Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim
18. 11. 2018

Běh 21 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KASAL JanAK Sokolov206muži1.01:28:34.51Detail
2. CHALUPNÝ JakubOhníč54muži2.01:42:49.74+00:14:15.23Detail
3. VODIČKA Pavel182muži3.01:45:02.14+00:16:27.63Detail
4. KŘÍŽOVÁ AnežkaHora Svaté Kateřiny207ženy1.01:46:56.48+00:18:21.97Detail
5. NITZ Martin289muži4.01:46:56.70+00:18:22.19Detail
6. JANDA PetrTeplice61muži5.01:47:33.43+00:18:58.92Detail
7. MATOUŠ DanielPraha 8108muži6.01:48:01.55+00:19:27.04Detail
8. ČERNÝ VojtěchRiegl14muži7.01:48:15.73+00:19:41.22Detail
9. CALDA LukášČeský běžecký klub10muži8.01:48:25.73+00:19:51.22Detail
10. KAPITÁN JiříChabařovice68muži9.01:49:25.73+00:20:51.22Detail
11. SKODA MichalBrno190muži10.01:50:17.83+00:21:43.32Detail
12. DITTRICH Marcel298muži11.01:50:44.65+00:22:10.14Detail
13. KAFKA JosefFreeRun Ústí nad Labem66muži12.01:50:48.62+00:22:14.11Detail
14. NEŠPOR MartinTK OPEN118muži13.01:51:20.79+00:22:46.28Detail
15. JAKOUBEK BohumilPraha203muži14.01:52:32.28+00:23:57.77Detail
16. LAHOLA TomášBabice u Uh. Hradiště210muži15.01:53:51.81+00:25:17.30Detail
17. HOLAJ JiříCYKLO SKI ZITNIK283muži16.01:54:10.48+00:25:35.97Detail
18. SCHAARSCHMIDT AdrienTSV 92 Freiberg 219muži17.01:55:47.11+00:27:12.60Detail
19. LUDVÍKOVÁ KatarínaSebnitz236ženy2.01:58:22.03+00:29:47.52Detail
20. MARŠÍK JaroslavKoloshop Team106muži18.02:00:22.39+00:31:47.88Detail
21. ŠMERÁKOVÁ Petra Hopman Team Žatec/BK Žatec160ženy3.02:00:39.00+00:32:04.49Detail
22. MATUŠ Miroslav109muži19.02:00:46.37+00:32:11.86Detail
23. UHŘÍČEK Petr295muži20.02:03:44.53+00:35:10.02Detail
24. VACULÍKOVÁ MartinaPink Panthers 173ženy4.02:04:51.42+00:36:16.91Detail
25. DOGARU VasilČeská Lípa18muži21.02:06:00.82+00:37:26.31Detail
26. MRÁZOVÁ EvaPink Panthers 115ženy5.02:06:02.85+00:37:28.34Detail
27. BARSOVÁ BarboraTeplice3ženy6.02:06:25.51+00:37:51.00Detail
28. EYRING MikeFreiberger Eisenbahn197muži22.02:10:08.25+00:41:33.74Detail
29. PLZÁK Jakub294muži23.02:13:54.19+00:45:19.68Detail
30. KNEIFL DavidKoloshop74muži24.02:14:35.35+00:46:00.84Detail
31. DADEJÍKOVÁ BlankaTJ Slovan Litoměřice27ženy7.02:20:20.53+00:51:46.02Detail
32. ŠRUMOVÁ IlonaBrozany nad Ohří 163ženy8.02:20:28.20+00:51:53.69Detail
33. LIČKOVÁ HanaFitnessguru250ženy9.02:22:42.62+00:54:08.11Detail
34. FEJTEK Rudolf 26muži25.02:23:15.46+00:54:40.95Detail
35. TRNKA VladislavUsti nad Labem168muži26.02:28:12.33+00:59:37.82Detail
36. CHRZ PavelŠachový klub Ústí n.L.58muži27.02:35:28.01+01:06:53.50Detail
DSQ PROŇKOVÁ PetraTeplice133ženyDSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz