Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

10 km Kategorie Mdo40

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. KRUNKA KamilSK Nové Město nad Metují#382muži1.00:35:43.06Detail
2. GAISL LubošEleven Run Team#482muži2.00:36:53.30+00:01:10.24Detail
3. ČIVRNÝ JiříSemily#480muži4.00:37:42.36+00:01:59.30Detail
4. ROHLÍK VáclavPardubice#424muži5.00:40:46.79+00:05:03.73Detail
5. LAUŠMAN JakubVřesník#391muži7.00:41:59.15+00:06:16.09Detail
6. ČERVENÝ JakubTJ Lokomotiva Trutnov#324muži9.00:42:34.38+00:06:51.32Detail
7. HABR MartinKluk holky z veteriny#336muži17.00:45:13.86+00:09:30.80Detail
8. JÁRA LukášJarcekBros#497muži20.00:45:40.99+00:09:57.93Detail
9. CHMELAŘ Lukášwww.chaloupkydestne.cz#356muži24.00:46:11.40+00:10:28.34Detail
10. HRDINKA JirkaRun4fun#351muži27.00:47:01.01+00:11:17.95Detail
11. FIGERA MichalVlčice#328muži29.00:47:39.13+00:11:56.07Detail
12. JIRÁK VojtěchMostek#635muži31.00:47:43.95+00:12:00.89Detail
13. VÍT JiříTonda Sport Prušánky#465muži33.00:47:52.63+00:12:09.57Detail
14. JÁRA DanielJarcekBros#496muži34.00:48:18.28+00:12:35.22Detail
15. HOMOLA ProkopPardubice#282muži37.00:49:06.33+00:13:23.27Detail
16. SLOVÁK JiříCHDP Sport Division#432muži38.00:49:08.23+00:13:25.17Detail
17. KRÁLÍČEK VojtěchVlčice#380muži43.00:50:17.10+00:14:34.04Detail
18. LUKES TomášLukes Family#394muži44.00:50:30.18+00:14:47.12Detail
19. VECKA MichalBáječné ženy v běhu#463muži47.00:50:42.78+00:14:59.72Detail
20. PEŠEK MichalAtelier technik Dvůr Králové nad Labem#415muži49.00:50:57.83+00:15:14.77Detail
21. PAJER JanSDH Velký Tebešov#410muži50.00:51:18.15+00:15:35.09Detail
22. TOMAN LukášCarla. Kupkolo DK. n.L.#451muži51.00:51:19.38+00:15:36.32Detail
23. LUBĚNA MartinBřest#393muži53.00:51:54.26+00:16:11.20Detail
24. NOVOTNÝ DavidHK#407muži55.00:52:14.62+00:16:31.56Detail
25. BYDŽOVSKÝ JakubTrutnov#318muži56.00:52:20.57+00:16:37.51Detail
26. ČEPELKA PetrLázně Bělohrad#322muži59.00:52:55.03+00:17:11.97Detail
27. LAHTINEN Michalrunning Golden Gate CZ#390muži60.00:52:59.78+00:17:16.72Detail
28. ROLL MichalVelké Přílepy#425muži61.00:53:14.90+00:17:31.84Detail
29. BOŠÁK DanielVápenná#313muži63.00:53:35.08+00:17:52.02Detail
30. SAMEK OndřejZdobín#428muži64.00:53:35.60+00:17:52.54Detail
31. SYNEK JanVrchlabí #441muži65.00:53:35.76+00:17:52.70Detail
32. HOŘEJŠÍ MartinTřebechovice pod Orebem#348muži67.00:53:46.00+00:18:02.94Detail
33. SUCHÝ JanPlzeň#298muži70.00:55:10.98+00:19:27.92Detail
34. FISCHER SamuelSafari Park Dvůr Králové#329muži71.00:55:17.56+00:19:34.50Detail
35. ZBOŘIL JanPardubice 2#471muži73.00:55:30.66+00:19:47.60Detail
36. MORAVEC PetrSvoboda nad Úpou#402muži74.00:55:59.22+00:20:16.16Detail
37. GUNIŠ OndřejLudgeřovice#335muži77.00:56:38.28+00:20:55.22Detail
38. VYDRA JosefRudník u Vrchlabí#468muži78.00:56:39.21+00:20:56.15Detail
39. MUNZAR JanDvůr Králové nad Labem#404muži79.00:56:39.31+00:20:56.25Detail
40. HRNEČEK JanDvůr Králové nad Labem#352muži82.00:57:16.40+00:21:33.34Detail
41. RINCON Txema#423muži86.00:57:38.34+00:21:55.28Detail
42. TROUSIL DavidAC GoMango Högner#454muži87.00:58:04.66+00:22:21.60Detail
43. KOBLASA DavidDvůr Králové nad Labem#373muži92.00:59:27.03+00:23:43.97Detail
44. HORNYCH MilanKnedlíšci#347muži93.00:59:33.62+00:23:50.56Detail
45. DEKOJ Viktor#325muži94.01:00:09.03+00:24:25.97Detail
46. ČELOUD PatrikPřibyslav#320muži98.01:00:40.45+00:24:57.39Detail
47. KASPER JakubTrutnov#366muži101.01:00:48.65+00:25:05.59Detail
48. SEMECKÝ MartinChlumec nad Cidlinou#430muži104.01:01:59.61+00:26:16.55Detail
49. MEJSNAR Lubor#632muži106.01:02:19.53+00:26:36.47Detail
50. BAUDYŠ RobinEDON#634muži107.01:02:20.00+00:26:36.94Detail
51. PÁV MichalSVVAT#411muži108.01:02:32.37+00:26:49.31Detail
52. KUCHTA Tomáš#388muži109.01:02:46.88+00:27:03.82Detail
53. ČERNÝ MartinDknL#323muži110.01:03:27.69+00:27:44.63Detail
54. SVOBODA ŠtěpánHostinné #437muži114.01:03:57.71+00:28:14.65Detail
55. KUBŮ JaroslavNever give up#387muži115.01:04:31.28+00:28:48.22Detail
56. ŠIMEK MilanDvůr Králové nad Labem#444muži116.01:06:02.87+00:30:19.81Detail
57. FELGR ZdeněkDvůr Králové nad Labem#327muži119.01:07:48.04+00:32:04.98Detail
58. KAMENÍČEK MichalCerhýnky#364muži122.01:09:17.98+00:33:34.92Detail
59. HRČKA JanKřížlice#636muži123.01:09:42.78+00:33:59.72Detail
60. JEŽEK TomášDvůr Králové nad Labem#361muži125.01:13:34.25+00:37:51.19Detail
61. GLOS PetrNová Paka#332muži128.01:31:08.89+00:55:25.83Detail
62. KRUPIČKA FrantišekKrupičáci#384muži129.01:36:53.06+01:01:10.00Detail
HOVORKA MartinLhota pod Libčany#349mužiDetail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz