Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

2 km dětský závod do 15 let Kategorie CH7

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. MARYNKA JakubHorní Branná#55800:11:48.90Detail
2. BLAŽEK DanielFC Tatran Svoboda n.U.#50600:11:54.34+00:00:05.44Detail
3. NOVOTNÝ OndřejPřerov#57200:12:10.79+00:00:21.89Detail
4. BLAŠČÍK Tobiáš SamuelAK Škoda Plzeň#75700:12:23.95+00:00:35.05Detail
5. BLAŠČÍK Matyáš DominikAK Škoda Plzeň#75600:12:47.72+00:00:58.82Detail
6. SEIFRT Jan#72900:13:23.41+00:01:34.51Detail
7. KOUCKÝ OtoHradec Králové#74900:13:25.56+00:01:36.66Detail
8. BARTON Bruno#50400:13:53.72+00:02:04.82Detail
9. ČERNÝ Karel#77900:14:35.11+00:02:46.21Detail
10. ROUBÍK JanTrutnov#58700:16:01.01+00:04:12.11Detail
11. ŠEVČÍK VojtěchZdobín#77000:17:05.26+00:05:16.36Detail
12. ŠIMEK ŠtěpánDvůr Králové nad Labem#60800:17:08.40+00:05:19.50Detail
13. SITNÝ KristiánPětihosty#76400:17:14.03+00:05:25.13Detail
14. PONIKELSKÝ JachymPonik Racing#58200:17:38.41+00:05:49.51Detail
15. LHOTSKÝ MatyášTrutnov#74000:17:43.59+00:05:54.69Detail
16. HENNEBERG ŠtěpánPardubice#78600:19:08.88+00:07:19.98Detail
17. SEIFRT Ondřej#73000:20:08.97+00:08:20.07Detail
18. KOHOUT MichalVrchlabí#54000:20:11.93+00:08:23.03Detail
19. ZAVŘEL PetrKroměříž#62400:23:04.15+00:11:15.25Detail
20. KRÁLÍČEK JakubVlčice#54600:24:05.01+00:12:16.11Detail
21. GUMAN TomasTrutnov#51900:25:37.03+00:13:48.13Detail
22. UHER AdamTřebouševes#77300:27:54.74+00:16:05.84Detail
23. SKÁLA JiříZábřezí - Vorlech#59300:29:34.95+00:17:46.05Detail
24. VALEŠ Dominik#72700:31:28.97+00:19:40.07Detail
25. ŘÍHA AlbertPardubice#58800:31:34.36+00:19:45.46Detail
26. ZUMR VojtěchČernilov#62600:33:34.74+00:21:45.84Detail
27. ZUMR OndřejČernilov#62500:33:34.91+00:21:46.01Detail
28. KLAUS KristianHradec Králové#53700:33:44.37+00:21:55.47Detail
ASSOUMANI AngeloTachov#501Detail
MALÝ MiroslavMostek#556Detail
PÍSAŘ MarekSobětuchy#574Detail
PÍSAŘ TomášSobětuchy#575Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz