Oficiální Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
1. 9. 2018

hlavní závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. SOKOL JanAK Sokolov156Muži 1.01:15:40Detail
2. STEJSKAL JakubKadaň250Muži 2.01:17:36+00:01:56Detail
3. KOLLER DanielČeské Budějovice106Muži 3.01:20:21+00:04:41Detail
4. PROCHÁZKA MarekTJ Šumperk219Veteráni A1.01:20:56+00:05:16Detail
5. OUZKÝ StanislavJirkov191Veteráni A2.01:22:13+00:06:33Detail
6. KUJÍČEK TomášBk Spořice138Veteráni A3.01:29:36+00:13:56Detail
7. HUBÁČEK PavelTempo makers70Muži 4.01:29:39+00:13:59Detail
8. WATZKE PetrVitaSport.cz / Teplice306Veteráni B1.01:30:51+00:15:11Detail
9. PATERA MiroslavBK Louny202Veteráni B2.01:31:22+00:15:42Detail
10. ČERNÝ AntonínMaraton klub Kladno23Veteráni B3.01:31:24+00:15:44Detail
11. UNGER MiroslavMost287Veteráni A4.01:31:25+00:15:45Detail
12. KODAJ JiříLouny101Veteráni B4.01:31:25+00:15:45Detail
13. ULRIKE SchwalbeASC Marktrodach286Veteránky A1.01:31:35+00:15:55Detail
14. LINHART JanKarlovy Vary146Muži 5.01:31:39+00:15:59Detail
15. JIRKAL Tomáš87Muži 6.01:31:46+00:16:06Detail
16. IŠLER LukášChomutov76Muži 7.01:31:55+00:16:15Detail
17. VÁVRŮ IvankaTJ VTŽ Chomutov317Ženy1.01:32:11+00:16:31Detail
18. VOJTĚCHOVSKÝ LadislavVitaSport.cz301Muži 8.01:32:54+00:17:14Detail
19. BELEJ TomášSRTG Chomutov11Muži 9.01:33:19+00:17:39Detail
20. RAZAKOWSKI MartinKadaň229Veteráni A5.01:33:23+00:17:43Detail
21. BĚLOHLÁVEK PavelJirkov12Veteráni A6.01:33:32+00:17:52Detail
22. VOLF MiroslavChomutov303Veteráni A7.01:34:01+00:18:21Detail
23. BARTL MilanKrušnoborci7Veteráni C1.01:34:04+00:18:24Detail
24. MORÁVEK TomášBk Chomutov 166Muži 10.01:34:09+00:18:29Detail
25. BRAUN ZdeněkNew Roll Runners327Muži 11.01:34:26+00:18:46Detail
26. KOPICA JiříOblastní muzeum v Chomutově111Veteráni A8.01:34:46+00:19:06Detail
27. SKOUPY JanPraha239Muži 12.01:35:02+00:19:22Detail
28. PAJER VojtěchTJ Berušky194Muži 13.01:35:04+00:19:24Detail
29. HLADÍK Milan56Veteráni A9.01:35:07+00:19:27Detail
30. KELBICH PetrSquadra di Alto Forno97Veteráni B5.01:35:08+00:19:28Detail
31. ŠIMOŇÁK MilanJirkov258Muži 14.01:35:12+00:19:32Detail
32. POSPÍŠIL FrantišekBěžci Chomutov216Muži 15.01:35:16+00:19:36Detail
33. LENCOVÁ AliceTJ Dukla Praha144Ženy2.01:35:33+00:19:53Detail
34. KUČERA JiříTEMPO MAKERS135Veteráni B6.01:35:36+00:19:56Detail
35. KŘAPEK MilanChomutov130Muži 16.01:35:45+00:20:05Detail
36. PROKEŠ DušanChomutov221Veteráni A10.01:36:34+00:20:54Detail
37. KOŘÍNEK Tobiáš112Muži 17.01:37:42+00:22:02Detail
38. KOLLÁR FilipSRTG Strupčice105Veteráni A11.01:37:44+00:22:04Detail
39. ŠŤASTNÝ JaroslavMK Kladno270Veteráni C2.01:37:56+00:22:16Detail
40. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha88Veteránky A2.01:38:27+00:22:47Detail
41. MAŠEK JiříTEMPO MAKERS154Veteráni B7.01:38:36+00:22:56Detail
42. RYCHNOVSKÝ MilanÚstí nad Labem236Veteráni A12.01:38:46+00:23:06Detail
43. STANĚK JanBenešov nad Ploučnicí248Veteráni A13.01:38:56+00:23:16Detail
44. KREUZER JanChomutov126Muži 18.01:39:04+00:23:24Detail
45. JENÍKOVSKÝ LukášSRTG Strupčice83Muži 19.01:39:37+00:23:57Detail
46. THUMSOVÁ MarieTragéd team277Veteránky B1.01:39:51+00:24:11Detail
47. FILIP OndřejSRTG CV313Muži 20.01:40:15+00:24:35Detail
48. MAŠÁT MartinŠopíci153Veteráni A14.01:40:15+00:24:35Detail
49. HANUS MiroslavMartin323Veteráni A15.01:40:21+00:24:41Detail
50. SOJKA PavelÚdlice244Muži 21.01:40:26+00:24:46Detail
51. BARTOŠ MiroslavBK Louny8Veteráni C3.01:40:28+00:24:48Detail
52. POLÍVKA JanPraha 4212Muži 22.01:40:44+00:25:04Detail
53. BRABEC PetrChomutov15Veteráni A16.01:40:45+00:25:05Detail
54. IMR MartinJirkov75Muži 23.01:40:56+00:25:16Detail
55. OUZKÝ TomášOtvice192Veteráni A17.01:40:56+00:25:16Detail
56. SMÍTKOVÁ KarolínaChomutov242Ženy3.01:40:59+00:25:19Detail
57. ŠKOTA JanSpořice320Muži 24.01:41:02+00:25:22Detail
58. BAYEROVÁ LenkaTJ Sokol Unhošť 9Veteránky B2.01:41:03+00:25:23Detail
59. MACHÁČEK RadekPraha - Vinor149Muži 25.01:41:22+00:25:42Detail
60. VACLÍKOVÁ HanaJirkov288Ženy4.01:41:27+00:25:47Detail
61. PETREK Jan PavelChomutov208Muži 26.01:41:41+00:26:01Detail
62. ROLA JanLevharti Chomutov231Muži 27.01:41:41+00:26:01Detail
63. ŠTĚTKA JiříMost271Veteráni A18.01:42:07+00:26:27Detail
64. TAPŠÍK ZdeněkChotějovice275Veteráni A19.01:42:11+00:26:31Detail
65. KLÍMA RostislavChomutov99Muži 28.01:42:26+00:26:46Detail
66. HOLÝ VáclavDBK Kadaň321Veteráni A20.01:42:27+00:26:47Detail
67. JELÍNEK Tomáš81Muži 29.01:42:45+00:27:05Detail
68. PAVLINSKÝ VladimírOstrov204Veteráni A21.01:42:48+00:27:08Detail
69. SLÁDEK VladimírSrtg Strupčice241Muži 30.01:42:49+00:27:09Detail
70. KAČER CtiborTEMPO MAKERS91Muži 31.01:42:50+00:27:10Detail
71. ŠRÁMEK VáclavPraha267Muži 32.01:42:57+00:27:17Detail
72. KYENGE DanRozběháme Most140Muži 33.01:43:05+00:27:25Detail
73. TRŽICKÝ LukášBěžci Chomutov281Muži 34.01:43:06+00:27:26Detail
74. NOVÁK MichalPeruc183Muži 35.01:43:13+00:27:33Detail
75. HUŠEK DanielBK Levharti Chomutov71Muži 36.01:43:26+00:27:46Detail
76. GROSSMANOVÁ GabrielaBílina 50Ženy5.01:43:30+00:27:50Detail
77. VODRÁŽKA TomášSamurai Fight Club Chodov300Veteráni A22.01:43:30+00:27:50Detail
78. VLACH MichalBěžci Chomutov297Veteráni A23.01:43:42+00:28:02Detail
79. KRATOCHVÍL MarekBěžci Chomutov302Veteráni A24.01:43:57+00:28:17Detail
80. MELICH Jakub4ZŠMost160Muži 37.01:44:10+00:28:30Detail
81. ZAPLETAL PetrZlate Hory309Veteráni B8.01:44:25+00:28:45Detail
82. ZBUZKOVÁ Blanka311Ženy6.01:44:34+00:28:54Detail
83. ZBUZEK Jaroslav310Veteráni B9.01:44:34+00:28:54Detail
84. CHUCHEL Zdeněk73Muži 38.01:45:15+00:29:35Detail
85. KOHLOVA DesislavaPraha102Veteránky A3.01:45:15+00:29:35Detail
86. FUTERA Stanislav45Muži 39.01:45:18+00:29:38Detail
87. HANÁK VladimírChomutov53Muži 40.01:45:40+00:30:00Detail
88. SÝKORA PavelZadní Vinohrady254Muži 41.01:45:47+00:30:07Detail
89. KOVÁŘOVÁ ZuzanaSušany121Ženy7.01:45:47+00:30:07Detail
90. TOMAN JaroslavKarlovy Vary278Muži 42.01:45:52+00:30:12Detail
91. VLASÁK JiříSKMP Kadaň298Veteráni A25.01:46:04+00:30:24Detail
92. FIDLER MartinČistá u Rakovníka40Muži 43.01:46:20+00:30:40Detail
93. KUDRNA PavelLibořice137Veteráni A26.01:46:23+00:30:43Detail
94. PROVAZNÍK PetrHOPMAN team Žatec223Veteráni A27.01:46:24+00:30:44Detail
95. PRCHLÍKOVÁ BarboraBenešovský běžecký klub218Veteránky A4.01:46:33+00:30:53Detail
96. PÁSZTOR JanJirkov200Muži 44.01:46:35+00:30:55Detail
97. JELÍNKOVÁ JanaBáječné ženy v běhu82Ženy8.01:46:44+00:31:04Detail
98. TRUČKOVÁ LenkaDrusklodol Teplice279Ženy9.01:46:45+00:31:05Detail
99. MOTEJZÍK VáclavJirkov168Muži 45.01:46:57+00:31:17Detail
100. LEHRL JosefBěžci Chomutov143Veteráni A28.01:47:04+00:31:24Detail
101. HOJDAR JosefMost - Čepirohy58Veteráni A29.01:47:24+00:31:44Detail
102. SMÍTKA JanChomutov318Muži 46.01:47:31+00:31:51Detail
103. EISENHAMMER JiříChomutov35Veteráni A30.01:47:38+00:31:58Detail
104. KOŘÍNEK TomislavChomutov113Muži 47.01:47:47+00:32:07Detail
105. TŮMA MartinChomutov282Muži 48.01:47:58+00:32:18Detail
106. DŘEVIKOVSKÝ JaroslavJirkov31Veteráni A31.01:48:00+00:32:20Detail
107. KOSKUBOVÁ KláraRozběháme Most114Ženy10.01:48:06+00:32:26Detail
108. NIEBAUER David178Veteráni A32.01:48:09+00:32:29Detail
109. SOCHOR JosefBĚŽCI CHOMUTOV 243Muži 49.01:48:14+00:32:34Detail
110. JAKUBAŠEK TiborMost78Veteráni A33.01:48:17+00:32:37Detail
111. FRANC JaroslavJirkov44Muži 50.01:48:24+00:32:44Detail
112. PABIŠTA PetrBKJ Most193Veteráni B10.01:48:44+00:33:04Detail
113. ŠVARC JiříKrakov274Muži 51.01:48:48+00:33:08Detail
114. RYCHLÝ AdamPraha235Muži 52.01:48:56+00:33:16Detail
115. ČELMÁK PetrChomutov21Veteráni A34.01:48:58+00:33:18Detail
116. TRUNECEK MiroslavSpořice280Veteráni A35.01:49:28+00:33:48Detail
117. KOBÍK MartinCobram Team PPC100Muži 53.01:49:29+00:33:49Detail
118. HOLEČEK JiříTEMPO MAKERS62Muži 54.01:49:31+00:33:51Detail
119. OUZKÁ PetraJirkov190Ženy11.01:49:32+00:33:52Detail
120. MYDLÁŘ JosefLavima Chomutov324Muži 55.01:49:52+00:34:12Detail
121. KUBICA PavelChomutov 131Muži 56.01:49:52+00:34:12Detail
122. GRYCOVA OlgaKlasterec nad Ohri51Veteránky A5.01:49:56+00:34:16Detail
123. RADA OldřichÚstí nad Labem227Veteráni A36.01:49:57+00:34:17Detail
124. TVRZ StanislavPraha - Zbraslav284Veteráni A37.01:50:20+00:34:40Detail
125. GARGOŠ MartinJirkov47Veteráni A38.01:50:32+00:34:52Detail
126. PROCHÁZKA ViktorKarate Droužkovice220Muži 57.01:50:37+00:34:57Detail
127. PAVLINSKÁ JanaNew Roll Runners203Ženy12.01:50:57+00:35:17Detail
128. HOFMAN Tomáš57Muži 58.01:51:05+00:35:25Detail
129. FARA PetrChomutov42Veteráni B11.01:51:05+00:35:25Detail
130. LALÍK PatrikKadan142Veteráni A39.01:51:16+00:35:36Detail
131. HRADECKÝ LukášTeplice68Muži 59.01:51:30+00:35:50Detail
132. KRAJÍČEK VáclavSK Dolní Chabry122Muži 60.01:51:49+00:36:09Detail
133. AUBRECHTOVÁ KamilaChomutov4Ženy13.01:51:58+00:36:18Detail
134. BEČVÁŘ PavelChomutov10Muži 61.01:52:14+00:36:34Detail
135. PALUSKA FrantišekHroznětín196Veteráni A40.01:52:22+00:36:42Detail
136. LONGAUEROVÁ LenkaROZBĚHEJ LITVÍNOV147Veteránky A6.01:52:25+00:36:45Detail
137. BLAILOVÁ JanaKK Chomutov13Ženy14.01:52:28+00:36:48Detail
138. KROUPOVÁ KarolínaChomutov129Ženy15.01:52:28+00:36:48Detail
139. RÝDL Vladimír234Veteráni B12.01:52:28+00:36:48Detail
140. FORMANOVÁ NikolaAlzheimer nadační fond43Ženy16.01:52:43+00:37:03Detail
141. KYLÍŠEK JosefDroužkovice141Veteráni A41.01:52:46+00:37:06Detail
142. VALIŠ KarelMost290Veteráni A42.01:52:55+00:37:15Detail
143. KROCOVÁ ValerieMost127Ženy17.01:52:56+00:37:16Detail
144. SKOKANOVÁ AgnesaChomutov238Ženy18.01:52:57+00:37:17Detail
145. ŠIMŮNEK PavelRozběháme Most259Muži 62.01:53:03+00:37:23Detail
146. BROŽOVÁ KateřinaPROFFA team 16Ženy19.01:53:04+00:37:24Detail
147. LIEBIG VilémChomutov145Veteráni B13.01:53:08+00:37:28Detail
148. PANUŠKA DavidSRTG Strupčice199Muži 63.01:53:13+00:37:33Detail
149. ZAPLETAL PavelZlate Hory308Muži 64.01:53:14+00:37:34Detail
150. MAŠEK MartinKrasobruslařský klub Chomutov, z.s.155Veteráni B14.01:53:18+00:37:38Detail
151. ŠMEJKAL VladislavVysoká Pec264Muži 65.01:53:22+00:37:42Detail
152. PALLAYOVÁ KristínaBlatno195Ženy20.01:53:26+00:37:46Detail
153. TICHÝ VáclavCobram Team326Muži 66.01:53:32+00:37:52Detail
154. MUTLOVÁ EvaKadaň172Ženy21.01:53:51+00:38:11Detail
155. JAHNOVÁ VěraLouny77Veteránky A7.01:53:57+00:38:17Detail
156. KOPECKÝ Aleš109Muži 67.01:54:05+00:38:25Detail
157. PÖPLOVÁ RomanaChodov214Veteránky B3.01:54:16+00:38:36Detail
158. KOVÁČOVÁ EliškaKV319Ženy22.01:54:28+00:38:48Detail
159. ČERMÁK OndřejRozběhej Litvínov22Muži 68.01:54:33+00:38:53Detail
160. JINDROVÁ Miroslava85Ženy23.01:54:48+00:39:08Detail
161. MRÁZ JaroslavMost170Muži 69.01:55:06+00:39:26Detail
162. ŠTIKA MartinHradec Kralove272Muži 70.01:55:10+00:39:30Detail
163. NIGRIN PřemyslRozběhej Litvínov 179Veteráni A43.01:55:20+00:39:40Detail
164. NUC JanChomutov188Muži 71.01:55:33+00:39:53Detail
165. VITVAR PavelBěžci Chomutov296Veteráni B15.01:55:53+00:40:13Detail
166. KOUDELKA MartinChomutov117Veteráni A44.01:56:25+00:40:45Detail
167. NUCOVÁ MagdalenaChomutov189Ženy24.01:56:29+00:40:49Detail
168. ČERVENÝ LadislavChomutov25Veteráni A45.01:56:34+00:40:54Detail
169. JAKUBAŠEKOVÁ KateřinaMost79Veteránky A8.01:56:43+00:41:03Detail
170. KOUSAL KryštofJirkov118Muži 72.01:56:47+00:41:07Detail
171. MOLNÁR JanKadaň164Veteráni A46.01:56:54+00:41:14Detail
172. BAJER JosefChomutov 6Muži 73.01:57:01+00:41:21Detail
173. FIAN MartinKadaň38Veteráni A47.01:57:09+00:41:29Detail
174. POSPÍŠILOVÁ MarkétaHorky nad Jizerou217Veteránky A9.01:57:17+00:41:37Detail
175. PROS VladimírMost222Muži 74.01:57:19+00:41:39Detail
176. REBL JakubCobram Team PPC230Muži 75.01:57:24+00:41:44Detail
177. WESCHALLOVÁ VeronikaChomutov322Ženy25.01:57:24+00:41:44Detail
178. NOVÁČEK Jaroslavotvice181Muži 76.01:58:04+00:42:24Detail
179. KOPENEC VojtěchKadaň110Muži 77.01:58:06+00:42:26Detail
180. KRATOCHVÍLOVÁ PavlínaTiger Relax Club 125Veteránky A10.01:58:11+00:42:31Detail
181. KAREŠ LadislavBěžci Chomutov93Veteráni B16.01:58:15+00:42:35Detail
182. GÁL PavelK.K. Chomutov46Veteráni A48.01:58:51+00:43:11Detail
183. ALBAREDA OctaviChomutov2Veteráni A49.01:58:51+00:43:11Detail
184. HOLÝ JosefCítoliby65Veteráni A50.01:59:00+00:43:20Detail
185. WEIGLOVÁ Martina307Ženy26.01:59:14+00:43:34Detail
186. KUČERA JiříChomutov136Veteráni A51.01:59:36+00:43:56Detail
187. HORAK KamilHORALKA Loucna pod Klinovcem66Veteráni A52.01:59:43+00:44:03Detail
188. MOTL MartinDrusklodol Teplice169Veteráni A53.01:59:56+00:44:16Detail
189. SOMBOTA PetrChomutov246Muži 78.02:00:17+00:44:37Detail
190. POLANSKÝ PetrMost211Veteráni A54.02:00:19+00:44:39Detail
191. STUMPF MichalMost252Muži 79.02:00:20+00:44:40Detail
192. TVRZOVÁ EvaKiel314Ženy27.02:00:20+00:44:40Detail
193. KUCERA Petrkonzervativci134Muži 80.02:00:37+00:44:57Detail
194. FICKER AlexandrPraha39Muži 81.02:00:40+00:45:00Detail
195. BUREŠ PetrRozběháme Karlovy Vary20Veteráni A55.02:00:46+00:45:06Detail
196. PRŮCHA OldřichSEA224Veteráni B17.02:01:08+00:45:28Detail
197. PTÁČKOVÁ JanaUž tam budeeem?!225Ženy28.02:01:26+00:45:46Detail
198. KOKŠÁL RadekLitvínov103Veteráni A56.02:01:35+00:45:55Detail
199. PĚNIČKA AlešSEA206Muži 82.02:01:51+00:46:11Detail
200. DRDEL MilanJirkov29Muži 83.02:02:03+00:46:23Detail
201. VARGA RomanJirkov294Veteráni A57.02:02:06+00:46:26Detail
202. NOCIAR MartinSolargie Chomutov180Veteráni A58.02:02:45+00:47:05Detail
203. VANĚK PetrRD Vinařice292Muži 84.02:02:51+00:47:11Detail
204. POLÍVKOVÁ JitkaPraha 4213Veteránky A11.02:03:00+00:47:20Detail
205. ULRICHOVÁ ZuzanaBěžci Chomutov285Ženy29.02:03:13+00:47:33Detail
206. JUNGMANN DavidChomutov 90Muži 85.02:03:42+00:48:02Detail
207. MLÁDEK JosefChomutov 162Muži 86.02:03:42+00:48:02Detail
208. ĎURČO FilipKadaň33Veteráni A59.02:03:55+00:48:15Detail
209. KALINOVIČOVÁ LenkaKadaň92Ženy30.02:04:21+00:48:41Detail
210. ŠPÍREK MichalMaLé-R265Muži 87.02:04:25+00:48:45Detail
211. KELLER PetrChomutov98Muži 88.02:04:29+00:48:49Detail
212. KUBOVIČ DanielDUKLA Spořice133Muži 89.02:04:37+00:48:57Detail
213. ŠPÍRKOVÁ LenkaMaLé-R266Veteránky A12.02:04:40+00:49:00Detail
214. KUBÍK Václav132Muži 90.02:04:41+00:49:01Detail
215. DVOŘÁKOVÁ JanaTJ Atletika Klášterec nad Ohří34Veteránky A13.02:05:04+00:49:24Detail
216. PÁNKOVÁ JanaBěžci Chomutov197Ženy31.02:05:33+00:49:53Detail
217. ŠÁMAL VáclavBK Louny255Muži 91.02:05:34+00:49:54Detail
218. JIRÁČEK PetrMP. Chomutov86Veteráni C4.02:05:46+00:50:06Detail
219. DOSTÁLOVÁ MiluškaKladruby28Veteránky A14.02:05:55+00:50:15Detail
220. BŘEZINOVÁ DášaTJ VS Kadaň18Veteránky C1.02:05:57+00:50:17Detail
221. CHYMOVÁ PetraHavlíčkův Brod74Veteránky A15.02:06:01+00:50:21Detail
222. BABKA PavelChomutov5Muži 92.02:06:17+00:50:37Detail
223. RYNT LukášChomutov237Muži 93.02:06:23+00:50:43Detail
224. KOKŠÁLOVÁ MichaelaLitvínov 104Ženy32.02:06:27+00:50:47Detail
225. KARLÍK FIŠROVÁ LídaChomutov95Ženy33.02:07:04+00:51:24Detail
226. KOUDELOVÁ EvaChomutov316Ženy34.02:07:05+00:51:25Detail
227. ŠIMKOVIČOVÁ LuciaJirkov257Ženy35.02:07:17+00:51:37Detail
228. KOTĚŠOVEC VáclavBK Louny115Veteráni B18.02:07:54+00:52:14Detail
229. JECH DaliborSKP Hvězda Jirkov80Muži 94.02:09:13+00:53:33Detail
230. ŠKRÁBA JiříChomutov262Muži 95.02:09:31+00:53:51Detail
231. VANĚK JanRD Vinařice291Veteráni B19.02:09:32+00:53:52Detail
232. SOMBOTA JiříTrutnov245Veteráni B20.02:10:02+00:54:22Detail
233. THOMANOVÁ Ivča276Veteránky A16.02:10:26+00:54:46Detail
234. KOTTOVA BarboraBŽB116Veteránky A17.02:10:27+00:54:47Detail
235. FAUOVÁ MichaelaBěžci Chomutov37Ženy36.02:10:39+00:54:59Detail
236. RUSŇÁKOVÁ LudmilaChomutov232Veteránky B4.02:10:51+00:55:11Detail
237. KROTKÝ JiříKrálův Dvůr128Veteráni A60.02:11:15+00:55:35Detail
238. PELCOVÁ DenisaTransformers42205Ženy37.02:11:55+00:56:15Detail
239. HOLÁ DenisaSRTG Strupčice59Ženy38.02:12:03+00:56:23Detail
240. VANÍČEK JiříChomutov293Veteráni D1.02:12:06+00:56:26Detail
241. VRBOVÁ PetraBěžci Chomutov305Ženy39.02:12:08+00:56:28Detail
242. KAREŠOVÁ ZdeňkaBěžci Chomutov94Veteránky B5.02:12:09+00:56:29Detail
243. PANOCHA TomášMost198Muži 96.02:12:28+00:56:48Detail
244. VESELÝ MartinChomutrov295Veteráni A61.02:12:59+00:57:19Detail
245. ZEJDA KRÁLOVÁ KateřinaMost312Ženy40.02:13:28+00:57:48Detail
246. KOLLER TerezaČeské Budějovice107Ženy41.02:13:28+00:57:48Detail
247. STEINEROVÁ GabrielaBéžci Chomutov 249Veteránky A18.02:13:41+00:58:01Detail
248. ŠKALOUDOVÁ PetraBěžci Chomutov261Veteránky A19.02:14:05+00:58:25Detail
249. STELNEROVÁ Miroslava251Veteránky B6.02:14:10+00:58:30Detail
250. MATUŠČÍNOVÁ BarboraSRTG Most158Ženy42.02:14:14+00:58:34Detail
251. KRÁLOVÁ IvanaPraha 6123Veteránky A20.02:14:21+00:58:41Detail
252. ASCHENBRENNER FrantišekKryrský maratónec3Muži 97.02:14:26+00:58:46Detail
253. HOLUB MiroslavChomutov Feintool63Muži 98.02:14:45+00:59:05Detail
254. VALENTOVÁ MiroslavaVysoká Pec289Ženy43.02:15:27+00:59:47Detail
255. NĚMEC MarekJirkov174Veteráni A62.02:15:28+00:59:48Detail
256. KOLLEROVÁ PetraChomutov108Ženy44.02:15:53+01:00:13Detail
257. NOVOTNÝ RomanPacemakers187Veteráni B21.02:15:53+01:00:13Detail
258. NEUBERGEROVÁ EvaChomutov176Ženy45.02:16:44+01:01:04Detail
259. NOVOTNÁ KarolínaKlášterec nad Ohří185Ženy46.02:16:49+01:01:09Detail
260. KOUSALOVÁ ŠtěpánkaJirkov119Ženy47.02:17:05+01:01:25Detail
261. PLÁŠILOVÁ JindřiškaKraslice210Veteránky A21.02:17:07+01:01:27Detail
262. NEZBEDOVÁ Anna177Ženy48.02:17:25+01:01:45Detail
263. ŠRÁMKOVÁ HanaMost268Veteránky A22.02:17:36+01:01:56Detail
264. HAVLÍČKOVÁ Michaelatriatlet karlovy vary54Veteránky A23.02:18:29+01:02:49Detail
265. ŠRUBAŘ JakubŽatec269Muži 99.02:18:41+01:03:01Detail
266. NESTLER MiroslavBěžci Chomutov175Muži 100.02:19:01+01:03:21Detail
267. KRÁTILOVÁ Hana124Ženy49.02:19:22+01:03:42Detail
268. FIŠR VojtěchChomutov41Veteráni B22.02:19:23+01:03:43Detail
269. DUFKOVÁ DanielaSRTG Strupčice32Ženy50.02:19:29+01:03:49Detail
270. HOLCMANOVÁ MiroslavaBK jeleni61Veteránky A24.02:21:02+01:05:22Detail
271. HOLCMAN AlešBK jeleni60Veteráni A63.02:21:02+01:05:22Detail
272. BUCHTOVÁ Martina19Ženy51.02:21:11+01:05:31Detail
273. ČERVENÝ MartinBC Slaný26Muži 101.02:21:21+01:05:41Detail
274. ŠKRÍPAL KarelSEA263Veteráni A64.02:21:37+01:05:57Detail
275. SLABOVÁ MilenaChomutov240Veteránky A25.02:22:06+01:06:26Detail
276. PERGLOVA AlenaChomutov207Veteránky B7.02:22:46+01:07:06Detail
277. TURKOVÁ LenkaMost283Ženy52.02:22:57+01:07:17Detail
278. CHLUMECKÁ JanaSRTG Most72Ženy53.02:22:57+01:07:17Detail
279. HOLÝ JanChomutov64Veteráni A65.02:24:02+01:08:22Detail
280. STANEČKOVÁ MichaelaChomutov247Ženy54.02:24:59+01:09:19Detail
281. RUZICKA PetraChemnitz233Veteránky A26.02:25:24+01:09:44Detail
282. MAREŠOVÁ RenataKlášterec nad Ohří151Veteránky A27.02:25:30+01:09:50Detail
283. SVOBODA JiříČernčice253Muži 102.02:25:40+01:10:00Detail
284. BODNÁRIKOVÁ MarieBřezno u Chomutova14Veteránky B8.02:29:11+01:13:31Detail
285. GARGOŠ OndřejJirkov48Muži 103.02:29:13+01:13:33Detail
286. HOSSNEROVÁ DenisaKadaň67Ženy55.02:29:15+01:13:35Detail
287. DRTINOVÁ VíťaPraha 830Veteránky C2.02:30:03+01:14:23Detail
288. NOVÁK JakubChomutov182Muži 104.02:30:09+01:14:29Detail
289. JONEKOVÁ NikolaSRTG STRUPČICE 89Ženy56.02:30:09+01:14:29Detail
290. PIWOWARSKI FrantišekSRTG Strupčice209Veteráni A66.02:30:09+01:14:29Detail
291. MIŠKOVÁ ZuzanaPrešov161Ženy57.02:30:21+01:14:41Detail
292. NEDVĚD MiroslavPraha173Muži 105.02:30:21+01:14:41Detail
293. MATULA DavidChomutov157Muži 106.02:31:04+01:15:24Detail
294. ČERVENKA KarelHora Svaté Kateřiny24Veteráni D2.02:31:25+01:15:45Detail
295. BŘEZÍK Michal17Muži 107.02:32:40+01:17:00Detail
296. MAYEROVÁ EvaPlzeň159Ženy58.02:32:42+01:17:02Detail
297. HRUBÁ IvanaLitvínov325Veteránky B9.02:34:01+01:18:21Detail
298. MARHOULOVÁ IvanaŠneci v běhu.152Veteránky A28.02:36:23+01:20:43Detail
299. JEŽKOVÁ KarolinaChomutov84Ženy59.02:37:53+01:22:13Detail
300. NOVOTNÁ Lucievejprty186Ženy60.02:45:41+01:30:01Detail
301. MUSUNGU BrendaChomutov171Ženy61.02:45:44+01:30:04Detail
302. MLEJNKOVÁ MichaelaChomutov163Ženy62.02:46:13+01:30:33Detail
303. MORAVOVÁ Blanka167Ženy63.02:52:51+01:37:11Detail
304. MORAV PetrChomutov165Muži 108.02:52:52+01:37:12Detail
305. HALÁSZ MarekChomutov52Muži 109.02:52:52+01:37:12Detail
ADAM Milan1Muži 00:00:00Detail
DOLEZAL TomasDecin27Muži 00:00:00Detail
LOUDA JaroslavChomutov148Veteráni A00:00:00Detail
RADICS MarekMagistrát města Most228Veteráni A00:00:00Detail
ŠTIKA Petr273Muži 00:00:00Detail
VRBA JakubChomutov304Muži 00:00:00Detail
DNF KAZÍK JosefPraha96Muži DNF Detail
DNS EVA TvrzovaKiel/ nêmecko36ŽenyDNS Detail
DNS GOLDEN Christopher49Veteráni ADNS Detail
DNS HAVEL FilipBK Louny55Muži DNS Detail
DNS HROMADKA LukasChomutov69Muži DNS Detail
DNS KOVÁCSOVÁ Věra120ŽenyDNS Detail
DNS KVAPIL MilanSVVAT139Muži DNS Detail
DNS MAKULA RomanCHOMUTOV150Muži DNS Detail
DNS NOVÁKOVÁ LenkaČeské Budějovice184ŽenyDNS Detail
DNS PÁTEK TomášJIP Most201Veteráni ADNS Detail
DNS POSPÍŠIL AdamOtvice215Muži DNS Detail
DNS PTÁČKOVÁ KateřinaRozběháme Česko - Liberec226ŽenyDNS Detail
DNS ŠILHÁNEK MartinJince256Muži DNS Detail
DNS ŠINDELÁŘOVÁ Lucie260ŽenyDNS Detail
DNS VODICKA PavelMost299Veteráni BDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz