Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

2 km dětský závod do 15 let Kategorie D12


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Chrisstoffels FloortjeTelovychovna Dvůr Králové n/L#526#00:08:56.41Detail
2. Drbohlavová AnnaLSK Lomnice nad Popelkou#512#00:09:03.45+00:00:07.04Detail
3. Holanová AnežkaSokol Dvůr Králové nad Labem#785#00:09:29.67+00:00:33.26Detail
4. Sitná RozáliePětihosty#763#00:10:30.13+00:01:33.72Detail
5. Malichová TerezaLoko Trutnov#555#00:10:34.59+00:01:38.18Detail
6. Valešová Zuzana#728#00:10:35.80+00:01:39.39Detail
7. Spíchalová BarboraTrutnov#597#00:10:47.25+00:01:50.84Detail
8. Klimešová NicolDvůr Kralové n-L#539#00:11:00.68+00:02:04.27Detail
9. Doležalová Thea#509#00:11:08.64+00:02:12.23Detail
10. Drahonínská NikolaLukavec u Hořic#511#00:11:26.00+00:02:29.59Detail
11. Baranová AnnaHradec Králové#503#00:11:27.89+00:02:31.48Detail
12. Beránková LenkaHradec Králové#505#00:11:41.44+00:02:45.03Detail
13. Šarova EmaAC Praha 1890#605#00:11:45.47+00:02:49.06Detail
14. Bednářová AlžbětaAteltika Jaroměř#722#00:11:53.08+00:02:56.67Detail
15. Novotná LenkaDvůr Králové nad Labem#571#00:12:00.85+00:03:04.44Detail
16. Svobodová TerezaTrutnov#745#00:12:18.23+00:03:21.82Detail
17. Svobodová LucieTrutnov#744#00:12:23.11+00:03:26.70Detail
18. Košťálová VeronikaHořice#545#00:12:23.24+00:03:26.83Detail
19. Němcová AdrianaPraha#567#00:12:24.26+00:03:27.85Detail
20. Sitná AmeliePětihosty#762#00:12:24.94+00:03:28.53Detail
21. Štastná EliškaTrutnov#746#00:12:26.48+00:03:30.07Detail
22. Pokorná EliškaVlčice u Trutnova#579#00:12:32.24+00:03:35.83Detail
23. Nováková AlžbětaHradec Králové#570#00:12:36.45+00:03:40.04Detail
24. Geislerová SofiaDvůr Králové nad Labem#518#00:13:26.16+00:04:29.75Detail
25. Kalinová MichaelaHradec Králové#533#00:13:28.31+00:04:31.90Detail
26. Podolská HanaRychnov nad Kněžnou#743#00:13:32.97+00:04:36.56Detail
27. Konvalinová NelaNový Bydžov#542#00:13:41.65+00:04:45.24Detail
28. Lukášová Rozalie#552#00:13:51.41+00:04:55.00Detail
29. Brožová SáraDvůr Králové nad Labem#738#00:13:57.17+00:05:00.76Detail
30. Tomancová AndreaDvůr Králové nad Labem#611#00:14:03.67+00:05:07.26Detail
31. Štěpánová AmálieHořice#778#00:14:11.90+00:05:15.49Detail
32. Milatová Tereza#731#00:14:15.73+00:05:19.32Detail
33. Holá AnnaChotěvice#521#00:14:17.49+00:05:21.08Detail
34. Samková KarolínaHradec Králové#591#00:14:36.58+00:05:40.17Detail
35. Vydrová KarolínaRudník u Vrchlabí#621#00:15:43.33+00:06:46.92Detail
36. Plzáková NelinkaTymákov#576#00:16:15.19+00:07:18.78Detail
37. Nejedlá JolankaTymákov#565#00:16:15.24+00:07:18.83Detail
38. Skrbková NelaZálesní Lhota#595#00:16:25.72+00:07:29.31Detail
39. Černá MarieHorní Černůtky#742#00:19:13.25+00:10:16.84Detail
40. Valachová AnežkaČeská Třebová#616#00:22:00.91+00:13:04.50Detail
41. Kohoutová TerezaVrchlabí#541#00:28:14.21+00:19:17.80Detail
Janáčková StellaPraha#528#Detail
Moličová BeátaHořice#562#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz