Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

čtvrtka

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Vávrová MarkétaMITAS CYKLOHELIOS#722#Z2 (18-34)1.00:45:01Detail
2. Jiřičná DanaBonbon Praha#508#Z3 (35-49)1.00:45:29+00:00:2800:45:26.79Detail
3. Kozlová SimonaVSK Humanita#544#Z2 (18-34)2.00:46:49+00:01:4800:46:44.89Detail
4. Kulhánková SilvieNbk#779#Z2 (18-34)3.00:47:06+00:02:0500:47:03.70Detail
5. Novotná AndreaPoříčany#753#Z3 (35-49)2.00:48:04+00:03:0300:48:00.57Detail
6. Čepelková LucieTSM Milovice#429#Z3 (35-49)3.00:48:33+00:03:3200:48:12.89Detail
7. Nesládková DagmarOlfin Car Ski team#613#Z3 (35-49)4.00:50:08+00:05:0700:50:02.42Detail
8. Korcová GabrielaPorodnice Nymburk#538#Z3 (35-49)5.00:50:13+00:05:1200:49:50.39Detail
9. Jiřičná KateřinaBonbon Praha#509#Z2 (18-34)4.00:50:18+00:05:1700:50:12.33Detail
10. Pýchová PetraPorodnice Nymburk#654#Z2 (18-34)5.00:51:19+00:06:1800:50:55.90Detail
11. Lamačová VeronikaMagna Team#566#Z2 (18-34)6.00:51:51+00:06:5000:51:49.12Detail
12. Řeháková BarboraPondělní dietáři#786#Z2 (18-34)7.00:52:06+00:07:0500:51:47.31Detail
13. Lédlová SylvaŘíčany#359#Z3 (35-49)6.00:52:26+00:07:2500:52:12.39Detail
14. Čiháková MonikaNevšímal / Respondeo#432#Z3 (35-49)7.00:52:28+00:07:2700:51:53.36Detail
15. Thorburn EliškaPraha#704#Z3 (35-49)8.00:52:40+00:07:3900:52:13.65Detail
16. Souhradová EvaPraha#672#Z2 (18-34)8.00:52:43+00:07:4200:52:31.48Detail
17. Petlachová ZuzanaPETLACH DEVILS#641#Z2 (18-34)9.00:52:49+00:07:4800:52:43.35Detail
18. Myslivcová MartinaLiberec#603#Z2 (18-34)10.00:53:18+00:08:1700:53:07.59Detail
19. Konšelová BarboraNymburk#536#Z2 (18-34)11.00:53:26+00:08:2500:53:18.38Detail
20. Kubíková JanaFresenius Kabi#559#Z3 (35-49)9.00:53:39+00:08:3800:52:45.43Detail
21. Šeflová VendulaRespondeo#358#Z2 (18-34)12.00:53:56+00:08:5500:53:52.65Detail
22. Jindřichová KateřinaPraha#505#Z4 (50plus)1.00:54:30+00:09:2900:54:20.05Detail
23. Zvoníčová Kristýna#741#Z2 (18-34)13.00:54:41+00:09:4000:53:58.53Detail
24. Vaverková TerezaŽuch#787#Z2 (18-34)14.00:54:49+00:09:48Detail
25. Pražáková Veronika#651#Z2 (18-34)15.00:54:59+00:09:5800:54:32.44Detail
26. Martiňáková MartinaPorodnice Nymburk#585#Z3 (35-49)10.00:55:00+00:09:5900:54:35.68Detail
27. Šebestová MarcelaPoříčany#681#Z3 (35-49)11.00:55:08+00:10:0700:54:39.97Detail
28. Kubíčková MartinaPraha 10#558#Z3 (35-49)12.00:55:09+00:10:0800:54:32.94Detail
29. Radová JanaPoděbrady#656#Z3 (35-49)13.00:55:20+00:10:1900:55:04.04Detail
30. Myslivcova LenkaLiberec#602#Z4 (50plus)2.00:55:32+00:10:3100:55:21.33Detail
31. Stuchlíková HedvikaRespondeo#675#Z3 (35-49)14.00:55:43+00:10:4200:54:59.92Detail
32. Kulhánková RomanaNbk#780#Z4 (50plus)3.00:55:48+00:10:4700:55:26.16Detail
33. Jarošová IngridDB Tragédky#500#Z2 (18-34)16.00:55:50+00:10:4900:55:16.17Detail
34. Trnková IvaRungo pro ženy#708#Z2 (18-34)17.00:55:53+00:10:5200:55:32.33Detail
35. Sovová EliškaSedlec-Prčice#673#Z2 (18-34)18.00:55:56+00:10:5500:55:08.04Detail
36. Haníková SvatavaMagna Team#462#Z2 (18-34)19.00:56:07+00:11:0600:55:44.92Detail
37. Šťastná Petra#692#Z3 (35-49)15.00:56:13+00:11:1200:55:42.74Detail
38. Hrušková MartinaDřevák tým#488#Z2 (18-34)20.00:56:25+00:11:2400:56:09.52Detail
39. Haníková SvatavaNymburk#747#Z4 (50plus)4.00:56:27+00:11:2600:56:04.81Detail
40. Havlova AdelaPraha#469#Z3 (35-49)16.00:56:44+00:11:4300:56:19.07Detail
41. Latislavova EvaJablonec nad nisou#570#Z3 (35-49)17.00:57:00+00:11:5900:56:50.36Detail
42. Nešněrová VeronikaTJ Lokomotiva Nymburk#614#Z3 (35-49)18.00:57:08+00:12:0700:56:42.95Detail
43. Břízová MarkétaRUNCZECH #420#Z3 (35-49)19.00:57:19+00:12:1800:56:59.27Detail
44. Roflíková Marcelabbb#659#Z3 (35-49)20.00:57:24+00:12:2300:56:45.83Detail
45. Voborová DenisaPoděbrady#762#Z2 (18-34)21.00:57:38+00:12:3700:56:47.38Detail
46. Sutterová DanaSKP Nymburk#757#Z4 (50plus)5.00:57:45+00:12:4400:57:05.82Detail
47. Tesaříková Jindřiška#703#Z4 (50plus)6.00:57:53+00:12:5200:57:42.35Detail
48. Turynová NaďaSpišská osada#711#Z2 (18-34)22.00:57:57+00:12:5600:57:27.77Detail
49. Kafková DagmarŘíčany u Prahy#512#Z3 (35-49)21.00:58:02+00:13:0100:57:25.10Detail
50. Dvořáková MartinaNymburk#446#Z3 (35-49)22.00:58:05+00:13:0400:57:54.47Detail
51. Tykvová Markéta#712#Z3 (35-49)23.00:58:09+00:13:0800:57:50.33Detail
52. Šimůnková IvaPředměřice nad Jizerou#687#Z3 (35-49)24.00:58:12+00:13:1100:57:29.62Detail
53. Janatová ZuzanaBCHD#497#Z3 (35-49)25.00:58:19+00:13:1800:57:49.62Detail
54. Langerová MariePředměřice nad Jizerou#569#Z2 (18-34)23.00:58:25+00:13:2400:57:42.04Detail
55. Koutková AdélaNymburk#542#Z3 (35-49)26.00:58:29+00:13:2800:58:00.29Detail
56. Matějů MarikaPraha#590#Z3 (35-49)27.00:58:32+00:13:3100:58:05.57Detail
57. Hladká MichaelaNymburk#475#Z3 (35-49)28.00:58:42+00:13:4100:58:06.43Detail
58. Vágnerová JaroslavaChocerady#759#Z3 (35-49)29.00:58:44+00:13:4300:58:20.62Detail
59. Aubrechtová ErikaKolín#402#Z3 (35-49)30.00:58:50+00:13:4900:58:14.11Detail
60. Karásková DarinaBáječné ženy v běhu#514#Z4 (50plus)7.00:59:03+00:14:0200:58:47.82Detail
61. Sklenářová PavlaPovedená partička#668#Z3 (35-49)31.00:59:04+00:14:0300:58:26.93Detail
62. Szillerová LenkaHradec Králové#678#Z2 (18-34)24.00:59:06+00:14:0500:58:57.46Detail
63. Blašková NikolaPraha#770#Z2 (18-34)25.00:59:11+00:14:1000:58:40.78Detail
64. Krčmářová SimonaKly#769#Z2 (18-34)26.00:59:15+00:14:1400:58:44.98Detail
65. Pěničková BarboraDřevák tým#640#Z2 (18-34)27.00:59:32+00:14:3100:59:16.13Detail
66. Hyblerová BlankaNymburk#489#Z4 (50plus)8.00:59:34+00:14:3300:59:12.47Detail
67. Javůrková PetraMagna Team#501#Z3 (35-49)32.00:59:34+00:14:3300:59:31.00Detail
68. Strnadová Lucie#674#Z3 (35-49)33.00:59:37+00:14:3600:59:22.93Detail
69. Kohoutová MichaelaPraha#530#Z3 (35-49)34.00:59:38+00:14:3700:59:21.38Detail
70. Štiková Lucie#697#Z2 (18-34)28.00:59:50+00:14:4900:59:24.05Detail
71. Březinová AlenaPečky#419#Z3 (35-49)35.00:59:53+00:14:5200:59:06.28Detail
72. Jirků MarkétaPředměřice nad Jizerou#507#Z3 (35-49)36.01:00:00+00:14:5900:59:16.77Detail
73. Konečná Adéla#535#Z3 (35-49)37.01:00:05+00:15:0400:59:18.94Detail
74. Růžičková AlenaPraha 14#662#Z3 (35-49)38.01:00:08+00:15:0700:59:40.67Detail
75. Márová Kristýna#584#Z3 (35-49)39.01:00:23+00:15:2200:59:51.52Detail
76. Kubelková ŠárkaSvojšice#557#Z3 (35-49)40.01:00:25+00:15:2400:59:45.83Detail
77. Balcarová NatalijaBalcaři#405#Z2 (18-34)29.01:00:45+00:15:4401:00:04.98Detail
78. Kocmánková MichaelaNymburk#526#Z2 (18-34)30.01:00:48+00:15:4700:59:44.60Detail
79. Tomanová JanaPečky#706#Z2 (18-34)31.01:00:57+00:15:5601:00:25.34Detail
80. Kočová VlastaPoděbrady#527#Z4 (50plus)9.01:01:03+00:16:0201:00:18.80Detail
81. Havlíková Dagmar#467#Z4 (50plus)10.01:01:10+00:16:0901:00:54.60Detail
82. Červínová HanaKolín#745#Z2 (18-34)32.01:01:45+00:16:4401:00:59.84Detail
83. Černíková ZuzanaMladá Boleslav#430#Z2 (18-34)33.01:01:55+00:16:5401:01:19.33Detail
84. Petráková AlenaPraha#642#Z3 (35-49)41.01:01:56+00:16:5501:01:11.44Detail
85. Kocianová ZdenaŠenov#525#Z3 (35-49)42.01:02:07+00:17:0601:01:07.01Detail
86. Paříková Tereza#634#Z3 (35-49)43.01:02:09+00:17:0801:01:50.46Detail
87. Kadlecová EliškaDB Tragédky#511#Z2 (18-34)34.01:02:24+00:17:2301:01:49.67Detail
88. Podoláková PavlaNymburk#647#Z3 (35-49)44.01:02:28+00:17:2701:01:40.88Detail
89. Heindel Jana#471#Z3 (35-49)45.01:02:34+00:17:3301:01:44.77Detail
90. Guo WenwenPraha#455#Z2 (18-34)35.01:02:35+00:17:3401:02:09.52Detail
91. Ondráčková VandaDB Trgagédky #754#Z2 (18-34)36.01:02:35+00:17:3401:02:02.42Detail
92. Sedláčková SilvieMagna Team#664#Z3 (35-49)46.01:02:37+00:17:3601:01:47.67Detail
93. Burešová Veronika#425#Z3 (35-49)47.01:02:37+00:17:3601:01:51.89Detail
94. Horynová JanaPatřín#483#Z3 (35-49)48.01:02:39+00:17:3801:02:06.12Detail
95. Šikolová MichaelaMagna Team#684#Z2 (18-34)37.01:02:50+00:17:4901:01:54.36Detail
96. Schwarzmannová HanaKolín#665#Z3 (35-49)49.01:02:53+00:17:5201:02:00.67Detail
97. Bartáková MonikaFresenius Kabi#406#Z3 (35-49)50.01:02:58+00:17:5701:02:03.37Detail
98. Hovorková KarolínaBáječné ženy v běhu#748#Z4 (50plus)11.01:03:13+00:18:1201:02:25.45Detail
99. Rudzan Kristína#661#Z2 (18-34)38.01:03:16+00:18:1501:02:23.22Detail
100. Haklová JanaEMiJa#458#Z2 (18-34)39.01:03:27+00:18:2601:03:13.72Detail
101. Musilová TerezaNymburk s klidem#601#Z3 (35-49)51.01:03:40+00:18:3901:03:14.85Detail
102. Králová LucieNymburk#788#Z2 (18-34)40.01:03:42+00:18:4101:03:16.48Detail
103. Švambergová RadkaLysá nad Labem#700#Z3 (35-49)52.01:03:57+00:18:5601:02:58.80Detail
104. Navrátilová Štoková JanaPátek#606#Z3 (35-49)53.01:03:57+00:18:5601:02:56.81Detail
105. Pařezová MagdalénaPraha#633#Z2 (18-34)41.01:04:13+00:19:1201:03:39.77Detail
106. Pěkná JitkaCS#638#Z3 (35-49)54.01:04:25+00:19:2401:04:01.05Detail
107. Erbenova' AnetaNymburk#450#Z2 (18-34)42.01:04:41+00:19:4001:04:08.53Detail
108. Janáková Barboraklubuprostá z Prahy#496#Z2 (18-34)43.01:04:42+00:19:4101:04:07.09Detail
109. Hrdinková MonikaPondělní dietáři#487#Z2 (18-34)44.01:04:47+00:19:4601:04:27.39Detail
110. El Husseini KateřinaPraha 10#449#Z3 (35-49)55.01:04:51+00:19:5001:04:25.82Detail
111. Eflerová JaroslavaSRTG Praha#448#Z2 (18-34)45.01:04:55+00:19:5401:04:19.75Detail
112. Šugárová KateřinaLiberec#794#Z2 (18-34)46.01:05:01+00:20:0001:04:25.40Detail
113. Kňapová DanaMilovice#523#Z3 (35-49)56.01:05:09+00:20:0801:04:45.74Detail
114. Chlantová JanaPraha#491#Z2 (18-34)47.01:05:12+00:20:1101:04:41.24Detail
115. Neubergová KateřinaMagna Team#616#Z3 (35-49)57.01:05:13+00:20:1201:04:20.16Detail
116. Hovorová JanaMagna Team#485#Z2 (18-34)48.01:05:16+00:20:1501:04:27.83Detail
117. Weber DenisaNeumarkt In Der Oberpfalz#357#Z3 (35-49)58.01:05:29+00:20:2801:05:03.44Detail
118. Vavroušová EvaPatřín#721#Z2 (18-34)49.01:05:39+00:20:3801:05:07.69Detail
119. Mierva IvaNové Dvory#596#Z4 (50plus)12.01:05:49+00:20:4801:04:50.49Detail
120. Trousilová PavlínaAC GoMango Hö́gner#709#Z3 (35-49)59.01:05:54+00:20:5301:05:20.61Detail
121. Pačesová VeronikaRespondeo#628#Z3 (35-49)60.01:06:00+00:20:5901:05:15.09Detail
122. Mazancová Lucie#591#Z2 (18-34)50.01:06:20+00:21:1901:05:57.16Detail
123. Homanová Renáta#796#Z3 (35-49)61.01:06:24+00:21:2301:05:37.26Detail
124. Havlínová KamilaSDH Klučov#468#Z3 (35-49)62.01:06:43+00:21:4201:05:59.19Detail
125. Hérová BarboraMagna Team#473#Z3 (35-49)63.01:06:44+00:21:4301:06:23.36Detail
126. Šlofová DanielaRespondeo#690#Z3 (35-49)64.01:07:04+00:22:0301:06:16.93Detail
127. Bečvarovská KristýnaMagna Team#409#Z2 (18-34)51.01:07:08+00:22:0701:06:17.81Detail
128. Klapačová PavlaSukorady u Mladé Boleslavi#520#Z3 (35-49)65.01:07:14+00:22:1301:06:22.34Detail
129. Podlipná Denisa#646#Z2 (18-34)52.01:07:35+00:22:3401:06:32.80Detail
130. Daňková Alena#436#Z3 (35-49)66.01:07:35+00:22:3401:06:33.55Detail
131. Bednářová Lenka#410#Z2 (18-34)53.01:07:37+00:22:3601:06:31.09Detail
132. Lazarová SimonaNymburk s klidem#572#Z3 (35-49)67.01:07:37+00:22:3601:07:11.45Detail
133. Jenesova PetraAltavia#768#Z3 (35-49)68.01:08:03+00:23:0201:07:24.91Detail
134. Klimešová IvaPraha 5#522#Z2 (18-34)54.01:08:05+00:23:0401:06:56.06Detail
135. Nevyhoštěná JanaNevšímal / Respondeo#618#Z2 (18-34)55.01:08:06+00:23:0501:07:15.61Detail
136. Kozlová Helena#791#Z3 (35-49)69.01:08:10+00:23:0901:07:40.63Detail
137. Kulvejtová DanielaMilovice#562#Z3 (35-49)70.01:08:19+00:23:1801:07:53.99Detail
138. Krempová AnnaAC Gomango-Högner#547#Z4 (50plus)13.01:08:37+00:23:3601:08:03.38Detail
139. Mazancová Markéta#592#Z3 (35-49)71.01:08:46+00:23:4501:08:25.18Detail
140. Chludilová HanaMagna Team#492#Z4 (50plus)14.01:09:02+00:24:0101:08:20.94Detail
141. Kučerová RenataPraha#785#Z2 (18-34)56.01:09:07+00:24:0601:08:37.93Detail
142. Nováková TerezaSDH Písková Lhota#624#Z2 (18-34)57.01:09:20+00:24:1901:08:16.20Detail
143. Hladíková EvaKubča a Sabča Lískovice #774#Z3 (35-49)72.01:09:22+00:24:2101:09:20.65Detail
144. Bělinová TerezaPondělní dietáři#413#Z2 (18-34)58.01:09:33+00:24:3201:09:13.83Detail
145. Viehmannová Eva#728#Z3 (35-49)73.01:09:45+00:24:4401:09:12.29Detail
146. Nezbedová MariePoděbrady#619#Z2 (18-34)59.01:10:34+00:25:3301:09:31.44Detail
147. Mašková EvaMladá Boleslav#589#Z3 (35-49)74.01:10:39+00:25:3801:10:28.00Detail
148. Štoková JanaFresenius Kabi#698#Z2 (18-34)60.01:11:10+00:26:0901:10:09.99Detail
149. Beková EvaPoděbrady#411#Z2 (18-34)61.01:11:19+00:26:1801:10:17.41Detail
150. Veckova PavlaChotěšice#725#Z3 (35-49)75.01:11:21+00:26:2001:10:21.00Detail
151. Dlouhá NikolaPosázaví#438#Z2 (18-34)62.01:12:03+00:27:0201:11:15.38Detail
152. Nováková LenkaSDH Písková Lhota#623#Z1 (do 18)1.01:12:09+00:27:0801:11:05.75Detail
153. Hanušová Šárka#435#Z2 (18-34)63.01:12:16+00:27:1501:11:12.63Detail
154. Kubelková MarcelaBěhám od zítra#556#Z2 (18-34)64.01:12:22+00:27:2101:11:48.74Detail
155. Pecháčková MarkétaFresenius Kabi#637#Z3 (35-49)76.01:13:43+00:28:4201:12:38.69Detail
156. Walterová JanaKostomlaty nad Labem#734#Z3 (35-49)77.01:14:29+00:29:2801:13:24.16Detail
157. Havlová BarboraBěhám od zítra#470#Z3 (35-49)78.01:14:37+00:29:36Detail
158. Sojková AlžbětaRespondeo#353#Z2 (18-34)65.01:14:49+00:29:4801:14:02.68Detail
159. Rybenská Anna MarieSDH Písková Lhota#663#Z1 (do 18)2.01:15:41+00:30:4001:14:37.09Detail
160. Pohanková LucieSDH Písková Lhota#648#Z2 (18-34)66.01:15:41+00:30:4001:14:39.45Detail
161. Veselá IlonaFresenius Kabi#726#Z3 (35-49)79.01:15:50+00:30:4901:15:43.56Detail
162. Šrajbrová Jana#691#Z2 (18-34)67.01:16:25+00:31:2401:15:23.13Detail
163. Štenglová RadkaMagna Team#695#Z3 (35-49)80.01:17:07+00:32:0601:16:08.39Detail
164. Sýkorová MartaKolín#677#Z3 (35-49)81.01:17:34+00:32:3301:16:34.50Detail
165. Hájková BarboraMagna Team#457#Z2 (18-34)68.01:17:49+00:32:4801:16:54.01Detail
166. Sitná DagmarNymburk s klidem#666#Z4 (50plus)15.01:18:14+00:33:1301:17:27.14Detail
167. Melenová Lucie#594#Z3 (35-49)82.01:23:28+00:38:2701:22:57.79Detail
168. Kvízová Marcela#565#Z3 (35-49)83.01:24:17+00:39:1601:23:16.93Detail
169. Poupová AdrianaNymburk s klidem#650#Z2 (18-34)69.01:25:23+00:40:2201:24:56.28Detail
170. Procházková PetraNymburk#777#Z3 (35-49)84.01:26:38+00:41:3701:25:29.34Detail
171. Sláviková Lujza#669#Z2 (18-34)70.02:45:27+02:00:2602:45:25.30Detail
Loudová MarkétaMagna Team#575#Z2 (18-34)00:00:00Detail
Nováková KristýnaMagna Team#622#Z2 (18-34)00:00:00Detail
Pilná MonikaMagna Team#644#Z2 (18-34)00:00:00Detail
Valtrová HelenaOstrá#718#Z3 (35-49)00:00:00Detail
Veselá ZuzanaDoksy#727#Z2 (18-34)00:00:00Detail
1.DNS Dědíčková MartinaPraha - Vinoř#437#Z3 (35-49)DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz