Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

2 km dětský závod do 15 let Kategorie CH12

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Kubíček MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#752#00:07:40.58Detail
2. Kareš MatoušHorní Ředice#772#00:08:58.12+00:01:17.53Detail
3. Vaněk LukášBrno#723#00:09:02.39+00:01:21.80Detail
4. Cejnar TobiášČ.Kostelec#721#00:09:09.87+00:01:29.28Detail
5. Vondra MatějRudník#619#00:09:12.92+00:01:32.33Detail
6. Marynka LukášHorní Branná#559#00:09:21.44+00:01:40.85Detail
7. Stejskal FilipHarrachov#598#00:09:34.64+00:01:54.05Detail
8. Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř#564#00:09:49.71+00:02:09.12Detail
9. Kavka PetrPraha#536#00:09:50.06+00:02:09.47Detail
10. Kunc JanDoubravice#720#00:09:53.16+00:02:12.57Detail
11. Flégl MatějTj sokol Dvůr Králové#516#00:10:10.35+00:02:29.76Detail
12. Šara PetrAC Praha 1890#604#00:10:10.79+00:02:30.20Detail
13. Svatoš AdamTrutnov#600#00:10:21.72+00:02:41.13Detail
14. Hájek ŠtěpánPraha#766#00:10:26.17+00:02:45.58Detail
15. Rabas PřemyslSafari Park Dvůr Králové#585#00:10:37.71+00:02:57.12Detail
16. Baran JanHradec Králové#502#00:10:40.57+00:02:59.98Detail
17. Mráček JakubDvůr Králové nad Labem#771#00:10:41.29+00:03:00.70Detail
18. Ulvr AdamTJ Dvůr Králové#777#00:10:54.71+00:03:14.12Detail
19. Jakubský LukášPecka#782#00:10:56.67+00:03:16.08Detail
20. Pacholík MaxZálesní Lhota#573#00:11:02.80+00:03:22.21Detail
21. Havlík LukášDvůr Králové nad Labem#741#00:11:12.02+00:03:31.43Detail
22. Kuba MatyášSokol Harta#548#00:11:15.90+00:03:35.31Detail
23. Johan MarekTrutnov#767#00:11:17.63+00:03:37.04Detail
24. Klička JaroslavDvůr Králové nad Labem#737#00:11:18.24+00:03:37.65Detail
25. Mašín ŠimonDvůr Králové#629#00:11:21.72+00:03:41.13Detail
26. Černý Václav#780#00:11:32.06+00:03:51.47Detail
27. Milata Filip#733#00:11:57.47+00:04:16.88Detail
28. Novák MatyášSkřivany#569#00:11:58.56+00:04:17.97Detail
29. Zvoníček VojtaHořice#628#00:12:06.81+00:04:26.22Detail
30. Mareček Filip#557#00:12:26.37+00:04:45.78Detail
31. Krčmář FrantišekTrutnov#769#00:12:28.17+00:04:47.58Detail
32. Sitný SebastianPětihosty#761#00:12:30.57+00:04:49.98Detail
33. Kasper JakubTrutnov#534#00:12:32.77+00:04:52.18Detail
34. Spíchal VojtěchTrutnov#596#00:12:37.40+00:04:56.81Detail
35. Trejbal KryštofTrutnov#614#00:12:41.22+00:05:00.63Detail
36. Kalenský ŠtěpánRoztoky u Jilemnice#532#00:12:44.26+00:05:03.67Detail
37. Figera LukášVlčice#515#00:12:44.92+00:05:04.33Detail
38. Hřebíček MarekÚstí nad Orlicí#776#00:12:46.68+00:05:06.09Detail
39. Figera JakubVlčice#514#00:12:52.18+00:05:11.59Detail
40. Křivánek Tomáš#547#00:13:33.09+00:05:52.50Detail
41. Počekajlo MichalTrutnov #577#00:13:33.46+00:05:52.87Detail
42. Říha MatyášPardubice#589#00:13:51.10+00:06:10.51Detail
43. Kvoch MichalSKRIPT s.r.o.#550#00:14:11.13+00:06:30.54Detail
44. Veteška MichaelRtyně v Podkrkonoší#618#00:14:46.83+00:07:06.24Detail
45. Zavřel LukášKroměříž#623#00:14:55.31+00:07:14.72Detail
46. Sýkora JanStaré Město#602#00:15:18.50+00:07:37.91Detail
47. Pešek JiříDvůr Králové nad Labem#735#00:15:18.88+00:07:38.29Detail
48. Vrba RadimHostinné#620#00:16:07.01+00:08:26.42Detail
49. Lhotský JanTrutnov#739#00:16:51.74+00:09:11.15Detail
50. Nejedlý JakubTymákov#566#00:16:58.38+00:09:17.79Detail
51. Ševčík ToníkZdobín#787#00:17:02.62+00:09:22.03Detail
Matěj VondraRudník#560#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz