Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

2 km dětský závod do 15 let


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov#734#CH151.00:07:11.76Detail
2. Cogan OndřejBaník Ostrava#760#CH152.00:07:40.07+00:00:28.31Detail
3. Kubíček MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#752#CH121.00:07:40.58+00:00:28.82Detail
4. Drbohlavová KarolínaLSK Lomnice nad Popelkou#513#D151.00:08:03.22+00:00:51.46Detail
5. Hanzl JaroslavBílá Třemešná#736#CH153.00:08:06.10+00:00:54.34Detail
6. Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř#563#CH154.00:08:23.57+00:01:11.81Detail
7. Šilar JanPraha#606#CH155.00:08:38.02+00:01:26.26Detail
8. Jakubský Tomáš#783#CH156.00:08:39.71+00:01:27.95Detail
9. Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř#754#D152.00:08:41.38+00:01:29.62Detail
10. Rabas JosefSafari Park Dvůr Králové#584#CH157.00:08:43.18+00:01:31.42Detail
11. Chrisstoffels FloortjeTelovychovna Dvůr Králové n/L#526#D121.00:08:56.41+00:01:44.65Detail
12. Westfal LukášPardubice#622#CH158.00:08:57.63+00:01:45.87Detail
13. Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř#755#D153.00:08:58.02+00:01:46.26Detail
14. Kareš MatoušHorní Ředice#772#CH122.00:08:58.12+00:01:46.36Detail
15. Kubičková KateřinaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#751#D154.00:09:00.57+00:01:48.81Detail
16. Vaněk LukášBrno#723#CH123.00:09:02.39+00:01:50.63Detail
17. Drbohlavová AnnaLSK Lomnice nad Popelkou#512#D122.00:09:03.45+00:01:51.69Detail
18. Cejnar TobiášČ.Kostelec#721#CH124.00:09:09.87+00:01:58.11Detail
19. Malichová AgataLoko Trutnov#553#D155.00:09:12.23+00:02:00.47Detail
20. Vondra MatějRudník#619#CH125.00:09:12.92+00:02:01.16Detail
21. Sýkora MatyášStaré Město#603#CH159.00:09:13.57+00:02:01.81Detail
22. Malich AntonínTJ Dvůr Králové#765#CH1510.00:09:19.95+00:02:08.19Detail
23. Marynka LukášHorní Branná#559#CH126.00:09:21.44+00:02:09.68Detail
24. Holanová AnežkaSokol Dvůr Králové nad Labem#785#D123.00:09:29.67+00:02:17.91Detail
25. Stejskal FilipHarrachov#598#CH127.00:09:34.64+00:02:22.88Detail
26. Síbrová BarboraDvůr Králové nad Lebem#726#D156.00:09:39.15+00:02:27.39Detail
27. Cejnarová AlenaTJ Sokol Jaroměř#753#D157.00:09:48.33+00:02:36.57Detail
28. Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř#564#CH128.00:09:49.71+00:02:37.95Detail
29. Kavka PetrPraha#536#CH129.00:09:50.06+00:02:38.30Detail
30. Kunc JanDoubravice#720#CH1210.00:09:53.16+00:02:41.40Detail
31. Markl MatyášDvůr Králové nad Labem#732#CH1511.00:10:03.84+00:02:52.08Detail
32. Kočandrlová LeaPlzeň Lokomotiva#758#D158.00:10:06.89+00:02:55.13Detail
33. Flégl MatějTj sokol Dvůr Králové#516#CH1211.00:10:10.35+00:02:58.59Detail
34. Hlavatý FilipVítězná#750#CH1512.00:10:10.76+00:02:59.00Detail
35. Šara PetrAC Praha 1890#604#CH1212.00:10:10.79+00:02:59.03Detail
36. Šilar PavelPraha#607#1.00:10:19.96+00:03:08.20Detail
37. Svatoš AdamTrutnov#600#CH1213.00:10:21.72+00:03:09.96Detail
38. Hájek ŠtěpánPraha#766#CH1214.00:10:26.17+00:03:14.41Detail
39. Sitná RozáliePětihosty#763#D124.00:10:30.13+00:03:18.37Detail
40. Malichová TerezaLoko Trutnov#555#D125.00:10:34.59+00:03:22.83Detail
41. Valešová Zuzana#728#D126.00:10:35.80+00:03:24.04Detail
42. Rabas PřemyslSafari Park Dvůr Králové#585#CH1215.00:10:37.71+00:03:25.95Detail
43. Baran JanHradec Králové#502#CH1216.00:10:40.57+00:03:28.81Detail
44. Mráček JakubDvůr Králové nad Labem#771#CH1217.00:10:41.29+00:03:29.53Detail
45. Spíchalová BarboraTrutnov#597#D127.00:10:47.25+00:03:35.49Detail
46. Stejskalová AnnaHarrachov#599#D159.00:10:53.21+00:03:41.45Detail
47. Ulvr AdamTJ Dvůr Králové#777#CH1218.00:10:54.71+00:03:42.95Detail
48. Jakubský LukášPecka#782#CH1219.00:10:56.67+00:03:44.91Detail
49. Klimešová NicolDvůr Kralové n-L#539#D128.00:11:00.68+00:03:48.92Detail
50. Pacholík MaxZálesní Lhota#573#CH1220.00:11:02.80+00:03:51.04Detail
51. Holan FilipMKML#784#CH1513.00:11:08.28+00:03:56.52Detail
52. Doležalová Thea#509#D129.00:11:08.64+00:03:56.88Detail
53. Havlík LukášDvůr Králové nad Labem#741#CH1221.00:11:12.02+00:04:00.26Detail
54. Kuba MatyášSokol Harta#548#CH1222.00:11:15.90+00:04:04.14Detail
55. Johan MarekTrutnov#767#CH1223.00:11:17.63+00:04:05.87Detail
56. Klička JaroslavDvůr Králové nad Labem#737#CH1224.00:11:18.24+00:04:06.48Detail
57. Mašín ŠimonDvůr Králové#629#CH1225.00:11:21.72+00:04:09.96Detail
58. Drahonínská NatalieLukavec u Hořic#510#D1510.00:11:25.27+00:04:13.51Detail
59. Drahonínská NikolaLukavec u Hořic#511#D1210.00:11:26.00+00:04:14.24Detail
60. Baranová AnnaHradec Králové#503#D1211.00:11:27.89+00:04:16.13Detail
61. Žačok JakubLokomotiva Trutnov#768#CH1514.00:11:29.49+00:04:17.73Detail
62. Celarová TerezaHostinné#725#D1511.00:11:29.98+00:04:18.22Detail
63. Černý Václav#780#CH1226.00:11:32.06+00:04:20.30Detail
64. Beránková LenkaHradec Králové#505#D1212.00:11:41.44+00:04:29.68Detail
65. Malichová Martina#554#2.00:11:43.68+00:04:31.92Detail
66. Šarova EmaAC Praha 1890#605#D1213.00:11:45.47+00:04:33.71Detail
67. Marynka JakubHorní Branná#558#CH71.00:11:48.90+00:04:37.14Detail
68. Bednářová AlžbětaAteltika Jaroměř#722#D1214.00:11:53.08+00:04:41.32Detail
69. Blažek DanielFC Tatran Svoboda n.U.#506#CH72.00:11:54.34+00:04:42.58Detail
70. Milata Filip#733#CH1227.00:11:57.47+00:04:45.71Detail
71. Novák MatyášSkřivany#569#CH1228.00:11:58.56+00:04:46.80Detail
72. Novotná LenkaDvůr Králové nad Labem#571#D1215.00:12:00.85+00:04:49.09Detail
73. Zvoníček VojtaHořice#628#CH1229.00:12:06.81+00:04:55.05Detail
74. Novotný OndřejPřerov#572#CH73.00:12:10.79+00:04:59.03Detail
75. Medikusová JulieNemojov#774#D1512.00:12:11.56+00:04:59.80Detail
76. Svobodová TerezaTrutnov#745#D1216.00:12:18.23+00:05:06.47Detail
77. Paschoutová TerezaTrutnov#747#D1513.00:12:18.83+00:05:07.07Detail
78. Svobodová LucieTrutnov#744#D1217.00:12:23.11+00:05:11.35Detail
79. Košťálová VeronikaHořice#545#D1218.00:12:23.24+00:05:11.48Detail
80. Blaščík Tobiáš SamuelAK Škoda Plzeň#757#CH74.00:12:23.95+00:05:12.19Detail
81. Němcová AdrianaPraha#567#D1219.00:12:24.26+00:05:12.50Detail
82. Sitná AmeliePětihosty#762#D1220.00:12:24.94+00:05:13.18Detail
83. Mareček Filip#557#CH1230.00:12:26.37+00:05:14.61Detail
84. Štastná EliškaTrutnov#746#D1221.00:12:26.48+00:05:14.72Detail
85. Krčmář FrantišekTrutnov#769#CH1231.00:12:28.17+00:05:16.41Detail
86. Kosáčková AliceZálesní Lhota#543#D71.00:12:29.23+00:05:17.47Detail
87. Sitný SebastianPětihosty#761#CH1232.00:12:30.57+00:05:18.81Detail
88. Klimešová MonikaD.K.n.L.#724#D72.00:12:31.35+00:05:19.59Detail
89. Tomancová BarboraDvůr Králové nad Labem#612#D1514.00:12:32.14+00:05:20.38Detail
90. Pokorná EliškaVlčice u Trutnova#579#D1222.00:12:32.24+00:05:20.48Detail
91. Kasper JakubTrutnov#534#CH1233.00:12:32.77+00:05:21.01Detail
92. Coganová EvaNová Paka#507#D73.00:12:34.89+00:05:23.13Detail
93. Nováková AlžbětaHradec Králové#570#D1223.00:12:36.45+00:05:24.69Detail
94. Spíchal VojtěchTrutnov#596#CH1234.00:12:37.40+00:05:25.64Detail
95. Lukáš Martin#551#CH1515.00:12:38.44+00:05:26.68Detail
96. Doležalová Lada#508#3.00:12:38.64+00:05:26.88Detail
97. Trejbal KryštofTrutnov#614#CH1235.00:12:41.22+00:05:29.46Detail
98. Kalenský ŠtěpánRoztoky u Jilemnice#532#CH1236.00:12:44.26+00:05:32.50Detail
99. Figera LukášVlčice#515#CH1237.00:12:44.92+00:05:33.16Detail
100. Hřebíček MarekÚstí nad Orlicí#776#CH1238.00:12:46.68+00:05:34.92Detail
101. Blaščík Matyáš DominikAK Škoda Plzeň#756#CH75.00:12:47.72+00:05:35.96Detail
102. Figera JakubVlčice#514#CH1239.00:12:52.18+00:05:40.42Detail
103. Tomášková NelaHořice#613#D74.00:12:53.89+00:05:42.13Detail
104. Hřebičková MarieÚstí nad Orlicí#775#D75.00:13:07.49+00:05:55.73Detail
105. Holmerová MichaelaHarrachov#759#4.00:13:15.33+00:06:03.57Detail
106. Seifrt Jan#729#CH76.00:13:23.41+00:06:11.65Detail
107. Koucký OtoHradec Králové#749#CH77.00:13:25.56+00:06:13.80Detail
108. Geislerová SofiaDvůr Králové nad Labem#518#D1224.00:13:26.16+00:06:14.40Detail
109. Kalinová MichaelaHradec Králové#533#D1225.00:13:28.31+00:06:16.55Detail
110. Podolská HanaRychnov nad Kněžnou#743#D1226.00:13:32.97+00:06:21.21Detail
111. Křivánek Tomáš#547#CH1240.00:13:33.09+00:06:21.33Detail
112. Počekajlo MichalTrutnov #577#CH1241.00:13:33.46+00:06:21.70Detail
113. Konvalinová NelaNový Bydžov#542#D1227.00:13:41.65+00:06:29.89Detail
114. Koucká NellaHradec Králové#748#D76.00:13:43.49+00:06:31.73Detail
115. Říha MatyášPardubice#589#CH1242.00:13:51.10+00:06:39.34Detail
116. Lukášová Rozalie#552#D1228.00:13:51.41+00:06:39.65Detail
117. Barton Bruno#504#CH78.00:13:53.72+00:06:41.96Detail
118. Brožová SáraDvůr Králové nad Labem#738#D1229.00:13:57.17+00:06:45.41Detail
119. Svatošová ValerieTrutnov#601#D77.00:13:59.30+00:06:47.54Detail
120. Tomancová AndreaDvůr Králové nad Labem#611#D1230.00:14:03.67+00:06:51.91Detail
121. Kvoch MichalSKRIPT s.r.o.#550#CH1243.00:14:11.13+00:06:59.37Detail
122. Štěpánová AmálieHořice#778#D1231.00:14:11.90+00:07:00.14Detail
123. Milatová Tereza#731#D1232.00:14:15.73+00:07:03.97Detail
124. Gumanova MatyldaTrutnov#520#D78.00:14:15.78+00:07:04.02Detail
125. Holá AnnaChotěvice#521#D1233.00:14:17.49+00:07:05.73Detail
126. Pokorná AnežkaVlčice u Trutnova#578#D79.00:14:25.75+00:07:13.99Detail
127. Potůčková LauraHradištko u Štěchovic#583#D710.00:14:26.14+00:07:14.38Detail
128. Černý Karel#779#CH79.00:14:35.11+00:07:23.35Detail
129. Samková KarolínaHradec Králové#591#D1234.00:14:36.58+00:07:24.82Detail
130. Samková KristýnaHradec Králové#592#D711.00:14:39.38+00:07:27.62Detail
131. Roubcová KristýnkaVlčice#586#D712.00:14:40.86+00:07:29.10Detail
132. Veteška MichaelRtyně v Podkrkonoší#618#CH1244.00:14:46.83+00:07:35.07Detail
133. Medříková Michaela#561#D1515.00:14:47.23+00:07:35.47Detail
134. Zavřel LukášKroměříž#623#CH1245.00:14:55.31+00:07:43.55Detail
135. Johanová AnikaTrutnov#529#D713.00:15:17.33+00:08:05.57Detail
136. Sýkora JanStaré Město#602#CH1246.00:15:18.50+00:08:06.74Detail
137. Pešek JiříDvůr Králové nad Labem#735#CH1247.00:15:18.88+00:08:07.12Detail
138. Vydrová KarolínaRudník u Vrchlabí#621#D1235.00:15:43.33+00:08:31.57Detail
139. Hromádková EmaHradec Králové#525#D714.00:15:58.56+00:08:46.80Detail
140. Roubík JanTrutnov#587#CH710.00:16:01.01+00:08:49.25Detail
141. Vrba RadimHostinné#620#CH1248.00:16:07.01+00:08:55.25Detail
142. Plzáková NelinkaTymákov#576#D1236.00:16:15.19+00:09:03.43Detail
143. Nejedlá JolankaTymákov#565#D1237.00:16:15.24+00:09:03.48Detail
144. Skrbková NelaZálesní Lhota#595#D1238.00:16:25.72+00:09:13.96Detail
145. Skrbková BeátaZálesní Lhota#594#D715.00:16:39.05+00:09:27.29Detail
146. Lhotský JanTrutnov#739#CH1249.00:16:51.74+00:09:39.98Detail
147. Nejedlý JakubTymákov#566#CH1250.00:16:58.38+00:09:46.62Detail
148. Ševčík ToníkZdobín#787#CH1251.00:17:02.62+00:09:50.86Detail
149. Ševčík VojtěchZdobín#770#CH711.00:17:05.26+00:09:53.50Detail
150. Šimek ŠtěpánDvůr Králové nad Labem#608#CH712.00:17:08.40+00:09:56.64Detail
151. Sitný KristiánPětihosty#764#CH713.00:17:14.03+00:10:02.27Detail
152. Ponikelská EmilyPonik Racing#580#D716.00:17:36.37+00:10:24.61Detail
153. Ponikelská RozariePonik Racing#581#D717.00:17:38.40+00:10:26.64Detail
154. Ponikelský JachymPonik Racing#582#CH714.00:17:38.41+00:10:26.65Detail
155. Lhotský MatyášTrutnov#740#CH715.00:17:43.59+00:10:31.83Detail
156. Klčí EmilyPardubice#788#D718.00:18:47.05+00:11:35.29Detail
157. Henneberg ŠtěpánPardubice#786#CH716.00:19:08.88+00:11:57.12Detail
158. Černá MarieHorní Černůtky#742#D1239.00:19:13.25+00:12:01.49Detail
159. Štveráková AmálkaSobčice#610#D719.00:20:00.76+00:12:49.00Detail
160. Košťál OndřejHořice#544#CH1516.00:20:02.18+00:12:50.42Detail
161. Zvoníček MarekHořice#627#CH1517.00:20:03.84+00:12:52.08Detail
162. Nová KarolínaHostinné#568#D720.00:20:06.28+00:12:54.52Detail
163. Seifrt Ondřej#730#CH717.00:20:08.97+00:12:57.21Detail
164. Šimková MichaelaDvůr Králové nad Labem#609#D721.00:20:09.42+00:12:57.66Detail
165. Kohout MichalVrchlabí#540#CH718.00:20:11.93+00:13:00.17Detail
166. Černá Anna#781#D722.00:21:20.76+00:14:09.00Detail
167. Valachová AnežkaČeská Třebová#616#D1240.00:22:00.91+00:14:49.15Detail
168. Hromádková AnnaHradec Králové#524#D723.00:22:13.83+00:15:02.07Detail
169. Vejsova MarkétaHradec Kralove#617#D724.00:22:39.98+00:15:28.22Detail
170. Kasperova TerezaTrutnov#535#D725.00:22:40.78+00:15:29.02Detail
171. Zavřel PetrKroměříž#624#CH719.00:23:04.15+00:15:52.39Detail
172. Klausová EllenHradec Králové#538#D726.00:23:05.09+00:15:53.33Detail
173. Králíček JakubVlčice#546#CH720.00:24:05.01+00:16:53.25Detail
174. Guman TomasTrutnov#519#CH721.00:25:37.03+00:18:25.27Detail
175. Trejbalová StelaTrutnov#615#D727.00:26:22.79+00:19:11.03Detail
176. Kubicová AnetaDvůr Králové nad Labem#549#D1516.00:26:27.02+00:19:15.26Detail
177. Uher AdamTřebouševes#773#CH722.00:27:54.74+00:20:42.98Detail
178. Kohoutová TerezaVrchlabí#541#D1241.00:28:14.21+00:21:02.45Detail
179. Skála JiříZábřezí - Vorlech#593#CH723.00:29:34.95+00:22:23.19Detail
180. Valeš Dominik#727#CH724.00:31:28.97+00:24:17.21Detail
181. Říhová BarboraPardubice#590#D728.00:31:31.19+00:24:19.43Detail
182. Říha AlbertPardubice#588#CH725.00:31:34.36+00:24:22.60Detail
183. Zumr VojtěchČernilov#626#CH726.00:33:34.74+00:26:22.98Detail
184. Zumr OndřejČernilov#625#CH727.00:33:34.91+00:26:23.15Detail
185. Klaus KristianHradec Králové#537#CH728.00:33:44.37+00:26:32.61Detail
Assoumani AngeloTachov#501#CH7Detail
Holubcová NatálieJičín#522#D7Detail
Holubec JanJičín#523#Detail
Janáček BrunoPraha#527#CH15Detail
Janáčková StellaPraha#528#D12Detail
Kadlec JanPraha#530#CH15Detail
Kadlecová MiaPraha#531#D15Detail
Malý MiroslavMostek#556#CH7Detail
Matěj VondraRudník#560#CH12Detail
Moličová BeátaHořice#562#D12Detail
Písař MarekSobětuchy#574#CH7Detail
Písař TomášSobětuchy#575#CH7Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz