Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
26. 8. 2018

5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Zoaitter RenéPROFI SPORT CHEB#409#M291.00:18:4700:18:44.48Detail
2. Parihuzič Dušan#496#M491.00:19:18+00:00:31Detail
3. Marek AdamPROFI SPORT Cheb#433#M292.00:20:06+00:01:1900:20:03.40Detail
4. Hron Petr#482#M293.00:20:08+00:01:21Detail
5. Srogoňová AlenaPROFI SPORT Cheb#375#Z291.00:20:16+00:01:29Detail
6. Rodina Dobrá#480#M391.00:20:51+00:02:0400:20:25.56Detail
7. Minařík JanCheb#367#M392.00:21:05+00:02:1800:20:59.95Detail
8. Janda VítězslavFK Hvězda Cheb#385#M294.00:21:12+00:02:25Detail
9. Friedel ZdeňkaKV#469#Z292.00:21:31+00:02:4400:21:26.55Detail
10. Novák AlešPROFI SPORT Cheb#400#M492.00:21:35+00:02:4800:21:30.40Detail
11. Faltus Daniel#491#M493.00:21:49+00:03:0200:21:45.58Detail
12. Hrubý Ladislav#366#M494.00:22:08+00:03:2100:22:04.50Detail
13. Václav JakubCheb#465#M295.00:22:09+00:03:22Detail
14. Jalovec AntonínCheb#361#M495.00:22:29+00:03:4200:22:25.77Detail
15. Kůtek MilanNordic Running#454#M496.00:23:28+00:04:4100:23:25.13Detail
16. Trpáková DanielaROB Cheb#445#Z293.00:23:30+00:04:4300:23:26.17Detail
17. Štrébl Tomáš#471#M296.00:23:38+00:04:5100:23:32.93Detail
18. Sýkora OndřejFK Hvězda Cheb#386#M297.00:23:39+00:04:5200:23:37.34Detail
19. Kubinec RostislavCheb#489#M591.00:23:49+00:05:02Detail
20. Podskalský RudolfPlaná#438#M393.00:24:33+00:05:46Detail
21. Žáčková JanaPlzeň#383#Z491.00:24:33+00:05:4600:24:22.65Detail
22. Slavíková KateřinaKardiofitness Monti Františkovy Lázně#100#Z492.00:24:41+00:05:54Detail
23. Bártl VáclavKrajkova#413#M497.00:25:02+00:06:1500:24:56.17Detail
24. Vrba KarelHabartov#379#M592.00:25:05+00:06:1800:24:55.23Detail
25. Postolová Martina#486#Z391.00:25:15+00:06:2800:25:11.68Detail
26. Závora IvanBáječní v běhu Ostrov#381#M593.00:25:19+00:06:32Detail
27. Kunciter LukášSeal's Run#432#M298.00:25:26+00:06:3900:25:15.39Detail
28. Kabourková LadislavaŠneci v běhu#427#Z493.00:25:40+00:06:5300:25:34.84Detail
29. Veselý MiroslavŽlutice#446#M299.00:25:42+00:06:5500:25:34.47Detail
30. Kmoníček RadekCheb#365#M498.00:25:56+00:07:0900:25:52.43Detail
31. Zubaj MilanKarlovy Vary#382#M394.00:26:00+00:07:1300:25:51.15Detail
32. Volfová LucieSokola#488#Z392.00:26:04+00:07:1700:25:53.01Detail
33. Gráfová Michaela#497#Z393.00:26:35+00:07:4800:26:22.05Detail
34. Dobiášová VeronikaPraha#420#Z294.00:26:55+00:08:0800:26:47.09Detail
35. Svojtková MartinaCheb#376#Z591.00:26:58+00:08:1100:26:51.61Detail
36. Bečvářová MarcelaCheb#57#Z494.00:27:12+00:08:2500:26:54.41Detail
37. Rančevová Simona#372#Z295.00:27:14+00:08:27Detail
38. Šmíd Adam#404#M2910.00:27:14+00:08:2700:27:07.44Detail
39. Jaeger AndrejOstrov#455#M2911.00:27:16+00:08:2900:27:01.14Detail
40. Řezníček MilanChodov#440#M499.00:27:25+00:08:3800:27:08.59Detail
41. Kolman Oldřich#492#M395.00:27:27+00:08:40Detail
42. Pavlačka MilanCheb#369#M396.00:27:28+00:08:41Detail
43. Nožinová MonikaLibá#403#Z394.00:27:29+00:08:4200:27:13.50Detail
44. Vidlička LumírPlzeň#447#M594.00:27:29+00:08:42Detail
45. Vlasáková Lenka#485#Z395.00:27:31+00:08:4400:27:24.65Detail
46. Řepa VilémProfi Sport#467#M2912.00:27:32+00:08:4500:27:27.27Detail
47. Vacková IvanaChodov#412#Z495.00:27:34+00:08:47Detail
48. Jelínek DavidCheb#498#M2913.00:27:38+00:08:51Detail
49. Rezková Marie#484#Z496.00:27:50+00:09:0300:27:34.79Detail
50. Káda Leoš#428#M397.00:27:52+00:09:05Detail
51. Hodinová Agáta#466#Z296.00:27:56+00:09:09Detail
52. Marinková Viktorie#472#Z297.00:27:57+00:09:1000:27:50.70Detail
53. Axamitová Petra#470#Z396.00:28:04+00:09:1700:27:59.72Detail
54. Motlová BarboraCheb#398#Z298.00:28:13+00:09:2600:27:56.41Detail
55. Milfaitova IngridKaceřov#435#Z397.00:28:15+00:09:2800:28:08.47Detail
56. Uhlířová JanaMariánské Lázně#408#Z497.00:28:25+00:09:3800:28:18.46Detail
57. Chlapcová ŽanetaVelká Hleďsebe#487#Z498.00:28:25+00:09:3800:28:18.33Detail
58. Hrubá JanaStříbro#479#Z592.00:28:33+00:09:4600:28:25.72Detail
59. Fitzová HanaCheb#490#Z499.00:28:41+00:09:54Detail
60. Chmelař LumírVelká Hleďsebe#424#M398.00:28:51+00:10:04Detail
61. Ouřadová LucieCheb#396#Z299.00:28:51+00:10:0400:28:38.10Detail
62. Chmelařová KamilaVelká Hleďsebe#425#Z398.00:28:52+00:10:05Detail
63. Janusová PetraBřezová#460#Z2910.00:28:57+00:10:1000:28:48.49Detail
64. Lišková Martina#476#Z2911.00:29:04+00:10:1700:29:01.67Detail
65. Dibďák VítekAC Mariánské Lázně#416#M2914.00:29:09+00:10:2200:28:47.26Detail
66. Matoušková Jana#463#Z4910.00:29:13+00:10:2600:28:53.42Detail
67. Vajnarová PetraKarlovy Vary#411#Z4911.00:29:23+00:10:3600:29:13.07Detail
68. Hniličková IvanaCheb#392#Z4912.00:29:45+00:10:5800:29:38.04Detail
69. Motl VáclavCheb#397#M2915.00:29:46+00:10:5900:29:30.09Detail
70. Bulantová HanaSokolov#457#Z2912.00:29:47+00:11:0000:29:39.85Detail
71. Hollý MichalSokolov#423#M399.00:29:50+00:11:0300:29:31.21Detail
72. Šimek MilanSKPV 1.OOK Sokolov#443#M4910.00:29:51+00:11:0400:29:32.46Detail
73. Kokaslová, Mühlbergerová Lucie, Kateřina#464#Z399.00:30:00+00:11:13Detail
74. Kantnerová Marcela#393#Z3910.00:30:07+00:11:20Detail
75. Novotná KristýnaROB Cheb#402#Z2913.00:30:08+00:11:2100:29:58.79Detail
76. Vysocká DagmarCheb#380#Z593.00:30:10+00:11:2300:29:55.36Detail
77. Němcová JaroslavaKristýnka a Natálka #453#Z2914.00:30:14+00:11:2700:30:02.49Detail
78. Jalovcová PavlaCheb#362#Z4913.00:30:16+00:11:29Detail
79. Kneblová MarkétaChodov u Karlových Varů#429#Z4914.00:30:20+00:11:3300:30:02.33Detail
80. Mayerová Veronika#459#Z3911.00:30:26+00:11:3900:30:16.48Detail
81. Novotný Matěj#478#M3910.00:30:32+00:11:4500:30:23.13Detail
82. Sihelská MartinaQAP.CZ#442#Z4915.00:30:40+00:11:5300:30:27.46Detail
83. Dibďáková EliškaAC Mariánské Lázně#418#Z2915.00:30:46+00:11:5900:30:24.23Detail
84. Ivanová PetraPrachatice#426#Z2916.00:30:47+00:12:0000:30:39.64Detail
85. Dibďáková Marcela#419#Z4916.00:30:51+00:12:0400:30:29.43Detail
86. Baxa PetrDalovice#353#M4911.00:30:51+00:12:0400:30:29.01Detail
87. Baxová BlankaDalovice#354#Z4917.00:30:52+00:12:0500:30:29.25Detail
88. Žaludová Tereza#452#Z2917.00:30:56+00:12:0900:30:49.87Detail
89. Vaňkátová VeronikaSKP Union Cheb#475#Z2918.00:30:56+00:12:0900:30:50.98Detail
90. Havlíčková MichaelaTriatlet karlovy vary#391#Z4918.00:31:02+00:12:1500:30:47.29Detail
91. Zupko StanislavVelká Hleďsebe#448#M3911.00:31:02+00:12:15Detail
92. Cibula ZoltánChodov#355#M595.00:31:04+00:12:1700:30:57.21Detail
93. Šůsová Karolína#481#Z2919.00:31:11+00:12:2400:31:00.22Detail
94. Klierová Petra#461#Z4919.00:31:27+00:12:4000:31:08.26Detail
95. Mutlová Magdalena#473#Z4920.00:31:33+00:12:4600:31:19.02Detail
96. Kubicová KristýnaCheb#395#Z2920.00:31:33+00:12:46Detail
97. Duchek JiříCheb#388#M2916.00:31:34+00:12:47Detail
98. Luprich Ladislav#474#M4912.00:31:34+00:12:4700:31:20.98Detail
99. Hessová IvanaCheb#458#Z3912.00:31:38+00:12:5100:31:26.40Detail
100. Cibulková LenkaŠneci v běhu#415#Z4921.00:31:49+00:13:0200:31:37.81Detail
101. Píbilová LenkaCheb#437#Z4922.00:32:21+00:13:3400:31:57.50Detail
102. Šalátová AmálieSKP Union Cheb#378#Z2921.00:32:21+00:13:3400:31:54.29Detail
103. Šalátová RenataRungo pro ženy/Cheb#377#Z4923.00:32:21+00:13:3400:31:55.98Detail
104. Šrámková VendulaCheb#405#Z2922.00:32:32+00:13:4500:32:11.06Detail
105. Jandová LenkaAVANTI Most#363#Z594.00:32:45+00:13:5800:32:30.20Detail
106. Pajtašová JitkaSokolov#436#Z3913.00:32:50+00:14:0300:32:38.88Detail
107. Řezníčková VeronikaChodov#441#Z4924.00:32:54+00:14:0700:32:34.80Detail
108. Gmeinwieser Zlata#410#Z4925.00:32:55+00:14:0800:32:37.87Detail
109. Rechtorík ZdeněkChodov#439#M4913.00:33:26+00:14:3900:33:15.44Detail
110. Rychetská MarkétaPraha#373#Z4926.00:33:26+00:14:3900:33:08.45Detail
111. Peterková Kováčová Helena#370#Z3914.00:33:27+00:14:4000:33:06.83Detail
112. Gabriel PavelKraslice#451#M4914.00:33:30+00:14:4300:33:17.00Detail
113. Gabriel FilipKraslice#450#M2917.00:33:30+00:14:4300:33:20.18Detail
114. Olišarová TerezaCheb#368#Z2923.00:33:36+00:14:4900:33:13.68Detail
115. Marková NatálieChodov#434#Z2924.00:33:43+00:14:5600:33:23.74Detail
116. Koucká VeronikaChodov#430#Z2925.00:33:44+00:14:5700:33:24.66Detail
117. Hanzík MarekCheb#389#M3912.00:34:02+00:15:1500:33:42.43Detail
118. Hanzíková AlenaCheb#390#Z595.00:34:03+00:15:1600:33:42.79Detail
119. Majunke Detlef#462#M596.00:34:22+00:15:3500:34:12.66Detail
120. Dibďák Ondřej#417#M4915.00:34:49+00:16:0200:34:25.02Detail
121. Koucký PetrChodov#431#M3913.00:34:52+00:16:0500:34:33.38Detail
122. Brůhová VeronikaMC Český Ráj#27#Z3915.00:35:02+00:16:15Detail
123. Němečková Martina#483#Z4927.00:35:24+00:16:3700:35:03.37Detail
124. Hýsková MichaelaKarlovy Vary#358#Z2926.00:35:33+00:16:4600:35:22.98Detail
125. Hamouz VladimírKynšperk nad Ohří#422#M60plus1.00:35:58+00:17:1100:35:48.14Detail
126. Durantová JanaKraso Sokolov#421#Z3916.00:36:44+00:17:57Detail
127. Pluhařová JanaPřeštice#371#Z3917.00:36:49+00:18:02Detail
128. Slavíková Kristýna#493#Z2927.00:40:26+00:21:3900:40:07.18Detail
129. Stolařík Vladimír#494#M2918.00:40:27+00:21:4000:40:07.17Detail
130. Brodský JindřichPlzeň#414#M60plus2.00:40:53+00:22:0600:40:35.71Detail
131. Štolfová JanaRozběhame Most#407#Z4928.00:42:38+00:23:5100:42:22.70Detail
132. Štolfa LadislavRozběhame Most#406#M2919.00:42:40+00:23:5300:42:22.06Detail
133. Talacková SabinaFrantiškovy Lázně#444#Z2928.00:44:05+00:25:1800:43:46.12Detail
134. Kuneš František#495#M2920.00:44:07+00:25:2000:43:45.90Detail
DNS Lacinová AdelaSRTG Cheb#351#Z39DNS Detail
DNS Melková IvetaPlzeň#352#Z29DNS Detail
DNS Blažková TerezaCheb#356#Z29DNS Detail
DNS Bobák MartinNový Bor#357#M29DNS Detail
DNS Hradecká BlankaMost#359#Z39DNS Detail
DNS Chovancová Dominika#360#Z29DNS Detail
DNS Klirova SimonaMaríránské Lázně#364#Z39DNS Detail
DNS Sladovniková MartinaMariánské Lázně#374#Z39DNS Detail
DNS Stulíková LucieCheb#384#Z29DNS Detail
DNS Brož PetrUSK Akademik#387#M59DNS Detail
DNS Kmoníčková NicoleCheb#394#Z29DNS Detail
DNS Novák FilipPROFI SPORT Cheb#401#M29DNS Detail
DNS Chlumský PetrFrantiškovy Lázně#449#M59DNS Detail
DNS Žitná Jana#456#Z39DNS Detail
DNS Ježková Elžbieta#477#Z60plusDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz