Oficiální Výsledková listina Zručský májový běh
12. 5. 2018

Hlavní závod 8400 m


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Miler JiříLawi Stars#264#Muži B1.00:29:14Detail
2. Auersvald MilošSpartak Praha 4#3#Muži A1.00:30:20+00:01:06Detail
3. Miláček PetraLedeč nad Sázavou#206#Muži A2.00:31:28+00:02:14Detail
4. Pejša Jan#259#Muži B2.00:33:59+00:04:45Detail
5. Tichý FrantišekAZ tým Světlá nad Sázavou#70#Muži C1.00:34:08+00:04:54Detail
6. Seidl MiroslavVŠTJ Ekonom Praha#58#Muži B3.00:35:05+00:05:51Detail
7. Šimek PavelPolná#65#Muži B4.00:35:10+00:05:56Detail
8. Krčálová OlgaPolná#33#Ženy B1.00:35:14+00:06:00Detail
9. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#13#Muži B5.00:35:23+00:06:09Detail
10. Auersvaldová EliškaSpartak Praha 4#4#Ženy A1.00:35:41+00:06:27Detail
11. Kašpar MichalRS Vlašim#28#Muži B6.00:36:16+00:07:02Detail
12. Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem#276#Muži A3.00:36:28+00:07:14Detail
13. Lejnar MartinJiskra Zruč nad Sázavou#38#Muži B7.00:36:39+00:07:25Detail
14. Plášil MatějTJ Sokol Senohraby #265#Muži A4.00:36:41+00:07:27Detail
15. Špůrek PetrKoloběžka Vracovice#68#Muži B8.00:36:42+00:07:28Detail
16. Oberlander JanTJ Sokol Senohraby#45#Muži B9.00:37:00+00:07:46Detail
17. Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#47#Muži A5.00:38:32+00:09:18Detail
18. Novotný RadekAmélie#273#Muži B10.00:38:48+00:09:34Detail
19. Polívka PetrPotěhy#53#Muži A6.00:38:56+00:09:42Detail
20. Šperkerová VendulaM-team Praha#67#Ženy B2.00:39:21+00:10:07Detail
21. Tůma JiříObchodní akademie Vlašim#72#Muži C2.00:39:34+00:10:20Detail
22. Adamcová AndreaAtletika Vlašim#1#Ženy C1.00:39:41+00:10:27Detail
23. Mrva PavelBBK - Popovice#270#Muži C3.00:39:45+00:10:31Detail
24. Prchal PavelGP Kolín#261#Muži C4.00:39:50+00:10:36Detail
25. Foller MiroslavEFA Vlasim#17#Muži B11.00:39:55+00:10:41Detail
26. Brožík FrantišekS&B Vlašim#258#Muži C5.00:40:05+00:10:51Detail
27. Vonšovský JanČáslav#275#Muži A7.00:40:10+00:10:56Detail
28. Kroužilová IvaPoděbrady/Atletika Kolín#246#Ženy B3.00:40:22+00:11:08Detail
29. Bak MartinHejnice#247#Muži B12.00:40:29+00:11:15Detail
30. Fiala RadovanBenešovský běžecký klub#16#Muži B13.00:40:35+00:11:21Detail
31. Neděla ŠtěpánTrhový Štěpánov#262#Muži A8.00:40:37+00:11:23Detail
32. Jiroušková HanaZnosim#26#Ženy C2.00:40:40+00:11:26Detail
33. Šíša MartinZruč nad Sázavou#66#Muži A9.00:40:41+00:11:27Detail
34. Keil JaroslavBěžec Vysočiny#260#Muži D1.00:41:04+00:11:50Detail
35. Herout FrantišekSKC Zruč nad Sázavou#196#Muži A10.00:41:22+00:12:08Detail
36. Kovařík TomášJiskra Zruč nad Sázavou#277#Muži A11.00:41:22+00:12:08Detail
37. Sadílek LubošSázava#57#Muži B14.00:41:23+00:12:09Detail
38. Mayer JanAtletika Benešov#41#Muži D2.00:41:29+00:12:15Detail
39. Veselý JanSokol Senohraby#278#Muži C6.00:41:34+00:12:20Detail
40. Novakovský JanOsek u Duchcova#267#Muži B15.00:41:42+00:12:28Detail
41. Sehnal AdrienSC Radotín#232#Muži D3.00:41:43+00:12:29Detail
42. Grivalský MichalZruč nad Sázavou#19#Muži A12.00:41:47+00:12:33Detail
43. Kočovský MiroslavSenohraby#29#Muži B16.00:41:53+00:12:39Detail
44. Petrásková NikolTJ Jiskra#48#Ženy A2.00:42:08+00:12:54Detail
45. Příhoda StanislavKutná Hora#54#Muži A13.00:42:46+00:13:32Detail
46. Anděl JaroslavChabeřice#2#Muži B17.00:42:47+00:13:33Detail
47. Haspeklo JiříZruč nad S.#21#Muži A14.00:43:10+00:13:56Detail
48. Vlk VáclavRadíkovice#79#Muži A15.00:43:15+00:14:01Detail
49. Hejný MartinČechtice#266#Muži B18.00:43:24+00:14:10Detail
50. Závorka MilanSDH Chabeřice#81#Muži A16.00:44:02+00:14:48Detail
51. Hájek JosefTJ Jiskra Zruč#272#Muži C7.00:44:12+00:14:58Detail
52. Korn DavidTrhový Štěpánov#31#Muži A17.00:44:23+00:15:09Detail
53. Dvořák RadekPaběnice#15#Muži A18.00:44:26+00:15:12Detail
54. Valeš JardaKutná Hora#76#Muži B19.00:44:29+00:15:15Detail
55. Kos PavelTJ Sokol Senohraby#32#Muži B20.00:44:30+00:15:16Detail
56. Jirásek JiříK.O. Poděbrady#280#Muži C8.00:45:06+00:15:52Detail
57. Burianová JanaK.O. Poděbrady#6#Ženy B4.00:45:06+00:15:52Detail
58. Tůma JonášDubovsko#73#Muži A19.00:45:12+00:15:58Detail
59. Zajíček StanislavŠemnice#263#Muži A20.00:45:13+00:15:59Detail
60. Tůma LadislavDubovsko#74#Muži C9.00:45:38+00:16:24Detail
61. Lenhart DavidBrno#39#Muži A21.00:45:46+00:16:32Detail
62. Cinka IvanBenešovský běžecký klub#7#Muži D4.00:45:57+00:16:43Detail
63. Mládek TomášPierrine team Želiv#43#Muži B21.00:46:28+00:17:14Detail
64. Jankula RomanZruč nad Sázavou#218#Muži A22.00:46:35+00:17:21Detail
65. Malenová HanaOsek u Duchcova#268#Ženy B5.00:46:35+00:17:21Detail
66. Kučerová BlankaRunning Ladies#36#Ženy B6.00:47:17+00:18:03Detail
67. Hálová PetraBenešov#251#Ženy A3.00:47:26+00:18:12Detail
68. Rucki KristýnaPraha#55#Ženy A4.00:47:27+00:18:13Detail
69. Setnička DavidSDH Čejtice#59#Muži A23.00:47:29+00:18:15Detail
70. Picková JanaChramiště#50#Ženy C3.00:47:46+00:18:32Detail
71. Otava MilošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#46#Muži D5.00:48:02+00:18:48Detail
72. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#11#Muži A24.00:48:05+00:18:51Detail
73. Poledňáková OlgaTrhový Štěpánov#52#Ženy A5.00:48:11+00:18:57Detail
74. Rybenská JitkaKRB Chrudim#240#Ženy B7.00:48:34+00:19:20Detail
75. Ševců PetrLedeč nad Sázavou#64#Muži A25.00:48:37+00:19:23Detail
76. Dryml JakubLitomyšl#12#Muži A26.00:48:38+00:19:24Detail
77. Boušek BohumilBěhny Trhový Štěpánov#5#Muži B22.00:48:50+00:19:36Detail
78. Uttl LiborAC Šakalík#75#Muži A27.00:48:53+00:19:39Detail
79. Culbertson LenkaThe American Kutna Hora#8#Ženy B8.00:48:53+00:19:39Detail
80. Tlachová PetraJinočany#71#Ženy B9.00:50:09+00:20:55Detail
81. Kuldová TerezaPraha#37#Ženy A6.00:50:36+00:21:22Detail
82. Vaňkátová PetraZruč nad Sázavou#77#Ženy B10.00:50:40+00:21:26Detail
83. Peukert JiříZruč nad Sázavou#49#Muži B23.00:51:20+00:22:06Detail
84. Korel DavidZruč nad Sázavou#30#Muži A28.00:51:39+00:22:25Detail
85. Henemanová LenkaBlažejovice#22#Ženy B11.00:52:07+00:22:53Detail
86. Majorová KateřinaPardubice#40#Ženy A7.00:53:12+00:23:58Detail
87. Nádvorník JosefZruč nad Sázavou#235#Muži A29.00:53:12+00:23:58Detail
88. Kouba MartinLedeč nad Sázavou#274#Muži A30.00:53:25+00:24:11Detail
89. Sloupová Tereza#282#Ženy A8.00:53:43+00:24:29Detail
90. Rataj StanislavSokol Praha Prčice#271#Muži E1.00:54:07+00:24:53Detail
91. Hynková GabrielaKutná Hora#23#Ženy B12.00:54:23+00:25:09Detail
92. Skalická VlastaTaH Praha#269#Ženy D1.00:54:31+00:25:17Detail
93. Novák JiříVšebořice#44#Muži A31.00:56:31+00:27:17Detail
94. Gaman JaroslavTJ Sokol Senohraby#18#Muži E2.00:57:18+00:28:04Detail
95. Štíchová Veronika#69#Ženy B13.00:59:03+00:29:49Detail
96. Sloup JanPraha#281#Muži C10.00:59:18+00:30:04Detail
97. Houžvičková Lucie#279#Ženy B14.01:00:07+00:30:53Detail
98. Křováková IlonaPohřebačka#35#Ženy A9.01:04:12+00:34:58Detail
99. Merašická DagmarContinental Automotive Czech Republic s.r.o.#42#Ženy D2.01:12:34+00:43:20Detail
Lenhart DavidBrno#220#Muži A00:00:00Detail
DNF Vodvárka LadislavZruč nad S.#80#Muži ADNF Detail
DNF Dubjáková KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#14#Ženy ADNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz