Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

čtvrtka Kategorie M2 (18-39)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kracman MatějZelená míle#545#Muži1.00:35:26Detail
2. Hejna PavelSK Všechlapy#799#Muži3.00:39:54+00:04:28.24Detail
3. Lutskiy KonstantinPraha#752#Muži4.00:40:17+00:04:51.24Detail
4. Langer RadekPředměřice nad Jizerou#568#Muži5.00:40:40+00:05:14.2400:40:39.09Detail
5. Šilberský MartinLitovel#771#Muži7.00:41:01+00:05:35.2400:40:57.66Detail
6. Haník ZdeněkMagna Team#461#Muži8.00:41:51+00:06:25.2400:41:47.35Detail
7. Lubas TomášZvěřinec Nymburk#576#Muži9.00:42:04+00:06:38.2400:41:57.36Detail
8. Jindřich PetrPraha#504#Muži10.00:42:13+00:06:47.24Detail
9. Bauštein Milan#408#Muži14.00:43:15+00:07:49.2400:43:12.82Detail
10. Kolařík MarekOtrokovice#532#Muži15.00:43:54+00:08:28.2400:43:50.96Detail
11. Čapek JosefPísková Lhota#428#Muži18.00:44:38+00:09:12.2400:44:34.41Detail
12. Červinka PavelFresenius Kabi#431#Muži21.00:45:27+00:10:01.2400:45:07.93Detail
13. Koucký AlešNymburk#541#Muži23.00:45:57+00:10:31.2400:45:54.04Detail
14. Obrtlík ŠtěpánNorci#626#Muži24.00:46:14+00:10:48.2400:46:00.49Detail
15. Morávek JanSRTG Praha#781#Muži26.00:46:33+00:11:07.2400:46:31.50Detail
16. Hanousek AlešLL#463#Muži27.00:46:41+00:11:15.2400:46:09.44Detail
17. Vendl ZdenekPoděbrady#760#Muži28.00:46:44+00:11:18.2400:46:26.35Detail
18. Knespl PavelMladá Boleslav#524#Muži30.00:46:54+00:11:28.2400:46:46.60Detail
19. Kozák MartinKolín#543#Muži31.00:47:04+00:11:38.2400:46:59.63Detail
20. Šťastný DavidMagna Team#693#Muži33.00:47:10+00:11:44.2400:46:33.04Detail
21. Molnar Jozef#775#Muži36.00:47:20+00:11:54.2400:47:18.52Detail
22. Navrátil JiříBříství#604#Muži40.00:47:54+00:12:28.2400:47:42.01Detail
23. Hanuš TomášMagna Team#465#Muži41.00:47:56+00:12:30.2400:47:54.74Detail
24. Šanda LadislavAnička&Ládík Chlumec nad Cidlinou#679#Muži42.00:47:59+00:12:33.2400:47:46.90Detail
25. Kokta MartinFrýdlant#531#Muži45.00:48:08+00:12:42.2400:47:33.82Detail
26. Čuban JiříMladá Boleslav#433#Muži46.00:48:12+00:12:46.2400:47:41.35Detail
27. Čvančara MartinFresenius Kabi#434#Muži52.00:48:54+00:13:28.2400:48:48.71Detail
28. Krytinář MichalSDH Tuklaty#552#Muži53.00:49:02+00:13:36.2400:48:34.45Detail
29. Raška JanNymburk#658#Muži54.00:49:11+00:13:45.24Detail
30. Drahoňovský LukášNevšímal / Respondeo#443#Muži56.00:49:49+00:14:23.2400:49:34.90Detail
31. Vlček LubošPorodnice Nymburk#761#Muži57.00:50:00+00:14:34.2400:49:35.99Detail
32. Grospič MartinFresenius Kabi#454#Muži59.00:50:17+00:14:51.2400:50:11.72Detail
33. Kemr JanNymburk#789#Muži60.00:50:19+00:14:53.2400:50:05.35Detail
34. Chudoba JanPoděbrady#493#Muži63.00:50:45+00:15:19.2400:50:26.12Detail
35. Beneš PetrŘíčany#361#Muži66.00:50:59+00:15:33.2400:50:45.36Detail
36. Dovičín PetrBBB Báječní Bratři Běží#442#Muži69.00:51:20+00:15:54.2400:50:43.47Detail
37. Kružík JosefFresenius Kabi#551#Muži72.00:51:48+00:16:22.2400:51:31.06Detail
38. Kašpar Pavel#518#Muži74.00:52:00+00:16:34.2400:51:13.22Detail
39. Kvasnička JakubLysá nad Labem#783#Muži76.00:52:09+00:16:43.2400:51:55.29Detail
40. Kozmer AdamKrchleby#784#Muži78.00:52:19+00:16:53.2400:52:11.99Detail
41. Radoňský JakubFresenius Kabi#655#Muži79.00:52:22+00:16:56.2400:52:17.70Detail
42. Jeřábek MichalSedlec - Prčice#503#Muži81.00:52:31+00:17:05.2400:51:41.94Detail
43. Šefr RenéMagna Team#682#Muži82.00:52:32+00:17:06.2400:51:53.65Detail
44. Skalský JakubFresenius Kabi#667#Muži83.00:52:32+00:17:06.2400:51:52.09Detail
45. Cetl AlexandrPraha#427#Muži84.00:52:39+00:17:13.2400:51:55.83Detail
46. Popek MiloslavMagna Team#649#Muži85.00:53:26+00:18:00.2400:52:49.50Detail
47. Burian JiříPraha 22#426#Muži86.00:53:39+00:18:13.2400:52:58.12Detail
48. Kříž LubomírVlašim#554#Muži87.00:53:43+00:18:17.2400:53:25.03Detail
49. Jäger FilipFBC Snipers Poděbrady#750#Muži88.00:54:15+00:18:49.2400:53:45.60Detail
50. Indrák JonášKroměříž#495#Muži89.00:54:27+00:19:01.2400:53:33.04Detail
51. Nikodem VáclavSadska#620#Muži90.00:54:41+00:19:15.2400:53:58.95Detail
52. Blažek MilanMagna Team#416#Muži91.00:54:43+00:19:17.2400:54:41.02Detail
53. Kalaš VáclavMagna Team#513#Muži92.00:55:00+00:19:34.2400:54:43.92Detail
54. Heřmánek HynekBěžím pro Respondeo#474#Muži93.00:55:06+00:19:40.2400:54:45.00Detail
55. Petrtýl LukášMagna Team#643#Muži94.00:55:07+00:19:41.2400:54:37.37Detail
56. Volf OndřejLiberec#731#Muži96.00:55:17+00:19:51.2400:55:07.63Detail
57. Doula SufjanPondělní dietáři#440#Muži97.00:55:17+00:19:51.2400:54:58.42Detail
58. Pudlo TomášModel obaly#792#Muži99.00:55:25+00:19:59.2400:55:17.88Detail
59. Pavlásek TomášFresenius Kabi#636#Muži101.00:55:52+00:20:26.2400:55:46.64Detail
60. Nevšímal PetrNevšímal/Respondeo#617#Muži102.00:56:05+00:20:39.2400:55:51.40Detail
61. Hejna DavidFresenius Kabi#472#Muži104.00:56:28+00:21:02.2400:56:21.77Detail
62. Vaníček RadekFresenius Kabi#719#Muži106.00:56:42+00:21:16.2400:55:44.03Detail
63. Dovičín MichalBBB Báječní Bratři Běží#441#Muži107.00:56:49+00:21:23.2400:56:12.54Detail
64. Bartošek MarekPraha 10#407#Muži108.00:56:53+00:21:27.2400:56:03.19Detail
65. Lanc LubomírMagna Team#567#Muži113.00:57:23+00:21:57.2400:56:27.61Detail
66. Škrdla PavelMagna Team#689#Muži114.00:57:23+00:21:57.2400:56:56.18Detail
67. Hrabinský TimmoMagna Team#486#Muži115.00:57:36+00:22:10.2400:56:45.53Detail
68. Rudzan BorisMagna Team#660#Muži118.00:57:57+00:22:31.2400:57:03.52Detail
69. Kubelka MartinKolín#555#Muži120.00:57:57+00:22:31.2400:57:14.57Detail
70. Kulhánek DanielJesenice u Prahy#560#Muži121.00:57:59+00:22:33.2400:57:47.00Detail
71. Nesládek PetrOlfin Car Ski team#611#Muži122.00:58:00+00:22:34.2400:57:41.09Detail
72. Nesládek LubošKouty#610#Muži123.00:58:00+00:22:34.2400:57:39.64Detail
73. Šebek MiroslavNymburk#773#Muži125.00:58:03+00:22:37.2400:57:36.32Detail
74. Tarlas Ioannis#758#Muži127.00:58:12+00:22:46.2400:57:15.45Detail
75. Illiano Giuseppe#749#Muži128.00:58:12+00:22:46.2400:57:16.11Detail
76. Horák JaroslavBěhám od zítra...#480#Muži131.00:58:42+00:23:16.2400:58:10.66Detail
77. Vágner VladislavMagna Team#716#Muži132.00:58:43+00:23:17.2400:58:15.12Detail
78. Lukášek JiříPoděbrady#577#Muži135.00:58:54+00:23:28.2400:58:23.62Detail
79. Zdařil Lukáš#355#Muži136.00:58:57+00:23:31.2400:58:11.71Detail
80. Medek JaroslavMagna Team#593#Muži139.00:59:10+00:23:44.2400:58:27.97Detail
81. Martynau AlexanderPraha#587#Muži140.00:59:49+00:24:23.2400:58:52.71Detail
82. Mišák PetrVeltrusy#599#Muži141.00:59:52+00:24:26.2400:59:14.59Detail
83. Strniša SamoSlovenia#782#Muži142.01:00:02+00:24:36.2400:58:56.53Detail
84. Hájek LadislavPraha 2#456#Muži143.01:00:07+00:24:41.2400:59:10.73Detail
85. Pelech JanMagna Team#639#Muži144.01:00:11+00:24:45.2400:59:35.08Detail
86. Nechánský JanMagna Team#607#Muži145.01:00:11+00:24:45.2400:59:33.21Detail
87. Hančar JaroslavFresenius Kabi#460#Muži146.01:00:17+00:24:51.2401:00:11.16Detail
88. Menšík PavelFresenius Kabi#595#Muži147.01:00:19+00:24:53.2400:59:24.42Detail
89. Hloupý MichalSedlec-Prčice#478#Muži148.01:00:19+00:24:53.2400:59:29.03Detail
90. Lazar VítFresenius Kabi#571#Muži149.01:00:20+00:24:54.2400:59:25.17Detail
91. Sojka JakubRespondeo#354#Muži151.01:00:30+00:25:04.2400:59:45.95Detail
92. Balcar MarekBalcaři#404#Muži152.01:00:45+00:25:19.2401:00:05.08Detail
93. Zlámal JiriKovanice#738#Muži158.01:02:16+00:26:50.2401:01:22.46Detail
94. Krúpa MatějMagna Team#548#Muži161.01:02:50+00:27:24.2401:01:55.22Detail
95. Bořil TomášMagna Team#417#Muži163.01:02:55+00:27:29.2401:02:00.81Detail
96. Buka LukášMagna Team#423#Muži164.01:03:09+00:27:43.2401:03:02.37Detail
97. Hanuš JiříMagna Team#464#Muži165.01:03:12+00:27:46.2401:02:29.10Detail
98. Sobota OndrejSOBUKO racing team#772#Muži168.01:03:34+00:28:08.2401:03:06.79Detail
99. Nevřela PetrOpava#351#Muži173.01:05:04+00:29:38.2401:04:16.59Detail
100. Nevřela VítOpava#800#Muži174.01:05:05+00:29:39.2401:04:17.59Detail
101. Vlasák DavidFresenius Kabi#730#Muži181.01:07:22+00:31:56.2401:07:15.27Detail
102. Mahovský DaliborMagna Team#579#Muži182.01:07:52+00:32:26.2401:06:52.01Detail
103. Linhart JakubMagna Team#573#Muži183.01:07:56+00:32:30.2401:07:23.59Detail
104. Talajka AndrejMagna Team#701#Muži186.01:09:14+00:33:48.2401:08:56.99Detail
105. Novák JanSDH Písková Lhota#621#Muži187.01:09:15+00:33:49.2401:08:10.91Detail
106. Chumlen MatějÚherce#494#Muži189.01:09:46+00:34:20.2401:08:56.44Detail
107. Frýba JakubMagna Team#453#Muži192.01:14:22+00:38:56.2401:13:50.11Detail
108. Kurtiš PetrMagna Team#563#Muži194.01:32:45+00:57:19.2401:32:00.30Detail
Paula JiříMagna Team#635#Muži00:00:00Detail
Ungr PavelMagna Team#713#Muži00:00:00Detail
Vitík VáclavMagna Team#729#Muži00:00:00Detail
Hlavatý RadekMagna Team#764#Muži00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz