Oficiální Výsledková listina Zručský májový běh
12. 5. 2018

Hlavní závod 8400 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MILER JiříLawi Stars264Muži B1.00:29:14Detail
2. AUERSVALD MilošSpartak Praha 43Muži A1.00:30:20+00:01:06Detail
3. MILÁČEK PetraLedeč nad Sázavou206Muži A2.00:31:28+00:02:14Detail
4. PEJŠA Jan259Muži B2.00:33:59+00:04:45Detail
5. TICHÝ FrantišekAZ tým Světlá nad Sázavou70Muži C1.00:34:08+00:04:54Detail
6. SEIDL MiroslavVŠTJ Ekonom Praha58Muži B3.00:35:05+00:05:51Detail
7. ŠIMEK PavelPolná65Muži B4.00:35:10+00:05:56Detail
8. KRČÁLOVÁ OlgaPolná33Ženy B1.00:35:14+00:06:00Detail
9. DUBJÁK PetrJiskra Zruč nad Sázavou13Muži B5.00:35:23+00:06:09Detail
10. AUERSVALDOVÁ EliškaSpartak Praha 44Ženy A1.00:35:41+00:06:27Detail
11. KAŠPAR MichalRS Vlašim28Muži B6.00:36:16+00:07:02Detail
12. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem276Muži A3.00:36:28+00:07:14Detail
13. LEJNAR MartinJiskra Zruč nad Sázavou38Muži B7.00:36:39+00:07:25Detail
14. PLÁŠIL MatějTJ Sokol Senohraby 265Muži A4.00:36:41+00:07:27Detail
15. ŠPŮREK PetrKoloběžka Vracovice68Muži B8.00:36:42+00:07:28Detail
16. OBERLANDER JanTJ Sokol Senohraby45Muži B9.00:37:00+00:07:46Detail
17. PAVLÍČEK MartinAC SPARTA PRAHA47Muži A5.00:38:32+00:09:18Detail
18. NOVOTNÝ RadekAmélie273Muži B10.00:38:48+00:09:34Detail
19. POLÍVKA PetrPotěhy53Muži A6.00:38:56+00:09:42Detail
20. ŠPERKEROVÁ VendulaM-team Praha67Ženy B2.00:39:21+00:10:07Detail
21. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim72Muži C2.00:39:34+00:10:20Detail
22. ADAMCOVÁ AndreaAtletika Vlašim1Ženy C1.00:39:41+00:10:27Detail
23. MRVA PavelBBK - Popovice270Muži C3.00:39:45+00:10:31Detail
24. PRCHAL PavelGP Kolín261Muži C4.00:39:50+00:10:36Detail
25. FOLLER MiroslavEFA Vlasim17Muži B11.00:39:55+00:10:41Detail
26. BROŽÍK FrantišekS&B Vlašim258Muži C5.00:40:05+00:10:51Detail
27. VONŠOVSKÝ JanČáslav275Muži A7.00:40:10+00:10:56Detail
28. KROUŽILOVÁ IvaPoděbrady/Atletika Kolín246Ženy B3.00:40:22+00:11:08Detail
29. BAK MartinHejnice247Muži B12.00:40:29+00:11:15Detail
30. FIALA RadovanBenešovský běžecký klub16Muži B13.00:40:35+00:11:21Detail
31. NEDĚLA ŠtěpánTrhový Štěpánov262Muži A8.00:40:37+00:11:23Detail
32. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim26Ženy C2.00:40:40+00:11:26Detail
33. ŠÍŠA MartinZruč nad Sázavou66Muži A9.00:40:41+00:11:27Detail
34. KEIL JaroslavBěžec Vysočiny260Muži D1.00:41:04+00:11:50Detail
35. HEROUT FrantišekSKC Zruč nad Sázavou196Muži A10.00:41:22+00:12:08Detail
36. KOVAŘÍK TomášJiskra Zruč nad Sázavou277Muži A11.00:41:22+00:12:08Detail
37. SADÍLEK LubošSázava57Muži B14.00:41:23+00:12:09Detail
38. MAYER JanAtletika Benešov41Muži D2.00:41:29+00:12:15Detail
39. VESELÝ JanSokol Senohraby278Muži C6.00:41:34+00:12:20Detail
40. NOVAKOVSKÝ JanOsek u Duchcova267Muži B15.00:41:42+00:12:28Detail
41. SEHNAL AdrienSC Radotín232Muži D3.00:41:43+00:12:29Detail
42. GRIVALSKÝ MichalZruč nad Sázavou19Muži A12.00:41:47+00:12:33Detail
43. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby29Muži B16.00:41:53+00:12:39Detail
44. PETRÁSKOVÁ NikolTJ Jiskra48Ženy A2.00:42:08+00:12:54Detail
45. PŘÍHODA StanislavKutná Hora54Muži A13.00:42:46+00:13:32Detail
46. ANDĚL JaroslavChabeřice2Muži B17.00:42:47+00:13:33Detail
47. HASPEKLO JiříZruč nad S.21Muži A14.00:43:10+00:13:56Detail
48. VLK VáclavRadíkovice79Muži A15.00:43:15+00:14:01Detail
49. HEJNÝ MartinČechtice266Muži B18.00:43:24+00:14:10Detail
50. ZÁVORKA MilanSDH Chabeřice81Muži A16.00:44:02+00:14:48Detail
51. HÁJEK JosefTJ Jiskra Zruč272Muži C7.00:44:12+00:14:58Detail
52. KORN DavidTrhový Štěpánov31Muži A17.00:44:23+00:15:09Detail
53. DVOŘÁK RadekPaběnice15Muži A18.00:44:26+00:15:12Detail
54. VALEŠ JardaKutná Hora76Muži B19.00:44:29+00:15:15Detail
55. KOS PavelTJ Sokol Senohraby32Muži B20.00:44:30+00:15:16Detail
56. JIRÁSEK JiříK.O. Poděbrady280Muži C8.00:45:06+00:15:52Detail
57. BURIANOVÁ JanaK.O. Poděbrady6Ženy B4.00:45:06+00:15:52Detail
58. TŮMA JonášDubovsko73Muži A19.00:45:12+00:15:58Detail
59. ZAJÍČEK StanislavŠemnice263Muži A20.00:45:13+00:15:59Detail
60. TŮMA LadislavDubovsko74Muži C9.00:45:38+00:16:24Detail
61. LENHART DavidBrno39Muži A21.00:45:46+00:16:32Detail
62. CINKA IvanBenešovský běžecký klub7Muži D4.00:45:57+00:16:43Detail
63. MLÁDEK TomášPierrine team Želiv43Muži B21.00:46:28+00:17:14Detail
64. JANKULA RomanZruč nad Sázavou218Muži A22.00:46:35+00:17:21Detail
65. MALENOVÁ HanaOsek u Duchcova268Ženy B5.00:46:35+00:17:21Detail
66. KUČEROVÁ BlankaRunning Ladies36Ženy B6.00:47:17+00:18:03Detail
67. HÁLOVÁ PetraBenešov251Ženy A3.00:47:26+00:18:12Detail
68. RUCKI KristýnaPraha55Ženy A4.00:47:27+00:18:13Detail
69. SETNIČKA DavidSDH Čejtice59Muži A23.00:47:29+00:18:15Detail
70. PICKOVÁ JanaChramiště50Ženy C3.00:47:46+00:18:32Detail
71. OTAVA MilošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou46Muži D5.00:48:02+00:18:48Detail
72. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou11Muži A24.00:48:05+00:18:51Detail
73. POLEDŇÁKOVÁ OlgaTrhový Štěpánov52Ženy A5.00:48:11+00:18:57Detail
74. RYBENSKÁ JitkaKRB Chrudim240Ženy B7.00:48:34+00:19:20Detail
75. ŠEVCŮ PetrLedeč nad Sázavou64Muži A25.00:48:37+00:19:23Detail
76. DRYML JakubLitomyšl12Muži A26.00:48:38+00:19:24Detail
77. BOUŠEK BohumilBěhny Trhový Štěpánov5Muži B22.00:48:50+00:19:36Detail
78. UTTL LiborAC Šakalík75Muži A27.00:48:53+00:19:39Detail
79. CULBERTSON LenkaThe American Kutna Hora8Ženy B8.00:48:53+00:19:39Detail
80. TLACHOVÁ PetraJinočany71Ženy B9.00:50:09+00:20:55Detail
81. KULDOVÁ TerezaPraha37Ženy A6.00:50:36+00:21:22Detail
82. VAŇKÁTOVÁ PetraZruč nad Sázavou77Ženy B10.00:50:40+00:21:26Detail
83. PEUKERT JiříZruč nad Sázavou49Muži B23.00:51:20+00:22:06Detail
84. KOREL DavidZruč nad Sázavou30Muži A28.00:51:39+00:22:25Detail
85. HENEMANOVÁ LenkaBlažejovice22Ženy B11.00:52:07+00:22:53Detail
86. MAJOROVÁ KateřinaPardubice40Ženy A7.00:53:12+00:23:58Detail
87. NÁDVORNÍK JosefZruč nad Sázavou235Muži A29.00:53:12+00:23:58Detail
88. KOUBA MartinLedeč nad Sázavou274Muži A30.00:53:25+00:24:11Detail
89. SLOUPOVÁ Tereza282Ženy A8.00:53:43+00:24:29Detail
90. RATAJ StanislavSokol Praha Prčice271Muži E1.00:54:07+00:24:53Detail
91. HYNKOVÁ GabrielaKutná Hora23Ženy B12.00:54:23+00:25:09Detail
92. SKALICKÁ VlastaTaH Praha269Ženy D1.00:54:31+00:25:17Detail
93. NOVÁK JiříVšebořice44Muži A31.00:56:31+00:27:17Detail
94. GAMAN JaroslavTJ Sokol Senohraby18Muži E2.00:57:18+00:28:04Detail
95. ŠTÍCHOVÁ Veronika69Ženy B13.00:59:03+00:29:49Detail
96. SLOUP JanPraha281Muži C10.00:59:18+00:30:04Detail
97. HOUŽVIČKOVÁ Lucie279Ženy B14.01:00:07+00:30:53Detail
98. KŘOVÁKOVÁ IlonaPohřebačka35Ženy A9.01:04:12+00:34:58Detail
99. MERAŠICKÁ DagmarContinental Automotive Czech Republic s.r.o.42Ženy D2.01:12:34+00:43:20Detail
LENHART DavidBrno220Muži A00:00:00Detail
DNF VODVÁRKA LadislavZruč nad S.80Muži ADNF Detail
DNF DUBJÁKOVÁ KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou14Ženy ADNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz