Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

10 km Kategorie Mdo50

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Vagenknecht FrantišekAster Jičín#456#muži3.00:37:18.90Detail
2. Cogan RudolfNová Paka#319#muži6.00:41:46.83+00:04:27.93Detail
3. Šara PavelAC Praha 1890#442#muži8.00:42:13.70+00:04:54.80Detail
4. Hak TomášVítězná#338#muži11.00:43:15.36+00:05:56.46Detail
5. Novotný LuděkCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem#408#muži12.00:44:15.72+00:06:56.82Detail
6. Vrba MartinRUN magazine team#467#muži13.00:44:24.80+00:07:05.90Detail
7. Koudelka DrahomirMeixner Consulting#376#muži16.00:45:05.13+00:07:46.23Detail
8. Valeš PavelDvůr Králové nad Labem#458#muži19.00:45:29.69+00:08:10.79Detail
9. Harkabuz OndrejMartin, SR#340#muži22.00:45:52.60+00:08:33.70Detail
10. Pospíšil JaroslavNový Bydžov#420#muži25.00:46:30.61+00:09:11.71Detail
11. Klimeš MartinDvůr Kralové n-L#370#muži28.00:47:36.58+00:10:17.68Detail
12. Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové#469#muži30.00:47:43.32+00:10:24.42Detail
13. Kirsch RadomírTriatlon Team Trutnov#369#muži36.00:48:49.78+00:11:30.88Detail
14. Krupička FrantišekKrupičáci#383#muži39.00:49:08.38+00:11:49.48Detail
15. Hyjánek JaroslavSafari Park Dvůr Králové#355#muži40.00:49:12.85+00:11:53.95Detail
16. Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice#462#muži41.00:49:51.80+00:12:32.90Detail
17. Seneta LiborDvůr Králové#483#muži42.00:49:58.34+00:12:39.44Detail
18. Jakl PetrŠneci v běhu#359#muži45.00:50:36.24+00:13:17.34Detail
19. Spíchal LuděkTrutnov#299#muži46.00:50:38.48+00:13:19.58Detail
20. Rutrle JosefDvůr Králové nad Labem#427#muži52.00:51:24.54+00:14:05.64Detail
21. Hrneček PavelCrnci z DKnL#353#muži54.00:52:02.52+00:14:43.62Detail
22. Borůvka TomášHořice#312#muži58.00:52:40.60+00:15:21.70Detail
23. Holeček MirekNové Město nad Metují#345#muži66.00:53:38.08+00:16:19.18Detail
24. Suchánek BohdanČSOB Praha#435#muži68.00:54:35.72+00:17:16.82Detail
25. Balcar JaroslavVysokov#303#muži69.00:54:37.20+00:17:18.30Detail
26. Kubica DušanDvůr Králové nad Labem#386#muži72.00:55:19.36+00:18:00.46Detail
27. Tomek PetrDK#452#muži75.00:55:59.86+00:18:40.96Detail
28. Beneš MartinDvůr Králové nad Labem#305#muži76.00:56:15.75+00:18:56.85Detail
29. Knap JanDvur Kralove nad Labem#372#muži80.00:56:50.59+00:19:31.69Detail
30. Mráček PavelDK-NL#403#muži81.00:57:10.40+00:19:51.50Detail
31. Hanuš JiříVellateam#492#muži83.00:57:16.42+00:19:57.52Detail
32. Horák JiříDvůr Králové nad Labem#346#muži84.00:57:17.00+00:19:58.10Detail
33. Halas MilanLoučka - Lipník nad Bečvou#339#muži85.00:57:35.18+00:20:16.28Detail
34. Balák JiříAeroklub Zbraslavice#302#muži88.00:58:08.63+00:20:49.73Detail
35. Karadzos MichalDvůr Králové nad Labem#476#muži89.00:58:58.28+00:21:39.38Detail
36. Christoph DavidAC Sparta Praha#358#muži90.00:59:04.59+00:21:45.69Detail
37. Blažek MartinSvoboda n.U.#311#muži95.01:00:21.64+00:23:02.74Detail
38. Pavel JiříSovětice#412#muži96.01:00:33.50+00:23:14.60Detail
39. Marel PetrDvůr Králové nad Labem#396#muži97.01:00:38.39+00:23:19.49Detail
40. Klička JaroslavDvůr Králové nad Labem#283#muži99.01:00:45.62+00:23:26.72Detail
41. Kotrbatý PetrSvoboda nad Úpou#375#muži100.01:00:45.76+00:23:26.86Detail
42. Jedlička JiříPardubice DL Ponorka#487#muži102.01:01:43.92+00:24:25.02Detail
43. Stibor PetrPupkani KV#489#muži103.01:01:51.38+00:24:32.48Detail
44. Novák MartinSkřivany#406#muži105.01:02:13.45+00:24:54.55Detail
45. Medikus ŠtěpánDvůr Králové nad Labem#399#muži113.01:03:30.18+00:26:11.28Detail
46. Valenta MartinNymburk#457#muži117.01:06:12.57+00:28:53.67Detail
47. Hajnyš TomášSafari Park Dvůr Králové#337#muži118.01:06:19.09+00:29:00.19Detail
48. Stejskal JanSafari Park Harrachov#433#muži120.01:08:10.25+00:30:51.35Detail
49. Vančura VáclavPřelouč#459#muži124.01:13:01.20+00:35:42.30Detail
50. Hladík Josef#344#muži127.01:19:20.22+00:42:01.32Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz