Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
8. 4. 2018

muži Kategorie B (muži 40 - 49)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. HECZKO RobertLiberec#26#00:32:43Detail
2. PODROUŽEK DušanSC Slovan Liberec#164#00:34:27+00:01:44Detail
3. ŘÍMAL MilanSokol kolín#95#00:34:30+00:01:47Detail
4. HEREL LubošLESK Kolín#30#00:34:50+00:02:07Detail
5. UCHYTIL MilanKPA Pardubice#117#00:34:53+00:02:10Detail
6. FRANC PetrTriatlon Mladá Boleslav#18#00:35:02+00:02:19Detail
7. KOVÁŘ MichalTJ Sokol Unhošť#177#00:37:11+00:04:28Detail
8. TALL PavelPivovar Moucha#111#00:37:17+00:04:34Detail
9. KLVAŇ NorbertSokol Kolín#56#00:37:33+00:04:50Detail
10. KABELKA JiříT.J. Sokol Praha Královské Vinohrady#49#00:38:26+00:05:43Detail
11. VODEHNAL JanPardubice OMT#159#00:38:54+00:06:11Detail
12. URX RadekTřebotov#119#00:38:59+00:06:16Detail
13. MICHOVSKÝ MarekBeroun#69#00:40:18+00:07:35Detail
14. BLÁHA KamilAB sped Pardubice#158#00:40:19+00:07:36Detail
15. SCHEU HaraldLMB#178#00:41:39+00:08:56Detail
16. PAROULEK JaroslavSKP Nymburk#77#00:42:33+00:09:50Detail
17. HEJZLAR PavelLitol#28#00:42:44+00:10:01Detail
18. NOVONTÝ RadekAmélie#169#00:42:50+00:10:07Detail
19. PAVLŮ DušanE triatlon team#151#00:42:58+00:10:15Detail
20. SOUKOUP MartinTriklub#165#00:43:08+00:10:25Detail
21. OLMR MilošPoděbrady#76#00:43:19+00:10:36Detail
22. STEHLÍK JiříKosořice#175#00:43:48+00:11:05Detail
23. REJHOLEC JosefGP Kolín#90#00:43:52+00:11:09Detail
24. DAUBNER PetrPiráti#11#00:44:01+00:11:18Detail
25. SVĚCENÝ PavelSKP Nymburk#143#00:44:17+00:11:34Detail
26. SÁDLO JosefTJ Cyklistika Nymburk#170#00:44:31+00:11:48Detail
27. VOJTÍŠEK TomášAC Moravská Slavia Brno#127#00:44:43+00:12:00Detail
28. KYSILKA VratislavGP Kolín#63#00:44:48+00:12:05Detail
29. HRABÁNEK VojtěchVelký Osek#36#00:45:12+00:12:29Detail
30. VOGL JanPěčice#155#00:45:38+00:12:55Detail
31. HORÁK MartinKSB Liberec#34#00:46:21+00:13:38Detail
32. JENÍK MartinBarton - Nymburk#44#00:47:52+00:15:09Detail
33. SÝKORA VladimírLysá nad Labem#105#00:48:32+00:15:49Detail
34. POKORNÝ PavelVšechlapy#141#00:48:40+00:15:57Detail
35. NOVOTNÝ PetrGP Kolín#149#00:48:51+00:16:08Detail
36. KLETEČKA PetrOdolena Voda - Dolínek#54#00:49:54+00:17:11Detail
37. FRANEK JanHořátev#19#00:50:59+00:18:16Detail
38. ZELENKA PetrNymburk#128#00:52:48+00:20:05Detail
39. DOVIČÍN PavelBBB team - Báječní Bratři Běží team#13#00:52:54+00:20:11Detail
40. VEJTRUBA MilanPoděbrady#123#00:54:34+00:21:51Detail
41. HORÁK PetrMladá Boleslav#174#00:59:52+00:27:09Detail
SOTONA PetrKolín#99#00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz