Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
26. 8. 2018

10 km Kategorie Z49

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. SCHLYO Beate#187#00:44:1500:44:10.9300:21:43.8400:22:31.15Detail
2. SLANINOVÁ RadkaUSK Akademik#155#00:44:52+00:00:3700:44:46.2700:22:15.1700:22:35.96Detail
3. SCHAUB NicolaFitness Oasse Ohrdruf#195#00:49:20+00:05:0500:49:12.3500:24:37.2100:24:42.37Detail
4. STUŠKOVÁ HanaAces Karlovy Vary#16#00:49:28+00:05:1300:49:16.1600:24:48.2100:24:39.05Detail
5. HRABEC KOTULKOVÁ SoňaRunning2.cz#109#00:49:34+00:05:1900:24:17.0900:25:16.12Detail
6. BIGASOVÁ DorisRozbehnito Cheb#58#00:49:34+00:05:1900:24:33.9200:24:59.72Detail
7. MOLCAROVÁ VáclavaRozbehnito.cz Cheb#133#00:49:49+00:05:3400:24:20.7100:25:27.50Detail
8. KOUKALOVÁ Hana#172#00:51:00+00:06:4500:25:04.1600:25:55.04Detail
9. FIŠER ŠABATOVÁ Lneka#169#00:51:39+00:07:2400:51:22.4700:25:58.4300:25:39.60Detail
10. POLCAROVÁ MarcelaŠtěstí a Radost Nejdek#15#00:51:45+00:07:3000:51:32.0000:25:27.1900:26:17.49Detail
11. ČOČKOVÁ JanaBike a Běh Ostrov#204#00:51:49+00:07:3400:51:45.5900:25:27.6900:26:21.23Detail
12. KESLOVÁ SvětlanaUSK Akademik#148#00:52:04+00:07:4900:51:57.2800:25:42.4200:26:20.84Detail
13. SIGLOVÁ JitkaCheb#153#00:52:05+00:07:5000:51:48.2500:26:24.7900:25:39.66Detail
14. NAUGHTON Marcela#207#00:53:09+00:08:5400:53:02.6100:25:20.0600:27:48.18Detail
15. ŠRÁMKOVÁ Renata#206#00:57:10+00:12:5500:57:02.7700:28:23.0500:28:46.08Detail
16. MARKS Irena#184#00:59:55+00:15:4000:29:24.8800:30:29.92Detail
17. BÍSKOVÁ Pavlína#185#01:00:12+00:15:5700:59:50.7700:29:30.4000:30:40.63Detail
18. HEŘMANOVÁ JanaKoruna 1822#88#01:00:15+00:16:0000:59:55.9100:30:28.5900:29:45.70Detail
19. KUČEROVÁ EliškaSRTG Lázně Kynžvart#41#01:01:37+00:17:2201:01:21.8200:30:34.8800:31:01.94Detail
20. HONCŮ HanaRoztoky u Jilemnice#62#01:01:51+00:17:3601:01:43.7300:29:01.9500:32:48.80Detail
21. DUČINSKÁ ŠárkaDolní Rychnov#32#01:02:11+00:17:5601:02:00.3600:30:49.6600:31:20.90Detail
22. MAUCHER BlankaStara Chodovska#54#01:04:43+00:20:2801:04:30.4900:31:32.6300:33:09.73Detail
23. TERLOVÁ VladislavaKarlovy Vary#92#01:05:31+00:21:1601:05:09.9000:33:07.6000:32:23.39Detail
24. HLADKÁ LibušeCheb#123#01:05:33+00:21:1801:05:10.7600:32:42.6600:32:49.97Detail
25. SLIVKOVÁ Ivana#136#01:05:36+00:21:2101:05:12.0500:32:42.8000:32:52.43Detail
26. LHOTOVÁ IvanaCheb#130#01:05:37+00:21:2201:05:13.0400:32:44.6800:32:51.33Detail
27. PETEŘÍKOVÁ Lucie#14#01:05:37+00:21:2200:31:30.4900:34:06.22Detail
28. HEISEROVÁ HanaRozběháme Karlovy Vary#96#01:08:40+00:24:2501:08:26.3900:33:52.9200:34:46.39Detail
29. BRONCOVÁ DagmarNová Role#117#01:11:01+00:26:4600:34:34.5400:36:26.04Detail
30. ČERNÁ RůženkaMost#28#01:14:44+00:30:2901:14:33.9900:35:14.3400:39:28.88Detail
31. ŠTRBOVÁ GábuleSokolov#111#01:18:23+00:34:0801:18:07.6500:36:57.7300:41:25.10Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz