Oficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a Pětka pro všechny
9. 6. 2018

Pětka pro všechny


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Mocek TomášDubina#563#Muži1.00:20:30Detail
2. Havel ViktorJindřichův Hradec#565#Muži2.00:21:03+00:00:33Detail
3. Vacek JaroslavVšude pozdě#612#Muži3.00:21:31+00:01:01Detail
4. Třasák JanAdidas Runners Prague#555#Muži4.00:21:54+00:01:24Detail
5. Kozler VladimírBeachwell#553#Muži5.00:22:10+00:01:40Detail
6. Stojanov VladimírTJ Zbořený Kostelec#552#Muži6.00:22:23+00:01:53Detail
7. Lejnar MartinJiskra Zruč nad Sázavou#525#Muži7.00:22:23+00:01:53Detail
8. Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#508#Muži8.00:22:30+00:02:00Detail
9. Tůma JiříDolní Kralovice#559#Muži9.00:22:41+00:02:11Detail
10. Crha MartinLysá nad Labem#504#Muži10.00:22:49+00:02:19Detail
11. Foller MiroslavEFA Vlašim#514#Muži11.00:22:58+00:02:28Detail
12. Dvořák ŠtěpánRynárec#557#Muži12.00:23:18+00:02:48Detail
13. Kučerová AnetaAtletika Benešov#566#Ženy1.00:23:47+00:03:17Detail
14. Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#545#Ženy2.00:24:10+00:03:40Detail
15. Kuzmiak MichalAdidas Runners#568#Muži13.00:24:25+00:03:55Detail
16. Korec MartinOstrá#521#Muži14.00:24:43+00:04:13Detail
17. Dvořák RadekPaběnice#512#Muži15.00:24:59+00:04:29Detail
18. Foltín TomášNA KREV#532#Muži16.00:25:17+00:04:47Detail
19. Valenta DavidVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#544#Muži17.00:25:44+00:05:14Detail
20. Mansfield JimKosova Hora#528#Muži18.00:25:49+00:05:19Detail
21. Heráň JiříVlašim#516#Muži19.00:25:52+00:05:22Detail
22. Mrázková MichaelaDivišov#531#Ženy3.00:25:54+00:05:24Detail
23. Lukeš JiříJ a J Vlašim#550#Muži20.00:26:19+00:05:49Detail
24. Danešová MartinaSázava#507#Ženy4.00:26:42+00:06:12Detail
25. Novák MiroslavS.K. Jakub#564#Muži21.00:26:44+00:06:14Detail
26. Seidlová AliceVlašim#540#Ženy5.00:27:01+00:06:31Detail
27. Škopek PavelVlašim#541#Muži22.00:27:30+00:07:00Detail
28. Machovský MatyášBeachwell Pelhřimov#554#Muži23.00:28:51+00:08:21Detail
29. Křenková SimonaBenešov#522#Ženy6.00:29:02+00:08:32Detail
30. Dřínovský MichalSvětlá nad Sázavou#509#Muži24.00:29:33+00:09:03Detail
31. Kučerová LuckaRunning Ladies#523#Ženy7.00:29:38+00:09:08Detail
32. Šašková EvaBenešov#548#Ženy8.00:29:40+00:09:10Detail
33. Vlkannova VladimírBenešov#501#Muži25.00:29:55+00:09:25Detail
34. Machovský MaxBeachwell Pelhřimov#567#Muži26.00:30:16+00:09:46Detail
35. Plachý LukášBenešov#537#Muži27.00:30:22+00:09:52Detail
36. Peukert JiříZruč nad Sázavou#536#Muži28.00:30:24+00:09:54Detail
37. Bohuslavová AnetaVlašim#558#Ženy9.00:30:48+00:10:18Detail
38. North ShaunPraha#533#Muži29.00:31:06+00:10:36Detail
39. Maur KryštofPraha - Kunratice#524#Muži30.00:31:18+00:10:48Detail
40. Lukešová JanaJ a J Vlašim#527#Ženy10.00:31:36+00:11:06Detail
41. Dudová KateřinaSDH Býkovice pod Blaníkem#510#Ženy11.00:31:39+00:11:09Detail
42. Fiala TomasRimovice#513#Muži31.00:31:40+00:11:10Detail
43. Maur JanPraha - Kunratice#530#Muži32.00:32:49+00:12:19Detail
44. Kaňkovský MartinZruč nad Sázavou#515#Muži33.00:33:04+00:12:34Detail
45. Lorencová BláhováPraha#526#Ženy12.00:33:27+00:12:57Detail
46. Kohout PavelDubovsko#520#Muži34.00:34:09+00:13:39Detail
47. Tůmová LeontýnaDubovsko#543#Ženy13.00:34:09+00:13:39Detail
48. Mašek JanVlašim#529#Muži35.00:34:29+00:13:59Detail
49. Novák RobertBenešov#534#Muži36.00:34:30+00:14:00Detail
50. Palková Luciewww.golfiq.cz#535#Ženy14.00:34:55+00:14:25Detail
51. Kozlerová ZuzanaBeachwell Pelhřimov#561#Ženy15.00:34:57+00:14:27Detail
52. Bartoš VítLouňovice pod Blaníkem#502#Muži37.00:35:01+00:14:31Detail
53. Tůmová LenkaDubovsko#542#Ženy16.00:36:10+00:15:40Detail
54. Vošvrdová VandaDubina#562#Ženy17.00:36:53+00:16:23Detail
55. Zelingrová MarcelaZdislavice#517#Ženy18.00:37:09+00:16:39Detail
56. Dudová KristýnaSDH Býkovice pod Blaníkem#511#Ženy19.00:37:18+00:16:48Detail
57. Ptáčková MichaelaČechtice#539#Ženy20.00:37:29+00:16:59Detail
58. Smetanová Marie#551#Ženy21.00:37:29+00:16:59Detail
59. Vencelová VeronikaVlašim#547#Ženy22.00:37:48+00:17:18Detail
60. Vencelová MarieVlašim#546#Ženy23.00:38:10+00:17:40Detail
61. Červová ZuzanaMSF VLAŠIM#506#Ženy24.00:39:52+00:19:22Detail
62. Neprašová PetraSOŠ a SZŠ Benešov#620#Ženy25.00:39:52+00:19:22Detail
DNF Bednařík MichalÚstí nad Labem#503#MužiDNF Detail
DNF Rada JanSportisimo Hvězdy - BŽB#505#MužiDNF Detail
DNF Janečková JanaChodov#518#ŽenyDNF Detail
DNF Karásková DarinaBáječné ženy v běhu#519#ŽenyDNF Detail
DNF Pohorská Michaela#538#ŽenyDNF Detail
DNF Zoulová RadkaVotice#549#ŽenyDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz