Oficiální Výsledková listina Rodiče na start
19. 5. 2018

1 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Chabada JanTurbo team#24#kluci 11-151.00:03:23Detail
2. Vágner Matěj#95#kluci 11-152.00:03:25+00:00:02Detail
3. Frank Dany#68#kluci 11-153.00:03:29+00:00:06Detail
4. Jelínková PetraSK Jeseniova#84#holky 11-151.00:03:35+00:00:12Detail
5. Soukupová AlžbětaPraha#79#holky 6-101.00:03:35+00:00:12Detail
6. Steinbach DominikSteinbachovi#52#kluci 6-101.00:03:45+00:00:22Detail
7. Kadeřábková Vanda#57#ženy1.00:03:47+00:00:24Detail
8. Holá AlenaPraha#106#ženy2.00:03:47+00:00:24Detail
9. Franková Sára#69#holky 6-102.00:03:47+00:00:24Detail
10. Dytrychová VeronikaPraha 4#13#holky 11-152.00:03:55+00:00:32Detail
11. Vokůrka VáclavRoztoky#86#kluci 6-102.00:03:55+00:00:32Detail
12. Muchová MonikaPraha#111#holky 6-103.00:04:13+00:00:50Detail
13. Muchová HelenaPraha#109#ženy3.00:04:14+00:00:51Detail
14. Chabadová PetraTurbo team#25#ženy4.00:04:16+00:00:53Detail
15. Losos DamiánPraha#75#kluci 6-103.00:04:19+00:00:56Detail
16. Rinowski Adam#104#kluci 6-104.00:04:20+00:00:57Detail
17. Perrin Tomáš#103#muži1.00:04:21+00:00:58Detail
18. Perrinová Amelia#105#holky 11-153.00:04:22+00:00:59Detail
19. Abubakr MustafaPraha 6 - Bubeneč#2#kluci 6-105.00:04:22+00:00:59Detail
20. Abubakr MohamedPraha 6 - Bubeneč#1#kluci 11-154.00:04:23+00:01:00Detail
21. Veselková DanielaPraha#93#holky 6-104.00:04:27+00:01:04Detail
22. Černohorská JulieStatenice#6#holky 6-105.00:04:29+00:01:06Detail
23. Poulson TomPatron dětí#94#kluci 6-106.00:04:29+00:01:06Detail
24. Poulson RobertPatron dětí#4#muži2.00:04:30+00:01:07Detail
25. Huček VáclavPraha#23#kluci 6-107.00:04:30+00:01:07Detail
26. Veselková LuciaPraha#92#ženy5.00:04:32+00:01:09Detail
27. Hlaváč JakubVelvary#91#kluci 6-108.00:04:33+00:01:10Detail
28. Lochman MatějPraha 2 / Naboso.cz#102#kluci 6-109.00:04:33+00:01:10Detail
29. Jelínek JakubPraha 4#83#kluci 6-1010.00:04:34+00:01:11Detail
30. Lochman DominikPraha 2 / Naboso.cz#101#kluci 6-1011.00:04:34+00:01:11Detail
31. Lochmanová BlankaPraha 2 / Naboso.cz#100#ženy6.00:04:34+00:01:11Detail
32. Lochman PetrPraha 2 / Naboso.cz#99#muži3.00:04:35+00:01:12Detail
33. Knapová VanesaAtletika Řepy#116#holky 11-154.00:04:35+00:01:12Detail
34. Hamzová VivienPraha 6 - Bubeneč#17#ženy7.00:04:38+00:01:15Detail
35. Petříková AdélaPraha#72#holky 6-106.00:04:39+00:01:16Detail
36. Losos Eliáš#76#kluci 6-1012.00:04:42+00:01:19Detail
37. Lososová IvanaPraha#77#ženy8.00:04:43+00:01:20Detail
38. Losos OndřejPraha#74#muži4.00:04:43+00:01:20Detail
39. Kadeřábková LadaGymnastika Říčany#62#holky 6-107.00:04:45+00:01:22Detail
40. Knapová Vivien René#63#holky 6-108.00:04:45+00:01:22Detail
41. Dubský LukášPraha#64#kluci 6-1013.00:04:46+00:01:23Detail
42. Doleželová JanaPraha 9#10#ženy9.00:04:51+00:01:28Detail
43. Huček DavidPraha#21#kluci 6-1014.00:04:54+00:01:31Detail
44. Kolínek MatějPraha 9#29#kluci 6-1015.00:04:54+00:01:31Detail
45. Šenkýřová LuciePraha#97#holky 6-109.00:04:58+00:01:35Detail
46. Truhlář MichalPraha#81#muži5.00:05:01+00:01:38Detail
47. Šenkýřová HankaPraha#96#ženy10.00:05:03+00:01:40Detail
48. Dubský TomášPraha#65#kluci 6-1016.00:05:06+00:01:43Detail
49. Kramná MagdalenaPraha 8#31#holky 11-155.00:05:10+00:01:47Detail
50. Huček VáclavPraha#22#muži6.00:05:10+00:01:47Detail
51. Mansoorová PetraPraha#38#ženy11.00:05:11+00:01:48Detail
52. Kováčová Kristina#114#ženy12.00:05:12+00:01:49Detail
53. Veselá KarolínaPraha 3#108#holky 6-1010.00:05:13+00:01:50Detail
54. Nováková MartinaPraha 3#107#ženy13.00:05:13+00:01:50Detail
55. Dytrychová EliškaPraha 4#12#holky 6-1011.00:05:13+00:01:50Detail
56. Krejčí VítPraha#89#kluci 6-1017.00:05:14+00:01:51Detail
57. Dytrych JanPraha 4#11#muži7.00:05:15+00:01:52Detail
58. Truhlářová NelaPraha#82#holky 6-1012.00:05:16+00:01:53Detail
59. Krejčová LibušePraha#87#ženy14.00:05:17+00:01:54Detail
60. Kolínková AdélaPraha 9#30#holky 6-1013.00:05:18+00:01:55Detail
61. Železná Rola#120#holky 6-1014.00:05:19+00:01:56Detail
62. Steinbachová MarcelaSteinabachovi#53#ženy15.00:05:27+00:02:04Detail
63. Krejčí KryštofPraha#88#kluci 6-1018.00:05:30+00:02:07Detail
64. Volek BedřichPraha#118#kluci 6-1019.00:05:33+00:02:10Detail
65. Volek MichalPraha#117#muži8.00:05:34+00:02:11Detail
66. Johanis DanielPraha 4#56#kluci 6-1020.00:05:39+00:02:16Detail
67. Truhlářová MartinaPraha#80#ženy16.00:05:44+00:02:21Detail
68. Kesslerová EmmaSokol Břevnov#113#holky 6-1015.00:05:47+00:02:24Detail
69. Ozgová VeronikaPraha#47#holky 6-1016.00:05:50+00:02:27Detail
70. Ozga ZbigniewPraha#46#muži9.00:05:51+00:02:28Detail
71. Abubakr RazanPraha 6 - Bubeneč#3#holky 6-1017.00:05:56+00:02:33Detail
72. Kessler FilipSokol Praha 6#112#muži10.00:06:01+00:02:38Detail
73. Černohorská ŽofieStatenice#7#holky 6-1018.00:06:02+00:02:39Detail
74. Cross Frank#5#muži11.00:06:09+00:02:46Detail
75. Hozáková NikolPraha 4#66#holky 11-156.00:06:11+00:02:48Detail
76. Krejčí JanPraha#32#muži12.00:06:14+00:02:51Detail
77. Špeldová LauraGladiator training Kralupy#48#holky 6-1019.00:06:15+00:02:52Detail
78. Krejčí MarkétaPraha#90#holky 6-1020.00:06:15+00:02:52Detail
79. Staňová BlankaPraha 10-Hostivař#78#holky 11-157.00:06:15+00:02:52Detail
80. Špelda JakubGladiator training Kralupy#44#muži13.00:06:15+00:02:52Detail
81. Cross AlicePraha#73#ženy17.00:06:20+00:02:57Detail
82. Sýkorová NikolaKralupy nad Vltavou#39#holky 11-158.00:06:23+00:03:00Detail
83. Černohorský JanStatenice#9#muži14.00:06:55+00:03:32Detail
84. Hamzová AishaPraha 6 - Bubeneč#16#ženy18.00:07:30+00:04:07Detail
85. Sýkorová NelaKralupy nad Vltavou#20#holky 6-1021.00:08:15+00:04:52Detail
86. Sýkorová JanaGladiator training Kralupy#18#ženy19.00:08:15+00:04:52Detail
Edouard Max#8#kluci 6-1000:00:00Detail
Kříž Ondřej" Křižáci "#33#kluci 11-1500:00:00Detail
Kříž Roman" Křižáci "#34#muži00:00:00Detail
Křížová Lucie" Křižáci "#35#ženy00:00:00Detail
Křížová Tereza" Křižáci "#36#ženy00:00:00Detail
Rožková DanielaRoztoky#85#ženy00:00:00Detail
DNS Rao SarkaPraha#50#ženyDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz