Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim
18. 11. 2018

Běh 21 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kasal JanAK Sokolov#206#muži1.01:28:34.51Detail
2. Chalupný JakubOhníč#54#muži2.01:42:49.74+00:14:15.23Detail
3. Vodička Pavel#182#muži3.01:45:02.14+00:16:27.63Detail
4. Křížová AnežkaHora Svaté Kateřiny#207#ženy1.01:46:56.48+00:18:21.97Detail
5. Nitz Martin#289#muži4.01:46:56.70+00:18:22.19Detail
6. Janda PetrTeplice#61#muži5.01:47:33.43+00:18:58.92Detail
7. Matouš DanielPraha 8#108#muži6.01:48:01.55+00:19:27.04Detail
8. Černý VojtěchRiegl#14#muži7.01:48:15.73+00:19:41.22Detail
9. Calda LukášČeský běžecký klub#10#muži8.01:48:25.73+00:19:51.22Detail
10. Kapitán JiříChabařovice#68#muži9.01:49:25.73+00:20:51.22Detail
11. Skoda MichalBrno#190#muži10.01:50:17.83+00:21:43.32Detail
12. Dittrich Marcel#298#muži11.01:50:44.65+00:22:10.14Detail
13. Kafka JosefFreeRun Ústí nad Labem#66#muži12.01:50:48.62+00:22:14.11Detail
14. Nešpor MartinTK OPEN#118#muži13.01:51:20.79+00:22:46.28Detail
15. Jakoubek BohumilPraha#203#muži14.01:52:32.28+00:23:57.77Detail
16. Lahola TomášBabice u Uh. Hradiště#210#muži15.01:53:51.81+00:25:17.30Detail
17. Holaj JiříCYKLO SKI ZITNIK#283#muži16.01:54:10.48+00:25:35.97Detail
18. Schaarschmidt AdrienTSV 92 Freiberg #219#muži17.01:55:47.11+00:27:12.60Detail
19. Ludvíková KatarínaSebnitz#236#ženy2.01:58:22.03+00:29:47.52Detail
20. Maršík JaroslavKoloshop Team#106#muži18.02:00:22.39+00:31:47.88Detail
21. Šmeráková Petra Hopman Team Žatec/BK Žatec#160#ženy3.02:00:39.00+00:32:04.49Detail
22. Matuš Miroslav#109#muži19.02:00:46.37+00:32:11.86Detail
23. Uhříček Petr#295#muži20.02:03:44.53+00:35:10.02Detail
24. Vaculíková MartinaPink Panthers #173#ženy4.02:04:51.42+00:36:16.91Detail
25. Dogaru VasilČeská Lípa#18#muži21.02:06:00.82+00:37:26.31Detail
26. Mrázová EvaPink Panthers #115#ženy5.02:06:02.85+00:37:28.34Detail
27. Barsová BarboraTeplice#3#ženy6.02:06:25.51+00:37:51.00Detail
28. Eyring MikeFreiberger Eisenbahn#197#muži22.02:10:08.25+00:41:33.74Detail
29. Plzák Jakub#294#muži23.02:13:54.19+00:45:19.68Detail
30. Kneifl DavidKoloshop#74#muži24.02:14:35.35+00:46:00.84Detail
31. Dadejíková BlankaTJ Slovan Litoměřice#27#ženy7.02:20:20.53+00:51:46.02Detail
32. Šrumová IlonaBrozany nad Ohří #163#ženy8.02:20:28.20+00:51:53.69Detail
33. Ličková HanaFitnessguru#250#ženy9.02:22:42.62+00:54:08.11Detail
34. Fejtek Rudolf #26#muži25.02:23:15.46+00:54:40.95Detail
35. Trnka VladislavUsti nad Labem#168#muži26.02:28:12.33+00:59:37.82Detail
36. Chrz PavelŠachový klub Ústí n.L.#58#muži27.02:35:28.01+01:06:53.50Detail
DSQ Proňková PetraTeplice#133#ženyDSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz