Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Krunka KamilSK Nové Město nad Metují#382#Mdo401.00:35:43.06Detail
2. Gaisl LubošEleven Run Team#482#Mdo402.00:36:53.30+00:01:10.24Detail
3. Vagenknecht FrantišekAster Jičín#456#Mdo501.00:37:18.90+00:01:35.84Detail
4. Čivrný JiříSemily#480#Mdo403.00:37:42.36+00:01:59.30Detail
5. Rohlík VáclavPardubice#424#Mdo404.00:40:46.79+00:05:03.73Detail
6. Cogan RudolfNová Paka#319#Mdo502.00:41:46.83+00:06:03.77Detail
7. Laušman JakubVřesník#391#Mdo405.00:41:59.15+00:06:16.09Detail
8. Šara PavelAC Praha 1890#442#Mdo503.00:42:13.70+00:06:30.64Detail
9. Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov#324#Mdo406.00:42:34.38+00:06:51.32Detail
10. Buřil FrantišekVidochov#317#Mdo601.00:43:03.92+00:07:20.86Detail
11. Hak TomášVítězná#338#Mdo504.00:43:15.36+00:07:32.30Detail
12. Novotný LuděkCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem#408#Mdo505.00:44:15.72+00:08:32.66Detail
13. Vrba MartinRUN magazine team#467#Mdo506.00:44:24.80+00:08:41.74Detail
14. Brádle PetrDobrá Voda u Hořic#314#Mdo602.00:44:34.18+00:08:51.12Detail
15. Pešek MilanCarla kup kolo Dvůr Králové nad Labem#286#Mdo603.00:44:53.25+00:09:10.19Detail
16. Koudelka DrahomirMeixner Consulting#376#Mdo507.00:45:05.13+00:09:22.07Detail
17. Habr MartinKluk holky z veteriny#336#Mdo407.00:45:13.86+00:09:30.80Detail
18. Chrisstoffels Eric#357#Mdo604.00:45:19.31+00:09:36.25Detail
19. Valeš PavelDvůr Králové nad Labem#458#Mdo508.00:45:29.69+00:09:46.63Detail
20. Jára LukášJarcekBros#497#Mdo408.00:45:40.99+00:09:57.93Detail
21. Bláha MilanAF Křovice#310#M60plus1.00:45:45.49+00:10:02.43Detail
22. Harkabuz OndrejMartin, SR#340#Mdo509.00:45:52.60+00:10:09.54Detail
23. Koutník LumírTJ Spartak Vrchlabí#379#Mdo605.00:45:56.30+00:10:13.24Detail
24. Chmelař Lukášwww.chaloupkydestne.cz#356#Mdo409.00:46:11.40+00:10:28.34Detail
25. Pospíšil JaroslavNový Bydžov#420#Mdo5010.00:46:30.61+00:10:47.55Detail
26. Sláma MartinSportvisio Team HK#494#Mdo606.00:46:47.55+00:11:04.49Detail
27. Hrdinka JirkaRun4fun#351#Mdo4010.00:47:01.01+00:11:17.95Detail
28. Klimeš MartinDvůr Kralové n-L#370#Mdo5011.00:47:36.58+00:11:53.52Detail
29. Figera MichalVlčice#328#Mdo4011.00:47:39.13+00:11:56.07Detail
30. Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové#469#Mdo5012.00:47:43.32+00:12:00.26Detail
31. Jirák VojtěchMostek#635#Mdo4012.00:47:43.95+00:12:00.89Detail
32. Vanta JosefTriclub Dobruška#631#Mdo607.00:47:51.57+00:12:08.51Detail
33. Vít JiříTonda Sport Prušánky#465#Mdo4013.00:47:52.63+00:12:09.57Detail
34. Jára DanielJarcekBros#496#Mdo4014.00:48:18.28+00:12:35.22Detail
35. Otta RomanQ Sport Vrchlabí#409#Mdo608.00:48:25.78+00:12:42.72Detail
36. Kirsch RadomírTriatlon Team Trutnov#369#Mdo5013.00:48:49.78+00:13:06.72Detail
37. Homola ProkopPardubice#282#Mdo4015.00:49:06.33+00:13:23.27Detail
38. Slovák JiříCHDP Sport Division#432#Mdo4016.00:49:08.23+00:13:25.17Detail
39. Krupička FrantišekKrupičáci#383#Mdo5014.00:49:08.38+00:13:25.32Detail
40. Hyjánek JaroslavSafari Park Dvůr Králové#355#Mdo5015.00:49:12.85+00:13:29.79Detail
41. Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice#462#Mdo5016.00:49:51.80+00:14:08.74Detail
42. Seneta LiborDvůr Králové#483#Mdo5017.00:49:58.34+00:14:15.28Detail
43. Králíček VojtěchVlčice#380#Mdo4017.00:50:17.10+00:14:34.04Detail
44. Lukes TomášLukes Family#394#Mdo4018.00:50:30.18+00:14:47.12Detail
45. Jakl PetrŠneci v běhu#359#Mdo5018.00:50:36.24+00:14:53.18Detail
46. Spíchal LuděkTrutnov#299#Mdo5019.00:50:38.48+00:14:55.42Detail
47. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#463#Mdo4019.00:50:42.78+00:14:59.72Detail
48. Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice#360#M60plus2.00:50:50.00+00:15:06.94Detail
49. Pešek MichalAtelier technik Dvůr Králové nad Labem#415#Mdo4020.00:50:57.83+00:15:14.77Detail
50. Pajer JanSDH Velký Tebešov#410#Mdo4021.00:51:18.15+00:15:35.09Detail
51. Toman LukášCarla. Kupkolo DK. n.L.#451#Mdo4022.00:51:19.38+00:15:36.32Detail
52. Rutrle JosefDvůr Králové nad Labem#427#Mdo5020.00:51:24.54+00:15:41.48Detail
53. Luběna MartinBřest#393#Mdo4023.00:51:54.26+00:16:11.20Detail
54. Hrneček PavelCrnci z DKnL#353#Mdo5021.00:52:02.52+00:16:19.46Detail
55. Novotný DavidHK#407#Mdo4024.00:52:14.62+00:16:31.56Detail
56. Bydžovský JakubTrutnov#318#Mdo4025.00:52:20.57+00:16:37.51Detail
57. Trnka MilanKasper- swix team Trutnov#491#M60plus3.00:52:27.75+00:16:44.69Detail
58. Borůvka TomášHořice#312#Mdo5022.00:52:40.60+00:16:57.54Detail
59. Čepelka PetrLázně Bělohrad#322#Mdo4026.00:52:55.03+00:17:11.97Detail
60. Lahtinen Michalrunning Golden Gate CZ#390#Mdo4027.00:52:59.78+00:17:16.72Detail
61. Roll MichalVelké Přílepy#425#Mdo4028.00:53:14.90+00:17:31.84Detail
62. Pražák RadovanRtyně v Podkrkonoší#421#Mdo609.00:53:34.27+00:17:51.21Detail
63. Bošák DanielVápenná#313#Mdo4029.00:53:35.08+00:17:52.02Detail
64. Samek OndřejZdobín#428#Mdo4030.00:53:35.60+00:17:52.54Detail
65. Synek JanVrchlabí #441#Mdo4031.00:53:35.76+00:17:52.70Detail
66. Holeček MirekNové Město nad Metují#345#Mdo5023.00:53:38.08+00:17:55.02Detail
67. Hořejší MartinTřebechovice pod Orebem#348#Mdo4032.00:53:46.00+00:18:02.94Detail
68. Suchánek BohdanČSOB Praha#435#Mdo5024.00:54:35.72+00:18:52.66Detail
69. Balcar JaroslavVysokov#303#Mdo5025.00:54:37.20+00:18:54.14Detail
70. Suchý JanPlzeň#298#Mdo4033.00:55:10.98+00:19:27.92Detail
71. Fischer SamuelSafari Park Dvůr Králové#329#Mdo4034.00:55:17.56+00:19:34.50Detail
72. Kubica DušanDvůr Králové nad Labem#386#Mdo5026.00:55:19.36+00:19:36.30Detail
73. Zbořil JanPardubice 2#471#Mdo4035.00:55:30.66+00:19:47.60Detail
74. Moravec PetrSvoboda nad Úpou#402#Mdo4036.00:55:59.22+00:20:16.16Detail
75. Tomek PetrDK#452#Mdo5027.00:55:59.86+00:20:16.80Detail
76. Beneš MartinDvůr Králové nad Labem#305#Mdo5028.00:56:15.75+00:20:32.69Detail
77. Guniš OndřejLudgeřovice#335#Mdo4037.00:56:38.28+00:20:55.22Detail
78. Vydra JosefRudník u Vrchlabí#468#Mdo4038.00:56:39.21+00:20:56.15Detail
79. Munzar JanDvůr Králové nad Labem#404#Mdo4039.00:56:39.31+00:20:56.25Detail
80. Knap JanDvur Kralove nad Labem#372#Mdo5029.00:56:50.59+00:21:07.53Detail
81. Mráček PavelDK-NL#403#Mdo5030.00:57:10.40+00:21:27.34Detail
82. Hrneček JanDvůr Králové nad Labem#352#Mdo4040.00:57:16.40+00:21:33.34Detail
83. Hanuš JiříVellateam#492#Mdo5031.00:57:16.42+00:21:33.36Detail
84. Horák JiříDvůr Králové nad Labem#346#Mdo5032.00:57:17.00+00:21:33.94Detail
85. Halas MilanLoučka - Lipník nad Bečvou#339#Mdo5033.00:57:35.18+00:21:52.12Detail
86. Rincon Txema#423#Mdo4041.00:57:38.34+00:21:55.28Detail
87. Trousil DavidAC GoMango Högner#454#Mdo4042.00:58:04.66+00:22:21.60Detail
88. Balák JiříAeroklub Zbraslavice#302#Mdo5034.00:58:08.63+00:22:25.57Detail
89. Karadzos MichalDvůr Králové nad Labem#476#Mdo5035.00:58:58.28+00:23:15.22Detail
90. Christoph DavidAC Sparta Praha#358#Mdo5036.00:59:04.59+00:23:21.53Detail
91. Vondra VaclavRudník#466#Mdo6010.00:59:12.70+00:23:29.64Detail
92. Koblasa DavidDvůr Králové nad Labem#373#Mdo4043.00:59:27.03+00:23:43.97Detail
93. Hornych MilanKnedlíšci#347#Mdo4044.00:59:33.62+00:23:50.56Detail
94. Dekoj Viktor#325#Mdo4045.01:00:09.03+00:24:25.97Detail
95. Blažek MartinSvoboda n.U.#311#Mdo5037.01:00:21.64+00:24:38.58Detail
96. Pavel JiříSovětice#412#Mdo5038.01:00:33.50+00:24:50.44Detail
97. Marel PetrDvůr Králové nad Labem#396#Mdo5039.01:00:38.39+00:24:55.33Detail
98. Čeloud PatrikPřibyslav#320#Mdo4046.01:00:40.45+00:24:57.39Detail
99. Klička JaroslavDvůr Králové nad Labem#283#Mdo5040.01:00:45.62+00:25:02.56Detail
100. Kotrbatý PetrSvoboda nad Úpou#375#Mdo5041.01:00:45.76+00:25:02.70Detail
101. Kasper JakubTrutnov#366#Mdo4047.01:00:48.65+00:25:05.59Detail
102. Jedlička JiříPardubice DL Ponorka#487#Mdo5042.01:01:43.92+00:26:00.86Detail
103. Stibor PetrPupkani KV#489#Mdo5043.01:01:51.38+00:26:08.32Detail
104. Semecký MartinChlumec nad Cidlinou#430#Mdo4048.01:01:59.61+00:26:16.55Detail
105. Novák MartinSkřivany#406#Mdo5044.01:02:13.45+00:26:30.39Detail
106. Mejsnar Lubor#632#Mdo4049.01:02:19.53+00:26:36.47Detail
107. Baudyš RobinEDON#634#Mdo4050.01:02:20.00+00:26:36.94Detail
108. Páv MichalSVVAT#411#Mdo4051.01:02:32.37+00:26:49.31Detail
109. Kuchta Tomáš#388#Mdo4052.01:02:46.88+00:27:03.82Detail
110. Černý MartinDknL#323#Mdo4053.01:03:27.69+00:27:44.63Detail
111. Samek PetrOÚ Zábřeží-Řečice#495#Mdo6011.01:03:28.43+00:27:45.37Detail
112. Vavrouš Petr#498#Mdo6012.01:03:29.07+00:27:46.01Detail
113. Medikus ŠtěpánDvůr Králové nad Labem#399#Mdo5045.01:03:30.18+00:27:47.12Detail
114. Svoboda ŠtěpánHostinné #437#Mdo4054.01:03:57.71+00:28:14.65Detail
115. Kubů JaroslavNever give up#387#Mdo4055.01:04:31.28+00:28:48.22Detail
116. Šimek MilanDvůr Králové nad Labem#444#Mdo4056.01:06:02.87+00:30:19.81Detail
117. Valenta MartinNymburk#457#Mdo5046.01:06:12.57+00:30:29.51Detail
118. Hajnyš TomášSafari Park Dvůr Králové#337#Mdo5047.01:06:19.09+00:30:36.03Detail
119. Felgr ZdeněkDvůr Králové nad Labem#327#Mdo4057.01:07:48.04+00:32:04.98Detail
120. Stejskal JanSafari Park Harrachov#433#Mdo5048.01:08:10.25+00:32:27.19Detail
121. Šperka VladimírPraha#445#M60plus4.01:08:54.73+00:33:11.67Detail
122. Kameníček MichalCerhýnky#364#Mdo4058.01:09:17.98+00:33:34.92Detail
123. Hrčka JanKřížlice#636#Mdo4059.01:09:42.78+00:33:59.72Detail
124. Vančura VáclavPřelouč#459#Mdo5049.01:13:01.20+00:37:18.14Detail
125. Ježek TomášDvůr Králové nad Labem#361#Mdo4060.01:13:34.25+00:37:51.19Detail
126. Groh StanislavAC Vrchlabí#333#M60plus5.01:17:35.04+00:41:51.98Detail
127. Hladík Josef#344#Mdo5050.01:19:20.22+00:43:37.16Detail
128. Glos PetrNová Paka#332#Mdo4061.01:31:08.89+00:55:25.83Detail
129. Krupička FrantišekKrupičáci#384#Mdo4062.01:36:53.06+01:01:10.00Detail
Hovorka MartinLhota pod Libčany#349#Mdo40Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz