Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
20. 1. 2018

žáci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kovář ToníkSparta Praha#87#žáci 6 - 7 let1.00:01:26Detail
2. Kafka MichalTK Zdice#4#žáci 6 - 7 let2.00:01:27+00:00:01Detail
3. Bubníková ŠárkaStřela Žebrák#123#žákyně 6 - 7 let1.00:01:28+00:00:02Detail
4. Čanda Vojtěch#165#žáci 6 - 7 let3.00:01:30+00:00:04Detail
5. Mareš ŠtěpánBeroun#171#žáci 6 - 7 let4.00:01:32+00:00:06Detail
6. Štěňo FilipLiteň#142#žáci 6 - 7 let5.00:01:39+00:00:13Detail
7. Duchoslav JakubSK Sporting Příbram#163#žáci 6 - 7 let6.00:01:41+00:00:15Detail
8. Svoboda FilipStřela Žebrák#158#žáci 6 - 7 let7.00:01:44+00:00:18Detail
9. Hradečná NelaLokomotiva Beroun#140#žákyně 6 - 7 let2.00:01:47+00:00:21Detail
10. Pečenka VojtěchPečenka Adventure Team#138#žáci 6 - 7 let8.00:01:53+00:00:27Detail
11. Alfery KryštofVinarice#5#žáci 6 - 7 let9.00:01:58+00:00:32Detail
12. Schusová MarieŘevnice#169#žákyně 6 - 7 let3.00:02:01+00:00:35Detail
13. Klementová OlivieLoko Beroun#85#žákyně 6 - 7 let4.00:02:04+00:00:38Detail
14. Hodačová DominikaKrálův Dvůr#77#žákyně 6 - 7 let5.00:02:09+00:00:43Detail
15. Krob VojtaSK Halouny#164#žáci 6 - 7 let10.00:02:17+00:00:51Detail
16. Pešice ŠimonFutsal Dobřichovice#117#žáci 8 - 9 let1.00:02:19+00:00:53Detail
17. Urban KryštofStřela Žebrák#107#žáci 8 - 9 let2.00:02:20+00:00:54Detail
18. Votava LukášTJ Sokol Králův Dvůr#10#žáci 8 - 9 let3.00:02:22+00:00:56Detail
19. Rada VojtěchBikeclinic junior team#120#žáci 8 - 9 let4.00:02:25+00:00:59Detail
20. Sůrová MonikaHostomice#130#žákyně 8 - 9 let1.00:02:26+00:01:00Detail
21. Svoboda JosefStřela Žebrák#159#žáci 8 - 9 let5.00:02:27+00:01:01Detail
22. Malčeková SofieLokomotiva Beroun#148#žákyně 8 - 9 let2.00:02:28+00:01:02Detail
23. Jandal Petrfarma Běleč#13#žáci 8 - 9 let6.00:02:29+00:01:03Detail
24. Kafka LukášTK Zdice#12#žáci 8 - 9 let7.00:02:29+00:01:03Detail
25. Vykysalá BarboraLokomotiva Beroun#113#žákyně 8 - 9 let3.00:02:29+00:01:03Detail
26. Kučera SebastianLokomotiva Beroun#125#žáci 8 - 9 let8.00:02:30+00:01:04Detail
27. Valuchová JulieZŠ Bratří Venclíků#8#žákyně 8 - 9 let4.00:02:31+00:01:05Detail
28. Huml FilipStřela Žebrák#11#žáci 8 - 9 let9.00:02:34+00:01:08Detail
29. Skála AdamSvinaře#156#žáci 8 - 9 let10.00:02:34+00:01:08Detail
30. Klementová AnnaLoko Beroun#84#žákyně 8 - 9 let5.00:02:35+00:01:09Detail
31. Jámborová EmaAdrien Elixir Elite Team#116#žákyně 8 - 9 let6.00:02:36+00:01:10Detail
32. Batulková EliškaDobřichovice#146#žákyně 8 - 9 let7.00:02:37+00:01:11Detail
33. Synek VojtaBK Beroun#132#žáci 8 - 9 let11.00:02:36+00:01:10Detail
34. Ptáčková AnnaLokomotiva Beroun#127#žákyně 8 - 9 let8.00:02:40+00:01:14Detail
35. Hodačová NatálieLOKO Beroun#78#žákyně 8 - 9 let9.00:02:42+00:01:16Detail
36. Pixová NatálieSK Vlčáci Mníšek pod Brdy#9#žákyně 8 - 9 let10.00:02:45+00:01:19Detail
37. Pazderová AnnaHatě#7#žákyně 8 - 9 let11.00:02:47+00:01:21Detail
38. Sojková DorotaLoko Beroun#99#žákyně 8 - 9 let12.00:02:49+00:01:23Detail
39. Konopáč Matěj#137#žáci 8 - 9 let12.00:02:49+00:01:23Detail
40. Marešová LindaLokomotiva Beroun#170#žákyně 8 - 9 let13.00:02:50+00:01:24Detail
41. Vinšová KristýnaHodyně#168#žákyně 8 - 9 let14.00:02:59+00:01:33Detail
42. Arnošt MikulášBeroun#134#žáci 8 - 9 let13.00:02:59+00:01:33Detail
43. Hradečná SofiaLokomotiva Beroun#141#žákyně 8 - 9 let15.00:03:02+00:01:36Detail
44. Maryšková TerezkaLokomotiva Beroun#147#žákyně 8 - 9 let16.00:03:11+00:01:45Detail
45. Brož Vojtěch#185#žáci 8 - 9 let14.00:03:15+00:01:49Detail
46. Knoblochová LucieLiten#6#žákyně 8 - 9 let17.00:03:42+00:02:16Detail
47. Míková BarboraLoko Beroun#20#žákyně 10 – 11 let1.00:05:07+00:03:41Detail
48. Smetana MichalAFK Loděnice#16#žáci 14 – 15 let1.00:05:08+00:03:42Detail
49. Kovář JendaDiana Sport Team#86#žáci 10 – 11 let1.00:05:19+00:03:53Detail
50. Čepek MartinDukla Praha#166#žáci 10 – 11 let2.00:05:26+00:04:00Detail
51. Hošek OndřejSK Sporting Příbram#176#žáci 12 – 13 let1.00:05:27+00:04:01Detail
52. Urban MatyášStřela Žebrák#108#žáci 12 – 13 let2.00:05:32+00:04:06Detail
53. Fraňková Natálie#154#žákyně 14 – 15 let1.00:05:32+00:04:06Detail
54. Horník MarekLokomotiva Beroun#174#žáci 10 – 11 let3.00:05:34+00:04:08Detail
55. Huml JanStřela Žebrák#19#žáci 12 – 13 let3.00:05:44+00:04:18Detail
56. Humlová EliškaStřela Žebrák#21#žákyně 10 – 11 let2.00:05:44+00:04:18Detail
57. Geist Patrik#172#žáci 10 – 11 let4.00:05:45+00:04:19Detail
58. Pešek DominikStřela Žebrák#131#žáci 10 – 11 let5.00:05:47+00:04:21Detail
59. Pavlišenová MarkétaSK Sporting Příbram#177#žákyně 14 – 15 let2.00:05:48+00:04:22Detail
60. Jeníková MartinaSK Sporting Příbram#150#žákyně 10 – 11 let3.00:05:50+00:04:24Detail
61. Lucie Tereza ValachováTJ Lokomotiva Beroun#88#žákyně 12 – 13 let1.00:05:50+00:04:24Detail
62. Švarcová TerezkaStřela žebrák#18#žákyně 12 – 13 let2.00:05:53+00:04:27Detail
63. Konopáč VojtěchLokomotiva Beroun#136#žáci 12 – 13 let4.00:05:55+00:04:29Detail
64. Bramborová AnnaLokomotiva Beroun#173#žákyně 12 – 13 let3.00:06:03+00:04:37Detail
65. Sůra MartinHostomice#126#žáci 10 – 11 let6.00:06:03+00:04:37Detail
66. Franěk TomášFraněk Team#155#žáci 10 – 11 let7.00:06:04+00:04:38Detail
67. Bubník LukášStřela Žebrák#124#žáci 10 – 11 let8.00:06:04+00:04:38Detail
68. Šamanová MarkétaLokomotiva Beroun#167#žákyně 10 – 11 let4.00:06:10+00:04:44Detail
69. Budil PetrHostomice#129#žáci 12 – 13 let5.00:06:11+00:04:45Detail
70. Seidl FilipBeroun#122#žáci 10 – 11 let9.00:06:14+00:04:48Detail
71. Pavlišenová KateřinaSK Sporting Příbram#178#žákyně 12 – 13 let4.00:06:15+00:04:49Detail
72. Nejedlá LucieLokomotiva Beroun#149#žákyně 10 – 11 let5.00:06:16+00:04:50Detail
73. Pokorná TerezaHlásná Třebaň#24#žákyně 10 – 11 let6.00:06:29+00:05:03Detail
74. Palivcová TerkaHostomice#128#žákyně 12 – 13 let5.00:06:29+00:05:03Detail
75. Ryvola Martin#192#žáci 12 – 13 let6.00:06:33+00:05:07Detail
76. Vykysalá AnnaLokomotiva Beroun#112#žákyně 10 – 11 let7.00:06:49+00:05:23Detail
77. Špírková KarolínaLokomotiva Beroun#152#žákyně 10 – 11 let8.00:06:56+00:05:30Detail
78. Krtek OndřejTJ LOKOMOTIVA Beroun#25#žáci 10 – 11 let10.00:06:56+00:05:30Detail
79. Valuchová VeronikaZŠ Bratří Venclíků#23#žákyně 10 – 11 let9.00:06:58+00:05:32Detail
80. Krtková EliškaTetín#143#žákyně 10 – 11 let10.00:07:00+00:05:34Detail
81. Zdeňovcová AnetaPříbram#184#žákyně 10 – 11 let11.00:07:01+00:05:35Detail
82. Pazderová KristýnaHatě#22#žákyně 10 – 11 let12.00:07:12+00:05:46Detail
83. Pejša JanSedlčany#187#žáci 12 – 13 let7.00:07:16+00:05:50Detail
84. Sojková AnežkaLoko Beroun#98#žákyně 10 – 11 let13.00:07:16+00:05:50Detail
85. Konopáčová Magdalena#139#žákyně 10 – 11 let14.00:07:18+00:05:52Detail
86. Stříbrná VeronikaRebels O.K.#100#žákyně 10 – 11 let15.00:07:50+00:06:24Detail
87. Pešicová SáraDobřichovice#157#žákyně 10 – 11 let16.00:07:50+00:06:24Detail
88. Krtková MichaelaTJ LOKOMOTIVA Beroun#15#žákyně 14 – 15 let3.00:07:55+00:06:29Detail
89. Jandová Sofie AnnaTetín#144#žákyně 10 – 11 let17.00:09:18+00:07:52Detail
90. Arnoštová SimonaBeroun#135#žákyně 10 – 11 let18.00:14:34+00:13:08Detail
Radová EliškaBikeclinic junior team#121#D00:00:00Detail
Jandal Pavelfarma Běleč#14#žáci 8 - 9 let00:00:00Detail
Míková ViktorieHýskov#1#D00:00:00Detail
Alfery MatoušVinarice#2#D00:00:00Detail
Pixa Martin#3#D00:00:00Detail
Černá TerezaBios Fit#69#D00:00:00Detail
Smetanová AnetaTJ Loko Beroun#17#žákyně 12 – 13 let00:00:00Detail
Černý MartinSK Spartak Příbram#70#žáci 6 - 7 let00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz