Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
8. 4. 2018

muži Kategorie A (muži do 39)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. AUERSVALD MilošSpartak Praha 4#2#00:33:20Detail
2. SCHOVAL FrantišekAtletika Stará Boleslav#96#00:34:01+00:00:41Detail
3. HRADECKÝ JaromírSkuteč#176#00:34:57+00:01:37Detail
4. ŠŤASTNÝ TomášPSK Olymp Praha - KERTEAM#110#00:35:16+00:01:56Detail
5. MOCEK JakubMocíno#70#00:35:39+00:02:19Detail
6. KAFKA LeošČeský běžecký klub#50#00:35:48+00:02:28Detail
7. JISL VáclavASB - ZŠ Kounice#48#00:35:50+00:02:30Detail
8. GRUNDMAN VojtěchKOB Choceň#21#00:37:04+00:03:44Detail
9. HERDA JanSKP Nymburk#29#00:37:18+00:03:58Detail
10. HLOUŠEK AdamASK Slavia#147#00:38:05+00:04:45Detail
11. PEŠL JosefTT Loko Beroun#156#00:38:13+00:04:53Detail
12. FUČÍK PavelMilovičtí Bežci#20#00:38:15+00:04:55Detail
13. POHL MiloslavTJ Lokomotiva Nymburk#81#00:38:18+00:04:58Detail
14. HEJNA PavelTJ Všechlapy#162#00:38:38+00:05:18Detail
15. KLÍMA MartinKolín#55#00:38:39+00:05:19Detail
16. BOUŘIL VojtěchASB -Stará Boleslav#139#00:39:20+00:06:00Detail
17. TŮMA JanSKP Nymburk#142#00:39:35+00:06:15Detail
18. LETKO ZbyněkKopidlno#132#00:39:44+00:06:24Detail
19. KATSIEDL MichalAC Praha 1890#180#00:39:58+00:06:38Detail
20. HANÍK ZdeněkNymburk#23#00:40:38+00:07:18Detail
21. ELZNER PetrJablonec Nas Nisou#14#00:41:08+00:07:48Detail
22. ŠIMÁK RadekSKP Nymburk#161#00:42:06+00:08:46Detail
23. MICHL PavelKanoistika Poděbrady#68#00:42:19+00:08:59Detail
24. NOVOTNÝ Marek#150#00:42:43+00:09:23Detail
25. VINŠ Pavel#124#00:43:08+00:09:48Detail
26. PONDĚLÍČEK MichalHořovice#84#00:43:30+00:10:10Detail
27. JAVORSKÝ AdamFotři v Triku#43#00:43:49+00:10:29Detail
28. JIRÁNEK JanMladá Boleslav#171#00:45:18+00:11:58Detail
29. BORECKÝ Ladislav#181#00:45:47+00:12:27Detail
30. MATOUŠEK Jaroslav#144#00:47:08+00:13:48Detail
31. KOHOUT MichaelPraha 3#58#00:47:54+00:14:34Detail
32. ČECH MartinŘíčany#9#00:47:57+00:14:37Detail
33. JANATA PavelVlkava#42#00:48:33+00:15:13Detail
34. SVOBODA CristianKostelec nad Labem#104#00:48:33+00:15:13Detail
35. ČERNÝ Vladimír#133#00:49:41+00:16:21Detail
36. STANĚK Oldřich Tomáš#102#00:49:42+00:16:22Detail
37. ŠIMEK PetrGP Kolín#168#00:49:48+00:16:28Detail
38. TAMPÍR VáclavFotři v Triku#112#00:52:19+00:18:59Detail
39. DOVIČÍN MichalBBB team - Báječní Bratři Běží team#12#00:53:48+00:20:28Detail
40. KALÁŠEK DanielSCMC#140#00:55:21+00:22:01Detail
41. HEJDRYCH LadislavStruhy#27#00:56:03+00:22:43Detail
42. ŠOFR PetrNymburk#108#00:57:15+00:23:55Detail
43. ČÍŽEK PetrPetr a Jirka#179#00:59:16+00:25:56Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz