Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim
18. 11. 2018
Běh 14 km
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Merle | Jakub | KOME KLUB KRASLICE | #111# | muži | 1. | 00:53:00.00 | | Detail |
2. | Rada | Jan | Štefko Running Team | #216# | muži | 2. | 00:53:30.00 | +00:00:30.00 | Detail |
3. | Eliáš | Lukáš | BK Běkodo Teplice | #196# | muži | 3. | 00:56:09.00 | +00:03:09.00 | Detail |
4. | Rusínová | Zuzana | Complus | #138# | ženy | 1. | 00:58:20.00 | +00:05:20.00 | Detail |
5. | Huleš | Josef | Lovosice | #52# | muži | 4. | 00:59:42.00 | +00:06:42.00 | Detail |
6. | Bredlová | Jaroslava | VitaSport.cz | #230# | ženy | 2. | 01:01:10.00 | +00:08:10.00 | Detail |
7. | Gessner | Paul | Geising / BRD | #33# | muži | 5. | 01:04:16.00 | +00:11:16.00 | Detail |
8. | Groulíková | Adéla | Ústí nad Labem | #200# | ženy | 3. | 01:04:28.00 | +00:11:28.00 | Detail |
9. | Maňák | Luboš | Lom | #104# | muži | 6. | 01:05:55.00 | +00:12:55.00 | Detail |
10. | Fojtík | Rastislav | Dubí | #31# | muži | 7. | 01:08:30.00 | +00:15:30.00 | Detail |
11. | Křížová | Libuše | VTŽ Chomutov | #208# | ženy | 4. | 01:10:30.00 | +00:17:30.00 | Detail |
12. | Radics | Marek | Magistrát města Most | #135# | muži | 8. | 01:11:34.00 | +00:18:34.00 | Detail |
13. | Pataky | Marek | Žatec | #129# | muži | 9. | 01:11:35.00 | +00:18:35.00 | Detail |
14. | Vlach | Michal | | #292# | muži | 10. | 01:12:33.00 | +00:19:33.00 | Detail |
15. | Karbanová | Michaela | | #70# | ženy | 5. | 01:13:16.00 | +00:20:16.00 | Detail |
16. | Klouček | Martin | Šneci v běhu | #73# | muži | 11. | 01:13:16.00 | +00:20:16.00 | Detail |
17. | Olšer | Tomáš | AK DUCHCOV | #212# | muži | 12. | 01:14:02.00 | +00:21:02.00 | Detail |
18. | Štenclová | Lenka | České Budějovice | #165# | ženy | 6. | 01:14:09.00 | +00:21:09.00 | Detail |
19. | Kabátová | Andrea | | #285# | ženy | 7. | 01:14:34.00 | +00:21:34.00 | Detail |
20. | Kučera | Miroslav | Malé Žernoseky | #91# | muži | 13. | 01:15:23.00 | +00:22:23.00 | Detail |
21. | Čalfová | Andrea | | #12# | ženy | 8. | 01:15:29.00 | +00:22:29.00 | Detail |
22. | Stehlíková | Radka | Běžci Chomutov | #151# | ženy | 9. | 01:15:38.00 | +00:22:38.00 | Detail |
23. | Zelenda | Radek | | #282# | | 1. | 01:15:38.00 | +00:22:38.00 | Detail |
24. | Stuchlý | Zdeněk | Teplice | #152# | muži | 14. | 01:15:49.00 | +00:22:49.00 | Detail |
25. | Rychnovský | Tomáš | SKP Sever Teplice | #142# | muži | 15. | 01:17:54.00 | +00:24:54.00 | Detail |
26. | ŠULÍKOVÁ | Markéta | Kostomlaty pod Milešovkou | #166# | ženy | 10. | 01:17:54.00 | +00:24:54.00 | Detail |
27. | Pánková | Jana | Běžci Chomutov | #126# | ženy | 11. | 01:18:47.00 | +00:25:47.00 | Detail |
28. | Oros | Ladislav | SG Malé Žernoseky | #125# | muži | 16. | 01:20:16.00 | +00:27:16.00 | Detail |
29. | Poschl | Michal | | #290# | muži | 17. | 01:22:21.00 | +00:29:21.00 | Detail |
30. | Hladíková | Marcela | Chabařovice | #44# | ženy | 12. | 01:22:57.00 | +00:29:57.00 | Detail |
31. | Kytýr | Pavel | SRTG Teplice | #95# | muži | 18. | 01:23:13.00 | +00:30:13.00 | Detail |
32. | Kotlář | Lukáš | | #293# | muži | 19. | 01:23:23.00 | +00:30:23.00 | Detail |
33. | Čížová | Petra | | #15# | ženy | 13. | 01:25:31.00 | +00:32:31.00 | Detail |
34. | Jedličková | Linda | Meziboří | #205# | ženy | 14. | 01:25:31.00 | +00:32:31.00 | Detail |
35. | Provázková | Věra | | #297# | ženy | 15. | 01:25:38.00 | +00:32:38.00 | Detail |
36. | Malecký | Robert | Ústí nad Labem | #103# | muži | 20. | 01:33:01.00 | +00:40:01.00 | Detail |
37. | Nešporová | Věra | Brno | #119# | ženy | 16. | 01:37:55.00 | +00:44:55.00 | Detail |
DNF | Kraus | Tomáš | Ústí nad Labem | #85# | muži | | | | Detail |
DNS | Lédlová | Naděžda | MaLé-R | #98# | ženy | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |