Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
8. 4. 2018

ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Stewartová MoiraSpartak Praha 4#103#F (ženy do 34)1.00:34:58Detail
2. Hloušková MonikaAC Mariánské lázně#148#F (ženy do 34)2.00:37:00+00:02:02Detail
3. Uhlířová MiroslavaSpartak Praha 4#116#F (ženy do 34)3.00:39:44+00:04:46Detail
4. Auersvaldová EliškaSpartak Praha 4#3#F (ženy do 34)4.00:39:51+00:04:53Detail
5. Lencova JanaAC TJ Jičín#64#F (ženy do 34)5.00:41:38+00:06:40Detail
6. Kroužilová IvaPoděbrady#60#G (ženy 35 - 44)1.00:42:59+00:08:01Detail
7. Adamcová AndreaAtletika Vlašim#1#H (ženy 45 - 54)1.00:43:32+00:08:34Detail
8. Hampejsová MartinaŠNECI na MAX#22#H (ženy 45 - 54)2.00:43:40+00:08:42Detail
9. Vávrová MarkétaMITAS CYKLOHELIOS#122#F (ženy do 34)6.00:43:53+00:08:55Detail
10. Třísková KatarínaPraha 6#115#H (ženy 45 - 54)3.00:45:02+00:10:04Detail
11. Skalinová KamilaSK Babice#98#G (ženy 35 - 44)2.00:45:15+00:10:17Detail
12. Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové#62#F (ženy do 34)7.00:45:32+00:10:34Detail
13. Sotonová PetraExtreme Obstacle Runners#100#F (ženy do 34)8.00:45:59+00:11:01Detail
14. Jirásková KateřinaPraha 9#46#G (ženy 35 - 44)3.00:46:00+00:11:02Detail
15. Hodboďová JiřinaLiberec#32#I (ženy 55 plus)1.00:46:06+00:11:08Detail
16. Vltavská KristýnaOstrava!!!#126#F (ženy do 34)9.00:46:09+00:11:11Detail
17. Fryšarová EvaBejky tým - zaběhnu.cz#163#F (ženy do 34)10.00:46:38+00:11:40Detail
18. Švarcová MartinaOlfin car ski team Turnov#138#H (ženy 45 - 54)4.00:47:02+00:12:04Detail
19. Bittnerova RadanaGP Kolín#6#G (ženy 35 - 44)4.00:47:26+00:12:28Detail
20. Štefanová JanaÚvaly#154#G (ženy 35 - 44)5.00:47:34+00:12:36Detail
21. Hodečková IvetaAeroklub Kolín#33#H (ženy 45 - 54)5.00:48:37+00:13:39Detail
22. Šmerhová PetraRadim#107#G (ženy 35 - 44)6.00:49:40+00:14:42Detail
23. Šťástková LenkaSokol Kolín - atletika#109#H (ženy 45 - 54)6.00:49:54+00:14:56Detail
24. Suchá BarboraPraha#152#F (ženy do 34)11.00:50:06+00:15:08Detail
25. Flídrová JanaKanoistika Poděbrady#17#F (ženy do 34)12.00:50:24+00:15:26Detail
26. Müllerová PetraMattoni Freerun#166#G (ženy 35 - 44)7.00:51:09+00:16:11Detail
27. Jiránková JanaMladá Boleslav#88#H (ženy 45 - 54)7.00:51:52+00:16:54Detail
28. Horáková MichaelaLoučeň#35#F (ženy do 34)13.00:52:50+00:17:52Detail
29. Truhlářová ElenaSokol Kobylisy#114#H (ženy 45 - 54)8.00:55:03+00:20:05Detail
30. Prokopová LenkaRungo pro ženy#86#G (ženy 35 - 44)8.00:55:15+00:20:17Detail
31. Raulová RadkaRungo pro ženy#87#G (ženy 35 - 44)9.00:55:24+00:20:26Detail
32. Kočová VlastaPoděbrady#57#I (ženy 55 plus)2.00:55:26+00:20:28Detail
33. Králová BohumilaGP Kolín#157#H (ženy 45 - 54)9.00:55:36+00:20:38Detail
34. Fučíková RenátaSokol Milovice#173#G (ženy 35 - 44)10.00:56:00+00:21:02Detail
35. Buřičová MarcelaGP Kolín#8#H (ženy 45 - 54)10.00:56:05+00:21:07Detail
36. Nepovímová PavlínaGP Kolín#72#G (ženy 35 - 44)11.00:56:05+00:21:07Detail
37. Sutterová DanaSKP NB#136#I (ženy 55 plus)3.00:56:08+00:21:10Detail
38. Rauvolfová NicoleBáječné ženy v běhu#89#F (ženy do 34)14.00:56:54+00:21:56Detail
39. Rolencová Dagmar#137#H (ženy 45 - 54)11.00:57:40+00:22:42Detail
40. Podoláková PavlaNymburk#80#H (ženy 45 - 54)12.01:00:05+00:25:07Detail
DNF Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín#134#F (ženy do 34)DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz