Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim
18. 11. 2018

Běh 34 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Veber JosefLK Tatran Chodov#227#muži1.02:18:42.11Detail
2. Pavlíček MichalTeplice#130#muži2.02:29:46.62+00:11:04.51Detail
3. Dorňák PetrFrenštát pod Radhoštěm#233#muži3.02:34:19.90+00:15:37.79Detail
4. Fejtek Jakub#299#muži4.02:42:20.87+00:23:38.76Detail
5. Berrouche LenkaUSK PROVOD Ústí nad Labem#6#ženy1.02:48:25.47+00:29:43.36Detail
6. Seidl JanPraha 9#191#muži5.02:49:33.90+00:30:51.79Detail
7. Grulich RomanPraha 5#35#muži6.02:50:17.47+00:31:35.36Detail
8. Sedláček JiříSedli#143#muži7.02:53:12.20+00:34:30.09Detail
9. Tvrdík Jan#243#muži8.02:54:16.34+00:35:34.23Detail
10. Eliáš PetrPraha#234#muži9.02:56:39.26+00:37:57.15Detail
11. Ženíšek RadekAtletika Doksy#229#muži10.02:59:35.08+00:40:52.97Detail
12. Kalenský PavelSUL Ústí nad Labem#67#muži11.02:59:42.00+00:40:59.89Detail
13. Vališ Karel Most #226#muži12.03:05:55.83+00:47:13.72Detail
14. Vltavský PetrLaky Team#181#muži13.03:10:30.11+00:51:48.00Detail
15. Pašek OndřejTisá#128#muži14.03:11:15.05+00:52:32.94Detail
16. Janíček JanBehejBrno.com#204#muži15.03:14:42.43+00:56:00.32Detail
17. Groulík VáclavÚstí nad Labem#199#muži16.03:15:47.03+00:57:04.92Detail
18. Mokranova VeronikaPraha#113#ženy2.03:24:37.42+01:05:55.31Detail
19. Tručková LenkaDrusklodol Teplice#242#ženy3.03:26:33.97+01:07:51.86Detail
20. Hnízdilová EvaBěžci Slaný#45#ženy4.03:35:34.59+01:16:52.48Detail
21. Bezděk Miroslav#7#muži17.03:35:53.27+01:17:11.16Detail
22. Maršík JindřichŠiroká veřejnost#107#muži18.03:37:38.44+01:18:56.33Detail
23. Kotula Jakub#80#muži19.03:42:10.58+01:23:28.47Detail
24. Motl MartinDrusklodol Teplice#239#muži20.04:14:05.16+01:55:23.05Detail
Reindl AlešSIKO#136#mužiDetail
DNF Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#175#mužiDNF Detail
DNF Deutscha DávidMikulov v Krušných horách#16#mužiDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz