
149. Lazar VítFresenius Kabi#571#M2 (18-39)90.01:00:20+00:24:5400:59:25.17Detail
150. Paroulek MichaelRožďalovice#632#M1 (do 18)9.01:00:22+00:24:5600:59:53.43Detail
151. Sojka JakubRespondeo#354#M2 (18-39)91.01:00:30+00:25:0400:59:45.95Detail
152. Balcar MarekBalcaři#404#M2 (18-39)92.01:00:45+00:25:1901:00:05.08Detail
153. Kendík BenoMagna Team#519#M3 (40-59)48.01:01:52+00:26:2601:00:41.25Detail
154. Kárný Daniel MartinPraha#515#M1 (do 18)10.01:01:53+00:26:2701:01:02.08Detail
155. Kusala SvätoplukRespondeo Nymburk#564#M3 (40-59)49.01:01:56+00:26:3001:01:11.75Detail
156. Beneš OndřejJiřice#415#M1 (do 18)11.01:02:12+00:26:4601:01:34.12Detail
157. Beneš MiroslavJiřice#414#M3 (40-59)50.01:02:13+00:26:4701:01:33.96Detail
158. Zlámal JiriKovanice#738#M2 (18-39)93.01:02:16+00:26:5001:01:22.46Detail
159. Kopecký JiříHradec Králové#537#M3 (40-59)51.01:02:33+00:27:0701:01:58.85Detail
160. Janota JonášFCB#362#M1 (do 18)12.01:02:40+00:27:1401:01:47.06Detail
161. Krúpa MatějMagna Team#548#M2 (18-39)94.01:02:50+00:27:2401:01:55.22Detail
162. Vondrlík VladimírKřinec#732#M3 (40-59)52.01:02:51+00:27:2501:01:59.18Detail
163. Bořil TomášMagna Team#417#M2 (18-39)95.01:02:55+00:27:2901:02:00.81Detail
164. Buka LukášMagna Team#423#M2 (18-39)96.01:03:09+00:27:4301:03:02.37Detail
165. Hanuš JiříMagna Team#464#M2 (18-39)97.01:03:12+00:27:4601:02:29.10Detail
166. Mach TomášNymburk s klidem#580#M3 (40-59)53.01:03:16+00:27:5001:02:27.74Detail
167. Paroulek MichaelMagna Team#631#M3 (40-59)54.01:03:18+00:27:5201:02:49.96Detail
168. Sobota OndrejSOBUKO racing team#772#M2 (18-39)98.01:03:34+00:28:0801:03:06.79Detail
169. Mikulica StanislavMagna Team#597#M3 (40-59)55.01:04:15+00:28:4901:03:46.84Detail
170. Štěpánek Zdeněkpraha #696#M3 (40-59)56.01:04:20+00:28:5401:03:56.42Detail
171. Šimr PetrPraha#686#M4 (60plus)5.01:04:31+00:29:0501:03:44.91Detail
172. Ritter JanNymburk#755#M3 (40-59)57.01:04:45+00:29:1901:03:36.30Detail
173. Nevřela PetrOpava#351#M2 (18-39)99.01:05:04+00:29:3801:04:16.59Detail
174. Nevřela VítOpava#800#M2 (18-39)100.01:05:05+00:29:3901:04:17.59Detail
175. Trhlík JiříPlzeň#707#M3 (40-59)58.01:05:22+00:29:5601:04:20.70Detail
176. Brzák PetrPolepy#418#M4 (60plus)6.01:05:22+00:29:5601:04:28.92Detail
177. Šigut MartinNymburk#683#M3 (40-59)59.01:05:28+00:30:0201:04:29.80Detail
178. Kárný TomášPraha#516#M3 (40-59)60.01:06:06+00:30:4001:05:16.08Detail
179. Škoch LiborMagna Team#688#M3 (40-59)61.01:06:25+00:30:5901:05:39.48Detail
180. Louda FilipNymburk#574#M1 (do 18)13.01:07:17+00:31:5101:06:37.86Detail
181. Vlasák DavidFresenius Kabi#730#M2 (18-39)101.01:07:22+00:31:5601:07:15.27Detail
182. Mahovský DaliborMagna Team#579#M2 (18-39)102.01:07:52+00:32:2601:06:52.01Detail
183. Linhart JakubMagna Team#573#M2 (18-39)103.01:07:56+00:32:3001:07:23.59Detail
184. Horyna DanielTJ Lokomotiva Nymburk#481#M1 (do 18)14.01:08:39+00:33:1301:08:07.81Detail
185. Tichý PetrNymburk s klidem#705#M3 (40-59)62.01:09:05+00:33:3901:08:17.60Detail
186. Talajka AndrejMagna Team#701#M2 (18-39)104.01:09:14+00:33:4801:08:56.99Detail
187. Novák JanSDH Písková Lhota#621#M2 (18-39)105.01:09:15+00:33:4901:08:10.91Detail
188. Král VáclavNymburk#356#M3 (40-59)63.01:09:26+00:34:0001:09:16.67Detail
189. Chumlen MatějÚherce#494#M2 (18-39)106.01:09:46+00:34:2001:08:56.44Detail
190. Louda MartinFlyn ´s Adventure#765#M3 (40-59)64.01:11:39+00:36:1301:10:58.58Detail
191. Kofroň PetrMagna Team#529#M3 (40-59)65.01:14:14+00:38:4801:13:54.71Detail
192. Frýba JakubMagna Team#453#M2 (18-39)107.01:14:22+00:38:5601:13:50.11Detail
193. Tůma PetrMagna Team#710#M3 (40-59)66.01:16:28+00:41:0201:15:35.85Detail
194. Kurtiš PetrMagna Team#563#M2 (18-39)108.01:32:45+00:57:1901:32:00.30Detail
Paula JiříMagna Team#635#M2 (18-39)00:00:00Detail
Ungr PavelMagna Team#713#M2 (18-39)00:00:00Detail
Vitík VáclavMagna Team#729#M2 (18-39)00:00:00Detail
Hlavatý RadekMagna Team#764#M2 (18-39)00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz