Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

čtvrtka Kategorie M3 (40-59)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Veber TomášLK Tatran Chodov#723#Muži2.00:36:46Detail
2. Novák Petr#767#Muži13.00:43:10+00:06:2400:43:01.79Detail
3. Adamík RenéRPR#401#Muži16.00:43:58+00:07:12Detail
4. Kužel TomášModel obaly#793#Muži17.00:44:35+00:07:4900:44:30.36Detail
5. Kodr KarelTEMPO MAKERS#528#Muži19.00:44:42+00:07:5600:44:40.31Detail
6. Preininger TomášPraha#652#Muži20.00:45:22+00:08:3600:45:20.78Detail
7. Žurek Mariusz RomanMagna Team#744#Muži25.00:46:21+00:09:3500:46:18.53Detail
8. Hlaváček JiříKladno#477#Muži29.00:46:51+00:10:0500:46:31.12Detail
9. Havel StepanPraha#466#Muži32.00:47:05+00:10:1900:46:40.59Detail
10. Šanko JanSORRY JAKO#680#Muži34.00:47:11+00:10:2500:47:05.27Detail
11. Novotný PavelPoříčany#625#Muži35.00:47:13+00:10:2700:47:10.55Detail
12. Krupička JaroslavNová Paka#549#Muži38.00:47:33+00:10:47Detail
13. Dušek PetrMagna Team#444#Muži39.00:47:45+00:10:5900:47:15.69Detail
14. Bulíř Radoslavčeský Brod#424#Muži43.00:48:06+00:11:2000:47:54.86Detail
15. Záruba JanMagna Team#736#Muži44.00:48:08+00:11:2200:47:34.17Detail
16. Jiřičný MartinBonbon Praha#510#Muži47.00:48:15+00:11:2900:48:09.97Detail
17. Němec RadekBudiměřice#608#Muži48.00:48:32+00:11:4600:48:29.15Detail
18. Stařecký TomášPražští zvoníci svatovítští#756#Muži49.00:48:35+00:11:4900:48:21.91Detail
19. Žák MilanNymburk#742#Muži50.00:48:51+00:12:0500:48:47.36Detail
20. Holátko KarelTriatlon Mladá Boleslav#479#Muži51.00:48:53+00:12:0700:48:30.29Detail
21. Mašek PavelPraha 9#588#Muži55.00:49:32+00:12:4600:49:30.53Detail
22. Dzupin ViliamPraha#447#Muži58.00:50:16+00:13:3000:49:46.65Detail
23. Salač VáclavCAV Benátky#790#Muži61.00:50:34+00:13:4800:50:21.21Detail
24. Kostka PetrŘíčany#360#Muži62.00:50:36+00:13:5000:50:23.35Detail
25. Navratil LudvikPatek#605#Muži65.00:50:58+00:14:1200:50:46.41Detail
26. Nerad Daniel"Za vitezstvi nad AZOSem a setrvalou bdelost ...#609#Muži67.00:51:00+00:14:14Detail
27. Kudlácík PertPlzeňští tempomatelé#797#Muži68.00:51:06+00:14:2000:50:59.09Detail
28. Šusta JiříSadská#699#Muži71.00:51:44+00:14:5800:51:16.88Detail
29. Volf VáclavDobrovice#763#Muži73.00:51:49+00:15:0300:51:39.90Detail
30. Pulščák MichalMagna Team#653#Muži77.00:52:14+00:15:2800:52:11.95Detail
31. Kulhánek IvoJesenice BASF#561#Muži80.00:52:31+00:15:4500:52:18.83Detail
32. Vašák RadanPraha 8#720#Muži95.00:55:12+00:18:2600:54:29.82Detail
33. Bílý PavelLysá nad Labem#798#Muži98.00:55:20+00:18:3400:54:11.75Detail
34. Vršecký Michal#733#Muži100.00:55:44+00:18:5800:55:23.21Detail
35. Panuška PetrSadská#630#Muži103.00:56:14+00:19:2800:55:34.65Detail
36. Vágner VladimírČD Lokomotiva Křinec#715#Muži110.00:57:17+00:20:3100:56:23.35Detail
37. Ambrož OndřejPraha#795#Muži111.00:57:20+00:20:3400:56:47.90Detail
38. Šťastný RadimPraha#694#Muži112.00:57:22+00:20:3600:56:16.46Detail
39. Paleček JiříMagna Team#629#Muži116.00:57:37+00:20:5100:56:25.85Detail
40. Belda MichalSpišská osada pod Sněžkou#412#Muži119.00:57:57+00:21:1100:57:28.01Detail
41. Jirků LukášPředměřice nad Jizerou#506#Muži124.00:58:01+00:21:1500:57:18.60Detail
42. Dvořák RobertNymburk#445#Muži126.00:58:04+00:21:1800:57:52.27Detail
43. Fáber MarcelLiberec#746#Muži129.00:58:30+00:21:4400:57:59.45Detail
44. Šimon VítMagna Team#685#Muži133.00:58:46+00:22:0000:58:16.61Detail
45. Králíček MartinPohodáři#546#Muži134.00:58:46+00:22:0000:58:29.25Detail
46. Plocar JiříMagna Team#645#Muži137.00:59:04+00:22:1800:58:35.86Detail
47. Ohera KarelMagna Team#627#Muži138.00:59:10+00:22:2400:58:14.05Detail
48. Kendík BenoMagna Team#519#Muži153.01:01:52+00:25:0601:00:41.25Detail
49. Kusala SvätoplukRespondeo Nymburk#564#Muži155.01:01:56+00:25:1001:01:11.75Detail
50. Beneš MiroslavJiřice#414#Muži157.01:02:13+00:25:2701:01:33.96Detail
51. Kopecký JiříHradec Králové#537#Muži159.01:02:33+00:25:4701:01:58.85Detail
52. Vondrlík VladimírKřinec#732#Muži162.01:02:51+00:26:0501:01:59.18Detail
53. Mach TomášNymburk s klidem#580#Muži166.01:03:16+00:26:3001:02:27.74Detail
54. Paroulek MichaelMagna Team#631#Muži167.01:03:18+00:26:3201:02:49.96Detail
55. Mikulica StanislavMagna Team#597#Muži169.01:04:15+00:27:2901:03:46.84Detail
56. Štěpánek Zdeněkpraha #696#Muži170.01:04:20+00:27:3401:03:56.42Detail
57. Ritter JanNymburk#755#Muži172.01:04:45+00:27:5901:03:36.30Detail
58. Trhlík JiříPlzeň#707#Muži175.01:05:22+00:28:3601:04:20.70Detail
59. Šigut MartinNymburk#683#Muži177.01:05:28+00:28:4201:04:29.80Detail
60. Kárný TomášPraha#516#Muži178.01:06:06+00:29:2001:05:16.08Detail
61. Škoch LiborMagna Team#688#Muži179.01:06:25+00:29:3901:05:39.48Detail
62. Tichý PetrNymburk s klidem#705#Muži185.01:09:05+00:32:1901:08:17.60Detail
63. Král VáclavNymburk#356#Muži188.01:09:26+00:32:4001:09:16.67Detail
64. Louda MartinFlyn ´s Adventure#765#Muži190.01:11:39+00:34:5301:10:58.58Detail
65. Kofroň PetrMagna Team#529#Muži191.01:14:14+00:37:2801:13:54.71Detail
66. Tůma PetrMagna Team#710#Muži193.01:16:28+00:39:4201:15:35.85Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz