Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
12. 1. 2019

půlmaraton Kategorie MC

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. Skála Radekjoskatel#306#Muži28.01:59:0701:59:01.3600:59:15.30Detail
2. Vaněk PavelPraha#366#Muži35.02:01:07+00:02:0002:01:05.6100:58:55.99Detail
3. Malina PetrBorek - Divišov#205#Muži51.02:03:29+00:04:2202:03:23.4600:58:46.65Detail
4. Lavický PetrKutná Hora#191#Muži80.02:11:14+00:12:0702:11:10.2401:04:35.48Detail
5. Král ZdeněkVelké Přílepy#167#Muži81.02:11:14+00:12:0702:10:58.2701:05:54.24Detail
6. Eichler IvoUSK Praha#68#Muži96.02:14:26+00:15:1902:14:20.9701:05:24.29Detail
7. Šulc Miroslav Divišov #343#Muži103.02:15:07+00:16:0002:14:33.6701:06:23.31Detail
8. Pína JaroslavAB Řež#265#Muži111.02:16:01+00:16:5402:15:44.2801:06:13.52Detail
9. Rohr PetrPraha 6#289#Muži114.02:16:18+00:17:1102:15:46.7501:08:07.34Detail
10. Kaprálek MartinBK Chýně#133#Muži118.02:16:50+00:17:4302:16:38.0701:06:04.86Detail
11. Blažek VladimírDukla Liberec#29#Muži124.02:17:44+00:18:3702:17:40.0501:04:37.13Detail
12. Ondrůšek LiborMorové Šlehy#248#Muži129.02:18:10+00:19:0302:17:49.0201:07:34.61Detail
13. Mrva Pavel BBK - Popovice#231#Muži136.02:18:43+00:19:3602:18:12.5101:05:51.12Detail
14. Kára VladimírAC-PATŘÍN#134#Muži138.02:18:56+00:19:4902:18:40.7601:08:27.43Detail
15. Kotěra LadislavSC Zmaštěný Stroje#161#Muži143.02:19:30+00:20:2302:18:51.6901:09:39.90Detail
16. Sedlák JosefStruhařov#429#Muži151.02:20:09+00:21:0202:19:26.0201:11:05.65Detail
17. Říha KarelBK Benešov#302#Muži157.02:20:51+00:21:4402:20:11.5501:06:30.92Detail
18. Červený VáclavZručskej Plzeňák#44#Muži165.02:21:57+00:22:5002:21:33.9701:10:09.60Detail
19. Rybka Vlastik Praha #419#Muži189.02:25:21+00:26:1402:24:26.4901:11:30.93Detail
20. Nádhera PetrHradec Králové#233#Muži191.02:25:37+00:26:3002:25:25.3601:10:55.03Detail
21. Kortan FrantišekSOKOL Počepice#177#Muži195.02:25:45+00:26:3802:25:27.2101:12:23.85Detail
22. Němec ArnoštKolín#236#Muži202.02:27:09+00:28:0202:26:43.2901:09:09.63Detail
23. Čechura JiříČistý sport#40#Muži231.02:33:00+00:33:5302:32:08.8501:16:01.44Detail
24. Brožík FrantišekVlašim#33#Muži242.02:34:35+00:35:2802:33:40.7001:16:07.12Detail
25. Vašíček MartinPraha#368#Muži246.02:35:07+00:36:0002:34:52.9401:13:10.90Detail
26. Tůma LadislavDubovsko#356#Muži247.02:35:09+00:36:0202:34:52.9401:14:08.63Detail
27. Kroc MiloslavBrandýsek#171#Muži266.02:38:44+00:39:3702:38:20.1801:16:32.54Detail
28. Jirásek JiříK.O. Poděbrady #126#Muži267.02:39:00+00:39:5302:38:39.7201:18:24.47Detail
29. Vaněk PetrŠneci v běhu #367#Muži269.02:40:05+00:40:5802:39:51.4401:16:21.99Detail
30. Brenišin Ivan#31#Muži272.02:41:06+00:41:5902:40:45.6101:18:12.02Detail
31. Holub PavelPlzeň atc#98#Muži273.02:41:15+00:42:0802:40:45.1101:17:52.13Detail
32. Kouklik Stanislav Benešovský běžecký klub #164#Muži277.02:42:44+00:43:3702:42:26.5601:17:44.46Detail
33. Hulmák PetrVlašim#446#Muži282.02:44:17+00:45:1002:43:26.9701:18:35.07Detail
34. Havel MilanZdouň Hrádek#612#Muži317.02:54:28+00:55:2101:22:44.03Detail
35. Tichý Stanislav Červenobílá bojová síla#351#Muži323.03:00:28+01:01:2102:59:39.9601:27:31.74Detail
36. Rýdl Vladimír#297#Muži333.03:11:08+01:12:0103:10:47.6001:27:58.23Detail
37. Malčík PavelHumpolec#202#Muži334.03:12:36+01:13:2903:12:05.2701:25:36.89Detail
38. Nečas ArnoštBystřice#234#Muži339.03:19:24+01:20:1703:18:29.7101:30:14.98Detail
39. Míšek JanBONBON#225#Muži349.03:41:27+01:42:2003:40:46.0101:43:40.77Detail
40. Krátký JosefHvězda Pardubice#618#Muži350.03:42:10+01:43:0301:49:42.61Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz