Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2018
2. 6. 2018

47 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Rybařík IvanGS cyklo team Jistebnice - Čistý sport#1#B11.01:42:36.11Detail
2. Bakus TomášČEZ Cyklo team Tábor#53#A11.01:42:42.83+00:00:06.71Detail
3. Smola LukášGalaxy Cyklošvec Stevens#47#A12.01:43:07.89+00:00:31.77Detail
4. Tybitancl LukášJH Cycling#54#B12.01:43:17.35+00:00:41.23Detail
5. Jakeš TomášPRODOLI Racing team#28#C11.01:43:39.21+00:01:03.09Detail
6. Šeliga JardaJH Cycling#55#B13.01:46:15.37+00:03:39.25Detail
7. Staněk PavelApex-Bike Tábor#97#B14.01:47:25.62+00:04:49.50Detail
8. Tomeček ZdeněkGS cyklo team Jistebnice#9#B15.01:47:52.03+00:05:15.91Detail
9. Vopálenský MartinJH Cycling#23#C12.01:48:08.85+00:05:32.73Detail
10. Zavadil LiborCyklo ATOM cycling team#36#C13.01:48:26.81+00:05:50.69Detail
11. Hyšpler RobinPRODOLI Racing team#6#B16.01:48:27.91+00:05:51.79Detail
12. Juráň KarelTT Tálín#43#C14.01:50:04.95+00:07:28.83Detail
13. Lepič MartinPRODOLI Racing team#21#D11.01:50:16.80+00:07:40.68Detail
14. Šmejkal JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#46#C15.01:50:42.07+00:08:05.95Detail
15. Souček JiříCyklo ATOM cycling team#35#C16.01:50:51.10+00:08:14.98Detail
16. Codl LukášCykloklub Chýnov#3#B17.01:51:02.15+00:08:26.03Detail
17. Bambula StanislavTáborský spitfirb#61#B18.01:52:25.76+00:09:49.64Detail
18. Kníže DavidPRODOLI Racing team#86#B19.01:52:50.41+00:10:14.29Detail
19. Tancer DanielJH Cycling#52#B110.01:53:28.92+00:10:52.80Detail
20. Doubek MilošGS#22#B111.01:53:36.61+00:11:00.49Detail
21. Novák VáclavGW Jihotrans#8#C17.01:53:52.72+00:11:16.60Detail
22. Němeček AlešPROMPT 2 go! team#26#A13.01:54:11.91+00:11:35.79Detail
23. Eybert DanielCykloklub Chýnov#7#C18.01:54:12.09+00:11:35.97Detail
24. Bartoň PavelEurofoam#27#C19.01:54:18.05+00:11:41.93Detail
25. Míka OldřichGalaxy CykloŠvec Stevens#107#D12.01:54:42.12+00:12:06.00Detail
26. Pejša JiříGS cyklo team Jistebnice - Čistý sport#20#B112.01:54:59.81+00:12:23.69Detail
27. Grošek FilipPK sport#66#A14.01:55:05.53+00:12:29.41Detail
28. Vaněk AlanCyklo ATOM cycling team#37#D13.01:56:30.70+00:13:54.58Detail
29. Bloch FilipCyklo ATOM cycling team#39#C110.01:56:38.05+00:14:01.93Detail
30. Fišer OndřejCykloklub Chýnov#12#B113.01:57:05.42+00:14:29.30Detail
31. Jehně VáclavCykloklub Chýnov#98#C111.01:57:20.49+00:14:44.37Detail
32. Tichý DanielCykloklub Chýnov#69#A15.01:57:56.72+00:15:20.60Detail
33. Princ JanApex-Bike klub Tábor#45#A16.01:58:02.64+00:15:26.52Detail
34. Kudlák TomášGalaxy cyklošvec stevens#31#A17.01:58:11.26+00:15:35.14Detail
35. Jedlička MichalSK Fit Tábor#93#C112.01:58:40.38+00:16:04.26Detail
36. Miňha PetrGS cyklo team Jistebnice#58#C113.01:58:53.00+00:16:16.88Detail
37. Hynšt FrantišekGS cyklo team Jistebnice#40#B114.01:58:56.87+00:16:20.75Detail
38. Schiffer Michaelbike altmann.at#41#D14.01:59:17.93+00:16:41.81Detail
39. Aujezdecký PepaStehýnka Planá nad Lužnicí#99#C114.01:59:43.28+00:17:07.16Detail
40. Reitinger PetrKTP Tábor#96#D15.01:59:58.52+00:17:22.40Detail
41. Koten JiříETV#67#B115.02:00:18.89+00:17:42.77Detail
42. Janota OndřejGalaxy cyklošvec stevens#91#A18.02:00:35.21+00:17:59.09Detail
43. Novotný PetrCBC Team #113#C115.02:00:35.24+00:17:59.12Detail
44. Raba TomášPRODOLI Racing team#42#D16.02:00:49.19+00:18:13.07Detail
45. Drtina MartinRadimovice u Želče#95#B116.02:01:28.33+00:18:52.21Detail
46. Caha MilošMimoňi#87#B117.02:01:42.99+00:19:06.87Detail
47. Havránek MartinSK FIT Tábor#73#C116.02:01:58.05+00:19:21.93Detail
48. Bubla LadislavEasybike#109#B118.02:02:01.74+00:19:25.62Detail
49. Bartáček JardaCykloklub Chýnov#2#B119.02:02:02.77+00:19:26.65Detail
50. Budín JanBikespace#137#C117.02:02:43.32+00:20:07.20Detail
51. Ryjácek FilipApex-Bike klub Tábor#13#C118.02:02:54.42+00:20:18.30Detail
52. Babáček MartinCykloklub Chýnov#17#C119.02:03:20.83+00:20:44.71Detail
53. Pohan JanTáborský spitfire#63#B120.02:03:38.17+00:21:02.05Detail
54. Kubálek FilipSpitfire#60#C120.02:04:35.32+00:21:59.20Detail
55. Kraus MarekPodluhy Varta#24#C121.02:04:41.92+00:22:05.80Detail
56. Smitka LiborCykloklub Chýnov#111#B121.02:04:56.40+00:22:20.28Detail
57. Prouza Petr#106#B122.02:06:53.19+00:24:17.07Detail
58. Štedrý AdamLíp než fill#18#C122.02:06:55.67+00:24:19.55Detail
59. Capouch DavidAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#4#A19.02:08:00.63+00:25:24.51Detail
60. Konhefr MatějJH Cycling#51#A110.02:08:11.24+00:25:35.12Detail
61. Bambula OndřejČEZ CT Tábor#62#B123.02:08:13.60+00:25:37.48Detail
62. Zeman ZdeněkSK FIT Tábor#94#C123.02:08:20.16+00:25:44.04Detail
63. Lebeda FrantišekBikefactory Strakonice#101#C124.02:08:21.56+00:25:45.44Detail
64. Janů VáclavFitness Bikers Taem - Nuzbely#5#C125.02:08:22.02+00:25:45.90Detail
65. Recman JanTady a teď#19#B124.02:08:53.61+00:26:17.49Detail
66. Koryťák MichalAmerican Chenc Casino Team#32#B125.02:09:05.15+00:26:29.03Detail
67. Vácha PavelCK chýnov#33#C126.02:10:50.60+00:28:14.48Detail
68. Grunn JanRBB Invest J. Hradec#103#B126.02:12:08.58+00:29:32.46Detail
69. Kukla JiříPraha 8#15#C127.02:12:47.68+00:30:11.56Detail
70. Bláha PavelNěměice#25#B127.02:13:20.38+00:30:44.26Detail
71. Beňo LadislavResolution team#59#C128.02:13:36.20+00:31:00.08Detail
72. Bílek MichalUličník#102#A111.02:14:02.96+00:31:26.84Detail
73. Bezecný Robert#121#C129.02:14:09.07+00:31:32.95Detail
74. Klamfl RomanMišelínské hvězdy#68#C130.02:14:19.97+00:31:43.85Detail
75. Moláček TomášTábor#64#B128.02:14:56.55+00:32:20.43Detail
76. Homolka JiříDům Barev#65#D17.02:14:57.03+00:32:20.91Detail
77. Prágr MichalCykloklub Chýnov#10#D18.02:14:58.45+00:32:22.33Detail
78. Janura JanTábor#48#A112.02:15:06.42+00:32:30.30Detail
79. Eliášek MartinBiketime Bulls Písek#30#B129.02:15:20.33+00:32:44.21Detail
80. Šorajová EliškaPRODOLI Racing team#16#Z11.02:15:22.98+00:32:46.86Detail
81. Macháček MartinFÉNIX Drhovice#125#B130.02:16:09.55+00:33:33.43Detail
82. Vacek JiříCyklo Hobby Rynárec#81#D19.02:16:30.24+00:33:54.12Detail
83. Picha JosefG.Benedikt Švec cykloteam Želeč#76#C131.02:17:08.36+00:34:32.24Detail
84. Dolejš MilošŽehuň#14#C132.02:17:15.82+00:34:39.70Detail
85. Novák VáclavPrompt 2 go team#104#D110.02:17:33.78+00:34:57.66Detail
86. Stádník MarekDexter Cycling#105#C133.02:17:35.77+00:34:59.65Detail
87. Šustr PavelG.Benedikt Švec cykloteam Želeč#119#D111.02:18:46.73+00:36:10.61Detail
88. Cichra PetrVinohradské šlapky#92#D112.02:18:51.29+00:36:15.17Detail
89. Lintner PavelG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#75#D113.02:19:31.39+00:36:55.27Detail
90. Filip VojtěchCyklo ATOM cycling team#34#B131.02:21:17.21+00:38:41.09Detail
91. Šimeček VáclavCycling Academy Tábor#89#C134.02:22:23.32+00:39:47.20Detail
92. Koubík StanislavPacov#123#C135.02:22:26.19+00:39:50.07Detail
93. Michálek StanislavPacov#90#B132.02:22:31.71+00:39:55.59Detail
94. Vítek PetrSokol Ratibořské hory#122#C136.02:22:47.53+00:40:11.41Detail
95. Laszák VladimírTábor Kotnov#100#D114.02:23:20.54+00:40:44.42Detail
96. Ježek Martin3M #110#D115.02:23:57.15+00:41:21.03Detail
97. Kara-Ivanský TomášFÉNIX Drhovice#132#C137.02:24:20.89+00:41:44.77Detail
98. Kraus LuděkApex Bike MTB Tábor#84#D116.02:24:43.26+00:42:07.14Detail
99. Příplata ZdeněkApex-Bike klub Tábor#77#C138.02:24:54.84+00:42:18.72Detail
100. Džolič Ronald1973#49#C139.02:25:04.26+00:42:28.14Detail
101. Hemza MiroslavSÚ 2#115#C140.02:27:04.37+00:44:28.25Detail
102. Kabeš ZdeněkCykloklub Chýnov#79#D117.02:27:07.75+00:44:31.63Detail
103. Grošek LiborPK sport Otín#78#C141.02:28:19.37+00:45:43.25Detail
104. Dvořák ZdeněkApex Bike MTB Tábor#85#C142.02:29:57.00+00:47:20.88Detail
105. Kratochvíl MartinCK Chýnov and Bikespace#44#C143.02:30:54.20+00:48:18.08Detail
106. Chval PetrKotnov Tábor#116#D118.02:31:40.59+00:49:04.47Detail
107. Legát MartinTábor#70#C144.02:32:16.91+00:49:40.79Detail
108. Klusák PetrMěšice#57#D119.02:34:52.74+00:52:16.62Detail
109. Pisk PavelDobrobazar#50#C145.02:38:11.78+00:55:35.66Detail
110. Mráz Petr#118#B133.02:38:35.29+00:55:59.17Detail
111. Kvasnička Rastislavr#108#C146.02:40:20.21+00:57:44.09Detail
112. Weber PavelHangover Sezimovo Ustí#82#D120.02:40:26.61+00:57:50.49Detail
113. Plitko ŠtefanCykloklub Chýnov#80#D121.02:42:39.94+01:00:03.82Detail
114. Dušek RadekBajker.eu#114#D122.02:46:11.54+01:03:35.42Detail
115. Knotek FrantišekCK Chýnov#120#B134.02:48:36.12+01:06:00.00Detail
116. Weber JiříHangover#83#D123.02:51:14.87+01:08:38.75Detail
117. Legát DavidKarlovy Vary#71#B135.03:03:37.07+01:21:00.95Detail
118. Křížová VlaďkaCykloklub Chýnov B#29#Z12.03:03:53.81+01:21:17.69Detail
119. Rohel LukášMěšice#56#A113.03:05:36.60+01:23:00.48Detail
120. Křížovský PavelCyklo Team Krásná Lípa#117#C147.03:20:13.61+01:37:37.49Detail
Knotek FrantišekCK Chýnov#0#B1Detail
Pexa MartinCYKLO JIŘIČKA#112#C1Detail
DNF Rada MilanCykloklub Chýnov#11#A1Detail
DNF Lukš DavidKostelní Radouň#74#A1Detail
DNF Pešek JosefTom Bike Servis Pacov#444#D1Detail
DNF Krupka LiborTábor#88#B1Detail
DNF Šitner JaroslavGS cyklo team Jistebnice#72#A1Detail
DNS Štolcpartová MartaCyklo ATOM cycling team#38#H1Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz