Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

5 km Kategorie Mdo40


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Čivrný JiříSemily#479#00:19:08.71Detail
2. Mocek TomášPardubice#127#00:20:11.91+00:01:03.20Detail
3. Šantroch PetrLoko Trutnov#280#00:21:23.70+00:02:14.99Detail
4. Kunrt JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.#104#00:21:32.09+00:02:23.38Detail
5. Bubeník MartinAFK Semice#16#00:22:12.77+00:03:04.06Detail
6. Janovec JakubTrutnov#294#00:22:54.70+00:03:45.99Detail
7. Obešlo František#143#00:23:11.62+00:04:02.91Detail
8. Paulů PetrHorní Branná#147#00:24:22.87+00:05:14.16Detail
9. Linhart LukášSK Nové Město nad Metují#486#00:24:23.03+00:05:14.32Detail
10. Čapek PetrSuchovršice#21#00:24:36.00+00:05:27.29Detail
11. Labský JakubDvůr Králové nad Labem#108#00:25:16.03+00:06:07.32Detail
12. Voňka Tomáš#254#00:25:17.38+00:06:08.67Detail
13. Krupička JindřichKrupičáci#98#00:25:42.14+00:06:33.43Detail
14. Berger TomášNáchod#9#00:25:47.04+00:06:38.33Detail
15. Fišera MarekPraha#45#00:26:06.19+00:06:57.48Detail
16. Věchet JaroslavHradec Králové#240#00:26:11.35+00:07:02.64Detail
17. Smola JosefNáchod#190#00:26:13.51+00:07:04.80Detail
18. Syrový AlešNever give up #204#00:26:17.66+00:07:08.95Detail
19. Barton Jan#3#00:26:25.63+00:07:16.92Detail
20. Peterka JirikKRÉŤAN TEAM#151#00:26:29.50+00:07:20.79Detail
21. Milata PetrBobr team ČSOB Pojišťovny#125#00:26:54.41+00:07:45.70Detail
22. Ráliš TomášStaré Hradiště#169#00:26:56.14+00:07:47.43Detail
23. Bucháček LukášÚpice#17#00:26:56.76+00:07:48.05Detail
24. Horváth MarianHorní Branná#63#00:27:15.85+00:08:07.14Detail
25. Jíčínský OndřejHradečáci#74#00:27:23.52+00:08:14.81Detail
26. Cogan JanNová Paka#20#00:27:28.71+00:08:20.00Detail
27. Tretyakov AlexeyPraha#300#00:27:30.49+00:08:21.78Detail
28. Ulrych ViliamDvůr Králové nad Labem#235#00:27:54.99+00:08:46.28Detail
29. Mráček AlešHradečáci#128#00:28:13.61+00:09:04.90Detail
30. Valach MichalČeská Třebová#237#00:28:45.45+00:09:36.74Detail
31. Andres ZdeněkHolice#1#00:28:56.48+00:09:47.77Detail
32. Rapčan Ladislav#172#00:29:08.36+00:09:59.65Detail
33. Prudič MartinHolice#161#00:29:14.04+00:10:05.33Detail
34. Foukner DavidVelká Lečice#48#00:29:26.20+00:10:17.49Detail
35. Prudič PetrHolice#162#00:29:30.67+00:10:21.96Detail
36. Myslivec JanPardubice#131#00:29:31.07+00:10:22.36Detail
37. Hornych JakubMladá Boleslav#278#00:29:52.19+00:10:43.48Detail
38. Tamchyna JakubŘíčany#228#00:30:05.91+00:10:57.20Detail
39. Pavlík JanHradec Králové Dragons#148#00:30:06.15+00:10:57.44Detail
40. Šalamon AdamHradec Králové#206#00:30:34.04+00:11:25.33Detail
41. Bros RomanDvůr Králové nad Labem#14#00:30:37.75+00:11:29.04Detail
42. Doubek LadislavČSOB Běh pro dobrou věc#31#00:30:39.85+00:11:31.14Detail
43. Písecký AlešDvůr Králové nad Labem#156#00:30:43.45+00:11:34.74Detail
44. Švanda KarelOpočno#225#00:30:59.94+00:11:51.23Detail
45. Zázvorka PavelVidochov#262#00:31:07.47+00:11:58.76Detail
46. Obdržálek MartinTrutnov#142#00:31:18.40+00:12:09.69Detail
47. Havlík JakubDvůr Králové nad Labem#291#00:31:36.12+00:12:27.41Detail
48. Minář LubošNáchod#126#00:32:11.50+00:13:02.79Detail
49. Vik MartinÚpice#245#00:32:34.59+00:13:25.88Detail
50. Mezlík MartinVídeň#123#00:32:57.31+00:13:48.60Detail
51. Zeman TomášJaroměř#267#00:34:08.19+00:14:59.48Detail
52. Kulhánek MichalDvůr Králové nad Labem#103#00:34:13.69+00:15:04.98Detail
53. Syrový FilipZvičinští mistři#205#00:34:21.67+00:15:12.96Detail
54. Švarc MichalPraha#227#00:34:48.30+00:15:39.59Detail
55. Petřina MartinChlumec nad Cidlinou#155#00:34:51.83+00:15:43.12Detail
56. Košín MartinPraha#93#00:34:53.32+00:15:44.61Detail
57. Sláma DanielČeská Třebová#188#00:34:56.45+00:15:47.74Detail
58. Sekyra DavidTrutnov#181#00:35:12.09+00:16:03.38Detail
59. Jungwirth KarelNáchod#77#00:35:27.09+00:16:18.38Detail
60. Blažek PavelJasenná#11#00:35:48.16+00:16:39.45Detail
61. Nečas MichalKutná Hora#132#00:36:06.29+00:16:57.58Detail
62. Radačovský LukášPraha#167#00:36:06.31+00:16:57.60Detail
63. Langr MichalBomby#110#00:36:26.67+00:17:17.96Detail
64. Vašata JanHradec Králové#239#00:38:15.92+00:19:07.21Detail
65. Brůžek Michal#15#00:38:36.96+00:19:28.25Detail
66. Secký MichalJaroměř#178#00:38:40.57+00:19:31.86Detail
67. Kodet AlešPraha#87#00:38:47.75+00:19:39.04Detail
68. Konečný TomášSamíci#89#00:39:29.83+00:20:21.12Detail
69. Šíf IvoPraha#212#00:39:33.04+00:20:24.33Detail
70. Barychar TomášSamíci#5#00:39:36.10+00:20:27.39Detail
71. Čiampor MichalDvůr Králové nad Labem#22#00:40:08.65+00:20:59.94Detail
72. Vydra Tomáš#258#00:40:46.00+00:21:37.29Detail
73. Dočkal TobiášNáchod #26#00:43:58.72+00:24:50.01Detail
74. Petrak MichalChotěvice#154#00:45:10.30+00:26:01.59Detail
75. Koudelka TomášHradec Králové#94#00:45:10.67+00:26:01.96Detail
76. Koukol MarekJaroměř#95#00:45:12.27+00:26:03.56Detail
77. Pětioký JanPardubice#153#00:53:13.26+00:34:04.55Detail
Tuček JonášSněhové plantáže#232#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz