Oficiální Výsledková listina Janovský trhák
5. 5. 2018

Jednotlivci Kategorie Veteráni II.


# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Pöche MarioPetz Racing#121#00:08:32Detail
2. Svoboda JakubCK Kolokrám#99#00:08:35+00:00:44.77Detail
3. Schinköthe RaltPetz Racing#122#00:08:45+00:00:54.77Detail
4. Valeš JanČeská Lípa#100#00:09:05+00:01:14.77Detail
5. Blažek JiříÚstí nad Labem#25#00:09:26+00:01:35.77Detail
6. Nosek DanielMK - Cyklo Děčín#2#00:09:37+00:01:46.77Detail
7. Ehrlich Václav#133#00:09:45+00:01:54.77Detail
8. Bozsenik DavidDěčín#48#00:09:48+00:01:57.77Detail
9. Muchna Vladimír#27#00:10:08+00:02:17.77Detail
10. Šlechta Petr#40#00:10:11+00:02:20.77Detail
11. Hájek JiříCK 1967 Česká Kamenice, z.s.#39#00:10:36+00:02:45.77Detail
12. Ondečko Jiří#137#00:11:08+00:03:17.77Detail
13. Sieler MiroslavMTB Biolit Děčín#94#00:11:51+00:04:00.77Detail
14. Felczán TomášDěčín#67#00:12:01+00:04:10.77Detail
15. Pajer JanDěčín#85#00:12:17+00:04:26.77Detail
16. Pampalini PaoloBDSM&FETISH race team#77#00:12:25+00:04:34.77Detail
17. Gruhl HolgerPetz Racing#141#00:12:37+00:04:46.77Detail
18. Strnad MiroslavDěčín#64#00:12:39+00:04:48.77Detail
19. Košík JanJanov#73#M domácí2.00:12:54+00:05:03.77Detail
20. Abtrachimov ZdenekArnoltice#52#00:13:14+00:05:23.77Detail
21. Seilek VáclavMTB Biolit Děčín#96#00:13:22+00:05:31.77Detail
22. Očí VírBDSM&FETISH race team#76#00:13:23+00:05:32.77Detail
23. Šiller JanBenešov nad Ploučnicí#38#00:13:23+00:05:32.77Detail
24. Matejicek JaromírMTB Biolit - Růžová#93#00:13:38+00:05:47.77Detail
25. Král JaroslavBDSM&FETISH race team#75#00:13:49+00:05:58.77Detail
26. Pros JaroslavDěčín#90#00:13:54+00:06:03.77Detail
27. Kopecky MilanJANOV#8#M domácí3.00:14:08+00:06:17.77Detail
28. Kadlec VítězslavHorní Habartice#44#00:14:31+00:06:40.77Detail
29. Křivan MilošDěčín#62#00:14:37+00:06:46.77Detail
30. Juřička Petr#14#00:14:54+00:07:03.77Detail
31. Bulák JanCANYON TOPEAK TEAM Děčín#33#00:15:01+00:07:10.77Detail
32. Vála MiroslavRůžová#145#00:15:03+00:07:12.77Detail
33. Parlesák OtaBohemia Cargo Bike#61#00:15:05+00:07:14.77Detail
34. Uhlíř FrantišekJanov#28#M domácí5.00:15:10+00:07:19.77Detail
35. Gut VilémDěčín#30#00:15:19+00:07:28.77Detail
36. Suja DavidKrupka#7#M domácí6.00:15:22+00:07:31.77Detail
37. Vokůrka PavelMTB Biolit - Růžová#95#00:15:34+00:07:43.77Detail
38. Vlček TomášDěčín#108#00:15:48+00:07:57.77Detail
39. Sak MiroslavArnoltice#70#00:16:55+00:09:04.77Detail
40. Sebek JaroslavMTB Biolit Děčín#98#00:17:17+00:09:26.77Detail
41. Polák David#91#00:17:45+00:09:54.77Detail
42. Zelinka TomášDěčín#16#00:19:23+00:11:32.77Detail
43. Vopice NachmelenáČuranda#117#00:32:31+00:24:40.77Detail
44. Wiedermann JaroslavDěčín#66#00:43:54+00:36:03.77Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz