Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Divoká Šárka
24. 6. 2018

8 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Korolev AleksandrPraha#162#M1.00:35:22Detail
2. Růžek PavelJá-Su Nakaši#199#M2.00:36:46+00:01:24.32Detail
3. Sládek Jakub#32#M3.00:37:20+00:01:58.32Detail
4. Holeček Václav#215#M4.00:37:20+00:01:58.32Detail
5. Fiala TheodorM.U.F. Roztoky#346#M5.00:38:37+00:03:15.32Detail
6. Perrin ThomasPraha#337#M6.00:39:29+00:04:07.32Detail
7. Hybš MarekSRTG Kolín#187#M7.00:41:01+00:05:39.32Detail
8. Bednarská VeronikaTJ Šumperk, z.s.#299#Z1.00:41:09+00:05:47.32Detail
9. Vácha Petr#340#M8.00:42:22+00:07:00.32Detail
10. Janeček JosefPraha 6#264#M9.00:42:43+00:07:21.32Detail
11. Poláčková IvanaPraha#323#Z2.00:43:29+00:08:07.32Detail
12. Rázek Josef#235#M10.00:44:21+00:08:59.32Detail
13. Dvořák Tomáš#18#M11.00:44:22+00:09:00.32Detail
14. Staněk Kamil#342#M12.00:44:31+00:09:09.32Detail
15. Drexler OttoPraha 6#322#M13.00:44:35+00:09:13.32Detail
16. Vorlíčková JanaPraha#69#Z3.00:44:48+00:09:26.32Detail
17. Kreč JakubPraha 6#265#M14.00:46:03+00:10:41.32Detail
18. Vymětal Aleš#100#M15.00:46:20+00:10:58.32Detail
19. Hausleitner Filip#345#M16.00:47:02+00:11:40.32Detail
20. Vácha Kilián#341#M17.00:47:49+00:12:27.32Detail
21. Melcrová AdélaPraha 4 - Hodkovičky#156#Z4.00:48:01+00:12:39.32Detail
22. Červenka MilanPardubice#173#M18.00:48:30+00:13:08.32Detail
23. Lisovskii AndreiPraha#159#M19.00:48:31+00:13:09.32Detail
24. Al Charragh JakubPraha 5#326#M20.00:48:50+00:13:28.32Detail
25. Harčarová Lenka#224#Z5.00:49:32+00:14:10.32Detail
26. Tarlas IoannisPrague#329#M21.00:50:17+00:14:55.32Detail
27. Novák MartinPraha#44#M22.00:50:19+00:14:57.32Detail
28. Vápeník PetrPraha#136#M23.00:50:22+00:15:00.32Detail
29. Kalinin EvgeniyPraha#192#Z6.00:50:26+00:15:04.32Detail
30. Rojková - Kovačíková MichaelaPraha#52#Z7.00:50:33+00:15:11.32Detail
31. Hobža RadekPraha#15#M24.00:50:40+00:15:18.32Detail
32. Mocová MonikaPraha#37#Z8.00:51:28+00:16:06.32Detail
33. Bird GillianPrague#2#Z9.00:51:28+00:16:06.32Detail
34. Novotná Petra#86#Z10.00:51:29+00:16:07.32Detail
35. Voráček DanielZlončice#248#M25.00:51:47+00:16:25.32Detail
36. Janáčková AndreaPraha 4#19#Z11.00:52:09+00:16:47.32Detail
37. Jirásek VítFBK Kobylisy#83#M26.00:52:34+00:17:12.32Detail
38. Mikušová Pavla#98#Z12.00:53:02+00:17:40.32Detail
39. Pavlov Roman#256#M27.00:53:08+00:17:46.32Detail
40. Horňáková Markéta#255#Z13.00:53:11+00:17:49.32Detail
41. Šimonková KateřinaPraha#147#Z14.00:53:25+00:18:03.32Detail
42. Valentková KláraPraha 7#202#Z15.00:53:36+00:18:14.32Detail
43. Savaryová KristýnaPraha 5#203#Z16.00:53:37+00:18:15.32Detail
44. Komínková Michaela#333#Z17.00:53:47+00:18:25.32Detail
45. Hameršmíd VladimírPardubice#81#M28.00:53:55+00:18:33.32Detail
46. Zamunda Slavko#33#M29.00:54:01+00:18:39.32Detail
47. Rázková Šárka#234#Z18.00:54:06+00:18:44.32Detail
48. Novotná MartinaPraha#47#Z19.00:55:15+00:19:53.32Detail
49. Piotrowska Joanna#237#Z20.00:55:19+00:19:57.32Detail
50. Šiklová EditaŠneci v běhu#241#Z21.00:55:26+00:20:04.32Detail
51. Vacík Petr#60#M30.00:55:41+00:20:19.32Detail
52. Volfová KateřinaPraha#290#Z22.00:55:41+00:20:19.32Detail
53. Burešová Veronika#317#Z23.00:56:13+00:20:51.32Detail
54. Stuchl VáclavPraha#300#M31.00:56:17+00:20:55.32Detail
55. Klementová RůženaPraha#320#Z24.00:56:18+00:20:56.32Detail
56. Addicott ElspethOld Town Square Running#117#Z25.00:56:33+00:21:11.32Detail
57. Knowles EdwardOld Town Running#87#M32.00:56:33+00:21:11.32Detail
58. Voráčková RomanaZlončice#247#Z26.00:56:38+00:21:16.32Detail
59. Svoboda MilanMilovičtí běžci :-)#245#M33.00:56:42+00:21:20.32Detail
60. Staňková Zuzana#343#Z27.00:56:48+00:21:26.32Detail
61. Percifull Jessica#242#Z28.00:57:09+00:21:47.32Detail
62. Korecká BlankaŠneci v běhu#331#Z29.00:57:17+00:21:55.32Detail
63. Klíč MichalPraha#298#M34.00:57:57+00:22:35.32Detail
64. Zápotocká MarcelaM&M Z POLABÍ#252#Z30.00:58:03+00:22:41.32Detail
65. Peroutková JanaStarý Kolín#266#Z31.00:58:04+00:22:42.32Detail
66. Bydžovská Jana#314#Z32.00:58:37+00:23:15.32Detail
67. Martinová JitkaKamýk#91#Z33.00:59:12+00:23:50.32Detail
68. Balounová MartinaRačice#97#Z34.00:59:52+00:24:30.32Detail
69. Ryklová Julie#119#Z35.01:00:03+00:24:41.32Detail
70. Málková JanaZvole#84#Z36.01:00:05+00:24:43.32Detail
71. Králová VlastaPraha#335#Z37.01:00:08+00:24:46.32Detail
72. Král SebastianPraha#334#M35.01:00:09+00:24:47.32Detail
73. Nováková JosefínaPraha#294#Z38.01:00:19+00:24:57.32Detail
74. Hanslová RomanaRosice u Chrasti#225#Z39.01:00:40+00:25:18.32Detail
75. Víchová JanaMesser Runners#67#Z40.01:00:41+00:25:19.32Detail
76. Kuncová Petra#347#Z41.01:00:59+00:25:37.32Detail
77. Jamrichová RenataChýně#327#Z42.01:01:23+00:26:01.32Detail
78. Jahodová MarieJihlava#259#Z43.01:01:27+00:26:05.32Detail
79. Patková LenkaLibochovice#153#Z44.01:02:15+00:26:53.32Detail
80. Marek TomasPraha#324#M36.01:02:25+00:27:03.32Detail
81. Borůvka MiroslavLibochovice#154#M37.01:02:43+00:27:21.32Detail
82. Kňapová DanaMilovice#82#Z45.01:03:34+00:28:12.32Detail
83. Koblihová JitkaŠneci v běhu#277#Z46.01:04:26+00:29:04.32Detail
84. Šlechtová LenkaŠneci v běhu#279#Z47.01:04:26+00:29:04.32Detail
85. Zachova HanaPraha#71#Z48.01:04:28+00:29:06.32Detail
86. Graslová HanaPostoloprty#108#Z49.01:04:51+00:29:29.32Detail
87. Klimešová HanaPraha 6#310#Z50.01:05:32+00:30:10.32Detail
88. Černá Jana#204#Z51.01:05:45+00:30:23.32Detail
89. Šámalová AnetaPraha 6 - Bubeneč#148#Z52.01:11:57+00:36:35.32Detail
90. Schwarzová RomanaŠnečci v běhu#134#Z53.01:12:38+00:37:16.32Detail
91. Diblikova Petra#127#Z54.01:13:52+00:38:30.32Detail
92. Berkova Hana#126#Z55.01:21:33+00:46:11.32Detail
93. Zamuda Slavko#72#M38.01:30:32+00:55:10.32Detail
94. Jaklová Martina#232#Z56.02:00:21+01:24:59.32Detail
Sadayappan VenkateshYani runZ#216#M00:00:00Detail
DNF Mikuš KarelZlín#161#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz